harry -> taylor

    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    harry -> taylor Empty harry -> taylor

    Pisanie by harry styles Pon Sty 19, 2015 11:52 pm

    halo, hans.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by taylor swift Pon Sty 19, 2015 11:55 pm

    taylor siedziała teraz u daisy, która chyba była w szoku tak samo jak ona. patrzyła się na trzy pozytwne testy. musiała policzyć sobie co i jak, nie wiem na co jej wypadło ale niech będzie że to harry będzie tatusiem. odebrała telefon lekko zdenerwowana, przestraszona? cholera wie. miała mieszane uczucia co do swojego macierzyństwa - halo? - zadrżał jej głos, lekko się załamał.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by harry styles Pon Sty 19, 2015 11:57 pm

    - taylor! - zawołał do telefonu rozbawiony. - mówisz poważnie? serio jesteś w ciąży? to cudownie kochanie! - naprawdę się cieszył, bo twierdził, że będzie świetnym ojcem, lubił dzieci i liczył trochę, ze będzie miał syna, z którym będzie mógł jeździć na golfa i mecze realu.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by taylor swift Wto Sty 20, 2015 12:05 am

    - harry, ale ty się naprawdę cieszysz? jejku, tak mówię poważnie, testy ciążowe nie kłamią. jutro pójdę do lekarza się upewnić czy to tak na serio... ale powtarzałam trzy razy i jestem w ciąży - powiedziała nieco weselej. ona na razie niczego sobie nie wyobrażała bo nie spodziewała się, że trafi się jej dziecko w takim krótkim czasie. będzie musiała poukładać sobie wszystko od nowa. z harrym w roli głównej - będziesz świetnym tatą - rozluźniła się.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:07 am

    zaśmiał się. - o boże! będę musiał zadzwonić do mamy i wszystkim to powiedzieć! a ty boską matką. musimy kupić wielki dom, te wszystkie rzeczy dla dzieci! to najlepsza wiadomośc dzisiejszego dnia, kotku. gdzie jesteś? - bo słyszał, jakieś płacze. pewnie myślał, że jest w pokoju obok i ta płacząca to eleanor a nie daisy, która lamentowała nad idealną figurą taylor xd
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by taylor swift Wto Sty 20, 2015 12:15 am

    daisy nie była szczęśliwa, że jej przyjaciółka straci tą boską figurę, taylor jakoś się tym nie przejęła. wiedziała tylko, że będzie musiała sobie przesunąć trasę bo dziecko potrzebowało spokoju a nie wielkich hałasów jak to przy koncertach bywa. zmartwiła ją też myśl o tym, co się stanie kiedy ogłoszą to całemu światu. oj posypią się hejty - ja zadzwonię do wszystkich dopiero jak już będę miała badania lekarskie, chociaż to oficjalne że jestem w ciąży... jestem taka szczęśliwa, że ty też się cieszysz kochanie. kupimy dom, wyprawkę, będziemy wymyślać imiona. a co jak będą bliźniaki? - zaśmiała się - jestem u daisy - powiedziała spoglądając na płaczącą przyjaciółkę.
    harry styles

    harry styles

    redditch
    prawo
    gwiazdeczka
    30

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by harry styles Wto Sty 20, 2015 12:17 am

    - bliźniaki! - pewnie faktycznie jedno jego drugie liama... - tyle szczęścia, swifty... kocham cię. ale muszę kończyć, bo mam kryzysową sytuację z eleanor. baw się dobrze. kocham ciebie i naszego małego dzieciaczka! - cmokał z pół minuty do telefonu aż się nie rozłączył.
    taylor swift

    taylor swift

    reading, usa
    -
    gwiazda pop
    34

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by taylor swift Wto Sty 20, 2015 12:19 am

    ona tylko chichotała jak cmokał - my ciebie też kochamy tatusiu! - rozłączyła się i dalej gadały z daisy o dzieciaczkach.

    Sponsored content

    harry -> taylor Empty Re: harry -> taylor

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 11:39 am