światełka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    światełka - Page 4 Empty światełka

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:45 pm

    First topic message reminder :

    światełka - Page 4 5a54380f6c4f3f43dbb5285a749ebb20
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by dorothy harris Sob Gru 16, 2023 8:58 pm

    a teraz nie wiedział, w co się pakuje xd ona też w sumie nie xd
    - masz jakieś imię, panie prawdomówny? - musiała się zapoznać w pełni ze swoim przyszłym mężem. cały czas uśmiechała się do niego uroczo.
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 16, 2023 9:01 pm

    beda mieli niespodzianke xd
    - ludwig - przedstawil sie I wyciagnal do niej wzrok. nie przedstawialby sie tak chetnie gdyby wiedzial, ze w myslach dorotki za niedlugo beda malzenstwem.
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by dorothy harris Sob Gru 16, 2023 9:05 pm

    wina andy'ego, do niego mogą składać zażalenia xd
    - a mnie zamierzasz spytać o imię czy będziesz mnie nazywać aniołem? - cringe, sorry xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 16, 2023 9:14 pm

    biedny Andy xd
    zasmial sie na jej tekst. nie potrzebowal jej imienia, ale myslal, ze sie sama przedstawi po tym jak on to zrobil. - jak masz na imie aniele? - wiecej cringeu xd
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by dorothy harris Sob Gru 16, 2023 9:16 pm

    będą interakcje ludwiga i andy'ego w domyśle xd
    sama go sprowokowała do nazywania aniołem, a teraz już się czuła anielsko przez to, że tak została nazwana.
    - dorothy - uścisnęła jego dłoń. nie miała nic przeciwko, gdyby jednak nazywał ją aniołem xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 16, 2023 9:21 pm

    tak xd
    - pasuje do ciebie - pocalowal jej dlon. czul sie jak stary dziadek kiedy to robil, ale sprawdzal co jeszcze na nia zadziala xd dobrze, ze kazala mu zapytac ja o imie bo gdyby musial ja caly czas nazywac aniolem to by umarlxd
    dorothy harris

    dorothy harris

    derby
    -
    trzpiotka
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by dorothy harris Sob Gru 16, 2023 9:26 pm

    - dziękuję - uznała to za komplement i już się jarała, jakim jest dżentelmenem. hahahah, nie był gotowy do takich poświęceń xd dopiła swoje grzane wino. - skończyło mi się - poinformowała go, wiadomo w jakim celu. wszystko robiła za niego xd kierowała tym spotkaniem tak, że to było idealne meet cute i nie mogła się obrażać na świat, że coś poszło inaczej niż w jej głowie xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by ludwig abrams Sob Gru 16, 2023 9:38 pm

    kupil jej ile wina chciala I spedzili uroczo wieczor, a potem ja nawet odprowadzil, wiadomo w jakim celu. byl zawiedziony, ze nie dala mu sie przeleciec, ale przynajmniej mial potencjalna opcje na inny dzien.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 8:50 pm

    dzieci wybraly ja za cel I obrzucily sniezkami. wkurzona strzepywala z siebie snieg.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 8:54 pm

    - brałaś udział w bitwie na śnieżki? - zaśmiał się, zauważając, że była w śniegu. nie wiedział, że to drażliwy temat!
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:00 pm

    - nie z wlasnej woli - mruknela. nie chciala sie przyznac, ze nie miala szans z dzieciakami. wyciagnela telefon zeby sie przejrzec. - teraz zakreca mi sie wlosy - jeknela i zaczela je poprawiac. jak sie pokarze w takim stanie chlopakom!
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:06 pm

    - jesteś z kanady, powinnaś lubić śnieg - zażartował. nie to co on, chłopak z kalifornii, który nie był przyzwyczajony do takiej pogody. - wyglądasz dobrze, nie musisz sprawdzać - zasłonił jej ekran telefonu. już jemu się pokazała i nie uciekał z krzykiem.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:13 pm

    - lubie snieg kiedy mnie nim nie obrzucaja - byla zbyt "dojrzala" na glupia zabawe ze sniezkami. potraktowala jego komentarz jako komplement, wiadomo. - tak? I poszedl bys ze mna na randke kiedy tak wygladam? - pokazala na swoje wlosy, ktore nie byly perfekcyjnie proste.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:15 pm

    - a kiedy obrzucasz innych? - był gotowy się poświęcić i dać jej się obrzucić śniegiem. nie miał jeszcze okazji wziąć udziału w bitwie na śnieżki z prawdziwego zdarzenia. - zapraszasz mnie na randkę czy masz za chwilę randkę z kimś innym? - zaśmiał się. nie odpowiedział wprost. najpierw musiał wiedzieć, jaka jest stawka.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:18 pm

    - moze troche - to byla lepsza opcja niz bycie celem. - jesli chcesz ze mna isc na randke to ty musisz mnie zaprosic - przekrecila slowa. byl zawsze zainteresowany bardziej jej siostra niz nia wiec nie chciala ryzykowac I zapraszac go zeby znowu zostac odrzucona.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:25 pm

    - chcesz się wyżyć? - rozłożył ręce, wystawiając się jako cel. wierzył w swojego farta i to, że nie przeziębi się przez śnieg. zaśmiał się, nie podejmując zaproszenia wprost. - dla twojej wiadomości, poszedłbym z tobą na randkę, kiedy tak wyglądasz - oznajmił beztrosko.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:32 pm

    - kuszaca propozycja - zaczela sie nad tym zastanawiac I lepic sniezke, ktora mogl oberwac. skoro sam zaproponowal! - okej - usmiechnela sie. poprawil jej tym humor I uznala, ze jednak nie wszystko stracone.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:34 pm

    - czy będę tego żałować? - zaśmiał się z pewną obawą, kiedy obserwował, jak bojowo zabrała się za lepienie śnieżki. ponownie: był kalifornijskim chłoptasiem. - ale jeśli ty chcesz iść ze mną na randkę, to ty musisz mnie zaprosić - dodał wesoło. nie mówił tego na serio, bo raczej nie postrzegał jej w tych kategoriach.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:44 pm

    - to sie okaze - rzucila w niego kulka I od razu lepila nowa. - wyglada jakbys bardzo chcial isc na randke, ale wstydzil sie mnie zaprosic - rozbawilo ja to nawet. wolala kiedy to ona byla zapraszana, ale jesli role musialy sie odwrocic to mogla sie poswiecic tym razem.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:46 pm

    przyjął śnieżkę na klatę, dosłownie.
    - na razie nie jest tak źle - śmiał się, ale widział, że już lepiła kolejną, a on nie miał prawa się zemścić. - nie wstydzę się zapraszać dziewczyn na randki! - oburzył się, ciągle w żartach. - gdybym chciał cię zaprosić, to już dawno bym to zrobił - dodał. ups.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:50 pm

    - dopiero sie rozkrecam - ostrzegla go. dobry humor jej minal tak szybko jak sie pojawil. - wow, ale z ciebie dupek! - wkurzyla sie I rzucila sniezka mocniej niz za pierwszym razem. teraz bylo jej glupio, ze rozwazala zaproszenie go na randke kiedy on z niej tylko zartowal.
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 9:52 pm

    - wierzę - żartował w najlepsze, no ale zaraz okazało się, że groźby mocnego rzucania śnieżkami nie były przesadzone. - ał! to za co? - nie spodziewał się bycia nazywanym dupkiem. myślał, że to spotkanie z rosie idzie wyjątkowo dobrze i nie jest taką drama queen jak zawsze... do czasu. - więc chciałaś, żebym cię zaprosił na randkę i teraz jesteś zła, że tego nie zrobiłem? - zmarszczył czoło. - mówiłem, ze możesz to zrobić sama! - przypomniał jej. nie widział problemu. gdyby go zaprosiła, to by się zgodził.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 9:58 pm

    - domysl sie! - burknela na niego. drama queen to bylo jej drugie imie, powinien sie zaczac przyzwyczajac! - po co mam cie zapraszac skoro przed chwila powiedziales, ze nie chcesz isc ze mna na randke - przesylal jej mieszane sygnaly. najpierw mowil, ze ladnie wyglada przemoczona od sniegu, a potem sie z niej nabija. tak to odebrala!
    hunter garvey

    hunter garvey

    kalifornia
    biotechnologia
    szczęściarz
    20

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by hunter garvey Sro Gru 20, 2023 10:01 pm

    poznał ją jako drama queen, ale ostatnio była przy nim trochę spokojniejsza, więc dał się zwieść.
    - okej, chodźmy na tę cholerną randkę! - wyrzucił z siebie poirytowany, bo nie chciał kontynuować bezsensownej dyskusji. wspaniałe zaproszenie! rosie na pewno poczuła się jak księżniczka.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by rosie anderson Sro Gru 20, 2023 10:08 pm

    moze I z niej bedzie w stanie wydobyc lepsza strone.
    - okej! - odpowiedziala tym samym tonem. rzucila go ostatnia sniezka I poszla sobie. to nie bylo zaproszenie jakie chciala, ale I tak bedzie czekala az sie odezwie gdzie chce ja zabrac xd

    Sponsored content

    światełka - Page 4 Empty Re: światełka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:57 am