Boisko do gry w polo

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Boisko do gry w polo Empty Boisko do gry w polo

    Pisanie by st. albans Sro Mar 05, 2014 12:52 am

    Boisko do gry w polo 4_large
    avatar

    Gość
    Gość

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 4:27 pm

    Grejs jest w drużynie polo wiec kris często tu przychodzi! Teraz też przyszedł, mimo że nie było ani meczu ani treningu. Siedział sobie na trawie bo świeciło piękne słońce i szkicował jakieś konie, które sobie tam chodziły bo nie miał nic lepszego do roboty!
    avatar

    Gość
    Gość

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 5:06 pm

    Robin dostała beznadziejne zadanie, naprawdę. Właściwie nie do końca była świadoma co też takiego może wyjść na jaw bo w sumie nic takiego złego nie zrobiła ale przezorny zawsze ubezpieczony i tak zjawiła się w domu starców, gdzie chociaż totalnie jej się nie podobało i kiedy zobaczyła jedną staruszkę chorą właśnie na pląsawicę to wyleciała z łzami w oczach z pokoju to było generalnie spoko, dała radę.
    A kiedy już mogła wyjść bo staruszkowie mieli swoją poobiednią drzemkę a ona nie zamierzała zostać tam cały dzień to zwiała, zwiała jak najdalej i nie mam pojęcia co ją zagnało na boisko do gry w polo skoro zwierząt nie lubiła a koni pewnie się też bała, bo to wielkie bydlaki co potrafią kopać - taka straszna trauma z dzieciństwa. No ale kiedy przyuważyła Krisa to już nie zwiewała podeszła do niego wyłożyła się wygodnie na trawie bo jednak była zmęczona i nasunęła okulary na nos bo słońce świeciło jak durne - jak będę kiedyś stara, pewnie nie będę ale jeśli, to każę mnie odstrzelić czy coś, tak okropnie jest być starym - tak palnęła szybko i zaraz się zamknęła, no musiała to z siebie wyrzucić.
    avatar

    Gość
    Gość

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 5:12 pm

    Kris uśmiechnął się gdy ją zobaczył. Pewnie miał masę sekretów i bał się co może wyjść na jaw! A teraz kiedy jest szczęśliwy bał się tego jeszcze bardziej. Wiec jak nie on uśmiechnął się szeroko . - cześć Robin, co ty gadasz? - zapytał bo było to dość dziwne. Jednak wzruszył tylko ramionami - okej, masz załatwione, po 50 kulka w łeb - zaśmiał się radośnie jakby opowiadali sobie jakieś kawały i schował szkicownik do torby. -skąd takie myśli w ogóle? Jesteś młoda, powinnaś sie cieszyć życiem jak ja i Grace - wyszczerzył do niej zęby i połozył się na trawie obok. - my nie marnujemy ani chwili.
    avatar

    Gość
    Gość

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 5:45 pm

    Kurde bo on ma dłuższy forumowy staż a Robin to mimo wszystko z lekka dziewicowata i to dosłownie była więc co się dziwić, mogła się wstydzić z tego, że powie głośno jakąś kurwę czy napisze na okładce zeszytu, że dyrektor to ćwok czy coś w tym stylu. Wielkie mi sekrety.
    - No to gadam, to! Pół dnia zasuwałam w domu starców - westchnęła i oparła się na ramionach, żeby trochę więcej widzieć, bo jak tak leżała plackiem to słabo z widocznością - i niby wszystko fajnie. Opiekę mają dobrą i w ogóle, ale wiesz...To jest takie powolne umieranie, nic więcej - miała jakąś taką nieciekawą minę generalnie bo ona się za często bawiła w filozofa, lubiła takie rozkminy oczywiście ale wtedy to och tak, zapach weltschmerzu w powietrzu i tragedia wielka.
    - Marudzę, wiem, tak mnie natchnęło ale już się zamykam, co ty tutaj w ogóle robisz?
    avatar

    Gość
    Gość

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Gość Sob Mar 29, 2014 5:59 pm

    Chris wpuścił jej słowa jednym uchem a drugim wypuścił bo teraz zależało mu tylko na obronie swoich okropnych sekretów. Pokiwał głową, żeby nie myślała, że ją zlewa. - rozumiem, rozumiem.. - ja odpoczywam! Wiesz z grace ostatnio tak szalejemy! Co ona wyprawia, nigdy nie ma dość. Ostatnio rzuciła się na mnie już od progu! - zaśmiał się i opowiedział jej o ich ulubionych pozycjach w łóżku i w ogóle. A potem wstał i powiedział, że musi już iść. Wybacz, ale jeszcze kris ma dużo do zrobienia, żeby uchować tajemnice w spokoju!

    Sponsored content

    Boisko do gry w polo Empty Re: Boisko do gry w polo

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:25 am