światełka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    światełka - Page 5 Empty światełka

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:45 pm

    First topic message reminder :

    światełka - Page 5 5a54380f6c4f3f43dbb5285a749ebb20
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 10:09 pm

    zastanawiał się, w co się wkopał xd
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by tobias berube Pią Gru 22, 2023 6:41 pm

    kręcił się tutaj bez rodzinki i wpadł na teda - zapomniałeś o mnie? - zażartował udając zbulwersownego i zarzucił mu rękę na ramie.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by winter capaldi Pią Gru 22, 2023 6:47 pm

    przyszla zrobic zdjecia na instagrama. ostatnio dodawala wszystko z dzieckiem I nie chciala zeby jej followersi mysleli, ze nie ma zycia xd - hej - przechodzila obok chlopakow I przywitala sie z tedem.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Pią Gru 22, 2023 6:55 pm

    - ostatnio chyba ty byłeś bardzo zajęty - zaśmiał się do tobiasa, nie wypominając mu wprost, że olał go, odkąd znowu był z leilą. nie mógł marudzić, bo ich szipował xd uśmiechnął się ładnie na widok przechodzącej winter. - cześć, wesołych świąt! żeby wszystkie lampki się świeciły - rzucał głupkowatymi tekstami nawiązującymi do ostatniej wymiany żarówki.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by tobias berube Pią Gru 22, 2023 6:58 pm

    - dla ciebie zawsze znajdę czas - zaśmiał się. prędzej dla niego niż dla rodziny, z którą mieszkał xd ale faktycznie ostatnio bardzo dużo czasu spędzali z leila, ciekawe czy dziewczyny leili też wypominaly xd - część? - myślał że winter mówi do niego, nie była delikatnie mówiąc w typie teda, ale ten dość swobodnie się z nią porozumiewał więc tobias go lekko szturchnal i wyszczerzyl sie głupkowato.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by winter capaldi Pią Gru 22, 2023 7:05 pm

    dziewczyny byly zbyt zajete wyrywaniem tych samych kolesi xd
    - czesc - przywitala sie z tobiasem, ale nie byla nim tak zainteresowana jak tedem. - wesolych swiat. jesli nie beda sie swiecily to wiem do kogo mam isc - zazartowala.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Pią Gru 22, 2023 7:10 pm

    leila nie pilnowała przyjaciółek, więc miały dramki między sobą.
    - pilnuję wszystkich światełek w mieście - wskazał na lampki na drzewach. - masz szczęście, że dostałaś mój numer prywatny - żartował dalej, nie zauważając, jak to brzmi. jak tobias go szturchnął, to zorientował się ze swojego faux pas. - winter, to mój przyjaciel tobias - przedstawił ich. nie bał się go przedstawiać ładnym dziewczynom, skoro był w związku i nie był zagrożeniem xd poza tym z góry założył, że nie ma szans u winter i nie czuł spiny.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by tobias berube Pią Gru 22, 2023 7:14 pm

    no właśnie, bo zajmowała się tobiasem!
    ted jaki pewny że winter nie będzie zainteresowana kumplem! tobias już dopowiadał sobie historie o tym dlaczego ted dawał swój numer ładnym blondynkom!  - czesc winter - przywitał się - więc masz prywatny numer teda co? - już próbował wyciągnąć więcej informacji xd potem leili przekaże xd
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by winter capaldi Pią Gru 22, 2023 7:21 pm

    nie mogli sie soba nacieszyc bo wszyscy dookola sie wkurzali, ech!
    - pewnie nie jedna osoba mi tego zazdrosci - zasmiala sie. tak sobie zartowali I prawie zapomniala, ze Tobias stoi obok xd ted sie nie musial bac, ze zainteresuje sie jego przystojnym kolega. - czesc Tobias - przywitala sie jeszcze raz. - tak, ted ostatnio mnie uratowal przed kryzysem - dalej zartowala z ich zarowkowego bondingu.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Pią Gru 22, 2023 7:26 pm

    nie bał się, że tobias ją poderwie, bo tobias widział ładną laskę nie z ligi teda (ciekawe, czy rozpoznał ją z telewizji xd), a ted widział samotną matkę, której raz pomógł.
    - nawet tobias nie ma tego numeru - żartował dalej. tobias go pewnie pierwszy raz widział tak swobodnie zachowującego się przy dziewczynie. - żartuję - poklepał przyjaciela po ramieniu. nie mógł popsuć bromance'u przez żarciki xd - to nie było nic takiego - umniejszał swoje zasługi.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by tobias berube Pią Gru 22, 2023 7:29 pm

    będzie z leila oglądał i wtedy się zczail że to winter xd
    no właśnie, metaforycznie szczena mu opadła widząc jak gada z laska. może nawet z leila kiedyś tak swobodnie nie gadał! - kryzysem jakieś natury? - dopytywał nie rozumiejąc metafor, może liczył że to jakieś pikantne metafory! nie zdziwiłby się w tej sytuacji skoro tak gadali ze sobą. potem zaczną się niewygodne pytania.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by winter capaldi Pią Gru 22, 2023 7:35 pm

    haha ciekawe czy jak ja zobaczy w telewizji to bedzie pod wiekszym wrazeniem, ze ted ja wyrwal czy odwrotnie xd
    - czuje sie jeszcze bardziej specjalna - powiedziala z rozbawieniem. - kryzysem z przepalona zarowka - odpowiedziala nie zdradzajac szczegolow. nie bedzie randomowemu kolesiowi opowiadac, ze miala meltdown w sklepie I ted musial przyjsc do niej wymienic zarowke bo inaczej siedzialaby z dzieckiem po ciemku.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Pią Gru 22, 2023 7:39 pm

    gorzej, jak się okaże, co winter wyprawiała w tej telewizji xd tobias będzie musiał pokazać tedowi i go uświadomić.
    - i pamiętaj, że możesz dzwonić w każdej chwili, mówiłem prawdę - zachęcał ją do ponownego kontaktu, choć nie życzył jej nowych kryzysów. - każdy zrobiłby to samo na moim miejscu, tobias też - wskazał na kolegę, nadal umniejszając swoje zasługi. gdyby próbował poderwać winter, to tobias na pewno już robiłby facepalma, czemu sprowadza uwagę na niego zamiast korzystać z bycia bohaterem winter.
    tobias berube

    tobias berube

    la
    filozofia
    anti-hero
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by tobias berube Pią Gru 22, 2023 7:45 pm

    no właśnie, podejmie bracholska interwencje xd
    - możesz dzwonić w każdej chwili - powtórzył po tedzie dalej wyszczerzajac się i powtarzając słowa brachola - zrobiłbym, ale na szczęście masz teda - podbijał istotę bohaterstwa tedzia w przeciwieństwie do niego samego - mogę go porwać czy go potrzebujesz? - chciał go o wszystko wypytać ale nie obraziłby się gdyby poszedł teraz z winter.
    winter capaldi

    winter capaldi

    newquay

    reality star
    25

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by winter capaldi Pią Gru 22, 2023 7:50 pm

    ups xd
    - mozesz go porwac, zadzwonie kiedy bede go potrzebowala - zapowiedziala, ze moze sie spodziewac jej telefonu. pozegnala sie I poszla robic fotki.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Pią Gru 22, 2023 7:52 pm

    a ted cierpliwie odpowiedział na pytania tobiasa, dziwiąc się, że ten coś sugeruje.

    Sponsored content

    światełka - Page 5 Empty Re: światełka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 1:21 am