#7 | geneviev & phoebe |

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by st. albans Nie Cze 03, 2012 5:14 pm

    First topic message reminder :

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Dorm_room_move_in_500x374
    avatar

    Gość
    Gość

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty Re: #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by Gość Sro Cze 06, 2012 7:28 pm

    w st.albans jak dla gen nie było w ogóle słońca. ale może to lepiej. chociaż anglicy muszą mieć wiele depresji..... biedacy! zmarszczyła nosek. do klubu na pewno nie pójdzie i nikt jej tam nie zaciągnie. ale zaraz się uśmiechnęła. - to wspaniale. ja jutro pewnie więcej trochę pozwiedzam. - powiedziała radośnie bo planowała się nie opalać tylko gdzieś pójść.
    avatar

    Gość
    Gość

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty Re: #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by Gość Sro Cze 06, 2012 7:36 pm

    no tak! dlatego ja też przeważnie chodzę jakaś zdołowana przez tę pogodę ;c. no ale nie ważne. szkoda, że nie pójdzie, bo fibi z chęcią by ją zabrała na jakąś imprezę, żeby się z nią bardziej zaprzyjaźnić xd. - a ty gdzieś jeszcze byłaś? - zapytała. może ona poda jej jakieś fajne miejsce.
    avatar

    Gość
    Gość

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty Re: #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by Gość Sro Cze 06, 2012 7:38 pm

    biedaku! no to po co wyjeżdżałaś do takiego głupiego kraju? ;c ale przynajmniej możesz słuchać brytyjskiego akcentu ;33 no cóż. z gen zaprzyjaźnia się czytając książki w bibliotece. xd
    - byłam w małej kawiarence gdzie mają przepyszną czekoladę, w bibliotece tej szkoły artystycznej no i na plaży. - powiedziała z uśmiechem. mogła być dumna bo w st.albans mieli milion razy lepszą bibliotekę!
    avatar

    Gość
    Gość

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty Re: #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by Gość Sro Cze 06, 2012 7:49 pm

    miałam niecałe 12 lat, wiec raczej nie miałam na to zbytniego wpływu xd. zresztą nie narzekam, bo jest mi tu całkiem dobrze. i dzisiaj widziałam takiego kolesia, którego nie umiałam zrozumieć porządnie, bo miał taki dziwny akcent.. może był z irlandii czy tam szkocji. - gdzie ta kawiarenka? - lubiła czekoladę, wiec pewnie się tam wybierze. a one jeszcze pogadały, a potem fibi poszła na jakąś imprezę czy coś.

    Sponsored content

    #7 | geneviev & phoebe | - Page 3 Empty Re: #7 | geneviev & phoebe |

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 3:17 pm