plaża boulders

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    plaża boulders Empty plaża boulders

    Pisanie by st. albans Czw Lip 07, 2022 1:52 pm

    plaża boulders 84331002
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Sob Lip 09, 2022 10:56 pm

    urocze pingwiny xd
    paczka wybrala sie na plaze. Marcus nie mial ochoty na plywanie wiec rozsiadl sie na reczniku I grzebal w alkoholu, ktory przyniesli probujac zdecydowac sie na co ma ochote.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Sob Lip 09, 2022 10:58 pm

    pingwiny to coś dla sama i rafe'a xd
    według philipa czilowanie na plaży nie mogło się obyć bez piwka, więc kucnął koło marcusa czekając na swoją kolej, żeby wyciągnąć butelkę.
    - decyduj się szybciej - mruknął niezadowolony, że każe mu czekać.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Sob Lip 09, 2022 11:05 pm

    haha moze tu powinni sie zjednoczyc xd romantycznie.
    - bo co mi zrobisz - odburknal takim samym niezadowolonym tonem. przez to, ze zwrocil mu uwage zaczal grzebac wolniej w torbie.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Sob Lip 09, 2022 11:14 pm

    pingwiny ich zainspirują.
    - dokończę to co zaczęliśmy w chinach - juz mu groził, że go sklepie. nico był już w wodzie i nie miał możliwości ich rozdzielić, przynajmniej nie tak szybko jak ostatnio.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Sob Lip 09, 2022 11:17 pm

    slodko.
    - tak? to na co czekasz? - prychnal I podniosl na niego wzrok. bal sie go, ale nie mogl wychodzic na mieczaka. no I teraz byla z nimi ming wiec liczyl na to, ze podjara sie tym jaki jest meski xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Sob Lip 09, 2022 11:20 pm

    biedna ming musiała spędzać czas z czerwonymi xd chociaż jeśli była z nimi ashley to trzymała się z nią i zamęczała ją wszystkimi swoimi historiami co działo się w chinach jak były rozdzielone.
    - myślisz, że tego nie zrobię? - puszył klatę, ale jeszcze nie zaczął go bić. tak jakby faktycznie tylko do siebie fikali, a nie chcieli się bić tak naprawdę.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Sob Lip 09, 2022 11:33 pm

    Ashley cieszyla sie nawet, ze ming do nich wrocila, ale z drugiej strony byla poirytowana, ze znowu sie przyczepila xd
    - nie boje sie ciebie - sklamal xd nie mogl okazac strachu I tym, ze jest beta male xd philip ostatnio wygladal mesko z poobijana twarza wiec liczyl, ze on tez wyjdzie na twardziela.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Sob Lip 09, 2022 11:35 pm

    najpierw się ucieszyła, a potem jak ming otworzyła jadaczkę to przypomniała sobie jaki był bez niej spokój xd
    - a powinieneś! - groził mu. prędzej reszta paczki do nich dołączy na kocyku niż przejdą do rzeczy. no ale philip nie mógł być niesłowny, więc zaczął go szturchać jednak.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Sob Lip 09, 2022 11:46 pm

    haha tak bylo xd
    - nie ma sie czego bac - tez wypial klate. philp nie mogl byc nieslowny, a Marcus nie mogl sie wycofac I dac mu satysfakcje z wygranej. odwdzieczyl mu sie tym samym I tez go szturchnal.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Sob Lip 09, 2022 11:56 pm

    przynajmniej mogła posadzić bena i ming razem i się wycofać jak miała dość xd
    - zaraz się przekonasz! - dalej mu groził. zawsze podczas bójek był po stronie marcusa i wtedy hurd mógł się cieszyć, że ten sieje postrach, no ale gorzej było jak wylądowali po dwóch wrogich stronach. philip jednak traktował go bardzo łagodnie i nadal go szturchał nie przechodząc do konkretów. - to ty masz ze mną problem, nie ja z tobą - wytknął mu. to była chyba próba pogodzenia się.
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Nie Lip 10, 2022 12:02 am

    to jakis plus xd przynajmniej zajelaby bena I mialaby spokoj.
    - czekam na to, ale tylko gadasz - sam sie prosil o to zeby potraktowal go bardziej agresywnie. dawno nie widzial jak sie bije. moze zapomnial na co go stac. - bo bierzesz sie za moja kuzynke. ciekawe jakbys sie czul gdybym spal z twoja siostra - albo bratem xd moglby przymruzyc oko gdyby to bylo prawdziwe love, ale wiedzial, ze Philip nie bawi sie w takie rzeczy.marcus teraz taki romantyk xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Nie Lip 10, 2022 12:10 am

    idealny układ.
    marcus nakręcał agresję philipa, a ten się próbował powstrzymywać, bo mimo wszystko nie chciał bić kumpla. nie mógł jednak odpuścić, żeby nie wyjść na ofermę.
    - współczułbym ci, że musisz się użerać z tymi wariatkami - śmiał się ze swoich siostrzyczek. mógł sypiać z jego siostrami, gorzej z bratem xd faktycznie marcus romantyk, miłość go odmieniła!
    marcus hurd

    marcus hurd

    edynburg
    mechanika
    bad apple
    23

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by marcus hurd Nie Lip 10, 2022 12:18 am

    chlopacy twardziele musieli udawac ze sie bija zeby porozmawiac. dobrze ze Marcus nie wymyslil zeby poddac sie podrywa perryego tylko po to zeby Philip wiedzial jak sie poczul. - moze tobie to nie przeszkadza, ale mi tak. wiedziales o tym, ale I tak cie to nie obchodzi. taki z ciebie chujowy przyjaciel! - powiedzial co mu na sercu lezalo, po czym wstal I poszedl do ming zeby sie poprzytulac dla pocieszenia xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by philip lore Nie Lip 10, 2022 12:24 am

    rozmowy od serca tylko w trakcie bójki, inaczej to byłoby niemęskie xd spiknięcie się z perry'm to byłaby piękna intryga w wykonaniu marcusa.
    - nie wiedziałem, że tak się tym przejmiesz - upierał się. dobrze, że się nie przyznał, że w ogóle nie pamiętał, że romy jest jego kuzynką. wyciągnął w końcu piwko i dołączył do pluskających się w wodzie.

    Sponsored content

    plaża boulders Empty Re: plaża boulders

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » plaza
      » plaża
      » plaża
      » Plaża
      » Plaża

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:55 am