dani do gabriela

    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    dani do gabriela Empty dani do gabriela

    Pisanie by danielle hurd Pon Sty 24, 2022 7:18 pm

    umilały sobie z ruby i peggy czas na piciu winka, które jeszcze udało im się kupić w hotelowym barze, a kiedy już była wystarczająco pijana wymknęła się z pokoju pod pozorem pójścia po drugą butelkę. zamiast tego schowała się w jakimś korytarzu i wybrała zakazany numer do gabriela!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pon Sty 24, 2022 7:22 pm

    będzie przeklinała, że ze wszystkich telefonów naokoło to właśnie jej działał i miał zasięg xd
    gabriel akurat zażywał błotnej kąpieli, a kiedy telefon zadzwonił to fernando przyłożył mu go do ucha. nie odbierał żadnych telefonów gdy był w swoim prywatnym spa, ale fernando miał jasne rozkazy, że połączenia od dani nalezy odbierać o każdej porze dnia i nocy.
    - tak słucham? - udawał obojętnego.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by danielle hurd Pon Sty 24, 2022 7:37 pm

    pewnie tak było, wstrzeliła się bo normalnie telefony nie działały xd
    najważniejsze połączenia xd od dani i mamusi! albo odwrotnie! była na tyle podpita, że nie słyszała jego obojętności, albo gabriel słabo udawał - cześć - przywitała się i na chwilę nastała cisza bo się zacięła. pewnie przeklinała się w duchu, że zadzwoniła ale nie było już odwrotu - to ja, danielle - przypomniała mu w razie gdyby skasował jej numer czy coś - ja... - mruknęła dość niepewnie i odstawiła na chwilę telefon od ucha. pewnie pyknęła żeby był na głośniku i żeby słyszała go dobrze, bo co jakiś czas wkradał się jakiś szum. nie dokończyła jednak ze stresu!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pon Sty 24, 2022 7:42 pm

    szczęście alb nieszczęście!
    od mamusi to najważniejsze telefony!
    - wszędzie rozpoznam twój głos, daniela - zapewnił ją, a tak naprawdę fernando wyczytał na ekranie kto dzwoni. faktycznie coś szumiało i przerywało i gabriel nie był pewien czy coś mówiła czy nie. - halo? kupię ci nowy telefon i zaraz wyślę, bo ten nie działa - bo przecież problemy nie mogły być po jego stronie.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by danielle hurd Pon Sty 24, 2022 7:53 pm

    przekonamy się xd
    wiadomo, mamusia na jedynce na szybkim wybieraniu!
    - och - czuła jak żołądek podchodzi jej do gardła ze stresu kiedy wypowiadał jej imię. co z tego, że koślawie! już nawet aż tak bardzo jej to nie irytowało - to nie wina telefonu - sprostowała zaraz, bo ten jak zawsze wyskakiwał ze swoimi dziwnymi i hojnymi propozycjami - słyszysz mnie? - chciała zapewnienia bo ciągle jej coś przerywało z lekka - mamy w zermatt potężną śnieżycę - zaśmiała się próbując w ogóle nie stresować się tą sytuacją, choć wiadomo że się stresowała - nie wiem kiedy się stąd wydostaniemy i czy w ogóle - oczywiście przesadzała, ale alkohol zrobił swoje xd wzięła głęboki wdech i przymknęła oczy - po prostu... - znowu ją zatkało - po prostu chciałam usłyszeć twój głos.... brakuje mi czasami twojego towarzystwa - wydusiła to z siebie w końcu. a ile usłyszał? cholera wie!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pon Sty 24, 2022 8:02 pm

    usłyszał mniej więcej wszystko, ale musiał się nadwyrężać i trochę przerywało, ale w mało istotnych momentach, na przykład urwało "czasami" i usłyszał pełne "brakuje mi twojego towarzystwa". 
    - mi też ciebie brakuje! - wykrzyknął i aż się podniósł ze swojej kąpieli, przez co fernando musiał podskoczyć z telefonem i znowu mogło coś między nimi przerwać, ale tym razem nie z powodu śnieżycy. przejął telefon od sługusa. - ruszam do ciebie! zaraz tam będę! - wykrzykiwał i fernando już wycierał jego ciało. może nie dosłyszał o śnieżycy, a może puścił to mimo uszu. ważniejsze było spotkanie z danielle.
    danielle hurd

    danielle hurd

    edynburg
    kompozycja i teoria muzyki
    white violin
    25

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by danielle hurd Pon Sty 24, 2022 8:10 pm

    czyli jak zawsze usłyszał to co chciał xd nawet śnieżyca działała na jego korzyść. pewnie zapłacił jakiemuś szamanowi żeby się rozpętała hehehe.
    - że co? - aż zaczęła chodzić w kółko bo jednocześnie zmartwiła się i podjarała wizją spotkania księcia! mimo wszystko! - nie jestem pewna czy tu dotrzesz, pogoda nie jest zbyt sprzyjająca - tłumaczyła - poza tym martwiłabym się, że coś ci się stanie - wygadała się kompletnie - spotkajmy się w st. albans - zaczęła też głupio proponować, ale wtedy urwało jej zasięg i nie mogła się już do nikogo dodzwonić. więc wróciła do dziewczyn lekko zestresowana, ale bez wina i musiała iść drugi raz ech!
    gabriel marichalar borbon

    gabriel marichalar borbon

    madryt
    królewski kuzyn
    zawód: książę
    29

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by gabriel marichalar borbon Pon Sty 24, 2022 8:27 pm

    on już jej nie słuchał, bo usłyszał co chciał i to mu wystarczyło xd poza tym zakłócenia były takie, że już ani on jej dobrze nie słyszał, a ona jego.
    - nie ruszaj się stamtąd, niedługo się zobaczymy! - zapewniał ją, ale już tak trzeszczało, że pewnie nie była świadoma, że rusza jej na spotkanie. zaraz się ubrał i wybrał swoim odrzutowcem do zermatt, ale niestety okazało się, że z tą śnieżycą to wcale nie plotki i słuch po nim i jego odrzutowcu zaginął!

    Sponsored content

    dani do gabriela Empty Re: dani do gabriela

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob Maj 11, 2024 7:54 am