kissing booth

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kissing booth Empty kissing booth

    Pisanie by st. albans Pią Lip 09, 2021 9:56 am

    kissing booth Original
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 9:04 pm

    jedyne miejsce gdzie nikt nie pisał więc wykorzystam!
    jo w ramach protestu zamiast się całować z innymi to leżała na środku i piła z jednej z butelek od valentino. chłopaki nawet chcieli ją całować, ale ona nie chciała i ustami dotykała jedynie butelki.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 9:10 pm

    Thomas przyszedl zobaczyc co sie dzieje. wcale nie mial jednak zamiaru pomagac ogarniac sytuacji. zamiast tego stanal nad jo. - wszystko w porzadku? - nie wygladalo na to.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 9:17 pm

    miała zamknięte oczy jak piła i otworzyła je dopiero kiedy stanął nad nią. wtedy pojawiła się jej przed oczami twarz szalonej mary - protestuję przeciwko traktowaniu pocałunków jako towaru konsumpcyjnego - oznajmiła podnosząc się do pozycji siedzącej.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 9:20 pm

    spojrzal na parke calujacych sie studentow, ale to go nie krecilo wiec przeniosl wzrok z powrotem na jo. - z jakiego powodu? - zapytal. byl nawet ciekawy jej rozumowania. nie wygladala mu na osobe, ktorej to by przeszkadzalo.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 9:23 pm

    no jasne, że jej to nie przeszkadzało, ale sama idea całowania za pieniądze jej przeszkadzała najwyraźniej! wstała więc - po prostu uważam, że ludzie powinni całować się dlatego że chcą, a nie że ktoś im płaci - przez co negowała też prostytucję najwyraźniej xd i stanęła na tyle blisko thomasa że mógłby pomyśleć że się na nią rzuci, ale wcale tak nie było bo ciągle miała przed oczami crazy mary!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 9:35 pm

    zmarszczyl czolo, uwaznie sluchajac co ma do powiedzienia. - nawet jesli te pieniadze by szly na Cele charytatywne? - on nie mial nic przeciwko calowaniu sie za kase. prostytucja tez mu nie przeszkadzala. spojrzal jej w oczy gdy byla tak blisko niego. sam by ja teraz pocalowal, ale moglby miec przez to problemy.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 9:42 pm

    kiedy usłyszała jego pytanie to zadumała się. w sumie o tym nie pomyślała, ale była pod wpływem alkoholu więc nie myślała do końca jasno - w takiej kwestii akceptuje - pokiwała głową i faktycznie spojrzała na tabliczkę że cały dochód przeznaczony jest na chore pieski - eeeeej! - zamachała do ludzi którzy chcieli skorzystać - możecie się dalej całować, pozwalam wam! - pewnie i tak sie całowali, ale udali że zdanie jo ma jakiś sens. zaraz jednak wróciła wzrokiem do thomasa który świdorwał ją wzrokiem - nie rób tego! - skarciła go. bała się że mary ją zabije xd
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 9:47 pm

    - cale szczescie, biedne psiaki na pewno beda ci wdzieczne - powiedzial z lekkim rozbawieniem. - nie mam robic czego? - nie posluchal sie I dalej gapil sie na nia intensywnie. skad mial wiedziec, ze psycholka Mary przeszla na kolejny level I juz nie byl jedyna osoba, ktora dreczyla.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 9:53 pm

    - odwiedzę je w schronisku i sprawdzę jak się mają - w którym już była bo wyprowadzała psy z leilą i nejtem! - jak to czego? - mruknęła - tego - wskazała na siebie i pokazała jak się na nią patrzył - nie powinieneś zdradzać, albo nawet myśleć o zdradzie jak masz dziewczynę - wypaliła przekonana że mary mówiła prawdę.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 9:58 pm

    - to dobry plan - pokiwal glowa. w sumie jego osobiscie psy nie obchodzily, ale skoro ona sie tak przejmowala to moze nawet rzuci pare drobnych do skarbonki. zainspirowala go! - zdradzac? - wyraznie zbila go z tropu tym co mowila. - jaka dziewczyne? - dopytywal sie, ale zaraz zapalila mu sie lampka. - Mary - warknal sam do siebie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 10:02 pm

    inspirowała go do dobrych rzeczy. miło! ona była taką altruistką!
    - tak, mary - skrzyżowała ręce na wysokości cycków - niezbyt wysoka blondynka, ładna figura, ale piersi mniejsze niż moje - opisała ją - twoja dziewczyna - dalej tak twierdziła, bo mary tak to przedstawiła - według niej jestem rozbijaczką związków - westchnęła. wcale taka nie była!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 10:09 pm

    uroczo!
    mimowolnie spojrzal na jej cycki skoro juz o nich wspomniala. szybko jednak podniosl wzrok. - Mary to nie jest moja dziewczyna - powiedzial stanowczo. zaraz zaczal sie rozgladac by sie upewnic czy jej tu przypadkiem nie ma. - kiedys bylismy razem, ale to bylo dawno temu. nagle zjawila sie w St Albans I od tego czasu mnie przesladuje - opowiedzial jej w skrocie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 10:16 pm

    no jasne, że spojrzał. był starym zboczeńcem xd
    - och - założyła dłonie na bioderka stając w pozycji bojowej. nie wiedziała czy może mu wierzyć. przecież mógł to jej wmawiać tylko po to żeby ją wyrwać! ale z drugiej strony mary wyglądała na wariatkę - nie możesz jej powiedzieć żeby się odczepiła? - zapytała wprost. dla niej to było łatwe.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 10:21 pm

    nie zaprzecze xd
    - mowilem jej to juz wiele razy. praktycznie za kazdym razem gdy nagle jakims cudem znajduje sie w tym samym miejscu co ja. prawde mowiac wydaje mi sie, ze mnie sledzi - nie wiedzial czemu sie jej zalil, ale najwyrazniej za bardzo ja lubil I nie chcial by byla na niego obrazona. - ona jest szurnieta - podsumowal zachowanie Mary.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 10:37 pm

    he he.
    - skoro jest szurnięta to zgłoś ją na policję - rozłożyła bezradnie ręce. dla niej było to proste rozwiązanie. oczywiście nigdy nie musiała zgłaszać żadnego byłego chłopaka na policję, ale to dlatego że nie miała szalonego eks chłopaka, a po drugie generalnie nigdy nie była w żadnym poważnym związku - poza tym mnie też śledzi - oświeciło jej nagle i to do niej dotarło - spotykam ją zawsze w dziwnych i niezbyt bezpiecznych okolicznościach - też zaczęła się żalić, albo skarżyć nawet. nie chciała umrzeć albo zaginąć w dziwnych okolicznościach.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 10:47 pm

    nie wiem czemu nigdy nie pomyslal o wezwaniu policji xd najwyrazniej nie przeszkadzala mu az tak bardzo. - to nie takie proste - mruknal. - dlaczego ona sie wlasciwie do ciebie przyczepila? - probowal sam sobie odpowiedziec na to pytanie, ale nie mogl nic wymyslic.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 10:51 pm

    może miał do niej jakiś sentyment skoro była jego eks.
    - brzmi jak bardzo proste - bo jej takie się wydawało. no ale nie była w skórze thomasa więc łatwo było jej mówić - bo myśli, ze rozbijam was hipotetyczny związek - wyjaśniła mu. mary wyraziła się ostatnio jasno i klarownie - a przecież nawet nic takiego nie robiliśmy - wskazała to na siebie, to niego. byli grzeczni. pocałowała go tylko raz i to krótko i przelotnie!
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by thomas conway Nie Lip 18, 2021 11:03 pm

    mozliwe.
    - skad ona cie w ogole zna? I kiedy nas razem widziala? - zaczal sie na glos zastanawiac. spojrzal na nia, troche smutno mu sie nawet zrobilo bo byla naprawde urocza. - szkoda bo mi sie podobasz - powiedzial bardziej do siebie niz do niej. - ale to by bylo na tyle. to koniec naszej znajomosci - powiedzial ostro. nie tlumaczyl jej nawet dlaczego. po prostu sie odwrocil I odszedl.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by jo wilson Nie Lip 18, 2021 11:12 pm

    trochę jej było smutno że ją tak porzucił bez wyjaśnień, ale nie miała zamiaru biec za nim. przynajmniej nie w tym stanie. poleciała szukać tiffy za to!

    Sponsored content

    kissing booth Empty Re: kissing booth

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 10:48 am