|4| benjamin & luke

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    |4| benjamin & luke - Page 3 Empty |4| benjamin & luke

    Pisanie by st. albans Czw Mar 13, 2014 2:44 pm

    First topic message reminder :

    |4| benjamin & luke - Page 3 DSC_0155


    Ostatnio zmieniony przez st. albans dnia Sro Mar 26, 2014 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 3 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:42 pm

    to weź trochę czegoś z cukrem zjedz to pobudzi cię do myślenia xd
    - świetny pomysł - pochwaliła go, bo by sama na to nie wpadła pewnie - nie, jeszcze nikt nie proponował mi tańca na dachu akademika - zaśmiała się i pokręciła głową - ale masz na myśli, że teraz... w tym momencie? - dopytała się.
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 3 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:48 pm

    chyba będę musiała! mam w ogóle iść jeszcze wieczorem do znajomych, a jutro znów 16 godzin w pracy! A co taaaam, dam raaaadę xd
    Luke już wstał i dopił swoje PIWO - teraz, a czemu by nie! - szybko to powiedział, bo jeszcze się effie rozmyśli czy coś! Zaczął już zbierać jakiś sprzęt grający i poganiał effie - no chodź, chodź! będzie super! - namawiał ją a sam stal już przy drzwiach!
    avatar

    Gość
    Gość

    |4| benjamin & luke - Page 3 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Gość Czw Maj 01, 2014 12:56 pm

    co! gdzie ty pracujesz?!?! ja wszystko na praktyki zdalnie robię na szczęście! tylko na radę chodzę raz w tygodniu. boże, taką pracę mogłabym mieć..............
    - no już idę, no! - dopiła szybko swoje piwo i pewnie poszli na ten dach. gdzie oczywiście zaraz zacznę. tylko najpierw zrobię temacik bo widzę, że nie ma hihi.

    Sponsored content

    |4| benjamin & luke - Page 3 Empty Re: |4| benjamin & luke

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 7:00 am