vincent

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    vincent - Page 9 Empty vincent

    Pisanie by st. albans Czw Lut 16, 2012 9:12 pm

    First topic message reminder :

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-19

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-1

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-3

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-4

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-5-2

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-5

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-12

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-14

    vincent - Page 9 Miss-design.com-interior-house-brooklin-lindsey-fitzhugh-17
    bez zwierzaków ;c


    Ostatnio zmieniony przez vincent dnia Wto Mar 06, 2012 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:26 pm

    - jasne. po prostu jesteś moją bliźniaczką, która spóźniła się o rok. - zaśmiała się i wsadziła sobie do ust jakiegoś krakersa i zaczęła chrupać. - założy sobie brzuch, ojciec przyjedzie, żeby poznać wnuka, a tu po dziewięciu miesiącach ani wnuka, ani brzucha nie ma. - zauważyła. myślała długoterminowo! to dziwne. westchnęła. - to akurat nie jest taki zły pomysł. możemy nawet kupić taką kolorową furgonetkę i jeździć po całym świecie jak hipisi. w takim wypadku nigdy nas nie znajdzie, nigdy nie wpadnie na nasz trop, bo ciągle będziemy się przemieszczać. - wymyśliła.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:28 pm

    - właśnie vincent... - pokręciła głową. - ciąża jest bez sensu. no chyba, żebym poroniła. - zrobiła cudzysłów w powietrzu i zaśmiała się na słowa vincenta. - sonia była zbyt wyrozumiała, skarbie, a na syberii jest po minus 60 stopni w zimie i nie ma mowy, żeby tam znalazł się choć koniuszek moich włosów. wolę słoneczną afrykę. możesz wtedy być królem w jakiejś wiosce którą założymy. - powiedziała z rozbawieniem a potem spojrzała na minnie, - też niezły pomysł.
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by st. albans Nie Maj 20, 2012 9:33 pm

    - nie... bo benzyna za droga. - pokręcił głową na pomysł minnie. - chyba, że będziemy na olej słonecznikowy jeździć. albo skonstruujemy samochód jak u flinstonów. - przypomniało mu się bo jak oglądał tą bajkę w dzieciństwie to pakował swoje ciało do wielkiego kartonu i udawał, ze to jego pojazd. - możemy wysłać jeszcze minnie za ciebie. pewnie się nie zorientuje... - kiwnął głową na minnie.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:38 pm

    skrzyżowała ręce na wysokości piersi.
    - hej! ja też chcę tu zostać na wakacje! - zauważyła. no, gdyby wiedziała, że miałaby w ten sposób okazję pojechać do swojego ojca...... chociaż i tak by pewnie nie skorzystała! - musimy przestać wymyślać jak najgłupsze pomysły i wpaść na coś realistycznego... - zauważyła, bo na razie tylko przerzucali się jakimiś pomysłami, które nie miały możliwości zaistnienia.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:41 pm

    - musiałbyś mocno pedałować vincent. - mruknęła bo ona nie miała zamiaru... a po za tym jej ojciec jest w st.albans z alexem a matka w vancouver. zaśmiała się na jego pomysł. - a co ja bez niej zrobię vincent? ktoś musi mi pomagać wybierać ubrania i bieliznę! - pokręciła głową że jest taki nierozumny. - no ale co minnie.... nie ma innej możliwości. ciąża albo ślub albo ucieczka. - westchnęła.
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by st. albans Nie Maj 20, 2012 9:48 pm

    - możesz się jeszcze przykuć do łóżka- zauważył popijając wino. - dolać wam? - bo z tego co zauważył lilce został co najwyżej mały łyczek, a minnie miała już pusto. co za pijaczka! ledwo przyszła to już wytrąbiła. poza tym wierzył, że po winie będzie im się lepiej myślało.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:51 pm

    ja nie wiem już, jak to jest z jej rodziną! myślałam, ze wysyłają ją do ojca, a nie do matki.xd
    - albo możemy cię uprowadzić. - wzruszyła ramionami, jakby porwanie było najzwyklejszą rzeczą na świecie. sama była kiedyś porwana, to wiedziała, co mówi! umiałaby sfingować drugie porwanie. xd - mhm. - wymruczała tylko i podała mu kieliszek. chociaż pewnie wolałaby coś mocniejszego, ale nie będzie narzekać! przynajmniej mogła krakersy podjadać.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 9:54 pm

    - super. to teraz robimy losowanie chyba bo ja nie wiem na co się zdecydować. wszystkie opcje są tak ciekawe i fascynujące! możemy kilka połączyć w jedno. - dodała i zaśmiała się. przetarła oczy pewnie lekko się rozmazując pod okiem ale się nie przejęła bo i vincent i minnie widzieli ją w gorszym stanie po za tym nie wiedziała że się rozmazała. proste. - ja nie chce już. - powiedziała dopijając do końca i odłożyła swój kieliszek na stolik.
    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by st. albans Nie Maj 20, 2012 9:56 pm

    - możemy jeszcze uprowadzić twojego ojca. - wzruszył ramionami jakby to było najłatwiejsze do przejścia i zaraz nalał minnie wina. - nie to nie, więcej dla nas. - mrugnął porozumiewawczo do minnie i poklepał lilkę po udzie. - jak na moje to i tak cię nie wyśle i tylko tak straszy. aż tak bardzo cię nie nienawidzi, by skazywać cię na łaskę matki. no błagam....
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 10:12 pm

    - albo po prostu spróbuj z nimi poważnie porozmawiać i jakoś przekonać...... musi być jakiś sposób. pogrozimy mu, że w innym wypadku wywieziemy cię gdzieś i nie powiemy gdzie. wtedy przestraszyłby się, że nigdy cię nie odzyska i pozwolił chociaż zostać. - wzruszyła ramionami. dostała zaraz jakiegoś smsa od kogoś z samorządu z pytaniem, czy przygotowała coś tam ważnego na jutro rano i klepnęła się w czoło, bo oczywiście o tym zapomniała i czekała ją ciężka i długa noc. - choleraaa! muszę iść. na pewno coś wymyślicie. - wypiła duszkiem kieliszek wina, coby się nie zmarnował, skoro już został nalany. czyli wszystko zostało dla vinca. - tylko nie uciekajcie do macedonii pod moją nieobecność. - dodała na pożegnanie. ucałowała lily w policzek i potargała vincenta po włosach i zaraz już jej nie było.
    avatar

    Gość
    Gość

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Gość Nie Maj 20, 2012 10:15 pm

    - może masz racje. ale i tak się tego obawiam. - westchnęła kiedy pożegnali sie z minnie. - chodź spać. - pociągnęła go do łóżka, bo spała oczywiście z nim. jakby inaczej. no i zasnęli. a rano poszła do szkoły bo wzięła sobie rzeczy żeby iść prosto od niego. musiała wstać wcześniej żeby dojechać ale cóż. bywa!

    Sponsored content

    vincent - Page 9 Empty Re: vincent

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 6:10 am