Poddasze

    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Poddasze

    Pisanie by Gość Wto Kwi 08, 2014 11:48 pm

    First topic message reminder :

    Poddasze - Page 4 Chalet-du-Golf-attic-living-room-made-by-wooden-soft-color-sofas-natural-wooen-table
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 11:42 am

    lilka! asdfghjkl teraz to mam orgazm chyba ;o jakby była płaska to by nie ściągała stanika, nie wiem czy koszulkę by nawet zdjęła. bo trochę przypałowo, przy takim przystojniaczku. jak zacząć dotykać jej piersi, to pewnie jej się miło zrobiło, bo to w końcu przyjemne. pewnie przymrużyła lekko oczka i w ogóle odpłynęła hen daleko myślami hehe. ale to tylko przez chwilę, bo zaraz usłyszała jego pytanie, na które zareagowała śmiechem - twoje co? - uśmiechnęła się zadziornie - jaja?
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 2:32 pm

    Hehe ciesze sie ze ci sie podoba :d ogolnie to mi przeskoczylo na kolejna strone i juz nie pamietam co tam pisalam.... Zmarszczyl brwi slyszac jej pytanie. - No w sumie tez bys mogla.... Ale raczej nie o to mi chodzilo. - Stwierdzil i zaraz sie znow usmiechal. Wzial kolejna fajke bo byl.paskudnym palaczem i lubil smierdziec i sobie odpalil po czym napil sie kolejnego lyka. A co sobie bedzie zaliwal jak.i tak za to zplacil. Przeciez nie wyleje bo kasy zal.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 6:33 pm

    podoba się bardzo, lepsiejszy być nie może! - nie o to? a o co? - spytała, przechylając głowę w bok. po chwili złapała go za krocze, skoro chciał i ścisnęła trochę mocniej. nie chciała mu robić krzywdy czy coś, po prostu chciała się z nim trochę podroczyć hehe. nie wiem czy facetów to podnieca, ale wydaje mi się, że tak, więc chyba zrobiła mu przyjemność. za chwilę wskoczyła na niego, ocierając się prowokacyjnie o jego krocze i objęła go wokół szyi.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 8:38 pm

    Hehe to dobrze. Bardzo mnie to cieszy. Tez mi sie w sumie podoba. - Zebys pomacala moje cycki.- wzruszyl ramionami. Bo przeciez gdyby miala macac jego jajka to na pewno by jej o tym powiedzial wprost. No ale skoro tak postawila sprawe.... Tez nie wiem czy to podnieca facetow no ale raczej tak.... O ile mu nic nie zmiazdzyla tam! O to by bylo przykre. Ale pewnie jednak miala wyczucie swojej sily. - I ty przed chwila nie chcialas zebym dotykal twoje cycki.... - Mruknal z niedowierzaniem. Zaraz przysunal do niej swoja twarz i ja pocalowal. Pewnie dosc zachlannie bo sie na nia napalil troche....
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 8:57 pm

    super jest! a tak w ogóle to nowy avek maxa też, bo jeszcze nie zdążyłam ci powiedzieć haha xd w końcu nie kusi.. ale jak max nie kusi, to alex teraz będzie kusił xd w ogóle lilka masz chyba najładniejsze postacie tutaj. marlon, tobias, baśka, cailin i reszta, same pięknoty kurde - twoje cycki? - zerknęła na jego klatę. jakby miała co tam miętosić, to pewnie by skorzystała z okazji, a tak to lipa - ty nie masz cycków - zaśmiała się. kurde musiała mieć wyczucie w dłoni, lata praktyki co nie - kobieta zmienną jest, nie wiesz? - wymruczała. jej wcale nie przeszkadzało, że całował zachłannie, bo pewnie tak lubiła, o. sama się nawet napaliła na niego hehe, inaczej by mu cycków nie pokazywała. przycisnęła go do siebie bardziej, oddając pocałunek.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 9:06 pm

    No max nie kusi ale nie kus losu bo mam avki z jego super gola klata i tam tez jest seksi. Hehe dzieki! Staram sie jak.moge wybierac jednak super mordki ale wez bo zoe tez jest super.... I olis. Ojezu! <3 - no to patrz tu. - Pokazal na swoja klatkie piersiowa. Dla niego to pewnie jedno i to samo. Takze tego... Nie zeby byl.super inteligemtny ale to juz mowilam. - Ale zeby az tak? - Mruknal ale co wiecej mowic jak zaraz ja calowal i wcale nie mial zamiaru przestac. Wsunal konce palcow za jej spodnie
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 9:31 pm

    hehe to jak ci się znudzi tamten, to dawaj. chętnie się ponapalam na jego klatę. eetam i tak twoje postacie lepsze <3 - dobra, dobra. zamkniesz się czy sama mam ci zamknąć buzię? - mruknęła z łobuzerskim uśmieszkiem na twarzy i powróciła do całowania jego jakże cudnych usteczek. bo tobias wszystko miał cudne hehe. wypięła pupcie do tyłu, wijąc się jak taka kotka, w między czasie macając jego super klatę z cyckami na czele.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 9:37 pm

    Hyhy na pewno tak zrobie ale jeszcze mi sie nie zdazyl znudzic :d - zamkne sie. - Zasmial.sie bo na.to to musial odpowiedziec. Chociaz w sumie to zadna gadula.z.niego. Raczej wolal milczec. No albo calowac co teraz robil. Rece przesual na jej piersi ktore masowal i zaraz przesunal sie na zapiecie stanika bo mogl sie go pozbyc. Kiedy to zrobil to przechylil sie tak ze zoe lezala na kanapie a.on nad nia zwisal i przesunal usta na jej super cycki ktorymi strasznie sie jaral bo byly takie fajne! Nie za duze nie za male.... Idealne.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 9:48 pm

    lika, przecież ona stanika już nie miała hahaha. zdjęła wcześniej specjalnie dla niego, ale zlać xd jak on tak wisiał nad nią i zajmował się jej cycuszkami, to ona zaczęła rozpinać jego spodnie. już tak się nie rozczulaj nad jej piersiami lilek. były jakie były xd jednym zwinnym ruchem zamieniła się z nim miejscami, tak że ona teraz była na górze. ściągnęła mu portki z tyłka, tak że został w samych bokserach, cudnie - nieźle ruth - mruknęła, spoglądając na jego męskość. pewnie mu stał co nie xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 9:58 pm

    Serio juz nie miala? Xd no coz! To pewnie jej go jednak nie zdjal bo to by hylo dziwne nawet na niego jakby sciagal stanik ktorego juz nie bylo xd oj tam oj tam. mnie cycki nie jaraja ale alexa i owszem. Wszystko robie z mysla o nim xd nie no kemu to to pewnie stal odkad go zlapala za fiutka bo to go musialo podkrecic nie. - Mowilem ci ze mam fajny sprzet. - Wzruszyl ramionami z usmiechem i chwycil jej guzik od spodni ktory zwinnie rozpial.
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 10:11 pm

    a mnie tam nawet cycki trochę jarają! faaajne są xd ale nie tak fajne jak abs takiego sorensena czy innego modela, wiadomka - wspominałeś kiedyś, to fakt - przyznała mu rację, po czym się zaśmiała i pozwoliła mu zsunąć spodnie, potem majteczki i w ogóle. no i pewnie zaraz potem ruchali się jak dzikie kuny w agreście hehe xd było bosko i w ogóle. zołka pewnie miała z pięć orgazmów, bo z alexa to jednak kawał ogiera co nie. i w końcu zobaczyła jego różdżkę, to najważniejsze!
    avatar

    Gość
    Gość

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Gość Pon Kwi 21, 2014 10:27 pm

    Nie no jasna sprawa cycki fajne ale taki umiesniony brzuch to jednak fajniejszy xd Nie mo alex.to mial.kondyche i w ogole bym mistrzem w ruchniu panienek. Pewnie sie.o ten tytul bili z kennym xd w kazdym bardz razie tak bylo zajebscie i tak dalej a po wszystkim alex wrzucil na tylek bokserki jakby tak tu kto chcial wejsc. Po czym usiadl wygodnie wzial sobie butelke i sie napil i odpalil papierosa.

    Sponsored content

    Poddasze - Page 4 Empty Re: Poddasze

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 10:32 am