yoga

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    yoga - Page 2 Empty yoga

    Pisanie by st. albans Czw Sty 13, 2022 6:36 pm

    First topic message reminder :

    yoga - Page 2 200
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    yoga - Page 2 Empty Re: yoga

    Pisanie by leah gilbert Sro Sty 26, 2022 10:35 pm

    leah była uzależniona od social mediów, od wstawiania zdjęć i video i czytania komentarzy o tym jaka jest piękna i wspaniała i jak wszystkie dziewczyny chcą być nią, a faceci być z nią. ostatnio odwyk od social mediów miała jak zbanowali ją po przypadkowej seks taśmie, ale wtedy było to przynajmniej zapowiedziane. teraz jej nieobecność w internecie szybko wydała się wszystkim podejrzana.
    - to jest jakieś pojebane - czytała wpisy na twitterze i insta, na których zostala oznaczona. wszyscy ją wspominali. - aww, zendaya napisała słodkie rzeczy. ale wybrała brzydkie zdjęcie, źle tu wyglądam - obczajała. - ciekawe co ta suczka billie eilish napisała - przeklikiwała i szukała xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    yoga - Page 2 Empty Re: yoga

    Pisanie by ashley whittemore Sro Sty 26, 2022 10:46 pm

    dobrze, ze nie zwariowala od tego naglego braku polaczenia!
    - troche - przyznala z rozbawieniem. czasami zapominala, ze wszyscy znaja Leah. pewnie nie na dlugo bo ta jej zaraz przypominala xd - znasz chrisa evansa? moglabys mnie z nim zapoznac - podniosla sie I zajrzala jej w telefon zeby popatrzec co sie dzialo. - I co teraz? zrobisz jakies wielki powrot ze swiata zmarlych? - nabijala sie z niej troche.
    leah gilbert

    leah gilbert

    nicea/hollywood
    marketing
    famous for nothing
    22

    yoga - Page 2 Empty Re: yoga

    Pisanie by leah gilbert Sro Sty 26, 2022 10:54 pm

    - och, chris jest najmilszy na świecie - oznajmiła od razu. - musiałabym spytać go czy ma teraz dziewczynę, bo nie pozwala mi się zbliżać do siebie jak kogoś ma po tym co robiliśmy ostatnio - odpowiedziała lekkim tonem, dalej klikając i oczywiście obczajając co chris evans o niej miłego napisał. - zrobię. to będzie epickie - już zaczęła planować i spojrzała na nią całkowicie poważnie. od razu przypomniała mi się impreza schmidta 'danger', new girl wjechało mocno dzisiaj xd - ale jeszcze nie teraz. muszę najpierw sprawdzić co o mnie napisali - stwierdziła i poszła sobie z tych zajęć, bo miała dużo czytania przed sobą xd

    Sponsored content

    yoga - Page 2 Empty Re: yoga

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Wrz 21, 2024 4:24 am