• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

begrade club

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

begrade club - Page 9 Empty begrade club

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:36 am

First topic message reminder :

begrade club - Page 9 Giphy
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 9:33 pm

siedziala przy barze i byla zawiedziona tym, ze nie bylo tu zadnych przystojniakow.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 9:36 pm

a wtedy do klubu wszedł eden i jego blask rozświetlił wszystko! każda laska na niego spoglądała, a jak szedł to było prawie jak slow walk z filmów. na pewno przyszedł tu na jakiś łatwy podryw i taki też miał plan. zaraz jednak uwiesiła się na nim jakaś wieśniaczka i spojrzał na nią z politowaniem odtrącając jej koslawe zaloty. nawet nie zasłużyła na to, żeby zrobić mu loda xd usiadł obok ash - łowczyny na stanowisku - powitał ją śmiejąc się i od razu zamawiając szkocką.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 9:41 pm

z poczatku nie zwrocila uwagi na hollywooda bo nie miala zamiaru sie ponizac i latac za nikim jak te wszystkie wiesniary. zaszczycila go jednak spojrzeniem gdy sie do niej przysiadl. zasmiala sie z jego slow. - niestety dzisiejszy wieczor nie wydaje sie zapowiadac ciekawie - wyznala mu, popijajac drinka.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 10:04 pm

eden też od razu rozejrzał się za potencjalną zdobyczą. niestety nie było zbyt dobrej zwierzyny. same tipsiary, albo zbyt pijane laski które jeszcze zasnęłyby u niego i musiałby je rano wyganiać. co to to nie! - co? nikogo nie upolowałaś? nie upolujesz? - spojrzał na nią z podniesioną brwią - biedaczka - posmyrał ją po policzku i zaśmiał się.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 10:10 pm

mysleli bardzo podobnie. ashley nie zapraszala nikogo do siebie bo wolala szybko od razu zwiac niz ryzykowac, ze ta osoba zostanie u niej do rana. nawet benkowi sie to nie udalo. - mam nadzieje, ze jeszcze nie wszystko stracone - usmiechnela sie gdy smyral ja po policzku.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 10:19 pm

dlatego dobrze się dogadywali. eden bez problemu zabierał ją do siebie, a ona po wszystkich uciekała. układ idealny! - na prawdę? myślisz, że zjawił się ktoś kto odmieni twój marny los? - dalej smyrał ją powoli po policzku, a potem przesunął dłoń na ramię. eden wiedział, że mówiła o nim ale lubił słuchać komplementów na swój temat.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 10:22 pm

- od razu marny - powiedziala z lekkim rozbawieniem. nie krecily ja zabawy w damsel in distress. predzej by polecialo na to gdyby on byl dama w potrzebie xd - ale tak, mam nadzieje, ze zjawi sie tu ktos warty mojej uwagi - upila lyka drinka i oblizala usta.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 10:33 pm

- może ja uważam, że marny - wypił na raz drinka i wstał. stanął za nią. odgarnął jej włosy z szyi i cmoknął ją tam, nawet przejechał ustami żeby ją trochę podjarać. pewnie miał już swoje sztuczki bo spali ze sobą nie raz - może rozejrzyj się jeszcze raz i ktoś się jednak znajdzie? - zaproponował. tak, oczywiście chodziło o jego 'skromną' osobe.
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 10:40 pm

- skoro tak uwazasz - bylo jej obojetne co mysli. oboje mieli swoja wizje i tego sie trzymala. bylo jej bardzo przyjemnie gdy ja tak podjudzal. - chyba masz racje - dopila swojego drinka i odrocila sie do niego, po czym rowniez wstala. szkoda bylo marnowac czas wiec pocalowala go.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 11:09 pm

nie pociągnął tematu bo w zasadzie jemu też było obojętne czy los ash był marny czy niemarny. ważne żeby się dobrze bawił i tak się zapowiadało - zawsze mam rację - poprawił ja i jego dłoń teraz już smyrala ja po idzie. oczywiście odwzajemnił ten pocałunek i tylko ścisnął mocniej jej udo kiedy już przechodzili do rzeczy xd
ashley whittemore

ashley whittemore

Londyn
malarstwo
50 shades of grey
23

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by ashley whittemore Czw Wrz 09, 2021 11:13 pm

- mhm - zamruczala tylko i juz wiecej nie gadali. zamiast tego poszli do kibla sie bzykac bo ashley byla zbyt napalona by przenosic sie gdziekolwiek indziej.
eden hollywood

eden hollywood

st. albans
cyberbezpieczeństwo
alpha type
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by eden hollywood Czw Wrz 09, 2021 11:16 pm

ale potem poszli na powtórkę do niego i na szczęście uciekła!
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 17, 2021 10:51 pm

zorganizowali jakąś przebieraną imprezę. a skoro był piątek to była na niej też jo! przebrała się za brzydkiego kotka z 'cats' xd stała w długiej kolejce do baru zastanawiając się czy ten obcisły kostium który na sobie miała pomoże jej się wcisnąć w kolejkę jednak xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 17, 2021 10:59 pm

anderson był przebrany za pingwina jak na tamtych fotkach. był już trochę pijany, bo miał porządnego bifora zanim przybył do klubu gdzie piwo było cholernie drogie, a połowa jego sponsorów była na niego wkurzona. wbił jednak w kolejkę i nawet obczajał tyłeczki w obcisłych kostiumach zanim zorientował się, ze jeden z nich należy do jo.
- jooo, wyglądasz sexy - zarechotał na powitanie. za dużo osób miało z nim ostatnio spinę, poza tym był pijany, więc zapomniał, że było między nimi awkward.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 17, 2021 11:04 pm

jo na pewno wyglądała sexy, ale też nie była tak pijana jak anderson bo po pierwsze nie miała bifora, a po drugie stać było ją na piwo tutaj. może nawet by mu postawiła gdyby nie to, że ją wkurzył ostatnio! pewnie obstawiała że go spotka bo lubił takie dziwne imprezy, dlatego tylko zmrużyła oczy i westchnęla słysząc jego pijacki rechot - i co w związku z tym? - zerknęła na niego dość chłodno i niezbyt witająco.
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 17, 2021 11:12 pm

oczywiście, że lubił przebierane imprezy. to był jego ulubiony rodzaj imprez! miał w szafie kostiumy na różne okazje. miał więcej kostiumów niż czystych skarpetek xd
- będziesz kusić wszystkich na parkiecie - wskazał w tamtym kierunku. był zbyt pijany, żeby dostrzec bijący od niej chłód. albo po prostu wszyscy ostatnio się na niego obrażali i się przyzwyczaił?
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 17, 2021 11:16 pm

w ogóle mnie to nie dziwi. pewnie skarpetki i gatki podkradał louisowi lub marty'emu.
- to wspaniale - udało jej się w końcu dotrzec do baru i zamówić piwo - przynajmniej oni jak zaczną się do mnie dobierać to nie uciekną z krzykiem zostawiając mnie samą z poczuciem wstydu i samooceną równą minus tysiąc - burknęła i chwyciła piwo biorąc łapczywie kilka łyków. teraz już powinien się zczaić że była zła xd
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 17, 2021 11:25 pm

to na pewno.
- kurna... - mruknął pod nosem, bo przypomniał sobie, że tak właśnie skończyło się ich ostatnie spotkanie sam na sam. też od razu zamówił piwo, chociaż chodził chwiejnym krokiem. - sooorrryyy jo, ale to nie chodziło o ciebie. nie można sypiać z siostrami kumpli, nigdy bym tego nie zrobił. - zaczął jej pokrętnie tłumaczyć to co tylko on rozumiał w swojej głowie.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by jo wilson Pią Wrz 17, 2021 11:33 pm

ciekawe czy czyste czy brudne xd
patrzyła na niego i zeskrobywała nerwowo nalepkę z piwa. myślała, że między nimi się unormowało, a przez swoje dziwne zachowanie anderson znowu sprawił że było między nimi niezręcznie - trzeba było wprowadzić tą zasadę zanim się na mnie rzuciłeś, a nie w trakcie - burknęła niezadowolona. wcale nie chciała z nim dalej gadać - dupek - jęknęła pod nosem i odwróciła się na pięcie wracając do koleżanek i olewając go przez cały wieczór!
anderson hurd

anderson hurd

edynburg
animacja
boy next door
25

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by anderson hurd Pią Wrz 17, 2021 11:42 pm

wszystko jedno!
- zachowałem się szlachetnie! - zachował za nią, ale pewnie tylko bardziej ją to wkurzyło xd na szczęście zaraz jakiś znajomy go rozproszył i za dobrze się bawił na imprezce, żeby przejmować sie jo.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by mira agolli Wto Wrz 28, 2021 9:10 pm

miały dziś wspólny wieczór z ash. wcześniej trochę powciągały koki i powyginały się przy lustrze u niej w pokoiku. a potem się wystroiły i przyszły tutaj potańczyć! ashley już pewnie wylądowała w kiblu z jakimś kolesiem, a mira na razie nie miała ochoty na brudny seks więc siedziała przy barze gryząc słomkę od prawie pustego drinka i już wypinając cycki żeby barman na koszt firmy postawił jej kolejnego.
katia ivanovna

katia ivanovna

moskwa
romanistyka
trophy wife
24

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by katia ivanovna Wto Wrz 28, 2021 9:17 pm

katia przyszła tutaj kogoś wyrwać, bo z gabrielem nie sypiała a miała ochotę na jakiś szybki numerek. weszła i od razu poprosiła przy barze o butelkę szampana.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by mira agolli Wto Wrz 28, 2021 9:22 pm

nie wiem czy się znały w sumie. raczej mogły przelotnie skoro obie siedziały trochę w balecie. gabriel zamiast sypiac z katią bił się o carpaccio z georgem xd
- grubo - zaśmiała się widząc jak katia zamawia na dzień dobry butelkę szampana, na którą już i mira miała ochotę - to na cały wieczór czy na najbliższa godzinę? - zapytała wprost. ona mogła wypić więcej niż butelkę szampana przez cały wieczór, była zahartowana.
katia ivanovna

katia ivanovna

moskwa
romanistyka
trophy wife
24

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by katia ivanovna Wto Wrz 28, 2021 9:27 pm

gabriel ją teraz interesował jak zeszłoroczny śnieg tak naprawdę, no ale cóż poradzić, czekała na rozwód grzecznie! była tymczasowo dobrą żoną na pozór i wystarczy xd - spojrzała na mirę - to? kochana, to jest dopiero początek. zacznę od szampana, a potem przerzucę się na coś mocniejszego - zaśmiała się - muszę się dzisiaj skasować - poprawiła włosy i sukienkę.
mira agolli

mira agolli

tirana
-
boys only want love if it's torture
28

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by mira agolli Wto Wrz 28, 2021 9:36 pm

ona była dobrą żoną. zoe dobrą dziewczyną. twoje postacie odnajdują się w fejkowych związkach najwyraźniej!
- skoro to jest początek, to pozwól że pomogę ci dobrze zacząć - zaraz się przysiadła i zamachała do kelnera żeby przyniósł drugi kieliszek. tak, miała zamiar wysępić szampana i to właśnie robiła - skasować? czy zresetować? na przykład z nim? - wskazała na jakiegoś latynoskiego boga tańczącego na parkiecie.

Sponsored content

begrade club - Page 9 Empty Re: begrade club

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:51 pm