Victor Jakobson

    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Nie Maj 25, 2014 9:53 pm

    First topic message reminder :

    Victor Jakobson - Page 3 Modern-Family-Home-in-Taiwan-by-House-Design
    Victor Jakobson - Page 3 Modern-Family-Home-in-Taiwan-by-House-Design-1
    Victor Jakobson - Page 3 Modern-Family-Home-in-Taiwan-by-House-Design-8
    Victor Jakobson - Page 3 Modern-Family-Home-in-Taiwan-by-House-Design-10
    Victor Jakobson - Page 3 Modern-Family-Home-in-Taiwan-by-House-Design-16
    Victor Jakobson - Page 3 Apartment_budapest_kate_koppany_16
    Victor Jakobson - Page 3 Apartment_budapest_kate_koppany_12


    Ostatnio zmieniony przez victor jakobson dnia Wto Cze 10, 2014 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 9:47 pm

    tak, był kochany i ją pocieszał, za to mu chwała! nawet znosił jej humorki, gdy nie chciała się seksić, chwała x2! no to przyszła do niego o tej samej porze co zawsze, ale w zupełnie innym celu. zapukała (a raczej mocno walnęła!) w drzwi, sygnalizując swoje przybycie, po czym weszła do środka. zaraz wypatrzyła victora, który siedział sobie przed tv i oglądał mecz, więc podeszła do niego z impetem i strzeliła mu liścia w ten parszywy, zdradziecki ryj!
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 9:51 pm

    No tego to on się na pewno nie spodziewał. Siedział przecież spokojnie i oglądał mecz, a tu nagle jak nie pierdolnely drzwi. Az się poderwał choć zrobić nie zdążył nic bo Mary się zjawiła i od razu bez pardonu strzeliła go z liścia.
    - Kurwa mac! Pojebalo Cię?!
    Złapał ja za ręce by jej się nie wymarzylo by znów go uderzyć. Przegiela tym bo na niego nikt ręki podnosić nie będzie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 10:11 pm

    - LIZAŁEŚ SIĘ Z TĄ WYWŁOKĄ CHERRY! WSZYSTKO WIEM, TY, TY.. DRANIU JEDEN! - wrzasnęła na niego, próbując wyrwać się z jego łap. pewnie szarpali się tak dłuższą chwilkę, póki mary nie straciła sił - JAK MOGŁEŚ! - uderzyła go kolanem w jajca, wyślizgując się zwinnie z uścisku - NIENAWIDZĘ CIĘ! - popchnęła go na kanapę.
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 10:16 pm

    - Do kurwy nędzy! Dasz mi to wyjaśnić czy będziesz się dalej rzucać jak pojebana i będziesz wierzyła w te płoty?!
    Wkurwiala go jak się tak rzucała i się na niego darla. Chyba już jej totalnie odbiło przez śmierć brata. No ale jak go kopnela w jaja to się zwinal. Jak mogła zrobić mu coś tak okropnego.
    -Mary do kurwy nędzy to ona się na mnie rzuciła jak zbierałem ja z komisariatu. Odepchnalem ja i powiedziałem ze mam kogoś.
    Wydyszal boleśnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 10:25 pm

    - SAM JESTEŚ POJEBANY, WEŹ SIĘ ODWAL, DOBRA? - wrzasnęła na niego, a oczka jej się zakszkliły. oho, zaraz będzie ryczeć! komu by nie odwaliło przez śmierć brata, no sory! - zabiję tę szmatę! - jęknęła i wybiegła z jego mieszkania.
    avatar

    Gość
    Gość

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Gość Sob Cze 21, 2014 10:30 pm

    - Mary Kurwa mac wracaj!
    No przecież jej nie puści tam jak jest taka zła. Pobiegł za nią jak kopytkujacy mustang czy coś innego. Ale Mary złapała taksówkę i mu zwiala a on nie wiedział gdzie. Jaja go tylko bolały teraz.
    zt

    Sponsored content

    Victor Jakobson - Page 3 Empty Re: Victor Jakobson

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 9:34 pm