basen

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    basen - Page 2 Empty basen

    Pisanie by st. albans Sob Maj 29, 2021 1:21 am

    First topic message reminder :

    basen - Page 2 266858314
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 8:38 pm

    nie potraktowala bo nie miala go teraz przy sobie hehe chociaz tu pewnie mozna bylo nosic gaz pieprzowy, wiec skonczylo by sie to dla niego jeszcze gorzej. Rory bardzo produktywnie spedzal czas jak widac xd
    - obiecalam ci pokazac jak sie prezentuje, wiec jestem - powiedziala z rozbawieniem. zauwazyla, ze spoglada na jej cycki, ale zupelnie jej to nie przeszkadzalo.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 8:48 pm

    tu pewnie można było ze soba nosić nóż że by kosę komuś dać w brzuch xd poznawał lokalnych sprzedawców o co chodzi!
    dobrze, że była rozwiązła to mógł się swobodnie patrzeć na jej cycki - jestem ci bardzo wdzięczny - odparł z rozbawieniem - i faktycznie prezentujesz się niesamowicie - pokiwał głową - ile drinków już dostałaś za darmo prezentując się w tym? - zażartował wskazując na strój.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 8:54 pm

    pewnie tak xd
    - wiem - powiedziala ze slodkim usmiechem gdy zapodal jej komplement. - najwyrazniej nie wystarczajaco skoro teraz nie mam co pic - westchnela, po czym zaczela sie rozgladac w poszukiwaniu potencjalnego kandydata, ktory zalatwilby sprawe.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 9:05 pm

    rory wyskoczył jak z balkonu bez słowa i zaraz zamówił dwa drinki. jeden dla niej, jeden dla niego. usiadł na skraju basenu zanurzając nogi w basenie - mam coś dla ciebie - zaśmiał się machając do niej drinkami. pewnie liczył na to że ją upije i wykorzysta skoro już tak mu się prezentowała w tym stroju. był przekonany że nie było to bez powodu.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 9:09 pm

    usmiechnela sie sama do siebie, zadowolona z tego, ze Rory zaraz polecial po drinki. to nic, ze byly za darmo xd przynajmniej nie musiala po nie chodzic po nie sama. wyskoczyla na brzeg basenu I usiadla obok niego. - dziekuje - chwycila swoja szklanke I od razu upila lyka. mial szczesliwy dzien, bo nawet nie musial jej upijac by poszla z nim do lozka.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 9:12 pm

    były za darmo to poleciał. dobrze, że nie musiał płacić hehehe. nari taka zdesperowana, jak tylko była z dala od rodziców to puszczała się z każdym. zaraz wróci z drugą siostrą w brzuchu, ups.
    stuknął swoją szklaneczką jej i zaraz się napił - jak myslisz, gdzie pojedziemy następnym razem? - zapytał bo dla niego meksyk był nieoczywistym wyborem - może guantanamo? - zapytał rozbawiony skoro już jeździli po niebezpiecznych miejscach to mogło to być kubańskie miasto z jednym z najcięższych więzień na świecie.
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 9:22 pm

    musi sie wyszalec! w domu rodzice ja za bardzo kontroluja to chociaz tutaj skorzysta z zycia. nie wroci z niespodzanka, bo lyka plan b po kazdym razie hehe.
    - chyba jednak wolalabym jakies hawaje czy cos bardziej spokojnego - zasmiala sie. ona to by pewnie gdziekowiek pojechala. byleby sie urwac. znalazlaby sobie jakiegos miesniaka z wiezienia xd
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 9:26 pm

    to wróci z czymś innymi jak przeholuje z tym heheh.
    - wszędzie gdzie jest plaża żeby móc paradować w kostiumie kąpielowym co? - zaśmiał się. on nie miał nic przeciwko ciepłym krajom bo mógł wtedy roznegliżowane laski oglądać. nari i mięsniak z więzienia xd pisaliby do siebie listy miłosne potem xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 9:36 pm

    heheh
    - dokladnie tak. lubie slonce - usmiechnela sie. Rory jaki zboczeniec, ech. - szkoda, ze juz niedlugo wracamy - westchnela. moglaby tu zostac jeszcze z miesiac. dokladnie tak. pisaliby sobie listy, a potem ona by napisala caly album o tym jednym romansie xd
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 9:40 pm

    nie był idealny, no co!
    - widać - uśmiechnął się dotykając jej lekko opalonej skóry na ramieniu. nie opalała się na brązowo zapewne, ale na pewno jej skóra pod wpływem dużej ilości słońca była nieco mniej blada! - szybko minęło, prawda - westchnął majtając zanurzonymi nogami w basenie - na miejscu też możemy pojechać gdzieś nad morze - stwierdził - choć na pewno nie będzie aż tak ciepło - mogli morsować xd
    nari yoon

    nari yoon

    seoul
    wokalistyka
    fallen star
    26

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by nari yoon Nie Cze 06, 2021 9:56 pm

    do idealu bylo mu daleko hehe
    tak w ogole to on je wodorosty na awku? nari na pewno smarowala sie ogromna iloscia kremu by nie chodzic czerwona jak burak. nawet w shared angle uzywala cremu z filtrem. nie chciala postarzac swojej skory! - o wiele za szybko - przyznala niezadowolona. - jezeli bedziesz sie wybierac to daj znac - zasmiala sie. - zawsze mozemy poplywac w basenie - stwierdzila.
    rory delamain

    rory delamain

    lyon
    medycyna
    babyface
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by rory delamain Nie Cze 06, 2021 10:02 pm

    ma być chamkiem to jest xd
    nie wiem co je, to było jedyne 'plażowe' zdjęcie do awku xd
    - dam znać - i już planował że pojadą tam specjalnie i będą robić naughty things! sączyli jeszcze długo drinki dywagując na temat podróży!
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 8:23 pm

    zalozyla sie z jakims kolesiem, ze wypije wiecej szotow od niego i teraz sie scigali.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 8:27 pm

    urocza leila xd
    tobias wrócił z jakiejś wycieczki ze swoim współlokatorem i właśnie kierował się w kierunku baru, ale wtedy dostrzegł leilę pijącą szoty na czas. podszedł więc żeby jej kibicować. usiadł obok i przysuwał jej kieliszki kiedy kończyła szota żeby miała bliżej.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 8:32 pm

    jak zawsze xd
    dzisiaj zjadla porzadny posilek przed piciem, wiec byla gotowa do zacietej walki! po kilku kieliszkach koles odpadl, a ona podkoczyla uradowana. - jestem niepokonana! - zawolala i nawet jego koledzy przybili jej piateczke. - dzieki za pomoc - zasmiala sie do tobiasa. toche jej sie zakrecilo w glowie, wiec z powrotem usiadla.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 8:38 pm

    świete przykazanie leili: najważniejsze jest jedzenie! pewnie koles porzygał się do basenu i nici z kąpieli, fujka! - jesteś niepokonana - zaśmiał sie i przytaknął masując ją po plecach kiedy klapnęła znowu na tyłku - i na dodatek pijana - dopowiedział zaraz ale bez żadnych wyrzutów - nie ma sprawy, liczę kiedyś na podobne wsparcie - interesowny był. choć nie miał w planach z nikim ścigać się w piciu szotów.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 8:43 pm

    troche zal, ze zarzygal basen bo jednak chciala dzisiaj sobie poplywac. no, ale trudno! wygrana byla najwazniejsza. - bardzo pijana - poprawila go, chichoczac. pacnela go palcem w nos. przynajmniej miala dobry humor i nie rzygala tak jak jej kolega. - musisz nadrobic! - zazadzila. pomachala do barmana i zamowila im drinki.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 8:48 pm

    mogła popływac, ale to byloby ekstremalne doświadczenie xd - bardzo pijana - przytaknał jej śmiejąc się razem z nią, choć nie chichocząc - czyli mam być tak pijany jak ty? - wskazał na nią i zaraz chwycił drinka którego zamówiła - za twoją wygraną - wzniósł toast. nie przewidywał jeszcze że zaraz będzie niósł ją do pokoju np xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 8:56 pm

    najwyzej pojdzie na plaze jak tak sie jej bedzie chcialo plywac xd
    - tak! tylko wtedy bedzie fair - rowniez chwycila swoja szklanke. upila malego lyczka bo jednak wypadaloby przystopowac. chyba, ze rzeczywiscie chce, zeby tobias ja nieprzytomna niosl do pokoju xd
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 8:59 pm

    pływanie po pijaku ech, tobias będzie musiał jej pilnować!
    - nawet mnie nie było przy tym kiedy zakładałaś się z tym typem - wskazał na zwłoki przegranego - co niby ma być fair? - uniósł brew i zaraz wypił szybko swojego drinka, po czym zabrał jej i zaczął sączyć. nie chciał żeby padła - pewnie chcesz mnie upić i wykorzystać - zażartował.
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 9:04 pm

    jeszcze ja porwie fala i wtedy bedzie! doplynie do angli na tratwie.
    - ale teraz siedzisz tu ze mna i to nie fair zebym ja byla pijana a ty nie - dzgnela go palcem w klate. - hej - zaprotestowala gdy zabral jej drinka, ale nie probowala go mu odebrac. - to prawda, rozgryzles moj plan - zasmiala sie i poklepala go po kolanie.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 9:07 pm

    na dmuchanym delfinie marty'ego dopłynie hehehe.
    - mogę być umiarkowanie pijany i w razie co ogarnąć ciebie - a przez 'ogarnąć ciebie' miał na myśli zatachać cie do pokoju xd - nie musiałaś się tak kryć z tym planem - też ją poklepał po kolanku - jestem cały twój - zaśmiał się. a może tak na prawdę był gotów na to żeby go wykorzystała xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 9:14 pm

    hahah tez tak moze byc.
    - umiem sie sama ogarnac - zapewnila go z rozbawieniem. - jak bedziemy pijani to ty ogarniesz mnie, a ja ogarne ciebie - poprosila o kolejne drinki. tym razem jakiegos mocniejszego dla tobiasa. musial nadrobic xd - trzeba bylo tak od razu mowic - wyszczerzyla sie.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by tobias berube Pon Cze 07, 2021 9:21 pm

    - już nie bądź taka niezależna - pstryknął ją delikatnie w nos. leila jaka wyzwolona xd - jak będziemy pijani to żadne niczego nie ogarnie i zaśniemy tutaj, a szczerze powiedziawszy jeśli miałbym wybierać to wolałbym spać z tobą w hotelowym łóżku - i nie tylko xd - mówię teraz, więc rób ze mną co chcesz - napił się tego mocnego drinka i skrzywił - mogłaś mi po prostu zamówić samą wódkę - pewnie byłaby smaczniejsza xd
    leila fairbrother

    leila fairbrother

    St Albans
    kosmetologia
    wild & free
    24

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by leila fairbrother Pon Cze 07, 2021 9:29 pm

    zawsze xd
    - no dobrze, dam ci sie soba zajac skoro tak nalegasz - zasmiala sie. pewnie miala jakis ukryte trust issues i jednak wolala sie sama soba zajmowac, ale ufala mu, wiec tym razem moze zrobic wyjatek xd - ale jestes wygodny - powiedziala chociaz wcale by jej nie przeszkadzalo jego towarzystwo w jej lozku hehe. pochylila sie blizej niego. - nie moge tak tu przy ludziach - chwycila swojego drinka i napila sie go. - nie narzekaj, sam powiedziales, ze chcesz byc umiarkowanie pijany - przypomniala mu.

    Sponsored content

    basen - Page 2 Empty Re: basen

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » basen
      » basen
      » basen
      » basen
      » basen

      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 7:36 am