światełka

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    światełka - Page 2 Empty światełka

    Pisanie by st. albans Sro Gru 01, 2021 7:45 pm

    First topic message reminder :

    światełka - Page 2 5a54380f6c4f3f43dbb5285a749ebb20
    polly cavendish

    polly cavendish

    Londyn
    asystentka
    everyones pa
    27

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by polly cavendish Sob Gru 11, 2021 9:16 pm

    latala po jarmarku i szukala jakichs oryginalnych podarunkow. oczywiscie wszystko miala juz ogarniete i ladnie zapakowane dlugo przed swietami, ale nie chciala niczego przegapic. moze znajdzie cos ciekawego!
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by faye mayhew Sob Gru 11, 2021 9:21 pm

    faye akurat przyszła tutaj z psiakiem, bo nie wiem czy pamiętasz ale rodzeństwo ma psa xd znaczy faye ma psa, ale to jest ich wspólny! chow chow jak coś. i wabi się bo. ale to tak w ramach przypominajki. natknęła się na polly, która ganiała jak w jakimś ukropie - a ty co tak ganiasz w te i z powrotem polly - zaśmiała się.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Sob Gru 11, 2021 9:26 pm

    dobre rodzeństwo, zamiast się umówić to przypadkiem się spotykają xd ted chodził z puszką w tłumie ludzi i zaczepiał wszystkich, żeby dawali datki na biedne dzieci.
    - dzień dobry, czy chcą panie wesprzeć... - zaczął standardową formułkę, ale zorientował się, że mówi do własnych sióstr. - cześć! nie mówiłyście, że idziecie na jarmark - poczuł się zazdrosny, że miał plany bez niego xd - dorzucicie sie? - potrząsnął puszką. teraz nie mogły odmowić!
    polly cavendish

    polly cavendish

    Londyn
    asystentka
    everyones pa
    27

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by polly cavendish Sob Gru 11, 2021 9:31 pm

    pamietam, pamietam xd polly lubila psiaka, ale przeszkadzaly jej klaczki, ktore zostawial na jej ubraniach. pewnie czesala go dwa razy dziennie xd
    zatrzymala sie na chwile gdy zaczepila ja faye. - zostala mi tylko godzina na przejscie kazdego stoiska - wytlumaczyla jej. wszystko miala zaplanowane i nie mogla spedzic tu ani minuty dluzej. godzina wydawala sie dlugim czasem, ale polly musiala uwaznie przeanalizowac co gdzie i jak! - to byla spontaniczna wycieczka z mojej strony - odwrocila sie do teda i spojrzala na jego wiaderko na datki. przez spontanicznosc miala na mysli to, ze miala chwile czasu i nie potrafila usiedziec w miejscu wiec znalazla sobie dodatkowe zajecie, ktorego nie potrzebowala. - tak - zaczela grzebac w torebce, ktora byla jak torebka mary poppins i nic nie mogla w niej nigdy znalezc.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by faye mayhew Sob Gru 11, 2021 9:35 pm

    pewnie faye ciągle latała na szmacie, żeby ogarniać tego psiaka, bo nie chciała żeby im przeszkadzał! było to dość duże zwierzę no i miało swoje humory, jednak było idealnym pocieszeniem dla faye. chociaż i tak już było teraz dużo lepiej niż przedtem - a ja jestem tutaj przypadkiem, bo wyprowadzam bo i zaszliśmy razem aż tutaj! - wytłumaczyła się braciszkowi, chociaż nie powinna, bo to było bez sensu - jasne, że się dorzucimy... czekaj - zaczęła grzebać w torebce, żeby znaleźć portfel - ooo, mam tylko stówkę - zmarszczyła nos. nie chciała dawać aż tyle xd
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Sob Gru 11, 2021 9:42 pm

    znając teda to on czuł się odpowiedzialny za ciągłe sprzątanie po psie, mimo że to nie on go do domu przyprowadził.
    - a jednak wszyscy tu się spotkaliśmy. jeśli to nie jest magia świąt to nie wiem co jest - zaśmiał się. tak jakby nie mogli się w domu wszyscy spotkać xd ucieszył się, że chciały się dorzucić. - stówka w zupełności wystarczy, a właściwie będzie to bardzo hojny datek, dziękujemy - inaczej zinterpretował to "tylko".
    polly cavendish

    polly cavendish

    Londyn
    asystentka
    everyones pa
    27

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by polly cavendish Sob Gru 11, 2021 9:52 pm

    kazde z nich probowalo ogarniac sprzatanie po psie xd polly to doceniala, ale i tak czula, ze musi po nich poprawiac pomimo tego, ze nie miala sie czego czepiac. po prostu lepiej sie czula kiedy wiedziala, ze ona postrzatala.
    - magia swiat - zasmiala sie z podsumowania teda, dalej szukajac portfela. to nie bylo jednak nabijanie sie z niego bo uwielbiala swieta i ta magie! spojrzala na faye i jej stowke. - nie mam przy sobie az tyle - otworzyla portfel i zajrzala do niego. - macie strone, na ktorej mozna przekazac pieniadze? - wrzucila wszystko co miala do puszki. nie mogla byc gorsza od siostry xd miala zamiar dac tyle samo. albo nawet wiecej. jesli nie maja strony to bedzie musiala tu przyjsc jutro!
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by faye mayhew Sob Gru 11, 2021 9:57 pm

    zgrane rodzeństwo jak widać xd ale to polly zawsze ogarniała tą dwójkę, a jak nie mogła, to ogarniali się wzajemnie. szczególnie, że faye i ted byli trochę pierdołami życiowymi w porównaniu do tego co reprezentowała sobą polly - a nie macie na przykład terminala płatniczego? bo ta stówka to trochę chyba za dużo jak dla mnie - nie chciała obrazić teda ani biednych dzieciaków, ale nie chciała też dawać całej stówki na nie - dałabym pięćdziesiąt, ale nie mam. mam tylko jakieś drobniaki, ale to tak głupio - westchnęła - to co robimy? - spojrzała na siostrę.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Sob Gru 11, 2021 10:02 pm

    byli podobni do siebie! widać jedno wychowanie i że tata ich krótko trzymał xd nie nazwałabym teda pierdołą życiową! on zawsze po wszystkich sprzątał i wszystkich ogarniał! skoro polly chciała go ogarniać w domu to on chodził do zielonych znajomych i ich ogarniał, bo przynajmniej tak się mógł spełnić xd
    - nie mamy strony ani terminala płatniczego, nie jesteśmy tacy nowocześni, tylko ja i puszka - potrząsnął nią znowu i mogły usłyszeć drobniaki obijające się w środku. podziękował polly za datek i westchnął na słowa faye. - będę tu do konca jarmarku albo możecie mi przekazać ile chcecie w domu i dopilnuje, żeby trafiło do odpowiedniego miejsca. - nie widział problemu xd
    polly cavendish

    polly cavendish

    Londyn
    asystentka
    everyones pa
    27

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by polly cavendish Sob Gru 11, 2021 10:11 pm

    polly z checia by ogarniala tez znajomych faye i teda, ale niestety musiala sie powstrzymac xd nie starczyloby jej czasu w ciagu dnia gdyby probowala ogarniac zielonych. zreszta nie znala ich pewnie wiec starala sie o tym nie myslec! chociaz czasami pewnie budzila sie po nocach zmartwiona tym z kim zadaje sie jej rodzenstwo xd
    spojrzala na siostre, potem na puszke teda. - zrobimy tak - chwycila stowke z reki faye. - teraz wrzucimy tyle, a w domu sie rozliczymy - zaproponowala i juz zwijala banknot zeby zmiescil sie do puszki. uwazala, ze zylo im sie wystarczajaco pomyslnie by moc od czasu do czasu poswiecic nawet stowke na biedne dzieci.
    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by faye mayhew Sob Gru 11, 2021 10:18 pm

    polly ogarniaczka życia! dobra, ted może nie był aż taką pierdołą życiową, bo to faye w tej rodzinie wywołała najwięcej skandali i generalnie miała za sobą parę krzywych akcji. próbowałam szukać jak się nazywa ojciec polly i teda, ale gdzieś to mi zniknęło w postach, pamiętam że jakoś na a. chyba albert! tak, to był albert. co do opieki, faye często bywała w pokoju u siostry i długo gadały, a jak miała jej dość, to wtedy wracała do pokoju do siebie i tam spała. potrzebowała otuchy po tym jak jej samoocena spadła po rozstaniu z nico - niech będzie, okej. zgadzam się na takie rozwiązanie. stówka na nas dwie, spoko - pokiwała głową - długo tu jeszcze będziesz? - zapytała miziając bo po głowie.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Sob Gru 11, 2021 10:25 pm

    ciekawe co polly myślala o związku z nico i jak bardzo zamartwiała się o siostrę wtedy xd zgaduję, że stała po stronie teda kiedy nie popierał tej relacji! a potem na zmianę opiekowali się faye, przy czym ted miał zarezerwowane dla siebie parzenie herbaty. polly mogła sprzątać w domu skoro tak chciała, ale to ted był jedyną osobą uprawnioną do parzenia herbaty.
    - dziękuję w imieniu wszystkich dzieci, którym uśmiechy na twarzach wywołałyście - powiedział górnolotnie. nie wiem do kogo było pytanie faye, ale ted zerknął na zegarek i odpowiedział: - niedługo się zwijam, więc możemy wrócić razem.
    polly cavendish

    polly cavendish

    Londyn
    asystentka
    everyones pa
    27

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by polly cavendish Sob Gru 11, 2021 10:43 pm

    polly nie mogla pewnie w ogole spac w nocy kiedy faye byla z nico xd miala leki hehe. chciala zeby siostra byla szczesliwa, ale cieszyla sie, ze mieli to juz za soba. zdecydowanie popierala teda! faye zaslugiwala na o wiele wiecej! dzielnie sluchala co faye miala do powiedzenia i pocieszala ja jak tylko mogla!
    ted mogl parzyc herbate, ale pewnie tez miala uwagi hehe. ratio musialo byc idealne!
    zadowolona chwycila faye pod ramie gdy ted recytowal podziekowanie. poczula sie o wiele lepiej i byla sklonna uznac ten wieczor za udany. jeden dobry uczynek dziennie wystarczy xd - swietnie, zdazymy jeszcze obleciec ta strone jarmarku? - skinela glowa w strone stoisk.

    faye mayhew

    faye mayhew

    londyn
    mechatronika
    too good to be true
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by faye mayhew Sob Gru 11, 2021 10:47 pm

    biedna polly, faye ją zawiodła i nie tylko ją ale na szczęście już wszystko wróciło do normy, nico zniknął, każde z nich robiło swoje i cieszyli się tym co mieli. a faye cieszyła się mega, że miała takie rodzeństwo jak oni, że o siebie dbali i się kochali. jedynym problemem pewnie była sytuacja nina vs albert oraz nina, leo vs polly i ted. ciekawe jak rodzeństwo do tego podchodziło, bo nina musiała się jakoś z byłym mężem dogadywać w sprawie dzieciaków. nie było innej możliwości! - jasne, że tak. w takim razie wracamy razem, ale najpierw jarmark! chodź bo - przywołała psiaka do siebie, żeby się ruszył leniwiec kudłaty jeden.
    ted cavendish

    ted cavendish

    londyn
    dyplomacja
    mr soppy feelings
    22

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by ted cavendish Sob Gru 11, 2021 10:55 pm

    ted nie słuchał rad polly co do herbaty i ciągle przypominał jej, że to on był na tajwanie i że ona się nie zna xd pewnie jedyna kłótnia w tym domu. o to jak parzyć herbatę xd
    czekały ich teraz ciężkie święta, pierwsze w rozbitej rodzinie, faye pewnie całe spędzała z niną, a ted i polly musieli rozdzielać je pomiędzy mamę i tatę. będzie dziwnie! ale w sumie już było! dobrze, że rodzeństwo mimo wszystko cały czas się wspierało i ich więź była silna.
    dziewczyny pospacerowały po jarmarku podczas gdy ted dokończył swoją zmianę, a potem wszyscy wrócili razem do domu.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by mateo catalano Sro Gru 22, 2021 7:56 pm

    siedział na ławeczce, przyglądał się światełkom i rozmyślał nad życiem.
    eve martin

    eve martin

    znikąd
    -
    love me like you paid me
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by eve martin Sro Gru 22, 2021 8:01 pm

    eve dostała podwyżkę w kinie więc szła tędy zadowolona chcąc przedrzeć się przez świąteczny jarmark bo takie spędy mało ją interesowały. miała dobry humor więc widząc mateo przysiadła się uśmiechając do niego - kontemplujesz nad? - zapytała przyglądając się mu, nie widziała go nigdy tak zamyślonego pewnie!
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by mateo catalano Sro Gru 22, 2021 8:06 pm

    był tak zamyślony, że nie zauwazył, że nadchodziła. dopiero jak się do niego przysiadła. nawet się uśmiechnął się do niej, ale trochę niemrawo, bo musiał wykopać się ze swoich dołujących myśli i wrócić na ziemię.
    - nad tym jak te wszystkie światełka wpływają na zanieczyszczenie świetlne - wymyślił łatwiejszą odpowiedź niż zdradzanie prawdy.
    eve martin

    eve martin

    znikąd
    -
    love me like you paid me
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by eve martin Sro Gru 22, 2021 8:12 pm

    nie zauważyła jego zamyślenia praktycznie bo była zajęta rozmyślaniem co kupi sobie za zaoszczędzoną kasę. na pewno nie starczy jej na wynajęcie mieszkania, ale może uda się jej chociaż kupić wygodniejszy materac. małe rzeczy!
    uniosła głowę i spojrzała na światełka - w przyszłym roku można wysłać prośbę żeby używali bardziej ekologicznych zamienników na baterie słoneczne - zaproponowała, a potem znów przeniosła wzrok na niego - nie podobają ci się? - może i nie była zwolenniczką jarmarków, ale te światełka były akurat dość przyjemne dla oczu.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by mateo catalano Sro Gru 22, 2021 8:19 pm

    mateo chętnie pomoże jej wybrać materac, odwdzięczy się za wspólne wybieranie kanapy.
    - dobry pomysł - poparł jej pomysł, ale wcale nie miał w planach podejmować takich działań. popatrzył na światełka, które nie były niczemu winne. - podobają mi się - przeniósł wzrok na nią - ale ty mi się podobasz bardziej - smooth xd
    eve martin

    eve martin

    znikąd
    -
    love me like you paid me
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by eve martin Sro Gru 22, 2021 8:25 pm

    a potem przetestują xd
    eve też raczej nie miała zamiaru nic z tym robić. nie była taka aktywistką jak peggy chociażby! choć mogłaby to jej zaproponować i na pewno by zgłosiła. albo ruda już sama na to wpadła! zerkała na migoczące światełka kiedy mówił, że mu się podobają, ale potem już patrzyła na niego - sama cię sprowokowałam, należy mi się - zażartowała z jego słow bo jasne, że nie potrafiła być poważna w takich sytuacjach.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by mateo catalano Sro Gru 22, 2021 8:29 pm

    na to liczył skoro kanapy jeszcze nie testowała!
    mateo chyba więcej gadał niż robił, ale coś tam z aktywisty w duszy miał. aktualnie jednak wolał siedzieć i nie ujawniać się w świecie. nie miał takiej potrzeby jak ted, zeby odkupić swoje winy publicznie. u niego wszystko siedziało w środku.
    - podpuściłaś mnie. liczyłaś na to, że to powiem - na jego twarzy w jej obecności od razu pojawiał się szelmowski uśmiech. szkoda, że eve uważała go za bawidamka, który tak bajeruje wszystkie koleżanki xd
    eve martin

    eve martin

    znikąd
    -
    love me like you paid me
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by eve martin Sro Gru 22, 2021 8:47 pm

    nie zaprosił jej xd
    żadne z nich nie miało duszy teda czy peggy! pewnie woleli narzekać, a potem nic nie robić. takich też znam heheheh.
    - nie prawda - pokręciła głową, też mimo że uważała go za bawidamka to kiedy się przysiadła od razu jej twarz przybrała bardziej rozbawiony wyraz - to ty czekałeś na okazję żeby to powiedzieć - no jasne, droczyła się z nim.
    mateo catalano

    mateo catalano

    neapol
    handel międzynarodowy
    loyal brave true
    24

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by mateo catalano Sro Gru 22, 2021 8:53 pm

    to zaraz zaprosi xd
    ważne, że się dogadywali i nie oczekiwali od tego drugiego, że będzie zbawiać świat jak ted i peggy. chociaż mateo też lubił wychodzić na bohatera jak wiemy! wystarczała mu rola lokalnego bohatera xd
    - może tak. - uśmiechnął się tajemniczo. - ale nie udawaj, że tego nie wiedziałaś - dodał z lekkim rozbawieniem. nie krył się z tym! nawet jeśli zbyt często spotykała go w towarzystwie innych dziewczyn.
    eve martin

    eve martin

    znikąd
    -
    love me like you paid me
    25

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by eve martin Sro Gru 22, 2021 9:05 pm

    ciekawe czy skorzysta skoro jest bawidamkiem!
    mateo to teraz trochę bardziej był antybohaterem, aniżeli lokalnym bohaterem ale co ja wiem!
    - wiedziałam - przyznała szczerze i oparła się o ławkę wpatrując się trochę w światełka, trochę w gwiazdy - ale to tylko oznacza, że jesteś przewidywalny - dodała trochę żartobliwie i przymknęła oczy. nie musiała być czujna bo mimo że mateo był bawidamkiem to czuła się przy nim w miarę bezpiecznie xd

    Sponsored content

    światełka - Page 2 Empty Re: światełka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:47 pm