|4| benjamin & luke

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty |4| benjamin & luke

    Pisanie by st. albans Czw Mar 13, 2014 2:44 pm

    First topic message reminder :

    |4| benjamin & luke - Page 2 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Mar 26, 2014 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:09 pm

    był zdziwiony szczególnie, że to piwo. pewnie myślał, że ona to kieliszek wina do kolacji pije i to wszystko, ale dla niego nie miało to żadnego negatywnego wydźwięku. zresztą, on bawił sie z nią świetnie. -pewnie - powiedział i otworzył demonstracyjnie puszkę z piwem uprzednio ją poszukując, żeby nie wyleciała piana, chociaż ja stukam i itak ucieka. -piwo, to może chcesz jeszcze czipsy? -zapytał trochę rozbawiony, bo to byłby dopiero szok. podał jej puszkę oczywiście - poczekaj chwilę! -rzucił po chwili zamyślenia i wszedł do łazienki.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:19 pm

    musiałam kota wyszczotkować :d
    ona to w ogóle nie pije, a jak już to na prawdę oznacza że coś jest na rzeczy! przypatrywała się więc jak otwiera tą puszkę, a potem ją chwyciła i upiła niewielki łyczek - fuj, jakie to gorzkie - skrzywiła się zupełnie jak dziecko nad jedzeniem jakiś brokuł czy szpinaku. - czipsy? nigdy w życiu! zbyt kaloryczne - a jak wiadomo ona żyła na wiecznej diecie. - mhm, okej - no i czekała rozglądając się po pokoju.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:25 pm

    a z łazienki było słychać odgłosy prysznicu, trwał on dosłownie chwilę, a potem luke wyszedł w czystej koszulce i spodniach i do tego nieźle pachnący, a nie taki spocony. uśmiechnął sie do niej tylko i usiadł przy effie ze swoją puszką -fajnie, że wpadłaś, vinc gdzieś wyjechał? - chodzimo mu o to, że jest sama tutaj oczywiście.
    okej! mój już śpi xd
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:30 pm

    pewnie z włosków mu jeszcze skapywała woda i wyglądał słodko! skrzywiła się słysząc pytanie o vinca - nie, mieszka u mnie bo coś tam jest nie tak z jego pokojem w akademiku - mruknęła i napiła się znów. kolejny raz się skrzywiła. kolejny alkohol który jej nie smakował! - no i zachowuje się tak, że mam go dość - dodała jeszcze, a potem spojrzała na luke'a - tylko nie powtarzaj mu tego! - zastrzegła od razu.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:36 pm

    wszyscy omijali ich pokój, vinca i chrisa, szerokim łukiem bo sie obawiali klątwy czy czegoś! luke mimowolnie sie uśmiechnął, ale zaraz sie z głowie skarcił, bo ona była pewnie przez to nieszczęśliwa! a on nie może sie cieszyć jej nieszczęściem. - nie powiem, coś ty -sam zrobił spory łyk alkoholu. -jesteś taka malutka, że mogę ci wynająć pół łóżka -powiedział całkiem radosnym tonem, żeby ją jakoś rozweselić. - a to piwo, możesz zmierzać ze spritem - zaproponował jej, bo akurat miał i może by jej bardziej smakowało.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:40 pm

    zerknęła kątem oka na jego łóżko i uśmiechnęła się - no co ty, gdybym nie wróciła na noc vincent wymyśliłby sobie jakieś nieprawdopodobne scenariusze i później cały tydzień słuchałabym jaka to ze mnie niewierna dziewczyna - pewnie wyzywałby ją od lafirynd, ale ona wolała łagodniejszą wersję przedstawić. aha i tak vincent był o nią okropnie zazdrosny! - na prawdę mogę? - powiedziała wyraźnie zainteresowana - nie będzie wtedy takie gorzkie? to poproszę - uśmiechnęła się.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:50 pm

    -a gdyby sie dowiedzial, że a byłaś tu, to i mi by sie oberwało! - zażartował sobie, chociaż to nie były żarty, bo pewnie faktycznie by tak było. -już już już
    -zabrał od niej piwo i wlał połowę do wysokiej szklanki, resztę zajął napojem i oddał jej -sprawdź teraz -uśmiechnął sie i wrócił na łóżko - to mów, co ten vinc wyprawia? luke siedział sobie teraz na łóżku wygodnie i się jej przyglądał, bo dla niego była taka śliczna i wspaniała.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Sro Kwi 30, 2014 10:54 pm

    na bank by i jemu, i jej się oberwało. bo wtedy wymyśliłby niestworzone historie, że coś robili i w ogóle. a oni tylko grzecznie siedzieli i rozmawiali! napiła się więc tego co przyrządził i od razu uśmiechnęła - w końcu da się to jakoś pić - pokiwała głową, a potem westchnęła - jest okropny, ciągle siedzi w tych swoich gierkach i w ogóle nie sprząta! - zaczęła narzekać i pewnie zajęło jej z dziesięć minut zanim skończyła - nie wyobrażam sobie jak miałabym z nim mieszkać na stałe! - powiedziała na koniec. chyba nie była gotowa na zamieszkanie z vincentem, ale przykre! - oj zresztą nie ważne, obgaduję właśnie twojego najlepszego kumpla - bo chyba byli najlepszymi ziomeczkami. ogólnie to powinnyście kiedyś nimi zagrać co nie, hihi.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 9:37 am

    wybacz eff! zasnęłam z telefonem xd
    luke uśmiechnął sie pod nosem, bo jej smakowało. martwił się trochę, że nie ma jej czym poczęstować i jest taki mało gościnny. a po chwili sie zmartwił, że jego kumpel jest taki dla niej niedobry. odruchowo położył dłoń na jej ramieniu i lekko je pogładził. -nie wiem co mogę ci powiedzieć..-prócz tego, że on by la chętnie na rękach nosił i napewno by sprzątał, ale tego jej nie powie. zamiast tego włączył jakąś przyjemną muzyke. -to teraz musisz sobie odpocząć i pomyśleć o czymś przyjemnym a ja.. zrobię ci masaż! -wymyślił szybko i uśmiechnął się do niej. chciał jej jakoś poprawić nastrój.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 10:25 am

    jejku spoczko, nic się nie stało! :d wyspałaś się chociaż?
    wstała od razu słysząc słowo "masaż" - o nie nie nie nie - pokręciła głową i zaśmiała się - muszę wyrzucić z siebie wszystkie nerwy, bo jeśli tego nie zrobię uduszę go gołymi rękoma kiedy znajdę kolejną parę skarpetek na podłodze! - mruknęła i podeszła do odtwarzacza - masz taką muzykę, w której drą się bez sensu i jest dużo dźwięków gitary? - zerknęła na niego. nie znosiła takiej muzy, ale musiała się wyżyć.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 10:56 am

    tak, tak, najlepsze jest to, że nie chciało mi sie nawet spać po prysznicu, a potem nagle obudziłam sie rano!
    Luke się przeraził, że ją wystraszył tym masażem, ale na szczeście nie była na niego zła. Spojrzał na swoje płyty, które były porozkładane na parapecie i wybrał jakąś, pewnie demo zespołu hanki! Tam się drze a chłopcy nawalają gitarami. Włączył wiec muzykę i pociągnął spory łyk piwa. -no to pokaż jak się robi pogo! - zaśmiał się trochę wyrażając ją sobie w tłumie skaczącym do muzyki a potem pomyślał, że pewnie zaraz by ją zgnietli, to wolał przestać to sobie wyobrażać!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:09 am

    dobrze, że pod tym prysznicem nie zasnęłaś! :d
    pewnie jak usłyszała taką muzykę to momentalnie związała swoją koszulę tak że odsłoniła swój super mega płaski brzuch i rozpuściła włosy, które miała związane w koczek na czubku głowy. no i zaczęła miotać tymi włosami jak metale na koncercie jakiegoś behemota czy coś. i musiało to wyglądać przekomicznie, bo w końcu taka effie nie pasowała w ogóle do tego typu klimatu.
    no ale, że effie to effie to pewnie ja zamiatała tą głową tak to walnęła w jedną z szafek luke'a i aż nią zakręciło! - ał, ał, ał - mruknęła stając w miejscu, a potem padła na jego łóżko i zaczęła się śmiać.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:14 am

    Luke pewnie zwijał się ze śmiechu na ziemi gdy ona tak tańczyła a potem zaczął skakać obok niej! No i pewnie wtedy właśnie się uderzyła, wiec luke zaraz do niej doskoczył i kucnął przy łóżku- effie, effie wszystko dobrze? - dopytywał przerażony! Bo to taka krucha effie to mogła się rozsypać mu cała po pokoju albo coś podobnego. Ale nie, ona się śmiała! Luke patrzył na nią jak zaczarowany i też zaczął się śmiać. Nie rozumiał jak vinc moze się z nią nudzić. -lepiej się napij! - zaproponował jej i podał piwo shandy domowej roboty, przy okazji zerknął na jej głowę, taki był troskliwy, całe szczęście nie było nigdzie krwi! - jesteś niesamowita - wyznał jej i po chwili ugryzł się w język, ale było już za późno przecież to napił się piwa i postanowił już takich rzeczy nie mówić.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:28 am

    jeszcze przez chwilę nie mogła opanować śmiechu. pewnie już po kilku łykach alkoholu czuła się pijana i wyzwolona! xd - taak, wszystko w porządku - pomasowała się jeszcze chwilę po głowie, a potem usiadła znów i chwyciła od niego to piwo i wzięła kilka głębszych łyków. wow, może zostanie amatorką piwa! :d trochę się zaczerwieniła słysząc jego słowa - dzięki luke - i znów się napiła bo nie wiedziała co powiedzieć. - hej! a teraz ty powinieneś się nauczyć tańczyć - wpadła na genialny pomysł. pewnie ostatnio widziała te jego pokraczne ruchy i za honory punkt obrała sobie nauczenie go tańczyć. od razu zaczęła grzebać w jego płytach żeby znaleźć jakąś przyjemniejszą muzę. - przecież ze swoją dziewczyną będziesz musiał tańczyć - bo laski uwielbiały się gibać na parkiecie ze swoimi chłopakami xd pewnie wynalazła jakąś przyjemną płytę w stylu peggy lee czy julie london - chodź - stanęła na środku pokoju i uśmiechnęła go.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:38 am

    Uśmiechnęła go? Zrobiła mu palcami uśmiech? xd
    Wszystkie chcą go uczyć tańczyć, biedny luke! No, ale stanął na środku pokoju przed nią i opuścił ręce w geście rezygnacji - ale co ja mam robić - jęknął tylko i spojrzał na nią - zresztą jaka dziewczyna! Nie planuję takich rzeczy stwierdził wzruszając ramionami i jęknął coś jeszcze pod nosem - effie nooo - westchnął jeszcze i spojrzał na nią - no, to ucz! - wyszczerzył do niej zęby bo tak naprawdę rosalie ostatnio go podszkoliła, ale niech i effie się wykaże!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:48 am

    sorry, ale oglądam serial i sie kompletnie nie skupiam xd
    no bo skoro nie umie to musi się nauczyć! :d - nie możesz mówić, że nie planujesz mieć dziewczyny - pogroziła mu palcem - takich rzeczy się nie planuje, one przychodzą same! - kiedy rozbrzmiała ta przyjemna dla ucha muzyka podeszła do niego i chwyciła jego rękę. jedną ulokowała w okolicach swojej talii. jej rączka za to powędrowała na jego ramię. drugą dłonią trzymała jego dłoń oczywiście. no i momentalnie się wyprostowała - kiedy ja robię krok do tyłu to ty robisz krok do przodu - zaczęła od jakiś podstaw i zaczęła się powoli poruszać wraz z nim.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:50 am

    A lukowi szło całkiem dobrze, bo jak pisałam umiał już tańczyć! Ale nie ujawniał od razu wszystkich swoich nowych umiejętności a po prostu udawał, że wszystko szybko łapie, patrzył na nią uważnie, słuchał i wykonywał polecenia całkiem sprawnie się ruszając - ale żebym od razu tańczył z baletnicą! - uśmiechnął się do niej szeroko i przejął prowadzenie wykonując z nią jakiś obrót, to znaczy okręcił ją wokół siebie i wrócił do poprzedniej ich pozycji jak gdyby nigdy nic!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 11:55 am

    odpisujesz w trybie ekspresowym!
    no ale effie nie wiedziała, że już ktoś go nauczył! i miała przed oczami cały czas moment kiedy tak śmiesznie się gibał! pewnie na początku cieszyła się bardzo kiedy szybko łapał jej słowa i czaił o co chodzi. ale kiedy ją obrócił to coś jej nie pasowało. nawet ona się tak szybko nie uczyła! - ej - wymierzyła palec wskazujący prosto w jego twarz - oszukałeś mnie! - zaczęła się śmiać.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:03 pm

    już wolniej xd
    luke zaśmiał się tylko -to tylko Twoja zasługa! -powiedział jej i złapał jej rękę, żeby dalej tańczyć -jesteś po prostu świetną nauczycielką -dodał jeszcze i tańczył dalej pokazując co już umie -musimy kiedyś wyjść razem na tańce -stwierdził rozbawiony, bo niedawno to nawet stać na parkiecie nie potrafił!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:08 pm

    spojrzała na niego podejrzliwie - na pewno moja? - skrzyżowała ręce na wysokości swoich małych cycków - bo nie przypominam sobie, żebym uczyła cię obrotów - zaśmiała się. nie żeby miała pretensje, że ktoś do podszkolił w tańczeniu wręcz przeciwnie. plus dla chłopaka! - o, na prawdę? - roześmiała się. kto by pomyślał, że luke będzie chciał wychodzić na tańce teraz! - więc kiedy zaprosisz mnie na ten wielki bal? - dygnęła jak księżniczka i zaśmiała się.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:12 pm

    -jak tylko kupię sobie garnitur! albo smoking! to jeszcze lepiej -uśmiechnął sie szeroko i spojrzał na nią. - no jeszcze trochę w tym zasługi rosalie - powiedział w końcu i trochę sie zarumienił!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:16 pm

    - to skoro ty kupujesz garnitur to ja muszę zainwestować w jakąś porządną sukienkę - bo pewnie nie miała takiej balowej! zainteresowała się od razu słysząc jakieś damskie imię - ojaaaaa, kim jest rosalie i dlaczego czerwienisz się wspominając o niej! - zerknęła na niego, a potem usiadła znów na łóżku bo chciała się napić.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:20 pm

    - a nieważne- machnął ręką i sam też sie napił - tylko gdzie tutaj są takie bale? -zapytał bo może ona wie! albo mają takie imprezy w szkole baletowej, po jakiś pokazach ich czy coś. imprezy po zawodach rowerowych wyglądały zupełnie inaczej. sam też napił się wina i usiadł koło niej. -to kiedy idziesz na zakupy? pewnie tobie zajmie to więcej czasu! -zaśmiał się wesoło.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:24 pm

    śmiejesz się ze mnie, że nie wyraźnie piszę a sama piszesz, że pili wino zamiast piwa xdd
    wzruszyła ramionami. smutek straszny, że nie chciał jej powiedzieć o rosalie. cóż, pewnie wolał się zwierzać vincentowi! po występach baletowych nie było żadnych imprez, wszyscy uciekali żeby więcej ćwiczyć i być jeszcze lepszym. tak wyglądał świat baletu, przykre. - ojaaa, nie wiem. a już powinnam iść na zakupy? kiedy chcesz iść na bal? - zerknęła na niego i zaśmiała się - a może zamiast na bal pójdziemy gdzieś indziej? - zaproponowała - no bo bale są nudne. byłam na kilku - wzruszyła ramionami - chodźmy tam gdzie nigdy nie byliśmy - czyli nie wiem gdzie xd
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:35 pm

    hahaha to pewnie przez charliego, on to to wino pije ciągle! albo przez to, że nie myślę xd
    -no to skoro nie bal.. -zamyślił sie na chwilę i zerknął na nią -zatańczmy na dachu akademika! -wymyślił szybko i spojrzał na nią badawczo - robiłaś to już?

    Sponsored content

    |4| benjamin & luke - Page 2 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 4:17 am