Allie

    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Allie

    Pisanie by Gość Pon Lut 13, 2012 8:27 pm

    First topic message reminder :

    Więc przyszli do niej do domu. nie daję zdjęć bo mi się na razie nie chce wiadomo. W każdym bądź razie weszli i dziewczyna od razu ściągnęła płaszczyk i buty i poleciała sobie robić herbatę! Powiedzmy, że miała słodkiego kociaka takiego bureczka zwykłego dachowca ze schroniska bo miała miękkie serduszko. Kot pewnie był jeszcze młody i niedawno wzięty. allie pogłaskała go po głowie kiedy się połasił bo to pieszczoch jak sama Allie!
    - Chcesz coś do picia ciepłego, zimnego? - zapytała wychylając się zza framugi kuchni.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:33 pm

    - Hej, misiaczku, jak leci? - Spytał, nachylając się do niej, by Allie, by musnąć ustami jej czółko i wleźć do jej mieszkania. - Pomyślałem, że wpadnę - wyjaśnił i wręczył jej kwiaty, które pewnie ślicznie pachniały i były to Allie ulubione, bo Leo wynajął kogoś, by się dowiedział, jakie dziewczyna lubi kwiaty, bo sam się na tym nie znał. - Wyglądasz przeeeeeeeślicznie!
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:36 pm

    Pewnie więc wyczuła że sobie popił ale nie miała robić mu z tego powodu jakiś wyrzutów ogromnych. tylko się zmartwiła bo mogło mu się coś stać po drodze. - to fajnie, że tak pomyślałeś. - powiedziała z uśmiechem i mruknęła coś rozczulona kiedy dostała kwiatuszki od niego.- dziękuję. - zaśmiała się cicho. - chodź, chodź. - pociągnęła go za sobą do sypialni gdzie leżała ze swoim kociakiem i gdzie się uczyła. posprzątała wszystkie notatki i odłożyła je na komodę obok łóżka. zrzuciła kicię żeby leo przypadkiem się na niej nie położył.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:41 pm

    Gdyby kicia została na łóżku to faktycznie pewnie skończyłaby pod wielkim cielskiem Leo, bo ten nie przejmował się za bardzo tym, co było na łóżku, chyba że był to on sam i Allie. - Możesz sobie zrobić przerwę od nauki, prawda kochanie? - Spytał, wyciągając rączki do Allie, gdy już ułożył się na łóżku, pragnąc, by ona jak najszybciej do niego dołączyła. - Chcę mieć cały czas przy sobie, Allie.. Przeprowadź się do mnie - wymruczał cicho.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:45 pm

    - Mogę sobie zrobić przerwę. - powiedziała uśmiechając się do niego. Położyła się obok i przytuliła do niego. - A nie chcesz się czegoś najpierw napić, albo coś zjeść? - zapytała mrużąc oczy. a kiedy usłyszała jego kolejne słowa uśmiechnęła się jedynie. - Leo... - mruknęła i schowała twarz w jego klacie. - W ciągu tygodnia słyszę tą propozycję drugi raz i nie wiem co mam robić. - przyznała cicho i posmyrała go po boku. - co zrobię z kotkiem? - westchnęła.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:48 pm

    Wsunął dłonie pod jej koszulkę, czy co tam na sobie miała, by gładzić jej delikatną skórę na plecach, przytulając nos do jej szyi. - Nie chcę nic, tylko ciebie, Allie, kocham cię - mruczał, bo uznał, że musi jej o tym mówić jak najczęściej. W końcu nigdy nie wiadomo kiedy podzieli los Valerii... Ups. - Możesz wziąć kotka, możemy poszukać innego mieszkania jeśli tamto ci nie odpowiada, możemy zrobić cokolwiek zechcesz tylko bądź przy mnie, Allie - poprosił, muskając ustami jej szyję.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:54 pm

    Robiło jej się tak cieplutko na sercu kiedy mówił, że ją kocha i że chce ją mieć przy sobie. to było tak urocze. - jejciu leo... - mruknęła rozczulona i pogładziła go po policzku. - ja ciebie też kocham. - zapewniła go z uśmiechem. - dobrze. dobrze zgadzam się. - powiedziała wtulając się w niego bardziej.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 2:57 pm

    - Super! - Powiedział bardzo entuzjastycznie, przytulając ją mocniej do siebie. - Możesz się wprowadzić nawet dzisiaj! Albo lepiej jutro.. Pożyczę od kogoś duzy samochód, będziesz mogła przewieźć swoje rzeczy.. Będzie cudownie, skarbie - zapewnił ją, w przerwach między słowami całując jej skórę, raz obojczyk, raz szyję, raz usta, kiedy miał szczęście i trafiał.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:02 pm

    Zaśmiała się. Całkowicie ją rozbrajał. Ale tak pozytywnie. - Oj kochanie... - uśmiechnęła sie. - Zostaniesz dzisiaj ze mną, prawda? - zapytała go i wsunęła dłonie na jego plecki pod koszulką. - Zawsze jest cudownie. - zapewniła go i uśmiechnęła się. - Kocham cię. - szepnęła i pocałowała go w środek ust bo stwierdziła że zasłużył na to wyznanie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:04 pm

    - Zostanę dzisiaj i kiedy tylko chcesz, Allie - westchnął, by zaraz odnaleźć jej usta i złożyć na nich długi pocałunek, jednocześnie gładząc ją po pleckach pod jej koszulką. - Ja kocham cię mocniej.. Mówię ci. To się w głowie nie mieści jak bardzo cię kocham - zapewnił ją, calkowicie szczerze.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:09 pm

    - skoro mamy zamieszkać razem niedługo będziesz musiał spędzać ze mną każdą noc. musisz się zastanowić czy tego chcesz. - zaśmiała się cicho bo ona na przykład jak najbardziej tego pragnęła. - no nie wiem... - powiedziała z rozbawieniem ale nie chciała się z nim o to przecież kłócić. skoro tak uważał to wierzyła mu w stu procentach. przygryzła wargę i wsunęła się na niego. - muszę zrezygnować z pracy chyba. - powiedziała cicho i położyła głowę na jego klacie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:13 pm

    - Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że chcę spędzać każdą noc z tobą - zapewnił ją, bo po alkoholu bywał wyjątkowo wylewny, albo agresywny. Allie miała szczęście, że trafiła na tego pierwszego Leo w tej chwili. - Czemu? Myślałem, że ci się podoba ta praca. Męczy cię? - Spytał zaniepokojony, gładząc ją wierzchem dłoni po policzku, przesuwając potem łapkę na tyłek Allie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:19 pm

    Uśmiechnęła się. - To naprawdę cudowne Leo. - powiedziała radośnie bo ona też chciała się z nim widzieć każdego dnia i zasypiać w jego ramionach. mimo tego że czasem leo pracuje do późna. - bo mi się podobała. - powiedziała cicho. - ale właściciel.... - zmarszczyła brwi. - jest dziwny. nieprzyjemny. wydawał się naprawdę fajny ale chyba sie pomyliłam. - zacisnęła usteczka.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:26 pm

    Leo się nieco spiął i podniósł się z Allie, przytrzymując ją w talii. - Coś ci zrobił? Jest dla ciebie niemiły? - Spytał, marszcząc przy tym czoło, bo był gotów zaraz ruszyć do pracy Allie i przywalić jej pracodawcy za to, że się na nią krzywo patrzył, czy cokolwiek jej zrobił.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:28 pm

    Stwierdziła że popełniła błąd mówiąc mu o tym. Westchnęła. - Nieważne, kochanie. - mruknęła cicho i pocałowała jego policzek, żeby zapomniał o tym że mówiła mu o czymś takim. Wolałaby żeby nie zrobił nic głupiego więc musiała go jakoś uspokoić.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:35 pm

    - Jak to nieważne? Powiedz mi, co jest z tym człowiekiem nie tak? Był dla ciebie niemiły? Ja się tym zajmę, Allie, naprawdę - obiecał jej, bo skąd mógł wiedzieć, że Allie była zbyt dobra, by skazywać kogokolwiek na gniew Leo, który potrafił być przeolbrzymi, zwłaszcza jeśli coś się tyczyło krzywdy jego ukochanej.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:43 pm

    - Nie to nie to... Po prostu kiedy poszłam na przerwę poszedł za mną i był trochę... Jednoznaczny. - westchnęła cicho i pogładziła go po policzku. - To naprawdę nic takiego. - przytuliła się do jego klaty. - Nie musisz się złościć. - powiedziała cicho i posmyrała jego plecy.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:49 pm

    - Co, do cholery? Dobierał się do ciebie? Kurwa, Allie.. Czemu dopiero teraz mi o tym mówisz! - Zbulwersował się i zsunął Allie z siebie, by wstać i poprawić swoją koszulę, bo się przebrał przed przyjściem tutaj, pokręcił głową, zastanawiając się, czy Allie poda mu adres do swojej pracy, czy będzie musiał się dowiadywać przez jakieś osoby trzecie!
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:55 pm

    - Leo. - mruknęła i momentalnie stanęła obok niego. - Kochanie, siadaj. - poprosiła go cichutko. - Proszę cię, Leo... - szepnęła i poprawiła jego koszulę delikatnie gładząc go po klacie i ramionach. - Przecież już po sprawie. Złożę jutro wymówienie i już go nie zobaczę. - powiedziała spokojnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 3:59 pm

    - Nie gadaj głupot, Allie! Nie mogę tego tak zostawić! Kurwa, co on sobie myślał! Daj mi adres, zaraz tam pojadę i przemówię mu do rozsądku! - Chwilowo nawet otrzeźwiał i planował wziąć auto, najlepiej ukraśc jakieś ferarri z okolicy mieszkania Allie, bo na pewno było tam takich sporo.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 4:06 pm

    - Proszę, Leo proszę... - powiedziała cicho i pocałowała go krótko. - Przecież nic mi nie zrobił. - dodała przesuwając nosem po jego szyi. - Kocham cię skarbie, nie idż nigdzie. - westchnęła cichutko i przytuliła się do niego. - Wiem, że jesteś zły. Przperaszam. - zamruczała cicho i smutno na niego spojrzała.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 4:09 pm

    Westchnął i znów usiadł na łóżku. - Okej. Na razie to tak zostawię, Allie. Nie chcę psuć nam dnia jakimś idiotą.. Ale na pewno coś jeszcze z tym zrobię, słyszysz? Nie może tak być - pokręcił głową, ale za chwilę ją do siebie przyciągnął, by pocałować zachłannie jej usta, w które potem westchnął.
    avatar

    Gość
    Gość

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Gość Pon Maj 14, 2012 4:14 pm

    - Ale przecież on już nic nie zrobi mi skarbie. - powiedziała wtulając się w niego i odwzajemniła pocałunek. - Nie denerwuj się tak, bo mi się robi smutno. - dodała cicho i pogładziła jego policzek, który był wiecznie nieogolony. Stanęła na palcach i ujęła jego twarz w dłonie by spojrzeć mu głęboko w oczy. - Jesteś najlepszy.

    Sponsored content

    Allie - Page 14 Empty Re: Allie

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Allie
      » Allie
      » allie
      » allie
      » allie

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 5:05 am