schody

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    schody Empty schody

    Pisanie by st. albans Czw Kwi 15, 2021 6:51 pm

    schody Giphy.gif?cid=790b76115cf320606f397034595a3636&rid=giphy
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Kwi 17, 2021 6:40 pm

    impreza już się rozkręciła, mnóstwo gości się zeszło, więc gabriel w końcu mógł zrobić wielkie wejście! wszyscy w końcu na niego czekali. zjechał z sufitu w swoim lśniącym garniaku, po wiwatach stanął na ziemi i teraz witał wszystkich jakby byli jego najlepszymi przyjaciółmi, a nie obcymi ludźmi, którzy wbili mu na chatę.
    sofia davies

    sofia davies

    mediolan
    muzykologia
    mokra włoszka
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by sofia davies Sob Kwi 17, 2021 6:45 pm

    wśród tych ludzi była też sofia, która oklaskiwała go żywo! dla niej była to możliwość poznania wpływowych ludzi i wybicia się w towarzystwie. pewnie wypiła wcześniej ze dwa kieliszki szampana na odwagę i kiedy tylko gabriel się zbliżał w jej kierunku to dygnęła i odparła - wasza wysokość - nie miała pojęcia że tak na prawdę wysokością to on nie był xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Kwi 17, 2021 6:55 pm

    gabrielowi znudziło się witanie gości i teraz już rozglądał się za szampanem i krewetkami i kimś znajomym (szczególnie pewną księżniczką!).
    - gdzie twoja taca? czemu nikt tu nie chodzi z szampanem? - pomylił ją ze służbą. najwyraźniej była jakoś tak ubrana albo miała twarz służki xd
    sofia davies

    sofia davies

    mediolan
    muzykologia
    mokra włoszka
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by sofia davies Sob Kwi 17, 2021 6:59 pm

    księżniczka wkrótce wkroczy do akcji!
    sofia pewnie szykowała się pół dnia, kupiła najdroższą sukienkę na jaką było ją stać! była o fryzjera i kosmetyczki itp! otworzyła ze zdziwienia buzię, kiedy usłyszała jak do niej mówił i w zasadzie co do niej mówił! - ssss - zaczęła się jakąć - ssssłucham? - pewne miała twarz służki xd
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Sob Kwi 17, 2021 7:08 pm

    zapraszam xd
    gabriel za dużo ludzi naoglądał i teraz już nie zwracał uwagi na to z kim rozmawia, tylko wyczekiwał gdzie jest jego szampan. poza tym pewnie nawet jego kelnerzy byli eleganccy!
    - a co, przyszłaś tu się dobrze bawić? - zaśmiał się i akurat przechodził jakiś kelner z dwiema tacami, więc gabriel zabrał mu jedną w chodzie i wsadził sofii do rąk. - masz robić pełne okrążenia wokół sali. czy naprawdę wszystko muszę robić sam?! - zniecierpliwił się. przy okazji wziął dwa kieliszki szampana z jej tacy i zawartość jednego wypił duszkiem, po czym odstawił pusty kieliszek na tacę.
    sofia davies

    sofia davies

    mediolan
    muzykologia
    mokra włoszka
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by sofia davies Sob Kwi 17, 2021 7:19 pm

    zaraz się umówimy kiedy xd
    biedna sofia, jej samoocena właśnie spadła do zera! nie zdążyła nic powiedzieć, a już miała wepchniętą tacę w ręce. miała się dobrze bawić, a ten cały książę ją tylko upokorzył! - dupek - mruknęła pod nosem i uciekła w zaciszne miejsce z tą tacą gdzie wypiła całą zawartość! oby tam nie zasnęla xd next!
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jo wilson Sob Kwi 17, 2021 10:06 pm

    siedziała na schodach z drinkiem w dłoni. miała na sobie jakąś fancy sukienkę, ale zamiast szpilek miała trampki! na pewno była już po kilku drinkach i wesoło nuciła muzyczkę którą słyszała!
    theo anderson

    theo anderson

    ottawa
    fizyka
    perfect imperfection
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by theo anderson Sob Kwi 17, 2021 10:10 pm

    w ogóle niedobry patrick. jeszcze go dorwie ;x
    theo najwyraźniej wbił się tutaj na krzywy ryj! bo co miałby tu robić. kierował się właśnie w kierunku wyjścia, bo impreza zrobiła się dla niego zbyt głośna i zbyt dużo ludzi się na niej pojawiło. o mało co nie potknął się o jo. - o proszę prosze kogo my tutaj mamy - zauważył rozbawiony. - panienka to co, kolegów zgubiła? - zapytał wkładając ręce w kieszenie spodni.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jo wilson Sob Kwi 17, 2021 10:15 pm

    ha, nie ma tak łatwo!
    mógł też tutaj drinki serwować za dobrą stawkę halo ;x jo, jak zawsze odstawała od reszty, ale chyba taka była. i chyba mogła sobie na to pozwolić, bo nikt nie zwracał jej uwagi. wstała kiedy to prawie się o nia potknął - no proszę, oto "pan wyrwę wszystkie dziewczyny w klubie" - zaśmiała się na jego widok - tutaj też próbowałeś szczęscia? - dalej bulwersowało ją jego podejście do kobiet.
    theo anderson

    theo anderson

    ottawa
    fizyka
    perfect imperfection
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by theo anderson Sob Kwi 17, 2021 10:19 pm

    się postara i go dorwie! elka johna też dorwała!
    a może tak było, cholera wie. wazne, że się dobrze bawił ale do pewnego momentu. wystarczyło mu to pretensjonalne towarzystwo. wywrócił oczami na jej komentarz - nie, nie próbowałem. nie jestem takim frajerem za jakiego mnie masz. nie wyrywam wszystkich i każdej po kolei, daj spokój jo - skrzyżował ręce na piersi. - serio. nie jestem aż takim dupkiem - próbował ją przekonać ale zapewne nic to nie da.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jo wilson Sob Kwi 17, 2021 10:24 pm

    nie da się wszystkiego od razu ;x
    jo należała, ale jednak nie należała do tego pretensjonalnego towarzystwa. niby jej rodzina miała jakieś arystokratyczne korzenie, ale po jo nie było tego kompletnie widać - okej - cofnęła się stopień wyżej na schodach - daję spokój - pokiwała głową - ale musisz to jakoś udowodnić - próbowała najwyraźniej zmusić go do pokazania, ze nie jest dupkiem.
    theo anderson

    theo anderson

    ottawa
    fizyka
    perfect imperfection
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by theo anderson Sob Kwi 17, 2021 10:27 pm

    pfff zobaczymy jak będzie się opierał, czy dłużej niż john ;x
    zmarszczył brwi - okej, mogę ci to udowodnić, ale jak mam ci to niby udowodnić, ze nie jestem aż takim idiotą, dupkiem i innymi najgorszymi jakimi mnie nazywasz zapewne w myślach? - uniósł jedną brew. zastanawiał się co ona takiego znowu wymyśli.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jo wilson Sob Kwi 17, 2021 10:35 pm

    nie pamiętam już ile john się opierał xd
    niezbyt mu wierzyła - a chcesz to zrobić dla siebie, czy raczej po to żeby mi coś udowodnić? - skrzyżowała ręce - bo jeśli mi chcesz coś udowodnić to musisz wiedzieć że nie prześpię sie z tobą w podzięce czy coś? - miała swoje zasady (które ustaliły z tiffany), faceci dupki nie wchodzili do puli miłych facetów.
    theo anderson

    theo anderson

    ottawa
    fizyka
    perfect imperfection
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by theo anderson Sob Kwi 17, 2021 10:37 pm

    no trochę się opierał, ale nie jakoś super długo xd
    - powiedzmy, że zrobię to dla siebie. nie chcę, żeby każda dziewczyna miała mnie mieć za palanta, który nie oddzwania następnego dnia po seksie. więc, co mam zrobić jo? - zapytał ponownie. trochę juz było późno, więc chętnie by poszedł spać. - nie chcę, żebyś sie ze mną przespała - wzruszył ramionami.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by jo wilson Sob Kwi 17, 2021 10:47 pm

    pamiętam, że bunkier ich zjednoczył xd
    - okej, zrobmy tak - zaproponowała zbliżając się do niego - zabierz nie na randkę - zaproponowała - ale prawdziwą randkę - zastrzegła - wtedy bede skłonna uwierzyć że są w tobie jakieś pokłady empatii i uczuć, mamy umowę? - zapytała zapisując mu swój numer na ręce - będę czekać - zasalutowała mu i zniknęła przy barze xd
    theo anderson

    theo anderson

    ottawa
    fizyka
    perfect imperfection
    26

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by theo anderson Sob Kwi 17, 2021 10:48 pm

    czyli jednak długo xd
    - jasne - skomentował tylko, zapisał sobie jej numer w telefonie i zniknął, idąc do domu.

    Sponsored content

    schody Empty Re: schody

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody
      » schody

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 10:27 am