bar i przekąski

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    bar i przekąski Empty bar i przekąski

    Pisanie by st. albans Czw Lis 18, 2021 11:48 pm

    bar i przekąski ORq
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 6:36 pm

    skoro impreza odbywała się pod jej nadzorem bez obecności jacka to oczywiście musiała upewnić się, że wszystko jest ok! stała w zachowawczej piżamce z podkladką do pisania i odhaczała czy na pewno zgadza się ilość przekąsek.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by ivy rallakis Sob Lis 20, 2021 6:55 pm

    ivy miala na sobie skapa pizamke z jakims disneyowskim wzorem. miala nadzieje, ze jak marty zobaczy jej dlugie nogi to sie skusi hehe
    zajrzala peggy przez ramie. - czesc! co tam piszesz? - zaciekawila sie. nie miala problemu z zaczepianiem nieznajomych osob. chwycila ciastko I zaczela sie nim zajadac.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 7:00 pm

    peggy nie musiała nic odkrywać, bo marty i tak doskonale wiedział co się znajduje pod jej piżamką i samym wyobrażeniem mógł się skusić xd
    - jako główny organizator sprawdzam czy wszystko jest odpowiednio przygotowane. - odpowiedziała nie odrywając wzroku od swojej checklisty. miała dużo na głowie i nie miała czasu się wyluzować. nie po to tu przyszła xd
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by ivy rallakis Sob Lis 20, 2021 7:11 pm

    marty tez niby wiedzial co ivy ma pod pizamka, ale moze trzeba bylo mu przypomniec xd
    - to wazne zadanie - pokiwala glowa ze zrozumieniem. chwycila kolejne dwa ciastka I wepchnela je sobie na raz do buzi. - czy teraz bedziesz musiala liczyc od nowa? - zapytala z rozbawieniem I pelna buzia.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 7:23 pm

    zapomniał co ivy miała pod piżamką i dlatego wydawało mu się, że to co peggy ma pod piżamką jest jedyne słuszne xd
    - dziękuje, też tak uważam - nawet się ucieszyła, że dziewczyna tak powiedziała. bo pewnie marty już marudził na wstępie, że peggy zamiast od razu się bawić to biegała po wszystkich pomieszczeniach i sprawdzała czy wszystko jest na miejscu. zaśmiała się na pytanie ivy. - nie liczę każdego pojedynczego ciastka. - wyjaśniła jej i odwróciła się od stołu rozglądając się i odhaczając coś znowu na liście.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by ivy rallakis Sob Lis 20, 2021 7:32 pm

    wlasnie dlatego musiala zaprezentowac troche wiecej by mu przypomniec co traci xd
    ivy potrafila docenic ciezka prace peggy! nie wiedziala po co to robi czy jaki byl w tym sens, ale doceniala jej starania. kazdy powinien miec jakies hobby. - jak myslisz, spodoba sie chlopakom moj stroj? - zmienila temat I wyskoczyla przed nia by zaprezentowac jej swoja bluzke, na ktorej byl simba. zaraz po tym okrecila sie by mogla ocenic caloksztalt.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 7:56 pm

    uśmiechnęła się kiedy dziewczyna spytała ją o zdanie. peggy uznała, że ivy podświadomie czuła, że peggy jest najlepsza w dawaniu rad i dlatego poprosiła ją o opinię.
    - wyglądasz świetnie i na pewno wszyscy będą tak samo uważać. - przyznała, nieświadoma, że ivy poluje na marty'ego. - ale nie powinnaś się przejmować tym co myślą chłopcy. najważniejsze, żebyś ty czuła się dobrze. - poradziła jej.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by ivy rallakis Sob Lis 20, 2021 8:02 pm

    ivy poprosila peggy o zdanie tylko dlatego, ze juz nia rozmawiala po tym jak zaczepila ja bez zastanowienia. ale nie mialaby nic przeciwko poprawienia humory peggy wiec mogla myslec co chce. - masz racje, dajesz swietne rady - pochwalila ja. - marty na pewno nie bedzie mogl sie oprzec - zachichotala I zaprezetowala jej swoja zgrabna gola noge, po ktorej sie pogladzila.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 8:07 pm

    a peggy czuła się potrzebna xd 
    - dziękuję! nie chciałabyś mi wystawić referencji? - zaśmiała się, ale może to wcale nie był żart. - tak myślisz? nałożyłam pierwszą lepszą piżamkę... - przygładziła własną piżamkę, bo myślała, że może ivy kojarzy ją i marty'ego i że są jakąś power couple xd i że skoro ivy już ją doceniła i ustaliły, że chlopcy będą lecieć na ivy to teraz rozmawiały o tym, że i marty będzie lecieć na peggy.
    ivy rallakis

    ivy rallakis

    ateny
    socjologia
    wildflower
    21

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by ivy rallakis Sob Lis 20, 2021 8:23 pm

    - jak chcesz zostawie ci piec gwiazdek - zasmiala sie bo myslala, ze to byl zart. - na pewno - nie skumala, ze peggy mowila o sobie bo byla za bardzo skupiona na swoich sprawach. zauwazyla jakiegos przystojniaka w tlumie I juz byla gotowa z nim leciec. - powodzenia z liczeniem - pozegnala sie I zniknela.
    peggy roosevelt

    peggy roosevelt

    londyn
    edytorstwo
    i'm not bossy, i'm the boss
    22

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by peggy roosevelt Sob Lis 20, 2021 8:30 pm

    była zadowolona z tej interakcji i uważała, że nowa znajoma była bardzo miła xd wróciła do odhaczania checklisty.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 10:48 pm

    dani też tu była. miała na sobie kusą halkę do spania (bracia nie wierzyli że wie o co chodzi w tej imprezie!) stała obok przekąsek nico zdezorientowana i popijała drinka którego przed chwilą nalewała przy zapalonym świetle.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 10:50 pm

    liam trafił tu świecąc sobie pod nogami, bo akurat znajdował się gdzieś niedaleko baru. jak już tutaj trafił, stanął obok dani - cześć - przywitał się z nią - widzę że ktoś się tutaj świetnie bawi - zażartował - jak ci się podoba impreza po ciemku? - zapytał.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 10:59 pm

    nie poznała go od razu. pewnie głos ją naprowadził - liam! - aż się rzuciła na niego z radości bo stała tak sama i czuła się aż niezręcznie - teraz bawię się o wiele lepiej - przyznała zgodnie z prawdą i uśmiechnęła się choć tego nie widział! - bardzo, mam doskonałe pole widzenia - zażartowała sobie.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 11:01 pm

    przytulił ją do siebie kiedy rzuciła się na niego z przytulaskami - prawda? wszystko jest takie wyraźne. nawet nie wiedziałem ile my mamy postawionych na korytarzach stolików i stoliczków z jakimiś głupotami, na które można wpaść - zaśmiał się, kładąc telefon na stoliku, żeby ich oświecał. na szczęście miał jeszcze trochę baterii w komórce.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 11:15 pm

    dani czuła się bezpiecznie w jego towarzystwie!
    - rozumiem, że o wszystkie się potknąłeś - zaśmiała się na wieść o stolikach. dobrze, ze sama stała w miejscu. inaczej miałaby wiele siniaków - masz jeszcze co pić? - zamachała swoim drinkiem przed nim. chętnie zrobi mu coś po omacku.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 11:17 pm

    to dobrze, to znaczy że liamowa pozytywność w każdej sytuacji się jej udziela!
    - niestety, więc jutro rano zapewne będę cały fioletowy, a konkretniej to moje całe nogi będą w siniakach - zaśmiał się - wiesz co, nie mam już, dlatego tutaj przyszedłem. masz może jakąś propozycję dobrego drinka? może ty coś dobrego właśnie pijesz? - zapytał zaciekawiony zaglądając do jej kubka.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 11:35 pm

    to prawda, miała go za wzór!
    - siniaki są urocze - zachichotała spoglądając na jego nogi, ale pewnie miał długą piżamę - nie widzę twoich kolanek - zarzuciła mu zbulwersowana. może chciała widzieć jego kolanka - mam wódkę smakową z sokiem, nic specjalnego - podsunęła mu drinka pod nos - chcesz to samo czy coś bardziej wykwintnego? - nie wiem czy po ciemku była w stanie zrobić coś wiecej.
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 11:41 pm

    jak uroczo xd dobrze, że ceni go za przyjaźń.
    - no ja nie wiem czy są takie urocze, będę musiał jutro wmasować sobie jakiś żel na te siniaki, żeby szybko zniknęły - zaśmiał się - jak chcesz, mogę ci pokazać moje chude nogi, ale nie ma na co patrzeć, to tylko nogi - podciągnął jednak nogawki, żeby mogła zobaczyć te kolana - wystarczy wódka z sokiem, może być - pasowało mu wszystko.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 11:46 pm

    ceni jego dobroć!
    widząc jego chude kolanka zaśmiała się - są urocze - podotykała jego kolanka bezwstydnie i zaraz chwyciła wódkę, a potem sok żeby zrobić mu drinka - na zdrowie - podała mu pełny kubeczek - ja nie mam siniaków na kolanach - wskazała na swoje i zaśmiała sie. były ładne i chude!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 11:49 pm

    słodko xd
    opuścił nogawki skoro już się nagapiła na jego kolanka i je pomacała ile chciała, tak było mu mniej chłodno na pewno. napił się drinka zrobionego przez dani - dobre - pochwalił ją. nie było to oczywiście mistrzostwo, ale drink dawał radę.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by danielle hurd Sob Lis 20, 2021 11:56 pm

    no wiem!
    to był najprostszy drink. dani by jeszcze chwilę z ni pogadala, ale zaraz któraś z koleżanek które ją odnalazły ją porwała i uciekła! biedny liam, został sam!
    liam gallagher

    liam gallagher

    dublin
    dziennikarstwo
    such a sweetheart
    23

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by liam gallagher Sob Lis 20, 2021 11:58 pm

    jak zwykle sam xd wszystko mu było jedno już, więc pewnie stał tu jak kołek i czekał na ratunek.

    Sponsored content

    bar i przekąski Empty Re: bar i przekąski

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Maj 08, 2024 3:27 am