• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

pomnik

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

pomnik Empty pomnik

Pisanie by st. albans Wto Kwi 13, 2021 11:46 am

pomnik The-Wayside-Cross-on-The-Green-in-Meriden
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by theo anderson Pią Kwi 30, 2021 8:40 pm

miał w końcu wolne! stał tu pod pomnikiem, czekając na jakąś laskę z którą się umówił i palił papierosa.
chloe lancaster

chloe lancaster

bristol
kryminalistyka
na drugie mam królowa dram
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by chloe lancaster Pią Kwi 30, 2021 8:44 pm

tą laską była chloe! albo nie. chloe lubiła swatać swoich znajomych, więc próbowała go umówić z jakąś swoją koleżanką, którą uznała za idealną dla niego. zamiast niej pojawiła się chloe.
- sorry, moja koleżanka powiedziała, że jesteś brzydki i nie chce się z tobą spotykać. - poinformowała go na przywitanie. tak naprawdę koleżanka nie chciała być swatana przez chloe z chłopakiem, z którym chloe sypiała, tak więc chloe miała go całego dla siebie.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by theo anderson Pią Kwi 30, 2021 8:49 pm

wypalił całego papierosa, a telefon w którym coś przeglądał schował do kieszeni. roześmiał się na jej słowa. - wybacz, ale w to nigdy nie uwierzę, że jestem brzydki i mnie jakaś dziewczyna z tego powodu olała. może zabrzmię egoistycznie, ale wiem, że podobam się dziewczynom - nadal się śmiał. miał do siebie dystans. - to co ja mam zrobić z tak pięknie rozpoczętym wieczorem? - zapytał się chloe.
chloe lancaster

chloe lancaster

bristol
kryminalistyka
na drugie mam królowa dram
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by chloe lancaster Pią Kwi 30, 2021 8:56 pm

- cholera. rozpieściłyśmy cię. miałeś tego nie wiedzieć. - pokręciła głową i włożyła ręce do kieszeni, przyglądając się przystojnej buźce theo, która wiadomo, że się niejednej podobała (nadal uważam, że on ma buźkę słodziaka, a nie ruchacza!). - spędzić go ze mną, oczywiście. - oznajmiła tak jakby to była oczywista oczywistość, bo najwyraźniej była. - ona nie wie co traci, a ja na tym korzystam. - dodała z rozbawieniem.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by theo anderson Pią Kwi 30, 2021 9:00 pm

specjalnie zrobiłam odwrotnie, żeby ten który ma buźkę słodziaka był ruchaczem i palantem! a na dodatek theo ma 3 siostry a traktuje kobiety okropnie.
zbliżył się do niej i objął w talii przyciągając ją automatycznie do siebie. - w takim razie skoro oboje mamy czas, spędźmy go produktywnie. idziemy do mnie czy do ciebie? - zapytał nie krępując się nic a nic. była dziewczyną, która nie wymagała od niego zbyt wiele, tylko seksu. a po wszystkim zapewne wracała do siebie na chatę.
chloe lancaster

chloe lancaster

bristol
kryminalistyka
na drugie mam królowa dram
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by chloe lancaster Pią Kwi 30, 2021 9:04 pm

zwodniczy theo!
- do mnie, bo ty nie wyprałeś pościeli po tej z wczoraj. - stwierdziła od razu. dobrze, że chociaż wiedziała czego się po theo spodziewać i nie robiła sobie żadnych nadziei. próbowała go spiknąć z koleżanką, na miłość boską! ona sama była wczoraj w łóżku jacka, a dzisiaj już spędzała wieczór z theo, kto by się przejmował.
theo anderson

theo anderson

ottawa
fizyka
perfect imperfection
26

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by theo anderson Pią Kwi 30, 2021 9:08 pm

dokładnie, kto by się przejmował! przecież sam theo sypiał z kim popadnie, dobrze że mu laski nie płaciły za towarzystwo jak marcie. - błagam cię, wczoraj pracowałem, poza tym, mieszkam teraz z siostrą - wytłumaczył jej na szybko. - nieważne z resztą, idziemy do ciebie - zarządził, całując ją za chwilę namiętnie. łączył ich tylko namiętny, szybki i bezcelowy seks.
chloe lancaster

chloe lancaster

bristol
kryminalistyka
na drugie mam królowa dram
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by chloe lancaster Pią Kwi 30, 2021 9:12 pm

- tym bardziej idziemy do mnie - zarządziła, bo nie chciała się natknąć na jego siostrę podczas igraszek. chloe co prawda mieszkała w akademiku i miała współlokatorkę, ale na szczęście miały dobry układ wypracowany i dzięki temu wiedziała, że dzisiaj ma pokój wolny i może spraszać do siebie męskich gości. oddała jego pocałunek, ale więcej już go nie całowała zanim nie dotarli do pokoju, żeby rozpalić go do czerwoności. spędzili miło czas, a po wszystkim theo zgodnie z niepisanymi zasadami poszedł, nie licząc na przytulanki i śniadanie. idealny układ! zaczynam next.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 9:00 pm

jo pewnie biegła za leilą, ale nie mogła jej znaleźć. dopiero przy jednej z ulic znalazła jej trop i wylądowały tutaj - leila! - zaczęła do niej machać - co to do cholery było? - zapytała opierając dłonie o kolana i kucając żeby złapać oddech.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 9:12 pm

nie wiedziala, ze jo za nia biegla. inaczej kazalaby sie jej cofnac bo jednak nie chciala jej psuc zabawy z psami skoro tak sie juz na to napalila. zdziwila sie gdy nagle sie przy niej pojawila - co? - zapytala jakby nie wiedziala o co jej chodzi.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 9:14 pm

jo chciała się z obojgiem dobrze bawić, ale skoro leile znała dłużej niż nate'a to postanowiła jednak sprawdzić co nie tak z nią. szczególnie, że leila rzadko kłóciła się i to w taki sposób - jak to co? - spojrzała na nią zdziwiona - co to było? tam w schronisku? myślałam, że sie przyjaźnicie - dalej łapała oddech.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 9:21 pm

dobra przyjaciolka z niej byla jednak. Leila w ogole nie spodziewala sie, ze bedzie chciala sprawdzic co sie z nia stalo. bardziej oczekiwala, ze I ona ja zostawi. - jak to powiedzial nate, tez tak myslalam - powtorzyla slowa swojego przyjaciela. - nate przestal sie do mnie odzywac po tej imprezie w opuszczonym budynku - zaczela jej wyjasniac.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 9:23 pm

bo jo była dobrą przyjaciółką! chyba, że czuła się zdradzona, tak z tiffy he he he, wtedy przestawała się odzywać ;x
- wiesz dlaczego? - podniosła się z kucków i włożyła ręce do kieszeni bluzy nate'a którą ciągle miała na sobie.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 9:31 pm

a Leila wiedzial juz o calej sytuacji pomiedzy jo I tiffy. I zapewne dlatego nie byla az tak chetna by jej opowiedziec co sie stalo pomiedzy nia a nejtem. bala sie, ze I ona ja zostawi po tym jak sie dowie, ze I Leila krecila z bratem swojego przyjaciela. ci bracia cos w sobie mieli. - no.. namowilam go, zeby tam poszedl, a potem tak wyszlo, ze spotkalam tobiasa - odwrocila wzrok. - ale nie wiedzialam, ze bedzie az tak urazony tym! nie zostawilam go samego tylko z nowymi znajomymi - zaczela sie tlumaczyc. - no I przeprosilam go - dodala.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 9:39 pm

leila myślala że jo ma problem z tym że spotykają się z braćmi swoich najlepszych przyjaciół, a prawda była taka że wcale o to nie chodziło xd
- czy ten cały tobias jest warty tego? - zapytała wprost - czy nie ma przypadkiem reputacji że tak hm powiem.... ruchacza? - dość brutalnie - czy to jest warte tego, żeby pomiędzy tobą i nate'm było dziwnie? - wzruszyła ramionami - bo zapewniam cię, jest dziwnie - w razie gdyby leila miała wątpliwości - nie znam go zbyt dobrze, ale wyczułam to że jest dziwnie - dodała.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 9:45 pm

tak jej to przedstawila Tiffany xd nie wiedziala, ze to tez przez jej przeszlosc z andersonem czy z czym tam wewnetrznie jo sie borykala xd jeszcze nie doszlam do przeczytania ich gry hehe
- sama nie wiem, jo - wzruszyla ramionami. - tak rozumiem, jest dziwnie - usmiechnela sie nawet krzywo. - nic nie moge za to, ze tak go polubilam - usiadla na tej rurce otaczajacej pomnik. oparla lokcie na kolanach I skryla twarz w dloniach. przekonala sie ostatnio jakim ruchaczem byl Tobias, ale z drugiej strony nie byli razem, ani nic w tym stylu, wiec byla na siebie zla, ze jest o to zazdrosna.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 9:54 pm

tiffany za daleko z fantazją pofrunęła. jo była niechętna ich związkowi dlatego że: a) wiedziała jak było niezręcznie po tym jak sama zaczęła kręcić z andersonem, b) trochę zazdrościła że im wyszło, a ona musiała uciekać do afryki. podsumowując generalnie nie chodziło o kwestie brata xd
usiadła obok niej - ale lubisz jako kolegę, z którym czasami chcesz się całować czy coś więcej? - dopytała, ale widząc zbolałą minę leili już znała odpowiedź - gadałaś z nim o tym? - zapytała, choć wyczuwała że raczej nie xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 10:04 pm

czyli jednak nie ominelo mnie az tak wiele. Leila za to uwierzyla tiff, ze tu chodzilo o to, ze jo nie chciala by ta byla z jej bratem. troche pewnie przez swoja sytuacje z Nate'm. powinna pewnie nie brac wszystkiego co mowi zupelnie na serio, ale co zrobic. Tiffany tak widziala ta sytuacje.
- nie gadalam - potwierdzila domysly jo. - ja na prawde go lubie I nie chcialabym popsuc naszej relacji - wzruszyla ramionami. sama nie rozumiala swoich uczuc w stosunku do tobiasa. wiec chyba wolala to przemilczec niz ryzykowac, ze przestana sie widywac.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 10:09 pm

leila powinna poznać dwie strony medalu. wtedy mogłaby wyrobić sobie zdanie, a nie byc uprzedzoną do jo przez bajdurzenie tiffany!
- musisz zdecydować czy chcesz żeby był twoim kumplem czy chłopakiem - poradziła jej. zaraz zaczęła masować jej plecy dłonią w ramach pocieszenia - jeśli nie określicie jasno relacji to za każdym razem kiedy będzie całował inną będziesz się wkurzać - dobrze mówiła! - to nie powinno wpływać na twoją relacje z nate'm, musicie jakoś się dogadać, wygląda na fajnego chłopaka i pewnie dobrego przyjaciela - tak wnioskowała, bo nie znała go tak długo jak leila.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 10:15 pm

to prawda. ale teraz chyba byla zbyt przejeta swoja sytuacja by pomyslec o to zeby wypytac jo dlaczego sie poklocily z tiff.
- masz racje - westchnela. to wszystko bylo tak skomplikowane! - probowalam I przepraszalam go tyle razy, ale on tym razem na serio sie na mnie obrazil - powiedziala niezadowolona. skonczyly sie jej pomysly na to jak go udobruchac. tobiasa jeszcze nie byla gotowa poswiedzic dla relacji z Nate'm. coraz bardziej jej sie wydawalo, ze z szalonym bratem ma wiecej wspolnego I ze latwiej sie z nim dogadac.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 10:21 pm

a tiffy ją tak prosiła xd
jo taka doradczyni w sprawie związków, a sama nie potrafiła ogarnąć tego co się dzieje wokół niej z chłopakami! nie wiem czy leila powinna jej do końca słuchać. chociaż jej rady nie brzmiały źle - słuchaj... - wyprostowała się - mogę spróbować z nim porozmawiać jeśli chcesz - zaproponowała - nie mogę nic obiecać, ale może coś wskóram? - zerknęła na leile.
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 10:25 pm

trudno, moze jej sie przypomni xd
jo zawsze dawala najlepsze rady pomimo tego, ze sama uciekla do afryki przez chlopaka I teraz sama nie ogarniala co sie dzieje. - tak? - spojrzala na nia. - moze ciebie poslucha - westchnela. - widze, ze sie polubiliscie - zasmiala sie nawet lekko, po czym pociagnela za jej nowa bluze.
jo wilson

jo wilson

aberdeen
mikrobiologia
mentalna kura
25

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by jo wilson Nie Maj 23, 2021 10:32 pm

może xd
to prawda, była w tym całkiem niezła! o dziwo! pewnie dlatego tiffy za nia tęskniła, bo dawala złote rady!
- przynajmniej mogę spróbować - odparła z uśmiechem. była chętna jej pomóc, zawsze! - to tylko pożyczone - zaczęła skubać rękaw bluzy - jest miły - stwierdziła zgodnie z prawdą, faktycznie był xd
leila fairbrother

leila fairbrother

St Albans
kosmetologia
wild & free
24

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by leila fairbrother Nie Maj 23, 2021 10:42 pm

pewnie tak!
- dzieki - usmiechnela sie do niej lekko. - no jest - zgodzila sie bo jak nie byla z nim poklocona to rzeczywiscie byl mily. - cos wiecej mnie ominelo? - zapytala zeby sie upewnic. nie wiedziala skad I jak zdobyla ta bluze..

Sponsored content

pomnik Empty Re: pomnik

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Similar topics

-
» pomnik
» Pomnik
» pomnik

Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 10:17 pm