tea lounge

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tea lounge - Page 9 Empty tea lounge

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:13 pm

    First topic message reminder :

    tea lounge - Page 9 Tea-lounge
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 7:39 pm

    to fakt, oszczędzają na szamponie i wodzie xd
    dalej siedziała odwrócona i udawała obrażoną choć tak na prawdę nie było bo stroiła sobie tylko perfidne żarty z niego - nie, nie, nie - pacnęła go po łapkach - myślisz, że mnie tak udobruchasz? - jęknęła ledwie powstrzymując śmiech - obraziłeś moje włosy - wzięła to do siebie he he.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 7:53 pm

    trzeba nową modę wprowadzić, to i my oszczędzimy na wodzie, szamponach, odżywkach i tym wszystkim xd
    wiedział pewnie, że się nie obraziła na serio, ale sam sobie dalej z nią żartował. - no weź - dalej ją szturchał, ale zaraz dostał po łamach, więc przesiadł się bliżej niej. - nie obraziłem, rudy to twój kolor - zaśmiał się i objął ją, specjalnie dość mocno ją ściskając
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 7:57 pm

    ale muszą wymyślić coś takiego żeby włosy się nie przetłuszczały, bo ja z tlustymi nie bede chodzić, fuuuuj.
    bo pewnie we dwójkę lubili się tak zgrywać i żartować z siebie! dlatego kiedy ją przytulił jęknęła - teraz próbujesz wywołać we mnie litość poprzez kontakt fizyczny - pstryknęła go w nos - o nie, nie, nie mój drogi panie, ta zniewaga będzie cię dużo kosztować - zaśmiała się krótko, próbowała nie dać po sobie poznać rozbawienia.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 8:11 pm

    Co to za roznica jak i tal bedziesz wygladac jakbys miala tluste xd pewie ze lubil sie droczyc z wszystkimi, a tym bardziej z nia. - jasne ze tak, to moja tajna bron - powiedzial rozbawiony i dalej ja sciskal. - co mam zrobic, odpokutuje - dal jej buziaka w policzek
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 8:15 pm

    nigdy w życiu. mogę nawet w deszczówce włosy myć byle by nie wyglądały na tluste.
    - ta tajna broń nie działa panie bond - zachichotała. pewnie oglądała dziś zwiastun nowego bonda jak ja ;x - jeszcze nie wymyśliłam kary dla siebie, może sam się ukarzesz? - zerknęła na niego mrugając i wesoło się uśmiechając.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 8:32 pm

    I tak beda wiec po co sie starac. - nie badz juz taka - zamruczal do niej i zaczal sie bawic jej wlosami, przesuwajac jej je na oczy. - moge sie wykaza ale nie zaszkodziloby jakbys mnie pokierowala - zaczal ja lskotac
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 8:36 pm

    - no jaka? - zaśmiała się - no jaka? - dmuchała w swoje włosy bo przez te zabawy jeremiego nic nie widziała na oczy - pokierowała? bądź kreatywny - dźgnęła go paluchami w żebra, a kiedy zaczął ją łaskotać to zaczęła się wydzierać - to nie jest karanie siebie, tylko mnie! - próbowała się od niego wyswobodzić.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 8:47 pm

    - muszę wymyślić - burknął, bo go poganiała. przez te zmiany z herbatką miał opóźnione myślenie. dalej jej czuprynę tarmosił, tak jak ona jemu z początku ;x - jestem - łaskotał ją dalej, ale przestał kiedy zaczęła się wydzierać. - postawię ci drinka - zaproponował jej.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 8:51 pm

    ale jej faktycznie zepsuł fryzurę i teraz wyglądała jak strach na wróble ;c - drinka? - zmrużyła oczyska - i co? ja będę pić, a ty nie bo przerzuciłeś się na herbatkę? - dalej lustrowała go wzrokiem - o nie, nie, nie tak nie będzie - popukała go po czole.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 9:04 pm

    To jest artystyczny nielad! - bede pil razem z toba - chwycil jej tego palucha, ktorym go pukala. - po obiedzie herbata, a wieczorem drink. Chyba nie myslalas ze zrezygnuje z tego zupelnie -rozesmial sie i dzgnal ja ostatni raz w boczek. - upijemy sie razem - postanowil.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 9:05 pm

    i poszli się faktycznie upić. pewnie na karaoke wylądowali ;x ja lece, pa!
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 10:50 pm

    piła sobie herbatkę, bo w domu jej się nie chciało siedzieć i czytała super ciekawy artykuł. to pewnie było otwarte 24 na dobę i było jednym z niewielu miejsc do których mia zawsze chętnie przychodziła.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 10:55 pm

    wpadł odwiedzić swojego ziomka kostasa, który prowadził tę kawiarnię z żoną. dyskutowali teraz zawzięcie przy ladzie, raz po raz wybuchając gromkim śmiechem i zagłuszając wieczorny spokój kawiarni.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 10:58 pm

    i przeszkadzali mii, która próbowała się skupić na ciężkim artykule bo pewnie to było coś związanego z fizyką co strasznie ją kręciło. napiła się kolejnego łyczka herbaty a kiedy kolejny raz wybuchnęli śmiechem trzasnęła kubkiem o stolik nie odrywając wzroku od tekstu, żeby zwrócili uwagę na to, że oprócz nich ktoś w tej kawiarence jeszcze jest!
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 11:03 pm

    rudy dopiero teraz zwrócił uwagę na to, że gościem w kawiarni jest mia. nie mógł uwierzyć, że znowu na nią wpada! przez parę miesięcy w ogóle nie miał z nią styczności, a teraz miał wrażenie, że mia wyskakuje mu już z lodówki.
    - ciągle ci powtarzam, żebyście zamykali wcześniej, a nie pozwalali kręcić się tutaj podejrzanym typkom po nocach. - powiedział głośno do kumpla, tak, by mia usłyszała.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 11:09 pm

    mia też niekoniecznie się z tego cieszyła. pewnie rozpoznała go po głupkowatym śmiechu i głosie to tym bardziej jej się nie podobało to, że gościem, który bawił się w najlepsze kiedy ona czytała był rudy.
    - mówisz o sobie? - zapytała głośno nie podnosząc się ze swojego miejsca. upiła kolejny łyk i dalej wpatrywała się w gazetę, chociaż jej już nie czytała bo jej myśli były kompletnie oderwane od fizyki molekularnej o której był artykuł.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 11:15 pm

    miała pecha, mogła dostać kogoś innego do spotkania, ale nie było mnie stać na taką kreatywność. taki okrutny ten los dla niej!
    - zdecydowanie wyglądam na niechcianego gościa. - przytaknął. właściciel pewnie się zaraz zajął czyszczeniem kubków, żeby nie uczestniczyć w ich konfrontacji i nie stracić klientki. rudy za to odbił się od lady i przybliżył do mii. - nie widzisz, że jesteś tu już ostatnim gościem? - rozejrzał się po pustym lokalu. - rozumiem, jeśli nie masz domu, ale mogłabyś chociaż pozwolić innym do niego wrócić. - stwierdził. chociaż claire z kostasem pewnie nadal mieszkali na zapleczu, ech.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 11:19 pm

    no cóż, jakoś to zniesie.
    - to oczywiste. nie widzisz z jakim wysiłkiem śmieją się z twoich głupich żarcików, które rozumiesz tylko ty? - uniosła brew. skrzywiła się kiedy do niej podszedł bo miała nadzieję, że po prostu sobie stąd idzie. - i co z tego? nie widzisz, że na tabliczce jest napisane "otwarte do ostatniego gościa"? a jeśli wzrok mnie nie myli to jest nas tutaj dwoje. - powiedziała podnosząc w końcu na niego znudzone spojrzenie. wywodów rudyego dotyczących domu nie skomentowała bo nie miała na to siły.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 11:25 pm

    bo ciągle mi ją dajesz do gry xd
    - przykro mi, że ty ich nie rozumiesz. - rozłożył ręce. - jest tam napisane "do ostatniego gościa", bo nikt nie przypuszczał, że jakaś idiotka stwierdzi, że to całkiem normalne siedzieć w kawiarni i czytać w środku nocy zamiast pójść do domu albo do baru. - tłumaczył jej, bo najwyraźniej była za głupia, żeby to zrozumieć. - przyszedłem odwiedzić kumpla i wesprzeć go w czekaniu aż sobie stąd pójdziesz. - prychnął.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 11:30 pm

    bo jestem mało kreatywna xd po za tym nie chce mi się myśleć kogo innego mogłabym ci dać. szczególnie, że przez wycieczkę wszystko jest takie porozrzucane.
    zacisnęła usta kiedy nazwał ją idiotką. - to mogli napisać do której jest czynne to żadna 'idiotka' - zaakcentowała to słowo - nie siedziałaby tutaj w nocy! - warknęła - za każdym razem kiedy się widzimy doprowadzasz mnie do szału! za każdym razem mnie obrażasz, co do cholery jest z tobą nie tak!? - krzyknęła na niego bo już nie wytrzymała. zazwyczaj była opanowana i rzucała tylko jakimiś kąśliwymi uwagami, ale to już kolejny raz z rzędu kiedy rudy nie umie trzymać języka za zębami i nawet cierpliwość mii się kiedyś kończy.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 11:34 pm

    wieem, dlatego przez wycieczkę nie mogłam dać jej tracy, która jako jedyna ma z nią jeszcze relki xd
    - idiotki mają tendencje do robienia idiotycznych rzeczy. racja, trzeba tłumaczyć wam wszystko czarno na białym. - nawet nie bawił się w jakieś bezosobowe "tłumaczenie im". zmierzwił swoje włosy kiedy na niego krzyknęła. - to ty zaczęłaś. starałem się być miły, ale nie poskutkowało, więc może chociaż w ten sposób mogę do ciebie dotrzeć. - skrzyżował ręce na piersi. nadal był spokojny.
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 11:40 pm

    - albo po prostu trzeba dawać ludziom jasne sygnały a nie wszystko utrudniać. - mruknęła. ona wolała mieć jasne przekazy a nie jakieś owijanie w bawełnę. jak ktoś nie chciał się z nią widzieć lepiej było jej powiedzieć, że nie chce, a nie, że ma spotkanie czy coś takiego.
    - miły?! - prychnęła. - nie potrafisz! od samego początku coś ci przeszkadzało. uwziąłeś się na mnie? znajdź sobie inną osobę do wyżywania się bo ja mam już dość, twoich głupich komentarzy i tego, że mnie obrażasz! - mówiła ciągle podniesionym głosem bo była wkurzona i już przestawała logicznie myśleć. - może i na to nie wygląda, ale też mam uczucia. - dodała na koniec.
    rudy berube

    rudy berube

    burton upon trent
    meteorologia
    kapitan drużyny polo
    31

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by rudy berube Sob Sie 08, 2015 11:44 pm

    - sama sobie powiedz tę radę. - mruknął, bo to ona wszystko utrudniała od pierwszego dnia i obie to wiemy xd zmierzył ją wzrokiem jak na niego krzyczała. - masz rację. nie wygląda. - stwierdził. - nawet nie chce mi się tego komentować. - zamachał ręką na nią. pierwszy raz w życiu odpuścił sobie konfrontację ;oo pewnie bał się, że jak tam jeszcze chwilę postoi, to jej przywali. albo też nie ogarniał, czemu z dnia na dzień stali się wrogami. poszedł!
    mia carden

    mia carden

    las vegas
    fizyka
    flawless
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by mia carden Sob Sie 08, 2015 11:49 pm

    ona też poszła skoro była ostatnim gościem już teraz bo może chcieli iść spać czy coś ;x
    benjamin moore

    benjamin moore

    st. albans
    grafika
    he makes comic books. yup.
    29

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by benjamin moore Wto Sie 11, 2015 5:44 pm

    przyszedł odwiedzić siostrzyczkę, bo się strasznie za nią stęsknił. siedział tu i pił herbatę, ogarniał komiks o swoich przyjaciołach.

    Sponsored content

    tea lounge - Page 9 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 1:36 pm