• Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

klub bilardowy

st. albans

st. albans

st. albans
god save the queen
we love our queen
109

klub bilardowy - Page 3 Empty klub bilardowy

Pisanie by st. albans Pią Maj 21, 2021 7:38 pm

First topic message reminder :

klub bilardowy - Page 3 200
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by joy hurd Nie Cze 13, 2021 12:17 am

- wychodzi na to, że przyszedłeś do mnie, żeby mnie poderwać, tak? dobrze strzeliłam? - uśmiechnęła się do niego i położyła mu rękę na klacie - jestem joy - przedstawiła się krótko. szkoda, że joy nie była promyczkiem słoneczka, no ale to już trudno, po alkoholu nadrabiała - ile jesteś ode mnie starszy, bo strzelam że dwadzieścia lat - mruknęła mu do ucha.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by thomas conway Nie Cze 13, 2021 12:21 am

- dobrze strzelilas - potwierdzil jej domysly. jemu nawet bylo na reke to, ze nie bila od niej super pozytywna energia. nie mial dzisiaj energii na podrywanie zielonych lasek. - az tak staro wygladam? - zapytal z rozbawieniem. nie obrazil sie jednak, bo lubil takie mlode dziewczyny.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by joy hurd Nie Cze 13, 2021 12:24 am

- wyglądasz na faceta gdzieś tak koło 40. ja mam 21, więc zapewne lubisz jak masz towarzystwo takich młodych dziewczyn jak ja... - stwierdziła jasno i wyraźnie - na co masz ochotę? - zapytała gapiąc mu się prosto w oczy.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by thomas conway Nie Cze 13, 2021 12:32 am

- dobrze trafilas - potwierdzil jej domysly. - mlode dziewczyny to moje ulubione towarzystwo - stwierdzil z rozbawieniem. napil sie swojego alkoholu, po czym usmiechnal sie lekko gdy sie mu tak przygladala. odgarnal jej wlosy z twarzy, po czym posmyral ja po szyi. - mam ochote na ciebie - wyznal jej.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by joy hurd Nie Cze 13, 2021 12:35 am

- na mnie? w takim razie skoro na mnie to możemy iść do ciebie albo do mnie. proponuje jednak do mnie, bo jeżeli masz żonę, to wtedy lekki przypał - zauważyła, nie krępując się już w ogóle że rozmawiała z facetem dużo od niej starszym, na dodatek z profesorem - to gdzie idziemy? - zapytała odstawiając alkohol.
thomas conway

thomas conway

Surrey
literatura powszechna
sugar daddy
42

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by thomas conway Nie Cze 13, 2021 12:40 am

cieszyl sie, ze joy byla taka chetna i nie musial jej dlugo urabiac. - nie mam zony, wiec nie musisz sie o to martwic - zapewnil ja. - do mnie - zdecydowal. wolal zabierac laski do siebie. byl juz za stary na walk of shame. co dopiero gdyby sie okazalo, ze mieszkaja w akademiku. dopil whisky jednym lykiem i odstawil szklanke na stol.
joy hurd

joy hurd

brighton
matematyka
crazy = genius
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by joy hurd Nie Cze 13, 2021 12:41 am

poszli do niego i uprawiali seks, a ona dopiero wyszła od niego nad ranem.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 7:36 pm

piąteczek piątunio! przyszedł tu grać z jakimiś ziomkami.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 7:39 pm

kolezanki ja wyciagnely tu. myslala ze ida do jakiegos stylowego klubu wiec byla w nie za dobrym humorze! siedziala przy barze I obserwowala philipa I jego kumpli.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 7:49 pm

pewnie się wystroiła jak milion dolarów i zupełnie odstawała od klimatu tego miejsca! dlatego szybko się wyróżniła i philip zauważył ją przy barze. spoglądał na nią popijając swoje piwo, a kiedy zakończyli z kumplami rozgrywkę, to podszedł do niej do baru po kolejne piwo.
- podoba ci się to co widzisz? - spytał drwiącym tonem, bo chociaż była super laską to się hejtowali!
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 7:55 pm

na pewno tak bylo! florence zawsze swietnie sie prezentowala. tym bardziej gdy szla na impreze z zamiarem wyrwania jakiegos przystojniaka. nie umknelo jej uwadze, ze Philip na nia spogladal. dlatego skupila sie bardziej na jego kolegach niz na nim.
zmierzyla go wzrokiem od gory do dolu. - nie bardzo - napila sie swojego drinka, po czym przeniosla wzrok na kogos innego.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 7:58 pm

heheh obserwowali się i pewnie grzeszne myśli chodziły im po głowie, a jak przyszło do konfrontacji to się hejtowali. (wiesz kto mi się przypomniał? rudy i gio!!!)
zaśmiał się na jej odpowiedź i skinął na barmana, żeby polał mu piwo.
- to pewnie dlatego, że się zgubiłaś. bal u królowej jest ulicę dalej. - stwierdził, jeszcze raz obczajając jej strój.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 8:11 pm

florence nie mogla sie sama przed soba przyznac, ze Philip sie jej nawet podoba. tym bardziej jesli chodzil taki zjarany I nie ogarniety jak Marcus hehe. bardzo Rudy I gio!
- krolowa moze poczekac - poprawila sie na stolku.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 8:16 pm

zastanawiałam się czy chodzi o twojego marcusa czy o marcusa z g&g. oboje chodzą nieogarnięci i zjarani xd ach te marcusy. a rudy ma niedługo urodziny, więc myślałam o nim ostatnio i obczajałam, że zmieniałam mu ryjek na xaviera serrano xd to i tak zawsze będzie taron egerton, nawet jeśli jego obraz męskości zaburzyła rola eltona johna.
florence może i mu się podobała z wyglądu, ale uważał ją za pustą laskę, więc nie chciał mieć z nią nic wspólnego. nawet na jedną noc. a przynajmniej taka była oficjalna wersja.
- więc taka dama jak ty zaszczyca nas swoją obecnością tutaj zamiast pić herbatkę z królową? - udał, że jest pod wrażeniem. - johnny! ty nie wiesz jaki nas zaszczyt kopnął! - zawołał do barmana.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 8:22 pm

hahah o marcusa z g&g. ale moj Marcus tez by pasowal. zapomnialam ze mu zmienialas ryjek bo ja zawsze o nim mysle wlasnie jak mial ryjek egertona xd
ona w oczach Philipa byla pusta laska, a on w jej oczach prostakiem. nie tknela by go patykiem wiec w tej jedynej sprawie sie ze soba zgadzali.
- jestes dziecinny - podsumowala jego zachowanie, po czym upila lyka drinka.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 8:26 pm

bo chyba zmieniłam i w ogóle nie grałyśmy wtedy xd a tak zostało. i philip w sumie nie chodzi cały czas zjarany, w przeciwieństwie do andersona. za to jest równie zblazowany co marcus xd
- przynajmniej nie uważam się za lepszego od innych. - wzruszył ramionami i przejął od barmana piwo.
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 8:33 pm

calkiem mozliwe xd
tym bardziej wygladal dla niej jak prostak xd Marcus w ogole wygladal jak psychol kiedy plakal xd
- bo nie jestes lepszy od innych - usmiechnela sie uroczo. dopila swojego drinka I zamowila sobie kolejnego. ona nie musiala nic udawac bo naprawde byla lepsza od innych.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 8:39 pm

haha nie patrzyłam na niego w takich kategoriach xd
- ty też nie - odpowiedział od razu i z naciskiem. a jednak ciągle nie odchodził od baru, mimo że nie chciał z nią gadać i dostał juz swoje piwo. jakaś siła jednak go do niej przyciągała i kazała zostać. (ta siła to ja xd)
florence wright

florence wright

Londyn
marketing
spoiled
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by florence wright Pią Lip 16, 2021 8:49 pm

ja tez nie chcialam, ale nie moglam o tym nie pomyslec xd
- twoje zdanie srednio mnie interesuje - nadal usmiechala sie do niego falszywie. - twoi koledzy na ciebie czekaja - zauwazyla.
philip lore

philip lore

manchester
ratownictwo medyczne
to ja, typ niepokorny
24

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by philip lore Pią Lip 16, 2021 8:56 pm

mogłaś xd chyba że wszystkich oceniasz w kategoriach czy są psycholami czy nie!
- zagapiłem się, zabawiasz mnie taką fascynującą rozmową. - stwierdził ironicznie. - baw się dobrze u królowej - rzucił i wrócił do kolegów, z którymi rozpoczął kolejną rozgrywkę.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by quinn singleton Wto Lip 27, 2021 10:28 pm

podrywała tutaj jakichś chłopaków na swój głęboki dekolt.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by flynn caplan Wto Lip 27, 2021 10:33 pm

a flynn tutaj tez akurat byl ale nie podrywal chlopakow. tym bardziej na gleboki dekolt.
tanczyl sobie z pinkies w reku I w koncu dotarl do Quinn. - hejka - przywital sie. musieli sie znac skoro to siostrzyczka jego kumpla.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by quinn singleton Wto Lip 27, 2021 10:41 pm

jakiego ona miała pecha do tych wszystkich kumpli martiego! - cześć flynn - przywitała się grzecznie i napiła własnego drinka - co tam? - zapytała spoglądając na niego i poprawiła automatycznie włosy, bo chciała wyglądać ładniej. chyba była zdesperowana.
flynn caplan

flynn caplan

Bristol
film production
peace and love
25

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by flynn caplan Wto Lip 27, 2021 10:43 pm

moze ich przekupil by ja pilnowali hehe. chociaz andersonowi to wcale nie wyszlo. - calkiem niezle - upil lyka piwka z butelki. - a u ciebie? jak sie bawisz? - nie zwrocil uwagi na to jak sie poprawiala. za to usmiechnal sie do jakiejs dziewczyny przechodzacej obok.
quinn singleton

quinn singleton

londyn
st peters catholic school
angel from hell
20

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by quinn singleton Wto Lip 27, 2021 10:46 pm

andersona to bezczelnie uwiodła, dając mu piwo i jointa a on się głupi dał zaciągnąć do łózka. mógł tego nie robić! jednak zrobił. zauważyła, że ją zignorował, więc rozglądała się dalej po barze, szukając frajera, no i jakiegoś zapewne znalazła. a może faktycznie marty przekupił kumpli, żeby pilnowali quinn i żeby nie wróciła z jakimś frajerem który by ją skrzywdził? kto wie - świetnie, nie widać? - wyszczerzyła zęby - chodź, zrobimy sobie selfika - wyciągnęła telefon, była gotowa na zdjęcie. musiała mieć z nim zdjęcie!

Sponsored content

klub bilardowy - Page 3 Empty Re: klub bilardowy

Pisanie by Sponsored content

  • Napisz nowy temat
  • Odpowiedz do tematu

Obecny czas to Wto Maj 14, 2024 11:49 pm