#8 oscar+nari+lucien+arthur

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 10:49 am

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Main-qimg-e1ed9c9df1682f5cdecb0622135b6aee
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 6:01 pm

    nie wiem jakim cudem matka go tu puściła. na dodatek zapomniał swoich leków i było mu za gorąco. leżał więc teraz na łóżku całkiem goły.... CAŁKIEM GOŁY xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 6:10 pm

    arthurowi pewnie by nie przeszkadzalo, ale nari wypalilo oczy. krzyknela i zaslonila sie. - oszalales!? - wiedziala, ze z trojka kolesi bedzie jej ciezko, ale nie spodziewala sie, ze beda przebywac w domku nago.
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 6:14 pm

    może umówili się z arthurem że będą wczuwać się w naturę i dlatego chodzą nago. albo w zasadzie może się nie odzywają do siebie z uwagi na to jak ostatnio bronił stefki i specjalnie majtają penisami xd choć nie wiem czy ochroniarze arthura go nie pilnują hehe.
    - przełożyłem bagaż pod moje łóżko jak prosiłaś - pokazał miejsce, w którym stała jego waliza, a które teraz było zupełnie puste! myślał, że o to chodzi xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 6:20 pm

    arthur raczej nadal byl na niego obrazony. hector mu pewnie przypominal, ze byl zly, ups. oby znowu nikt im nie porobil zdjec xd
    - super, ale moze bys skorzystal z tego co przywiozles i sie ubral?! - dalej zakrywala oczy. gdyby lucek nie byl swirem to moze bardziej by jej pasowalo, ze nie ma nic na sobie xd
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 6:23 pm

    afrykańscy paparazzi haha.
    teraz będą biegać osobno to może nikt ich nie skojarzy skoro są poobrażani na siebie!
    gdyby był bardziej atrakcyjny to może nawet bycie świrem by jej nie przeszkadzało. lucek był długi, kościsty, żylasty i blady, tak go sobie wyobrażam bez ubrania - odzienie wierzchnie tylko krępuje mój kontakt z naturą - jeszcze się okaże że zamieszka na safari z lwami na koniec xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 6:31 pm

    haha nigdzie nie sa bezpieczni.
    ciekawe czy to, ze arthur nie biegal nago z luckiem tylko sam by bylo dobrym argumentem u george'a.
    - jesli chcesz sie jednoczyc z natura to idz polezec w trawie - rozejrzala sie w poszukiwaniu czegos czym by go mogla zakryc. jesli jego walizka byla pod lozkiem, na ktorym teraz lezal to nie chciala sie zblizac xd
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 6:40 pm

    nagi arthur nigdy nie był dobrym argumentem u george'a xd
    walizka była pod łóżkiem, bo pewnie tak zasugerowała wcześniej i się posłuchał więc powinna być dumna! - już tam byłem, pogryzły mnie jakieś robaki i było za gorąco - zaczął jęczeć i też wachlować się rękę po twarzy więc automatycznie jak się ruszał to jego penis też się majtał na prawo i lewo xd dyndał haha.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 6:50 pm

    lepszy sam nagi arthur niz trzymajacy sie za reke z innym nagim kolesiem xd
    bylaby dumna, ale walizka nie na swoim miejscu przeszkadzala jej mniej niz lucek w swoim birthday suitcie. - mozesz chociaz ubrac na siebie bielizne? - poprosila nawet wow. wybrala zly moment zeby zerknac na niego i niestety zobaczyla jego dyndajacego penisa xd
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 6:53 pm

    niby tak, george jednak wolałby gdyby chodził w majtkach chociaż xd
    to była kara za to że kazała mu zmienić miejsce walizki, gdyby nie to może chociaż mogłaby go zasłonić czymś xd - nie wziąłem bielizny ze sobą, wiedziałem że będzie tu gorąco - biedny, odparzy sobie przyrodzenie i wyląduje na izbie przyjęć. widzę tą grę - poza tym to że jestem nagi jest bardziej naturalne niż to że jesteś ubrana, jesteśmy w kolebce świata - zaczął tłumaczyć. zaraz pobiegnie polować na słonie z dzidą xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 6:58 pm

    arhur byl wiezniem w swojej glowie wiec moze chcial zeby chociaz jego cialo bylo wolne od ubran xd
    - jestesmy cywilizowanymi ludzmi, to nie jest cywilizowane - podniosla dlon by zaslonic to co jej przeszkadzalo i pozadnie spojrzec czym go zakryc. - bedziesz tak chodzil przez caly wyjazd? - miala nadzieje, ze nie. zamieni sie z dani, moze jej sie takie widoki spodobaja xd
    lucien arnaud

    lucien arnaud

    genewa
    socjologia
    i'm not crazy?
    23

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by lucien arnaud Pią Lip 08, 2022 7:03 pm

    george'a nie przekonywały takie argumenty. był zimny jak lód, ups!
    - to tylko anatomia, przecież nie namawiam cię do niczego - usprawiedliwiał się. faktycznie nie próbował się do niej takich nagi przymilać, to mogłoby wzbudzić obawy. a tak czuł się bezbronny! - możliwe, nie zaplanowałem wszystkiego do końca wyjazdu - może mu się odwidzi po dwóch dniach, tego nie wiedział. nari wolałaby widzieć jak tony rucha ivy, aniżeli oglądać penisa lucka xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Pią Lip 08, 2022 7:51 pm

    ech!
    - nie chce widziec twojej anatomii - najwyrazniej nie podobalo jej sie to co widziala, ups. albo na owdrot i wstydzila sie przyznac. moze dlatego nalegala zeby sie ubral.haha jakby zobaczyla tonyego z ivy to by wrocila do nagiego lucka xd - whatever, rob co chcesz - poddala sie bo wyczula, ze nic nie zdziala. poszla poszukac kogos normalnego!
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 7:09 pm

    zorientował się, że mieszka z wariatami, więc zatarasował wejście, żeby nikt nie miał wstępu do domku. relaksował się przy swojej muzyce po ciężkim dniu pracy.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 7:12 pm

    wkurzyla sie, ze lucien znowu cos Odwala. myslala ze to jego sprawka! probowala sie dostac do srodka, ale nieszlo jej to. - kiedy powiedzialam rob co chcesz nie mialam na mysli tego! - krzyknela wkurzona.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 7:15 pm

    usłyszał jej głos i łaskawie ściągnął słuchawki.
    - a kiedy mówiłaś, że mam zostawić cię w spokoju? - nawet się zaśmiał. powinna się cieszyć, że nie musi z nim siedzieć. ciekawe kto czyje towarzystwo było gorsze, oscara czy lucka.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 7:23 pm

    nie byla zadowolona z widoku oscara, ale juz chyba wolala jego niz golasa lucka. - myslalam, ze to ten nagi dziwak - mruknela. - potrzebuje wejsc - oznajmila liczac, ze przesunie graty, ktorymi zatarasowal wejscie.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 7:26 pm

    nagi oscar byłby ciekawszy, ale ten widok jego penisa nie był już przeznaczony dla niej xd
    - to barykada przeciw nagim dziwakom - może też mignął mu penis lucka i dlatego był zdeterminowany, żeby go unikać. podszedł do wejścia. - musisz podać hasło - korzystał, że przy okazji może ją podenerwować.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 7:30 pm

    nie bylo jej przykro z tego powodu xd
    - jak widac nie naleze do nagich dziwakow - rozlozyla pokazujac mu, ze ma na sobie ubranie. skape, ale zawsze cos. - haslo to wpusc mnie do srodka - zaczela sie irytowac.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 7:37 pm

    hahaha smuteczek.
    - szkoda, jakbyś była naga to może chętniej bym cię wpuścił - już ją prowokował. zobaczył, że się irytuje i jednak zebrał w sobie ostatki dobrego serca i zlitował się nad nią. - dobra, ale od razu zastawiamy wszystko z powrotem, żeby oni nie weszli - zgodził się i zaczął odsuwać rzeczy. mogła wejść, ale wyląduje w pułapce zamknięta ze swoim byłym.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 7:45 pm

    haha xd
    - spadaj - przewrocila oczami. dopiero kiedy powiedzial, ze zastawi wszystko z powrotem zaczela sie zastanawiac czy wejscie do srodka to dobra decyzja. obejrzala sie za siebie. na dzisiaj juz miala wystarczajaco wrazen. nie byla przyzwyczajona do pracy xd - tez nie chce z nimi siedziec - zdecydowala dolaczyc do oscara.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 7:51 pm

    - nie wpuszczamy ich - kiwnął głową. zrobił przejście dla nari, a jak już weszła do środka to zatarasowali wejście z powrotem. a potem wcale nie był chętny z nią spędzać czasu, więc usadowił sie na swojej leżance, założył słuchawki i klikał coś dalej w swoim telefonie. też nie była osobą, z którą chciał spędzić wieczór, ale zerkał na nią ukradkiem.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 8:01 pm

    - pasuje mi to - zgodzila sie na takie zasady. nie przejmowala sie tym co Arthur I lucek zrobia jesli nie beda mieli gdzie spac. najwazniejsze, ze ona bedzie miala spokoj. zajela sie grzebaniem w walizce, ale tez zerkala na niego ukradkiem. przez co zobaczyla, ze robil to samo. pokazala mu zeby zdjal sluchawki. - widze, ze sie gapisz. jesli cos chcesz to powiedz - mruknela.
    oscar romero

    oscar romero

    dublin
    oceanografia
    śpiący królewicz
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by oscar romero Sob Lip 09, 2022 8:09 pm

    spanie w tych chałupkach i spanie pod gołym niebem dawało pewnie podobne wrażenia, jakoś sobie poradzą. oscar nie przejmował się ich losem. łaskawie ściągnął słuchawki skoro już i tak utknęli razem.
    - patrzyłem tylko dlatego, że widziałem, że ty patrzyłaś - przerzucił na nią odpowiedzialność.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by nari yoon Sob Lip 09, 2022 8:22 pm

    lucien chcial sie laczyc w jednosc z natura to bedzie mial okazje. byle by nie usiadl golym tylkiem na mrowisku.
    I zaczela sie kolejna bezsensowna rozmowa. moze lepiej by bylo gdyby ja zignorowal I zajeli sie swoimi sprawami. - patrzylam bo ty patrzyles - odpowiedziala.

    Sponsored content

    #8 oscar+nari+lucien+arthur Empty Re: #8 oscar+nari+lucien+arthur

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:58 pm