olivia

    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Sro Mar 31, 2021 10:42 pm

    First topic message reminder :

    olivia - Page 2 Downtown-Abbey-Church-Manhattan-NYC-Penthouse-Duplex-Apartment_3
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Maj 28, 2021 11:44 pm

    no jasne, że mają dobre powody. lecą na siebie, to już wystarczający powód żeby pójść do łóżka. ale faktycznie olivia lubiła wszystko przemyśleć zanim coś zrobiła. raczej nie działała impulsywnie. patrick wyprzedzał go w naprawianiu relacji, william wyprzedzał go w całowaniu. powiedzmy, że jest remis. patrick musi jeszcze wyprostować rzeczy z nejtem, to miał więcej roboty! - wydawała się miła - zaśmiała się - poza tym to nie tak że mi coś zrobi, przecież mam ochronę ze sobą - odparła pewnie - czyżbyś się martwił? - chwyciła jego twarz w dłonie i spojrzała na niego jakby chciała wyczytać co mu tam w głowie siedzi. dobrze, ze jednak nie wiedziała xd
    william woodward

    william woodward

    nowy jork
    psychiatria kliniczna
    what's up, doc?
    27

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by william woodward Pią Maj 28, 2021 11:49 pm

    każde miał inne problemy jak widać xd niedługo muszą się ponownie spotkać na jakiś update w tej sprawie, powiedzieć komu lepiej idzie a komu gorzej. patrick niby całował się z obojgiem, ale z żadnym nie na poważnie... w końcu założyli się o wyjazd. czy coś tam. chyba wyjazd. uśmiechnął się do niej jak złapała jego twarz w swoje drobne dłonie - zawsze się o ciebie martwię olivia, przecież wiesz. nie chcę, żeby jakaś obca baba cię zaatakowała i ci coś zrobiła, ale ufam twojej ochronie i rozsądkowi - pocałował ją. - nie chcę żeby coś ci się stało - przyznał.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pią Maj 28, 2021 11:55 pm

    chyba o wyjazd jakiś. ciekawe tylko czy pojadą tam wspólnie czy jak.
    - jestem dużą dziewczynką i jakoś do tej pory sobie radziłam - wytłumaczyła - to tylko spotkanie ze znajomą, a nie przechadzka po polu minowym - co w sumie powinna zrobić tak samo jak księżna diana! - ale to w zasadzie słodkie, że się martwisz - wstała zaraz żeby otworzyć okno i sobie zapalić, ale pewnie w krzakach dostrzegła fotoreportera który cykał jej jakieś szybkie fotki. z prędkością światła zamknęła więc okno i zasłoniła nawet mając nadzieję, że tylko ją sfotografował - cholera - mruknęła do siebie i znów dolała sobie wina bo się zestresowała trochę.
    william woodward

    william woodward

    nowy jork
    psychiatria kliniczna
    what's up, doc?
    27

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by william woodward Pią Maj 28, 2021 11:57 pm

    wspólnie pewnie xddddd nie zapraszając ani olivii ani elki xd
    - co się znowu stało? - zapytał, a jak usłyszał od niej odpowiedź, pozasłaniała wszystkie okna, napili się jeszcze wina a on nie chcąc robić afery, został i wyszedł dopiero nad ranem.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 8:56 pm

    zaprosiła faye do siebie na winko i ploteczki. chwaliła się jej pewnie pierścionkiem i opowiadała o przygotowaniach do ślubu - a jak twoi rodzice? - zapytała słysząc jak faye wspomina o tym że była na weselu.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by faye mayhew Pon Cze 28, 2021 8:59 pm

    faye musiała w takim razie być już po pracy i ledwo zdążyła wrócić do domu a już z niego musiała wychodzić. była trochę zmęczona, ale cieszyła się tymi opowieściami. nie zazdrościła jej gabriela chyba, no nie wiem - moi rodzice? szczęśliwi jak nigdy. nie mogą się od siebie oderwać. chciałabym też tak kiedyś jak oni - rozmarzyła się. faye marzyła o takim fajnym związku jak nina i leo.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 9:05 pm

    musiała być wdzięczna że olivia łaskawie ją zaprosiła xd a tak na prawdę olivia nie miała bliższej koleżanki niż faye. mary była wariatką, która myslała nieracjonalnie. olivia zdecydowanie wolała pierdołowatą faye! - wspaniale, cieszę się - uśmiechnęła się i zapaliła zapachową świeczkę - chyba musisz najpierw znaleźć kogoś odpowiedniego - nie wiedziała, że już ktoś się jej uczepił. nie czytywała woof, tyle plotkarskich portali się o niej rozpisywało że nie ogarniała.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by faye mayhew Pon Cze 28, 2021 9:12 pm

    no na pewno xd pierdołowata faye jednak miała przewagę! jak cudownie - hmm, no niby ostatnio się z kimś spotykam ale nie wiem czego on tak naprawdę ode mnie chce - zauważyła, chociaż już było po weselu a wtedy mieli porozmawiać - muszę jeszcze z nico ustalić na czym tak naprawdę stoimy, bo ja sama już nie wiem. ale, zmieniając temat, mam już dla niego prezent na urodziny! - podjarała się tym tematem.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 9:21 pm

    chociaż tutaj hehee.
    - mhm - napiła się odrobiny wina - musicie jasno i klarownie ustalić co was łączy - dotknęła dłonią swojego policzka zamyślając się na chwilę - ale serio, jasno i klarownie, potem może wyjść z tego jakieś wielkie nieporozumienie - tak jak miedzy nią, a williamem - co kupiłaś? - zainteresowała się. zaraz wyjęła z szuflady stolika tabletki, które popiła szybko winem. pewnie coś na poprawę nastroju bo ostatnio była chwiejna xd
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by faye mayhew Pon Cze 28, 2021 9:30 pm

    napiła się również wina - problemem jest to, że nico totalnie ucieka od tego tematu a już poznał całą moją rodzinę i wszyscy są przekonani o tym, że jesteśmy razem. na weselu już mi się nawet nie chciało tego prostować, że nie jesteśmy - machnęła ręką - ja to jestem jedno wielkie nieporozumienie - westchnęła i oparła się wygodniej o kanapę a potem się do niej uśmiechnęła - zapalniczkę, specjalnie grawerowaną - pochwaliła się mu - na pewno mu się spodoba - a dodatkowo chciała mu upiec tort z haszem xd taka kreatywna xd
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 9:41 pm

    - musisz wybadać czy w ogóle nadaje się do związków, czy po prostu ich unika i bawi się tobą - poradziła jej. pewnie na swojej drodze spotkała już trochę facetów i wiedziała mniej więcej czego się po nich spodziewać. uśmiechnęła się widząc podjaranie faye - tylko daj mu to jak już będziesz wiedzieć na czym stoisz, inaczej będzie to wyglądało jakbyś chciała wywrzeć na nim litość - mądre rady olivii. zaraz wypiła praktycznie na razi kieliszek wina.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by faye mayhew Pon Cze 28, 2021 9:44 pm

    - och - zmarszczyła brwi. olivia wydawała się jej jakąś wielką przeciwniczką związków nagle! dobrze, że william ją rzucił w takim razie skoro była taka niestabilna xd - sama nie wiem czy ja sama nadaję się do związku, bo mam wrażenie że to tylko ja się staram o to, żeby z nim być - zauważyła jakże mądrze - problem jest w tym, że boimy się oboje - rozłożyła bezradnie ręce - a nie mogę mu dać prezentu bez deklaracji? - mruknęła.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 9:55 pm

    nie była przeciwniczką związków. po prostu racjonalnie myślała! w przeciwieństwie do słodkiej, głupitkiej faye. była niestabilną przez tą całą sytuację, a nie z powodu jej charakteru! - faceci są tak na prawdę tchórzliwi, boją się zobowiązań - wyjaśniła jej żeby od razu się nie zniechęcała - możesz, ale wtedy on może potraktować to jako deklarację - przyznała dolewając sobie wina - nie chce wychodzić za mąż - przyznała trochę do siebie, trochę do faye. pewnie już alkohol jej uderzył do głowy.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by faye mayhew Pon Cze 28, 2021 9:59 pm

    - może masz trochę racji - pokiwała głową - deklarację niby czego? że chcę z nim być? przecież to będzie tylko prezent urodzinowy a nie wyznawanie miłości. nie zakochałam się w nim... chyba - sama nie wiedziała - jak to nie chcesz wychodzić za mąż? przecież przed chwilą byłaś taka szczęśliwa - wyprostowała się - nie kochasz gabriela? - zapytała.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Cze 28, 2021 10:03 pm

    - nie zakochałaś, a jednak całujesz się z nim i dajesz mu prezenty - zauważyła - to coś oznacza - na pewno nie było to nic, halo! nawet olivia to wiedziała! dopiero po chwili dotarło do niej co powiedziała i że odkryła swoje karty - nie ważne - spoważniała - wszystko jest w porządku, pijmy - zarządziła i nic więcej o tym nie wspominała przez cały wieczór!
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Lip 26, 2021 7:26 pm

    wysłała swoją ochronę i sekretarza po najlepszą wróżkę w mieście, która wcześniej odwiedzała też gabriela. tak, jej szpiedzy byli lepsi niż ci od księcia. ochroniarze kazali jej pozabierać magiczne przedmioty i teraz olivia oczekiwała gościa siedząc w fotelu.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by raven duffy Pon Lip 26, 2021 7:29 pm

    troche sie zdziwila gdy zaczepili ja faceci w garniturach. rodzice ja zawsze uczyli by nie rozmawiala z nieznajomymi wiec wcale nie miala zamiaru nigdzie z nimi isc. w koncu jednak ja jakos przekonali i przyprowadzili do olivii. weszla do srodka, niepewnie rozgladajac sie po pomieszczeniu.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Lip 26, 2021 7:36 pm

    słysząc otwierające sie drzwi wstała i zmierzyła nieco groźnym wzrokiem raven. chciała żeby czuła respekt xd - witaj - skinęła do niej głową i zaraz zaprosiła do środka mieszkania - czy wzięła ze sobą cały magiczny asortyment? - powiedziała bardziej do ochroniarza niż do niej, a ten skinął głową - to możemy zaczynać - zarządziła i wskazała na pusty stolik.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by raven duffy Pon Lip 26, 2021 7:41 pm

    zamiast respektu raven poczula negatywna energie bijaca od niej xd to na pewno nie dobrze dla jej czytania. bez slowa podazyla do stolika, ktory wskazala olivia. odchrzaknela i wyjela ze swojej torby karty. - zawsze zaczynam od tarota - powiedziala cicho. - o co chcialabys zapytac? - scisnela karty w dloniach.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Lip 26, 2021 7:47 pm

    na pewno była negatywna bo olivia już od paru tygodni wchodziła wkurzona na wszystko i wszystkich xd przynajmniej nie obrażała innych jak florence - w porządku, może być tarot - usiadła na przeciwko raven i patrzyła to na karty, to na nią - chcę wiedzieć czy powinnam brać ślub? - odparła mechanicznie, totalnie przygotowana do tego.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by raven duffy Pon Lip 26, 2021 7:54 pm

    pokiwala glowa i wziela gleboki wdech, przymykajac przy tym oczy. zaczela tasowac karty i intensywnie myslec nad pytaniem olivii. podszas tasowania kilka kart wyfrunelo z talii. w koncu otworzyla oczy i odlozyla karty na bok. chwycila pierwsza, ktora ukazala dziewiec mieczy. - nekaja cie strach i watpliwosci - polozyla przed nia karte, na ktorej byla pokazala placzaca osoba, po czym chwycila kolejna.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Lip 26, 2021 7:58 pm

    olivia za to siedziała i obserwowała uważnie jak raven tasuje karty, wyciąga je i w końcu pokazuje jedną z nich. ta którą wyjęła miała przerażający obrazek i księżniczka aż poczuła dreszcz przechodzący wzdłuż jej kręgosłupa - to że mną targają to akurat wiem - wyjaśniła spoglądając na nią - ale czy powinnam? - patrzyła na nią dalej pytająco.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by raven duffy Pon Lip 26, 2021 8:05 pm

    pokiwala glowa, chwytajac kolejna karte. odwrocila ja by na nia spojrzec i tym razem ukazaly sie trzy miecze wbite w serce na tle deszczowych chmur. kolejna negatywna karta. - to bedzie dla ciebie bardzo smutne doswiadczenie. na mysl przychodzi mi nieszczescie - popatrzyla na olivie zmartwionym wzrokiem. - to ostrzezenie - dodala.
    olivia casiraghi

    olivia casiraghi

    monako
    ekonomia
    no? disney princess
    23

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by olivia casiraghi Pon Lip 26, 2021 8:10 pm

    liczyła na że kolejna karta będzie bardziej pozytywna, ale widząc minę raven już wiedziała że tak nie było. pochyliła się spoglądając na kartę z mieczami - nieszczęście? - dopytała jakby czekając aż raven jeszcze raz jej to powie. to nie działało dobrze na jej przekonanie co do słuszności tego małżeństwa - ostrzeżenie przed czym? - dopytała czekając na więcej wyjaśnień.
    raven duffy

    raven duffy

    cork
    -
    hokus pokus
    21

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by raven duffy Pon Lip 26, 2021 8:18 pm

    - nieszczescie - pokiwala glowa, mowiac glosniej i wyrazniej. polozyla karta na stoliku i chwycila talie by znow ja przetasowac. - przed czym jest to ostrzezenie? - wygladalo jakby gadala sama do siebie, ale pytala duchow, ktore pomagaly jej w tym czytaniu. zaraz wyciagnela jedna karte i polozyla obok trzech mieczy. - ta karta symbolizuje nagla zmiane.. niebezpieczenstwo.. kryzys - pokazala palcem wieze, ktora wylosowala. - to zly omen w milosci - przesunela karte w strone olivii. - czuje, ze w twoim wypadku reprezentuje to ze ty i twoj partner przechodzicie przez trudne wydarzenie, ktore moze spowodowac nieszczescie - dodala, teraz pukajac palcem w poprzednia karte, na ktorym bylo serce.

    Sponsored content

    olivia - Page 2 Empty Re: olivia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » olivia
      » olivia
      » olivia
      » olivia
      » olivia

      Obecny czas to Pon Cze 03, 2024 7:09 pm