• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

groove

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

groove - Page 3 Empty groove

Pisanie by st. albans Czw Mar 18, 2021 11:37 am

First topic message reminder :

groove - Page 3 22
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by jack carswell Sob Maj 15, 2021 10:27 pm

- są ślepi - podsumował ludzi którzy nie chcieli się bawić z archiem. on by mógł zawsze się z nim bawić. w ten lub inny sposób.... objął go też, był po kilku drinkach to był odważniejszy trochę. choć w takim obejmowaniu nie było nic podejrzanego jednak. jak się tak bujali to szturchnał go bioderkiem i zaśmiał się - czuje że chcesz się ze mną napić - odparł ciągnąć go do baru jak zmienili muzykę. olał kumpli dla niego, ups.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 15, 2021 10:31 pm

- to prawda - zgodzil sie z nim. na szczescie archie nie potrzebowal nikogo bo sam sie tez dobrze bawil. no ale wiadomo, ze z Jackiem bylo jeszcze lepiej. - dobrze czujesz, z checia sie z toba napije - podazyl za nim do baru I zamowil im jakies dobre, mocne drinki. musial nadrobic skoro jack wypil juz wiecej niz on.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by jack carswell Sob Maj 15, 2021 10:43 pm

archie był na tyle towarzyski że mógł szukać kompanów na imprezie równie dobrze.
- idziemy - pociągnął go do baru. kiedy upił odrobinę drinka aż zakaszlal od nadmiaru alkoholu w szklance - chcesz mnie upić - zażartował, ale najwyraźniej drink już podziałał bo ukradkiem musiał go po plecach pod koszulka.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 15, 2021 10:48 pm

to prawda.
bardzo mu bylo milo jak go tak smyral po pleckach. lepsze towarzystwo dzisiaj mu sie trafic nie moglo. - dokladnie - pokiwal glowa. chwycil swojego drinka I wypil od razu prawie calego. byl spragniony.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by jack carswell Sob Maj 15, 2021 10:56 pm

pewnie był spragniony i drinka i jacka. możliwe że to wyczuł i możliwe że też był jego spragniony bo zaraz wypił drinka i wskazał kierunek w którym powinni się udać. pewnie chwycił go za nadgarstek i zaraz powędrowali do o dziwo pustej męskiej toalety. jack wciągnął archiego do środka, zamknął drzwi o rzucił się na niego dziko całując. najwyraźniej się rozbrykal.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 15, 2021 11:02 pm

na pewno tak bylo. archie myslal, ze jack chcial sie udac z powrotem na parakeet. dlatego tez byl niezle zdziwiony gdy okazalo sie, ze ten zaprowadzil go do toalety. a tym bardziej gdy sie tak na niego rzucil z pocalunkami. nie protestowal jednak. calowal go, wkladajac mu dlonie pod koszulke. lubil takiego rozbrykanego jacka jeszcze bardziej niz normalnego.
jack carswell

jack carswell

londyn
edytorstwo
najlepszy przewodniczący
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by jack carswell Sob Maj 15, 2021 11:14 pm

jack się rozbrykal przez niego. i byłoby super miło gdyby nie to że zaniepokojeni koledzy zaczęli go szukać i dobijać się do zamkniętej toalety wykrzykując jego imię. zasłoni archiemu usta żeby przypadkiem go nie usłyszeli - już ide - krzyknął, ale zaraz uśmiechnal się figlarne do niego.
archie holtzman

archie holtzman

LA
architektura wnetrz
prawie ksiaze
25

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by archie holtzman Sob Maj 15, 2021 11:21 pm

westchnal gdy uslyszal jak koledzy jacka dobijali sie do niech. podobalo mu sie jednak to jak go uciszyl. podniecalo go to jeszcze bardziej. po cichu dalej macal go pod koszulka I pewnie skradl jeszcze kilka calusow, a potem wyszli oddzielnie z toalety, jak gdyby nigdy nic I poszli sie bawic. next ;x
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by nari yoon Nie Maj 30, 2021 9:13 pm

udalo sie jej przekonac rodzicow by pilnowali jej siostry/corki i teraz drinkowala sobie tutuj z kolezankami. wypatrywala jakichs przystojniakow. ostatnio skonczyly sie jej pomysly na piosenki to musiala poszukac inspiracji.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by joy hurd Nie Maj 30, 2021 9:21 pm

przyszła tutaj tym razem nie po to żeby uczyć się matematyki ale żeby się napić. wzięła wcześniej jakieś tabsy, więc trochę była już rozjechana i bardziej towarzyska. na pewno zwracała na siebie uwagę. przysiadła się do nari - wybacz, że pytam, ale są tutaj jacyś ładni panowie? - zapytała rozglądając się dookoła.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by nari yoon Nie Maj 30, 2021 9:24 pm

joy wyrwala ja z zamyslenia. spojrzala na nia, saczac swojego kolorowego drinka. - wlasnie probuje jakichs wypatrzec - zasmiala sie. przeniosla wzrok w strone jakichs chlopakow. - moze tamci? - skinela glowa w ich kierunku.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by joy hurd Nie Maj 30, 2021 9:27 pm

- cholera, bo potrzebuję kogoś przelecieć, wiesz jak to jest. czasem tak bywa - rozłożyła bezradnie ręce, zawołała barmana, żeby dał jej jakiegoś dobrego mocnego drinka - joy jestem tak w ogóle - przedstawiła się na szybko - tamci? nieee, są na kawalerskim, zobacz - kazała się jej przyjrzeć - a może tamci? - wskazała na inną grupę przystojniaków.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by nari yoon Nie Maj 30, 2021 9:33 pm

- rozumiem - pokiwala glowa. powazna sprawa! sama tez potrzebowala kogos przeleciec, ale nie przyznawala sie do tego tak otwarcie. - nari - rowniez sie przedstawila. zmruzyla oczy, bacznie przygladajac sie chlopakom. - faktycznie - westchnela. pewnie nawet mieli te obciachowe koszulki z twarza pana mlodego. zeby wszyscy wiedzieli. - calkiem niezli - rowniez zamowila sobie kolejnego drinka. - podoba ci sie ktorys? - zapytala.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by joy hurd Nie Maj 30, 2021 9:44 pm

- to świetnie, że się rozumiemy. jak chcesz, mogę być twoim wingwomanem czy coś - zażartowała. po tabsach i alko czuła się duzo odważniejsza. na uczelni do nikogo tak by na żywo nie zagadywała. bała się ludzi i ludzie bali się jej bo była dziwna. - wiesz co, wysoki z brodą jest mój. a twój typ to? - napiła się drinka, całkiem sporo.
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by nari yoon Nie Maj 30, 2021 9:49 pm

- swietnie, ty bedziesz moja, a ja moge byc twoja - zasmiala sie. nie slyszala nigdy raczej nic o joy, wiec nie wiedziala, ze ludzie mogli sie jej bac. byla calkiem sympatyczna! I wcale nie dziwna. ciekawe czy to samo myslalaby gdyby sie spotkali na trzezwo. - dobra. mi podoba sie ten blondyn - usmiechnala sie, nie odrywajac wzroku od chlopaka.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by joy hurd Nie Maj 30, 2021 9:59 pm

- dobra, więc idziemy do nich. wyglądają na kumpli, więc myślę, że damy radę. ty mnie przedstawisz drwalowi, ja cię przedstawię blondynowi, zobaczymy co się wydarzy - zeskoczyła ze stołka barowego, biorąc drinka na drogę. jakby poznały się na trzeźwo, to joy by miała w łapkach książkę od matematyki a nie wódkę!
nari yoon

nari yoon

seoul
wokalistyka
fallen star
26

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by nari yoon Nie Maj 30, 2021 10:09 pm

- jasne - poszly do przystojniakow I nawet calkiem niezle sie bawily. joy pewnie nawet wyrwala swojego drwala, a nari niestety musiala sama wracac do domu bo siostra nie chciala bez niej zasnac.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 26, 2021 7:58 pm

byl juz najebany I przygladal sie laskom, ktore sie o siebie ocieraly.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by quinn singleton Sob Cze 26, 2021 8:01 pm

quinn wpuścili tutaj widocznie na ładne oczy i na cycki, więc teraz weszła i od razu zwróciła na siebie uwagę kusą kiecką i głębokim dekoltem. szukała frajera na one night stand.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 26, 2021 8:04 pm

przeniosl wzrok na Quinn I usmiechnal sie sam do siebie, teraz jej sie uwaznie przygladajac. skinal do niej glowa na przywitanie I sobie spokojnie popijal piwko. gdyby nie byl w zwiazku to z checia on by sie dal wykorzystac na jedna noc.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by quinn singleton Sob Cze 26, 2021 8:12 pm

hahaha jaki marcus grzeczny! to dobrze! martha też nie szukała frajerów na one night stand, więc byli sobie wierni. cudnie. quinn podeszła do niego z uśmiechem od ucha do ucha - ooo kogóż ja tu widzę, mój ulubiony pan hurd - pocałowała go w policzek na przywitanie - sam? w barze? o tej porze? dlaczego jeszcze nikogo nie ruchasz w kiblu? - spojrzała na zegarek rozbawiona.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 26, 2021 8:17 pm

duzo go to kosztowalo czasami, ale jednak lubil marthe najwyrazniej bardziej niz przelotne numerki. slodziak xd teraz martha powinna go zdradzic hehe. - moja ulubiona pani singleton - zasmial sie. - nie sam, z kumplami - pokazal palcem na grupke kolesi, ktorzy wyrywali jakies ladne laski. - stary Marcus ruchal sie w kiblu. nowy sie grzecznie bawi I czeka na swoja dziewczyne - powiedzial z rozbawieniem. juz sie nawet przyzwyczail do takich imprez.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by quinn singleton Sob Cze 26, 2021 8:21 pm

quinn o mało co nie zbierała teraz szczęki z podłogi! - nie może być! o mój boże, marcus ma dziewczynę! jak to się kurwa stało, że największy ruchacz którego znam, który nawet zdobył mnie, niezdobytą wiecznie twierdzę, ma dziewczynę?! - była mega zdziwiona, nie wiedziała kiedy to się stało. nie czytała plotek - dobrze, że powiedziałeś, że ulubiona pani. mój brat nie jest fajny - zaśmiała się i usiadła sobie na krzesełku obok, poprosiła o wódkę - opowiadaj - poklepała go po kolanku.
marcus hurd

marcus hurd

edynburg
mechanika
bad apple
23

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by marcus hurd Sob Cze 26, 2021 8:32 pm

zasmial sie z niej I pokrecil glowa. - opanuj emocje, Quinn. to juz stare wiesci - powiedzial z rozbawieniem I upil lyka swojego piwa. wszyscy na pewno sie z niego smiali bo zwykle byl nieuchwytny. a tu nagle marcie sie udalo. - nie znam za bardzo twojego brata, ale z pewnoscia nie jest tak fajny jak ty - zgodzil sie z nia. - co mam opowiadac? - oparl sie o bar I spojrzal na nia.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by quinn singleton Sob Cze 26, 2021 8:35 pm

quinn miała to do siebie że była emocjonalna i zwariowana dlatego też zareagowała tak a nie inaczej - marty nie jest fajny. jest dziwny, ale jest moim bratem więc niech będzie że go kocham - zachichotała i wypiła jednego szota wódki, a potem poprosiła o drugiego - no opowiadaj jak to było z tobą i z twoją dziewczyną, muszę wszystko wiedzieć! kim ona jest, jak wygląda, wszystko - zachęciła go i puściła oczko do barmana.

Sponsored content

groove - Page 3 Empty Re: groove

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-

Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 4:36 am