Wystawa minerałów

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Wystawa minerałów

    Pisanie by st. albans Sob Sty 28, 2023 4:47 pm

    First topic message reminder :

    Wystawa minerałów - Page 3 Baner_1
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by darcy callis Nie Sty 29, 2023 5:04 pm

    juz pokazal, nie potrzebowala zeby caly czas za nia lazil xd
    - nie - zasmiala sie bo nie rozumiala dlaczego mialoby jej to przeszkadzac. - nie trzeba, potem jej poszukam - probowala go zbyc. - Dante jeszcze nie opowiedzial mi wszystkiego - machnela reka w przypadkowa strone. liczyla, ze brat wyczuje, ze powinien ja uratowac xd
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by dante callis Nie Sty 29, 2023 5:16 pm

    benen był przytłaczający dla lasek xd
    praca w muzeum mogła się okazać największym przekleństwem dla niego!
    - dlaczego miałoby to jej przeszkadzać? - zdziwił się. darcy mu kibicowała w większości podbojów i dodawała otuchy. była dobrą siostrą xd
    - dobry plan - dobrym planem byłoby jakby wcale jej nie szukała jednak xd - no właśnie, wracając do tematu - zarzucił jej rękę na ramie i chciał pociągnąć dalej.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by ben wonder Nie Sty 29, 2023 5:20 pm

    ben ogólnie był przytłaczający i nie rozumiał, że jest zbyt natarczywy w swoich próbach zbliżania się do ludzi.
    gdyby nie praca w muzeum, to nie byłoby tej imprezy. co póki co jeszcze wydawało mu się dobrym pomysłem. jeszcze!
    - no wiesz, bo ostatnio wyglądałeś, jakbyś świata poza leah nie widział - cały czas podkopywał leah. chciał pokazać, że on może skupić całą swoją uwagę na darcy, nie to co rudy. ruszył razem z nimi, z drugiej strony dziewczyny. - też mogę ci poopowiadać, pracowałem tu - przypomniał jej, żeby się popisać. miał flashbacki z tego, jak wyrywali sobie rosie z jednej i drugiej strony. wtedy obiecali sobie, że żadna dziewczyna już ich nie poróżni, ale widać nie trwał długo ten sojusz.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by darcy callis Nie Sty 29, 2023 5:24 pm

    gdyby wyluzowal to darcy chetniej by z nim spedzala czas. teraz bylo dla niej za duzo! jeszcze chwila I zacznie zalowac, ze sie z nim przespala.
    - aww! nie wiedzialam, ze az tak ja lubisz - zasmiala sie I chwycila Dante za ramie. wspierala go I szipowala z Leah xd - tak, pamietam - nie odpowiedziala czy chce zeby ben jej opowiadal. nie wiedziala jak sie z tego wykrecic.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by dante callis Nie Sty 29, 2023 5:29 pm

    jeszcze nikt mu tego nie powiedział xd
    skoro się z nim przespała to benek już w gifku ją powinien mieć xd
    - bez przesady - zaśmiał się i szturchnął go lekko. chodziło mu o to żeby nie gadał takich rzeczy przy jego siostrze, ale oczywiście ben mógł to odczytać tak jakby miał nie gadać takich rzeczy przy tej konkretnej dziewczynie - jeszcze nie skończyłem opowiadać darcy więc może ty wrócisz później - nie chciał go wyganiać, ale chciał spędzić quality time z siostrą.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by ben wonder Nie Sty 29, 2023 5:32 pm

    ash tak mówiła, a potem go pokochała, więc nie wierzył w to xd
    ben może nie miał jej w gifku, ale w serduszku tak xd uwazal, że ich znajomość idzie w dobrym kierunku. jedyną przeszkodą był dante xd
    - to prawda - olał to, że kumpel go szturchał - lubi ją tak mocno jak ja ciebie - wyszczerzył się do darcy. myślał, że to będzie urocze, jeśli tak powie. dante z tego wszystkiego nawet nie przejmował się, że ben próbował mu poderwać siostrę xd - myślę, że to darcy powinna zadecydować, z kim z nas chce spędzić wieczór - wyciagnął do niej dłoń, zachęcając, żeby wybrała jego.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by darcy callis Nie Sty 29, 2023 5:43 pm

    haha wiedzial swoje xd
    zle nawyki po pierwszej dziewczynie mu zostaly xd
    - och.. - speszyla sie po wyznaniu bena. - czyli chyba nie tak bardzo - zasmiala sie niezrecznie I spojrzala na Dante wzrokiem 'help' xd spojrzala na jego wyciagnieta dlon. nie wiedziala co ma teraz zrobic. - mialam szukac Leah - cofnela sie.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by dante callis Nie Sty 29, 2023 5:59 pm

    tak xd
    - ale darcy lubię bardziej - co było prawdą bo była jego siostrą i była najważniejsza. nawet jeśli nie zwierzała się mu i musiał się o tym żalić fatin xd
    dante miał wzrok typu 'nie wiem co mam zrobić'. to była dziwna sytuacja!
    - to pójdziemy poszukać jej razem - udsnął się razem z darcy od benka - a ty może skocz po jakieś piwo - już się nim wysługiwał xd
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by ben wonder Nie Sty 29, 2023 6:03 pm

    myślał, że tak związki działają. takie miał doświadczenia xd
    ben myślał, że dobrze się z darcy bawią, więc nie wiedział, dlaczego nagle zaczęła się tak wycofywać. oczywiście zwalił całą winę na dante, który znowu próbował mu ukraść dziewczynę! przy nim darcy zachowywała się zupełnie inaczej niż jak byli sam na sam.
    - znajdę cię później - mruknął zniechęcony. obiecał jej albo groził xd poszedł, bo nie chciał się bić z dante i zbić jakieś ważne minerały.
    darcy callis

    darcy callis

    milford heaven
    biologia morska
    little mermaid
    24

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by darcy callis Nie Sty 29, 2023 6:05 pm

    ups xd
    potraktowala to jako grozbe xd ale ulzylo jej, ze benek dal sobie spokoj. teraz wiedziala, ze musi go unikac.
    dante callis

    dante callis

    milford heaven
    -
    dr cutie-pie
    30

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by dante callis Nie Sty 29, 2023 6:07 pm

    dante pewnie ją wypytywał co i jak xd

    Sponsored content

    Wystawa minerałów - Page 3 Empty Re: Wystawa minerałów

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 10:20 pm