ambasada francuska

    avatar

    Gość
    Gość

    ambasada francuska - Page 2 Empty ambasada francuska

    Pisanie by Gość Sob Kwi 14, 2012 8:50 pm

    First topic message reminder :

    nie mogę znaleźć zdjęcia takiej, co jest w wielkiej brytanii ;x no, nieważne. antoinette miała tu jakieś ważne spotkanie, a barbra potrzebowała się spotkać. w ogóle pewnie nie wypalił ich wypada do spa, to tym bardziej była poirytowana. to znaczy spa lenniego i antoinette. teraz siedziały w jakimś salonie ogromnym w stylu retro, to znaczy bardzo luksusowym i piły martini. - clementine coraz częściej spotyka się z albertem. - powiedziała wkurzona.
    avatar

    Gość
    Gość

    ambasada francuska - Page 2 Empty Re: ambasada francuska

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 4:42 pm

    - o własne mieszkanie i ja nic o tym nie wiem? bo to, że ja mam swoje to chyba wiesz? - zapytał, ale że nie było co się chwalić marną kawalerką, to jej nie zapraszał. i chyba tracę na niego wenę :c
    avatar

    Gość
    Gość

    ambasada francuska - Page 2 Empty Re: ambasada francuska

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 4:52 pm

    - Bo ja w St. Albans mam to mieszkanie a Ciebie tam dawno nie było. - odpowiedziała. Jej też nie było wielkie, ale szczerze była w nim zakochana i każdemu chciała go pokazać.
    - Jak będziesz miał kiedyś czas to zapraszam na kawę czy coś. - powiedziała z uśmiechem. Rozejrzała się wokół bo jakieś 10 minut nikt już nie przechodził obok, co było dość dziwnie, ale zignorowała to.
    /szkoda
    avatar

    Gość
    Gość

    ambasada francuska - Page 2 Empty Re: ambasada francuska

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 4:59 pm

    mają nawet równą ilość postów xd powiedział, że jak wpadnie do siostry to postara się ją odwiedzić, a potem musiał spadać, bo umówił się z jakąś lachą pewnie!
    avatar

    Gość
    Gość

    ambasada francuska - Page 2 Empty Re: ambasada francuska

    Pisanie by Gość Nie Kwi 22, 2012 5:00 pm

    No a ona pewnie poszła na pociąg, bo nie chciała znowu nieobecnością brata ryzykować.

    Sponsored content

    ambasada francuska - Page 2 Empty Re: ambasada francuska

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:02 am