wyspa gabriela

    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    wyspa gabriela - Page 2 Empty wyspa gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Czw Cze 23, 2022 5:58 pm

    First topic message reminder :

    wyspa gabriela - Page 2 Amillarah-Private-Islands
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by winter capaldi Nie Gru 18, 2022 7:04 pm

    - okej, niech ci bedzie - skrzywila sie. winter nie znala sie na kuchni I nie odrozniala co sprawialo to danie specjalnym od tych, ktore jadla w innych restauracjach. kucharz straci prace za nic, ups. - zabroniles mi sie toba chwalic - przypomniala mu.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Nie Gru 18, 2022 7:10 pm

    - i wcale się nie dziwię, że nie możesz się powstrzymać i chcesz rozpowiadać światu, że spotykasz się z księciem gabrielem juanem felipe de todos los santos marichalar y borbon - nadal myślał, że jej chęć robienia zdjęć łączyła się jednak z chęcią chwalenia się romansem z nim. - ale to nasza mała tajemnica - ujął jej dłonie w swoje i spojrzał na nią czarująco.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by winter capaldi Nie Gru 18, 2022 7:29 pm

    jego czarujacy wzrok nie dzialal na nia jak powinien. jej cale zycie krecilo sie wokol chwalenia sie tym co ma wiec dotrzymywanie tajemnic jej nie pasowalo. - nie lubie tajemnic - zabrala rece I zabrala sie za jedzenie skoro nie mogla zrobic zdjecia. zaczela sie zastanawiac czy spedzanie z nim czasu mialo sens czy marnowala tylko okazje na znalezienie instagramowych relacji gdzies indzien. gdyby nie byl taki bogaty to juz dawno by zrezygnowala.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Nie Gru 18, 2022 7:34 pm

    obserwował ją chwilę.
    - wiem, że to niewygodna sytuacja, ale przysięgam, że z florence łączy nas wyłącznie platoniczna przyjaźń i nie jesteś żadną kochanką - zaczął ją zapewniać, bo pomyślał, że może winter właśnie to nie pasuje i że nie chciała być żadną tajemnicą i drugą kobietą. traktował ją tak, że na nic innego nie powinna narzekać.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by winter capaldi Nie Gru 18, 2022 7:45 pm

    - no dobrze - westchnela I postanowila odpuscic z marudzeniem. w koncu skoro juz tu byla I nie bylo szans na to zeby zaplanowac instagramowe posty to musiala potraktowac to jako wakacje. - trudno mi sie tym nie dzielic z innymi, ale rozumiem - chwycila go za reke. powinien docenic jaka byla wspaniala I wyrozumiala xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Nie Gru 18, 2022 7:48 pm

    - rozumiem - pokiwał głową, ciągle rozumiejąc to po swojemu - mi też ciężko się nie dzielić z innymi tym, że mam taką błyskotkę u swego boku - hahaha używał dokładnie tych słów, którymi dani określała jego podejście do jej osoby xd tyle że winter mogło to schlebiać xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by winter capaldi Nie Gru 18, 2022 8:03 pm

    winter podobalo sie, ze mowil do niej w taki sposob xd sama byla materialistka I widziala Gabriela jako ladna ozdobe do swojego zycia. - wiesz jak poprawic mi humor - zasmiala sie. swiadomosc tego, ze tez chcial sie nia chwalic troche ja udobruchala.
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Nie Gru 18, 2022 8:10 pm

    byli dla siebie ładnymi ozdobami, ale nie mogli się nimi chwalić innym, ups. co najwyżej florence czy fernando mogli im mówić, jak ładnie razem wyglądają xd zjedli kolację i popłynęli na rejs, przy okazji mogli uprawiać seks na jachcie. na szczęście nie skończyło się jak wycieczka tanyi xd

    Sponsored content

    wyspa gabriela - Page 2 Empty Re: wyspa gabriela

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:21 am