naya

    nayanadini bahari

    nayanadini bahari

    indie
    medycyna
    booksmart
    19

    naya Empty naya

    Pisanie by nayanadini bahari Pią Sie 18, 2023 4:29 pm

    naya Shy-devi
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    naya Empty Re: naya

    Pisanie by ashley whittemore Nie Sie 20, 2023 5:21 pm

    khai nie jest zadowolona z tej sytuacji, ale probuje udawac, ze wszystko jest okej. bedzie probowala jej znajdowac zajecia zeby byla jak najwiecej poza domem xd nie bedzie tez fanka tego, ze interesuje sie ploteczkami o windsorach.
    Arthur wyczuje, ze sie interesuje windsorami I bedzie myslal, ze sa bff
    moga sie zaprzyjaznic z beau. bedzie sie czula swobotniej przy niej niz przy angolach.
    ludwig bedzie ja podrywal I mowil do niej Maya xd
    ivy sie przyczepi bo bedzie chciala egzotyczna kolezanke
    valentino zainteresuje sie nia I bedzie chcial zeby wprowadzila go w bollywoodzki swiat
    spodoba sie anselowi
    roxy sie z nia moze trzymac za kazdym razem jak bedzie miala spiny ze stefka xd
    jasper fontaine-clarke

    jasper fontaine-clarke

    sheffield
    politologia
    bogate wnętrze, puste kieszenie
    19

    naya Empty Re: naya

    Pisanie by jasper fontaine-clarke Nie Sie 20, 2023 5:30 pm

    dante jako dobry sąsiad khai zaoferuje jej kuzynce korepetycje z jakiś okolochemicznych rzeczy, khai może myśleć że robią coś więcej xd albo co gorsze naya ma spaczony gust i będzie jej się podobać rudy xd
    george na pewno odwiedzi jeszcze khai po pijaku więc młoda może się jarać jego wizytami i nie kumać że to niezręczna relacja.
    lilibet widząc że jara się windsorami moze ja wziąć pod swoje skrzydła, lepszy taki rojals niż żaden do kumplowania się xd
    może miec jakieś praktyki u iana i bedzie jej podstawy medycyny praktycznej pokazywał.
    jakby szukała starszych koleżanek to może się zakumulować z regina i myśleć że jest cool xd
    eden też oczywiście będzie ja podrywać, dopiero potem się skuma że jest kumpela beau, ups.
    jak anselowi się spodoba to tina na pewno będzie zazdrosna o będzie ją tyrać na uczelni i się z niej śmiać.
    z jasperem mogą się spotkać na jakiej integracyjnej imprezie pierwszoroczniaków i się zakumplowac i wspierać, mają podobną sytuację z tym że nie wiedzą co robić w życiu w sumie... potem jasper ogarnie że w sumie to lubi ja bardziej niż koleżankę i będzie problem xd
    nayanadini bahari

    nayanadini bahari

    indie
    medycyna
    booksmart
    19

    naya Empty Re: naya

    Pisanie by nayanadini bahari Nie Sie 20, 2023 7:46 pm

    wszystko spoko!
    nayanadini zemdleje, jak zobaczy george'a w drzwiach xd
    dante jej się podoba jako starszy sąsiad, a on ją traktuje jak dzieciaka.

    Sponsored content

    naya Empty Re: naya

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:07 pm