przystań

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    przystań - Page 2 Empty przystań

    Pisanie by st. albans Nie Lut 05, 2023 9:53 pm

    First topic message reminder :

    przystań - Page 2 Db8bc56c-99a0-41c0-846d-d993cf96c781
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by summer capaldi Pią Lut 17, 2023 10:34 pm

    karma xd
    - myśli, że wszystko się kręci wokół niej - zmawiała się z rosie przeciw vicky. widać obgadywanie vicky je podniecało xd summer musiała od razu działać, bo inaczej za chwilę by zapomniała, co miała zrobić albo co było ustalane. ekspertka, nauczyła się robić lody na środku muzeum i palcówki na środku przystani xd - ja lubię tutaj - przesunęła palce, żeby to zademonstrować i podświadomie dawała jej rady, jak się obchodzić z dziewczynami.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by rosie anderson Pią Lut 17, 2023 10:40 pm

    ups xd
    - a potem sie obraza jesli ktos sie na to nie zgadza - dalej ja obgadywala. gra wstepna xd
    - mhm - probowala sie skupic na tym jak summer ja dotykala. a kiedy juz jej zademonstrowala wszystko to oddala jej piwo. wsadzila jej reke w majtki. - tak? - przygladala sie reakcji summer. chciala zeby ja pokierowala.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by summer capaldi Pią Lut 17, 2023 10:49 pm

    - oskarża innych o to, co sama wywołuje - nakręcała siebie i ją. negatywnie i pozytywnie xd dużo emocji w tym wszystkim było hehe. napiła się piwka po wszystkim i w pierwszej chwili lekko się skrzywiła, bo rosie nie trafiła tak, jak powinna. - trochę w lewo i bardziej płynne ruchy - dawała jej wskazówki.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by rosie anderson Pią Lut 17, 2023 10:56 pm

    - jest hipokryta - podsumowala zachowanie siostry. tyle emocji, dlatego ja wybrala na swoja nauczycielke xd bylo jej troche glupia widzac ta mine, ale nie poddala sie. w koncu dlatego chciala cwiczyc na niej, a nie na sobie. - lepiej? - sluchala wszystkich uwag.
    summer capaldi

    summer capaldi

    newquay
    strażnik teksasu
    girls just wanna have fun
    22

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by summer capaldi Pią Lut 17, 2023 10:59 pm

    - lepiej - pochwaliła ją i zaraz rosie trafiła w odpowiednie struny, więc summer też odpłynęła, co było dla rosie największą pochwałą i potwierdzeniem, że dobrze jej idzie. rozluźnione wróciły do domu.

    Sponsored content

    przystań - Page 2 Empty Re: przystań

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:08 pm