tea lounge

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tea lounge - Page 8 Empty tea lounge

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:13 pm

    First topic message reminder :

    tea lounge - Page 8 Tea-lounge
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 3:27 pm

    aggie by się lepiej nadawała na drużbę blaise'a niż john i jude razem wzięci...
    - spokojnie, dam sobie radę. - zapewniła ją. w końcu i tak nie miała nic do roboty poza bawieniem się z annie całymi dniami. - o! kolejna spóźnialska! - zawołała na widok essie i zamachała jej przed twarzą dłonią z pierścionkiem zaręczynowym.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by carly luddington Pią Lip 17, 2015 3:31 pm

    aggie najlepsza! ewka, jak to nie wiesz! carly się hajtnęła po pijaku, a maddie się zaręczyła! ech, nie ogarniasz jak ja ;x - no witamy - roześmiała się na widok essie - spóźniłaś się na wielkie nowiny - tłumaczyła popijajac herbatkę.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by essie becket Pią Lip 17, 2015 3:38 pm

    tak zgadza sie nie ogarniam ;x to wszystko musiało się zdarzyć w jakimś super krótkim czasie.... cóż. za to essie na pewno ogarniała wszystko. - ojeju! - pisnęła widząc pierścionek maddie i zaraz ją wyściskała.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 3:42 pm

    madeline się zaręczyła wczoraj, ale ślub carly już trochę wcześniej był... teraz tylko essie w ich gronie niezaobrączkowana. właśnie ogarnęłam, że one wszystkie trzy są w związkach z chłopcami oli xd
    - właśnie siedzimy i planujemy ślub! - spieszyła ją wtajemniczyć.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by carly luddington Pią Lip 17, 2015 3:45 pm

    ola sobie harem zrobiła! pewnie od początku to planowała! hahahaha, jak bedziemy chcieli zrobić potrójną randkę to ola bedzie musiała grać sama ze sobą xd - dokładnie tak - pstryknęła palcami - maddie chce mieć idealny ślub - wyjaśniła prędko essie.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by essie becket Pią Lip 17, 2015 3:50 pm

    essie się nie spieszy do pierścionków i obrączek i innych takich... tak mi się coś wydaje. - a czego maddie nie chce idealnego? - uniosła brew i napiła się herbatki. - i co wymyśliłyście coś już?
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 3:53 pm

    trzeba zrobić potrójną randkę xd albo wieczór kawalerski hahah. carly się nie spieszyła i patrz na nią, wyprzedziła nawet madeline, która się spieszyła.
    - bo na to zasługuję. - roześmiała się, chociaż naprawdę tak uważała. też popiła herbatkę. - tak. chcę sama zaprojektować swoją suknię. musisz rozsądzić. carly - wskazała na nią - uważa, że to nie jest dobry pomysł. i że planowanie wszystkiego samemu doprowadzi mnie do szaleństwa. a ja właśnie chcę zaplanować wszystko sama. nikt nie będzie w stanie tak dobrze spełnić moich wizji jak ja. - wtajemniczyła ją.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by carly luddington Pią Lip 17, 2015 4:35 pm

    no właśnie carly też się nie śpieszyła i co wyszło? ;x
    - oczywiście, że zasługujesz - poklepała ją po ramieniu - no jasne, planowanie wesela i wprowadzanie twoich wizji w życie sprawi, że może będziesz miała idealny ślub, ale będziesz przy tym bardzo zmęczoną i znerwicowaną panną młodą - hahaha, jaka specjalistka xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by essie becket Pią Lip 17, 2015 4:40 pm

    - ja tam uważam, że to naprawdę dobry pomysł. - powiedziała wzruszając ramionami. - też wolałabym wszystko sama planować. jeśli wesele nie jest na jakieś 300 osób to wcale to nie jest takie skomplikowane, a spełnienie swoich marzeń dotyczących ślubu wydaje mi się dość istotne. - wytłumaczyła.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 4:44 pm

    - poza tym przecież mi pomożecie, prawda? - wyszczerzyła się do nich uroczo. muszą teraz się jej podlizywać i walczyć o pozycję druhny, hehe. madeline nie miała innych koleżanek, więc musiała liczyć na nie. - zobaczycie, że wszystko będzie idealnie! - klepnęła je obie w plecki.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by carly luddington Pią Lip 17, 2015 4:47 pm

    carly posłała wymowne spojrzenie essie. maddie była nie do zniesienia ze swoimi humorkami i marudzeniem jak nie planowała ślubu, a jak zacznie go sama ogarniać i planować to nikt nie bedzie chciał z nią przebywać ;x - oczywiście, że ci pomożemy skarbie - zaśmiała się - pamiętaj tylko że wspólne życie po ślubie jest tak samo ważne jak cała ceremonia - przypomniała jej, bo życie po ślubie było o wiele trudniejsze niż planowanie imprezy.
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by essie becket Pią Lip 17, 2015 4:51 pm

    mądrości życiowe carly.... wzruszyła tylko ramionami na to jej spojrzenie. ślub to ważna sprawa, z pewnością essie jakby miała brać ślub też chciałaby go sama sobie organizować a nie zdawać się na jakiś wariatów. szczególnie, że tutaj pewnie nie ma człowieka, który by mógł to porządnie zorganizować ;x - pewnie, że tak. - potwierdziła kiwając głową. może maddie nie będzie taka okropna, albo essie i carly będą na nią wyklinac za jej plecami a do niej się uśmiechać i modlić się, żeby już było po ślubie.
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 4:55 pm

    nie ma, świętej pamięci pippa była organizatorką ślubów, ale auto ją przejechało, więc madeline musi radzić sobie sama. madeline oczywiście, że będzie nieznośna! tym bardziej, jeżeli te całe zaręczyny przeciągną się na pięć kolejnych lat. może jak carly i essie będą jej pomagać, to zejdzie z niej trochę powietrza i będzie można z nią przeżyć. nic nie obiecuję.
    - dzięki, jesteście najlepsze! - zachichotała. - spokojniee, my z blaise'm i tak zachowujemy się już teraz jak małżeństwo... z dzieckiem w dodatku. cała zabawa w dom. - chichotała i znowu zaczęła się przyglądać swojemu pierścionkowi.
    carly luddington

    carly luddington

    st. albans
    -
    sexy mamma
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by carly luddington Pią Lip 17, 2015 5:03 pm

    pippa, ech... kolejna postać której brakuje ;x
    jak maddie bedzie nieznosna to przy każdym spotkaniu carly będzie musiała się upijać, bo na trzeźwo tego nie zniesie! - wiemy! - przybiła piąteczkę z essie i maddie. piąteczki najlepsze! - no tak, ale po ślubie zabawa w domu przeniesie się na wyższy level - zaśmiała się. carly taka doświadczona, dzieci się jeszcze nie dorobiła, ale może kiedys xd
    essie becket

    essie becket

    sydney
    dziennikarstwo
    .
    32

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by essie becket Pią Lip 17, 2015 5:17 pm

    musiała lecieć i poszła
    madeline cruz

    madeline cruz

    boston
    wychowuje annie
    a sama jest niedojrzała
    28

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by madeline cruz Pią Lip 17, 2015 5:24 pm

    jeśli cię to pociesza, mam pippę w tych planach na najnowsze postacie. to znaczy prawdziwą pippę.
    - no tak, ty jesteś specjalistką. - chichotała dalej. essie za długo z nimi nie pobyła xd pewnie wszystkie musiały lecieć i się rozeszły w swoje strony.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 5:55 pm

    przyszedł sobie na herbatkę, bo dzisiaj dość chłodny dzień.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 6:00 pm

    kreatywna jak zawsze ;x
    hania była zapracowana próbami do swoich spektakli. dzisiaj jednak znalazła chwilę na swoją ulubioną herbatkę, dlatego wpadła jak szalona do środka kiwając od razu właścicielowi a ten już wiedział co chce. he he, znajomości! zaraz dostrzegła czuprynę jeremiego, którą poczochrała kiedy podeszła - cześć przystojniaku, pijesz herbatę zamiast drinka? - zaśmiała się i cmoknęła go na 'dzień dobry' w policzek.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 6:04 pm

    nie czepiaj się, przynajmniej wymyśliłam i zaczęłam.
    odwrócił się jak poczuł, że ktoś niszczy mu fryzurę. od razu się na jej widok szeroko uśmiechnął. - tak, dzisiaj postanowiłem postawić na zmiany i zdecydowałem się na herbatkę zamiast alkoholu - zaśmiał się i pokazał na swój kubek.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 6:07 pm

    brawo ty. nie bede sie czepiać bo dziś świętujesz he he.
    nie niszczyła jej, tylko ulepszała! - poważne te zmiany - przyglądała mu się chwile a potem usiadła - na co następnym razem się porwiesz? na zmianę koloru włosów? - zafalowała brewkami - myślę, że w blondzie byłoby ci do twarzy - zażartowała sobie bo oczywiście wyglądałby źle!
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 6:11 pm

    hehe
    jasne. miał już fanie ułożoną, to go poczochrała. dobrze, że nie chodził ulizany, bo wtedy byłby większy problem. - tak, wiem - pokiwał głową. - myślałem nad fioletem lub różem, ale jeszcze muszę się nad tym zastanowić - powiedział poważnie, po czym napił się napoju. - tak myślisz? - zamyślił się. widziałam jego zdjęcie jak był blond do sesji i nie było aż tak tragicznie.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 6:15 pm

    pokaż mi to zdjęcie to ocenie xd
    dobrze, że nie chodził ulizany bo by sie tylko bardziej wkurzał że hanka mu włosy poczochrała - a może rudy co? - zaraz się do niego zbliżyła z krzesełkiem i przyłożyła kosmyki rudych włosów do jego głowy - bylibyśmy jak bliźniaki - zachichotała.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 6:17 pm

    nie chce mi sie teraz szukać xd
    musiałby chodzić z grzebieniem i żelem w męskiej torebce i co chwilę poprawiać fryzurę. a hanka pewnie i tak by mu zaraz popsuła. - na pewno wyglądałbym super, ale myślałem nad czymś bardziej jaskrawym - podrapał się po policzku.
    hannah darling

    hannah darling

    hatfield
    -
    ballet girl
    33

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by hannah darling Sro Lip 22, 2015 6:21 pm

    smuteczki ;c
    widziałam wczoraj takiego ulizanego gościa w autobusie, jeszcze miał takie dłuższe włosy i ulizane, albo nawet tłuste, fuj fuj - jaskrawym? - zmrużyła oczyska - rudy to najszlachetniejszy i najdostojniejszy kolor włosów a ty nim gardzisz? - odwróciła się do niego plecami i udaławała obrażoną.
    jeremy hurd

    jeremy hurd

    paryż
    reżyseria dźwięku
    romantyk
    30

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by jeremy hurd Sro Lip 22, 2015 7:30 pm

    fuj, ohyda. ale przynajmniej myć włosów nie muszą, bo i tak na jedno i to samo wyjdzie. - skoro tak twierdzisz to ufam twojej opinii - zaraz się z nią zgodził. pochylił się w jej stronę i zaczął szturchać ją palcem, żeby się nie obrażała.

    Sponsored content

    tea lounge - Page 8 Empty Re: tea lounge

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 12:34 am