flynn & anderson & louis

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    flynn & anderson & louis - Page 3 Empty flynn & anderson & louis

    Pisanie by st. albans Pią Sty 14, 2022 7:33 pm

    First topic message reminder :

    flynn & anderson & louis - Page 3 CSQK7ro
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    flynn & anderson & louis - Page 3 Empty Re: flynn & anderson & louis

    Pisanie by anderson hurd Sro Sty 26, 2022 9:36 pm

    - a moja tak? - zakrztusił się piwem i flynn musiał go klepać i ratować mu życie xd a mógł zostawić na śmierć, przynajmniej nie musieliby mieć tej konwersacji. - no wiem, że jesteśmy podobni i że ja ci się podobam - udał, że odgarnia niewidzialne włosy - ale bez przyhamuj trochę - nie wiedział czy śmiać się czy płakać, więc bronił się żartami. przez chwilę chciałam mu zrobić homo siostrę to w ogóle by nie mógł zrozumieć o co wielkie halo xd - ale się przejmuję - odpowiedział od razu. popatrzył na flynna planując spisek. a ponieważ był kiepski w planowaniu to wstał, zabrał flynnowi piwo z ręki, patrząc mu w oczy napił się z niego, po czym uniósł puszkę nad jego głowę i odwrócił do góry nogami, wylewając na jego głowę całą zawartość. - teraz jesteśmy kwita - podsumował.
    flynn caplan

    flynn caplan

    Bristol
    film production
    peace and love
    25

    flynn & anderson & louis - Page 3 Empty Re: flynn & anderson & louis

    Pisanie by flynn caplan Sro Sty 26, 2022 9:47 pm

    - no tak skoro.. wiesz.. - nie chcial juz tego powtarzac. podskoczyl do niego energicznie I zaczal go walic po plecach kiedy sie krztusil. - nie moge sie powstrzymac - podlapal jego zarciki. haha wtedy by mial wymowke zeby sypiac z siostrami skoro go nie ruszaloby jakby kolezanki spaly z jego siostra xd - po co? - dalej nie kumal. mial szczescie, ze Anderson nie lubil sie bic xd westchnal kiedy odebral mu piwo. nie spodziewal sie tego, ze zaraz go nim obleje, ale mial prawa protestowac. - no dobra - przetarl twarz. musial wskoczyc pod prysznic I juz pewnie nie dokonczyli gry.
    anderson hurd

    anderson hurd

    edynburg
    animacja
    boy next door
    25

    flynn & anderson & louis - Page 3 Empty Re: flynn & anderson & louis

    Pisanie by anderson hurd Sro Sty 26, 2022 9:57 pm

    anderson był mu wdzięczny, że uratował mu życie i nie pozwolił się zakrztusić, więc mu wybaczył xd (a dani będzie miała bardziej przerąbane hehehe.) przy okazji miał nadzieję, że w przyszlości jakby przespał się z kolejną siostrą kumpla to wszyscy wspomną jego wspaniałomyślność i wybaczą.

    Sponsored content

    flynn & anderson & louis - Page 3 Empty Re: flynn & anderson & louis

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 9:12 pm