|3| alex & morris

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |3| alex & morris - Page 3 Empty |3| alex & morris

    Pisanie by st. albans Czw Mar 06, 2014 5:56 pm

    First topic message reminder :

    |3| alex & morris - Page 3 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sob Maj 03, 2014 6:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:05 pm

    nie ma się co dziwić, że się cieszył, że nie musiał siedzieć z alexem w pokoju. też bym chyba nie chciała z nim siedzieć bo jest strasznym idiotą i chyba nic nie ogarnia. no alex to się w to nie bawił bo wolał (nie żebym wolił napisała) jednak palić i ćpać niż ryzykować. tego niestety marzenia nie spełnił, ale kto wie... zawsze za coś innego może go złapać.
    - no i co mi zrobisz? zastrzelisz mnie? - zaśmiał się. pewnie coś zaćpał to czuł się niepokonany. - nie odważysz się, pierdolony tchórzu. - warknął i spojrzał na niego groźnie i zacisnął usta.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:15 pm

    philip za to pozostał niewzruszony i nienaturalnie spokojny, jak zawsze! serio, ja nie wiem jak on to robił. nic dziwnego, że zrobili z niego tajnego detektywa, skoro nic nie było w stanie wytrącić go z równowagi.
    - nie mam zamiaru strzelać do ciebie, ruth. - potrząsnął głową, jakby alex wymyślił najgłupszą rzecz na świecie. - tak samo jak nie chciałbym w tej chwili aresztować cię za napaść na funkcjonariusza. czy możesz mnie już puścić i pozwolić mi się spakować, żebyśmy raz na zawsze mogli zakończyć naszą znajomość? - spytał dość logicznie. oboje powinni chcieć, żeby się wyniósł z tego pokoju.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:18 pm

    ja też nie mam pojęcia jak on pozostaje taki niewzruszony. ja pierdzielę. powinien dostać za to medal. mnie można nie zamknięciem drzwi wyprowadzić tak z równowagi, że nie mogę się zamknąć a alex na niego napada a on jest dalej spokojny.
    - no to po cholerę to wyciągnąłeś? chcesz się pochwalić? mnie to kurwa nie rusza. masz broń? ojezu jakie to straszne! - powiedział wcale sobie nic z tego nie robiąc, ale nie ma się co dziwić, jak był naćpany to niczym się nie przejmował. - nie chciałbyś? pierdolisz głupoty jak nigdy. - prychnął. - sądzę, że o tym marzysz. - fuknął i dalej go nie puszczał bo miał w dupie to co mówi.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:25 pm

    philip nie jest człowiekiem! jest robotem! mnie też łatwo wyprowadzić z równowagi raczej. przynajmniej w domu. wśród rówieśników też udaję kwiat lotosu na tafli jeziora. wiadomo, pozory trzeba zachowywać.
    - chciałem ci przypomnieć, że nie jestem twoim zwyczajnym kolegą z pokoju, z którym możesz sobie pozwalać na takie rzeczy. - warknął, niby już trochę ostrzejszy w słowach, ale mimo wszystko nadal zachowując spokój. - marzę o tym, żeby się stąd wyprowadzić. - zauważył.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:31 pm

    no chyba tak. mnie wszędzie jest łatwo wyprowadzić z równowagi w sumie... tak jak sie nad tym zastanowię to tak jest, co nie zmienia faktu, że najczęściej wyprowadzają mnie z równowagi w domu.
    - no i kurwa dobrze. to chciałby mieć takiego kumpla?! NIKT! - warknął przyciskając go bardziej do tej ściany. - i naprawdę myślisz, że się kurwa ciebie boję? wysłali cię na jakąś zabitą dechami wieś, bo się nigdzie indziej nie nadawałeś, bo jesteś taki bezużyteczny i myślisz, naprawdę myślisz, że ja.. JA - pokazał na siebie. - będę się ciebie bał? KIEDYKOLWIEK? - wycedził przez zęby. popchnął go zaraz do tej walizki. - to się pakuj i wypierdalaj stąd! - krzyknął.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:44 pm

    teraz to philip się wkurzył! oczywiście tylko w środku, bo na zewnątrz pozostawał niewzruszony. zwinnym ruchem schował pistolet, wyciągnął kajdanki i kiedy alex go tak popchnął, nawet nie zauważył, kiedy na jego ręce znalazły się kajdanki i kiedy został przykuty do pobliskiego kaloryfera. wszystko trwało sekundę, bo nie takie rzeczy się robiło w szkole policyjnej. bo w sumie w życiu philip to miał jakieś niewielkie doświadczenie, w końcu był młodziakiem.
    - cieszę się, że wreszcie się zgadzamy. - skinął głową i jak gdyby nigdy nic podszedł do swojej walizki i pakował się dalej.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:49 pm

    kurcze. dalej się dziwię, że philip nie wybucha, rzeczywiście musi być jakimś robotem chyba..... alex sądził oczywiście, że to wszystko mu ujdzie na sucho skoro philip i tak się wyprowadzai że może go sobie tyrać jak zazwyczaj ale najwyraźniej wcale tak nie było.
    - pierdolony kutasie odkajdankuj mnie do kurwy nędzy! - krzyknął wkurzony bo jezus maria, on miał plany iść na podryw i sprowadzić sobie tutaj zajebiste panienki, które czekałyby tylko w kolejce aż je wyrucha jak jeszcze nigdy nie były ruchane a ten go zakuwa w kajdanki jak gdyby nigdy nic. tak sie jego wieczór nie może skończyć!
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:53 pm

    philip nie zamierzał wdawać się w kolejną kłótnię z alexem, nie dzisiaj. przeżyli ich już wystarczająco dużo, a dziś marzył tylko o tym, żeby spakować się i skończyć ze współlokatorem raz na zawsze.
    spojrzał na alexa, podniósł w milczeniu nieco ten kluczyk od kajdanek, żeby go pokazać chłopakowi i wrzucił go do walizki, gdzie szybko zgubił się wśród ciuchów i książek.
    - coś jeszcze masz do powiedzenia? - spytał sobie beztrosko.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 8:59 pm

    - ODKAJDANKUJ MNIE KURWA MAĆ! - warknął kiedy philip zapytał czy ma coś do powiedzenia, to jedyna rzecz, którą miał do powiedzenia. nic więcej. nic więcej mu nie powie a na pewno nie zacznie go za nic przepraszać. wolałby przy tym kaloryferze zgnić niż to zrobić albo odciąć sobie rękę.
    avatar

    Gość
    Gość

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 9:13 pm

    philip, nadal szalenie spokojnie oczywiście (w sumie ten cały jego spokój był chyba najbardziej denerwujący w tym wszystkim, tym bardziej bym się nakręcała, gdybym się na kogoś wydzierała, a on taki obojętny), wyciągnął ten super notesik do wypisywania mandatów i zaczął pisać, że napaść na funkcjonariusza i opór przy zatrzymaniu itepe, itede, podał to alexowi, który nawet nie mógł tego porwać z jedną funkcjonującą ręką, zapiął walizkę i sobie tak po prostu wyszedł, bez słowa! hehe. takie mieli wzruszające pożegnanie. za drzwiami zadzwonił po kogoś, żeby po niego przyjechali za jakiś czas i go uwolnili. a sam wyszedł na korytarz, gdzie dasz mi sav, zacznę!

    Sponsored content

    |3| alex & morris - Page 3 Empty Re: |3| alex & morris

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 8:45 am