Wejście

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Wejście  - Page 2 Empty Wejście

    Pisanie by st. albans Nie Mar 12, 2023 11:35 pm

    First topic message reminder :

    Wejście  - Page 2 228224_StratfordVillas_IMG_00_0000
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 7:34 pm

    haha, to ich łączyło xd
    - dobrze, może teraz każde z nas dostanie to czego chce - po dwóch zaciągnięciach się fajką uznała, że nie da rady więcej więc zgasiła ją o murek. zbyt kręciło jej się w głowie ups!
    mógł po prostu ją olać i wejść do środka, ale pewnie miał jakieś ludzkie odruchy wobec niej w tym stanie - idę do domu - oznajmiła co było totalną bzdurą bo po pierwsze nie doszłaby na piechotę, a po drugie nawet nie ruszyła w stronę w którą była stacja, za to nogi odmawiały jej posłuszeństwa i zatrzymała się zeby zdjąć wysokie buty, które teraz jej tylko przeszkadzały.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 7:45 pm

    złote chłopaki.
    - dobrze - odpowiedział z naciskiem i w tej chwili naprawdę wierzył / chciał wierzyć, że ich znajomość już się skończyła i nie będą się dłużej wokół siebie kręcić. musiał dopalić papierosa i dlatego jej nie zostawił hehe. a tak naprawdę to jednak obserwował ją i sprawdzał, w jakim jest stanie. w pierwszym odruchu nie ruszył się, tylko patrzył, gdzie mira podąża i jak daleko zajdzie, ale zaraz zgasił papierosa i zszedł do niej. - to długa droga stąd do st. albans. na boso wcale nie będzie szybciej - stanął tak, że właściwie mógł służyć za podpórkę dla niej jak ściągała buty.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 7:52 pm

    może xd
    papieros był tylko wymówką żeby na nią patrzeć. dobrze, że była zbyt pijana żeby to ogarnąć, nie mogła go dręczyć z tego powodu.
    mógł ją puścić przed siebie i mieć to z głowy, albo zadzwonić na policję żeby ją zgarnęli na komisariat, przynajmniej byłaby bezpieczna.
    i ściągnęła buty, bo było jej niewygodnie - nie zostawiłeś na za długo swojej dziewczyny? - zamiast być wdzięczną to oczywiście czepiała się xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 8:02 pm

    obserwował ją własnie dlatego, że była zbyt pijana. wymówka xd
    mógłby ją olać, ale jednak nie potrafił!
    - wolisz, żebym zadzwonił po taksówkę czy jakiegoś twojego znajomego? - spytał, wyciągając telefon i specjalnie olewając jej pytanie. nie chciał jej obciążać kosztami za taksówkę, wiedział, że nie ma lekko. nie zamierzał za nią przepłacać hahaha. wiedział, że jeśli nie wybierze opcji ze znajomym, to on dżentelmen będzie stawiać tę przejażdżkę.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 8:10 pm

    wymówka dobra jak każda inna xd
    - dam sobie radę sama - nie chciała jego litości bo tak to odbierała. była przyzwyczajona, że ludwig się nad nią litował i tak mówił, dlatego nie ogarniała że ktoś może coś robić bo się o nią troszczy. wszystko wina tego chujka! - możesz przestać się tak zachowywać?! - poprosiła prawie na niego krzycząc. jak dżentelmen, któremu zależało, tak sie arnie zachowywał.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 8:17 pm

    - jasne, zawsze dajesz - prychnął pod nosem, bo wiedział, jaka z niej zosia samosia. zdziwił się i nie zdziwił się jej wyrzutem. zaskoczyła go tą nagłą złością, ale jednocześnie było to dokładnie to, czego mógł się spodziewać. jak arnie śmiał się tak zachowywać xd - i co, mam cię zostawić w takim stanie w środku wielkiego miasta? - wiedział, że tu porywają i tak dalej. - wiem, że jesteś przyzwyczajona, że musisz sobie zawsze radzić sama, ale ja na to nie pozwolę - dodał bardziej stanowczo. w jego naturze było opiekowanie się innymi, zawsze to robił z bratem.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 8:24 pm

    - dokładnie - dobrze, że chociaż to o niej wiedział. a nie, wiedział dużo, ale potem mira udawała, że tak na prawdę wcale jej nie zna!
    jak arnie śmiał się martwić! to był wybuch złości zmieszany z za dużą ilością alkoholu.... - dlaczego nie? nie możesz wokół mnie skakać, nic nas nie łączy - dalej stawiała granice, choć tak na prawdę łączyło ich więcej niż się spodziewała. porywacze już nie porywali w londynie xd - dałam ci do zrozumienia, że nie chce miec z tobą nic wspólnego, robisz to bo jesteś masochistą? - już dawno mógł ją olać. albo przeruchać i olać, najlepsza opcja.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 8:30 pm

    - wiem, że nic nas nie łączy, wyraziłaś to bardzo jasno - powiedział stanowczym i zniecierpliwionym tonem. nie chciał, żeby myślała, że to jego desperacka próba podrywu pijanej miry. chciał jej tylko pomóc. westchnął na jej pytanie. bardzo możliwe, że był masochistą, a przede wszystkim zakochanym masochistą, ale nie o to tu teraz chodziło. - nie oczekuję niczego w zamian. po prostu chcę, żebyś bezpiecznie wróciła do domu - powiedział szczerze. dla miry koncepcja bezinteresowności była kompletnie obca.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 8:34 pm

    była obca, bo nikt nie był wobec niej bezinteresowny. może oprócz rodziców? ale szkoła baletowa do której chodziła to był zapewne jeden wielki wyścig szczurów stąd wyniosła głównie swoją chłodną postawę - nie możesz mówić, że nic nas nie łączy i że o nic nie chodzi, a potem robić to - to zaprzeczało jego słowom. wskazała na niego i oczywiście chodziło jej o fakt, że się martwi jej powrotem do domu - to sprawia, że nigdy o mnie nie zapomnisz, ani ja o tobie - wypaplała za dużo, szczególnie to że tak, siedział czasami w jej głowie choć usilnie próbowała to stłumić.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 8:40 pm

    doświadczenia arnolda za to nauczyły go, że trzeba polegać na innych i że w kupie siła xd
    - przecież nie niosę cię na rękach do domu - rozłożył ręce, bo uważał, że wcale nie robił nic szczególnego i że każdy inny porządny człowiek na jego miejscu zrobiłby to samo, żeby upewnić się, że mira bezpiecznie dotrze do domu. zawsze była nieprzewidywalna, ale jej kolejnych słów nie mógłby przewidzieć nawet za milion lat. - łatwo o mnie zapomnieć - mruknął pod nosem. nie wierzył jej, że siedział w jej głowie. była dla niego zbyt okrutna!
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 8:46 pm

    mieli inne doświadczenia xd
    - jestem w stanie sama wrócić do domu - nawet wygrzebała z torebki telefon bo wpadła na to żeby zamówić taksówkę (lepiej późno niż wcale), ale jak zobaczyła ceny to tylko się wkurzyła. nie było jej stać na takie luksusy. wcisnęła ze złości swój telefon w ręce arnolda. wiedziała, że nie stać ją na nowy więc nie rzucała nim w chodnik - to twoje zdanie - zaśmiała się. mogła być okrutna i to mogło być zaprzeczenie tego co powiedziała, ale jednak to powiedziała.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 8:52 pm

    nie chciała zaakceptować jego podejścia, które było lepsze.
    - tak, mówiłaś to już - powiedział spokojnie i czekał z cierpliwością, czy wyklika sobie taksówkę. spojrzał na telefon, który mu wcisnęła i wiedział, że miry nie było stać na powrót do domu w taki sposób. chwilę bił się z myślami, ale w końcu z grymasem na twarzy się przyznał: - przyjechałem tu samochodem - nie chciał tego mówić na głos, ale wyszło samo z siebie. potrzeba rycerskości była za silna. - może jak powiesz to samo na trzeźwo, to ci uwierzę - na razie nie miał podstaw, żeby przyjmować do siebie jej słowa. stawała się wylewna tylko po alkoholu albo w momencie załamki, a w pozostałych sytuacjach go poniżała.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 9:01 pm

    przyjechał tu samochodem ale się zjarał, bezpieczny powrót xd
    nikogo normalnego nie było stac na powrót z londynu do st. albans, no może oprócz rojalsów jeżdżących limuzynami.
    jak usłyszała jego obwieszczenie to chwilę patrzyła na niego bez mówienia niczego. biła się z myślami, ale raczej nie miała innego wyboru - odwieziesz mnie? - nawet na niego nie krzyczała - proszę - wow i potrafiła być miła. ciekawe czy ogólnie, czy tylko kiedy czegos chciała. arnold mógł sądzić, że to drugie - czy może muszę to powtórzyć jak będę trzeźwa? - czepiała się jego słów. zaraz zostanie z niczym xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 9:07 pm

    często jeździł po jaraniu i to dawało mu lepsze skupienie xd
    pamiętam jak kiedyś utknęłam w gdańsku w nocy, bo odjechał mi pociąg, a taksówka kosztowała jak dla rojalsów xd
    patrzył na nią i też wiedział, że nie ma innego wyboru. byłby dupkiem, jakby powiedział, że ma samochód i radź sobie sama, bo ja jadę, nara xd
    - tak - odpowiedział. zrobiła na nim wrażenie, że zna magiczne słowo 'proszę', więc zasłużyła. no i przyznała się do tego, że nie poradzi sobie sama! - ale musimy wrócić do środka i znaleźć ivy - dobrze, że pamiętał o tym, że obiecał ją odwieźć xd - oboje wiemy, że tego nie powtórzysz - nadal pozostawał niewzruszony. nauczył się już, żeby nie robić sobie za dużo nadziei przez jej słowa. zbyt wiele razy go zraniła i teraz budował wokół siebie mur, podczas gdy ona wyłaniała się zza swojego.
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 9:16 pm

    gdyby gus to wiedział to wykorzystałby to przy stłuczce xd
    najgorzej xd dobrze, że w warszawie można w jakieś w miare normalnej cenie złapać uberka.
    byłby dupkiem, ale mira by na to zasłużyła i tak!
    przewróciła oczami słysząc o innej lasce. ona powinna być najważniejsza - musisz pilnować swojej dziewczyny co? - tak, już przylgnęła do blondi łatka dziewczyny arniego - albo po prostu boisz się być ze mną sam na sam w samochodzie - uważała, że nawet w tym stanie by go uwiodła xd - skoro tak uważasz - nie powiedziała ani 'tak' ani 'nie'.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Nie Mar 19, 2023 9:34 pm

    wyszłoby na jaw, że po trawie prowadzi nie tylko samochód, ale i wykłady xd
    nawet jeśli mira zasługiwała, to nie potrafił być dupkiem!
    - nie jesteś jedyną osobą, która ma bezpiecznie trafić do domu - stwierdził. - mówiłem, że to nic nie znaczy - dodał, żeby to podkreślić i nie dopisywała sobie jego uczuć do jego zachowania. jasne, że te uczucia nadal były, ale musiał je zdusić w sobie. - i ona nie jest moją dziewczyną - mruknął, bo jednak odczuł potrzebę, żeby to zaznaczyć. nie dawał się jej prowokować. zaraz udało mu się dodzwonić do ivy, która z nimi wróciła. siedziała z przodu z arnie'm, a mira mogła zgonować z tyłu. słodko xd
    mira agolli

    mira agolli

    tirana
    -
    boys only want love if it's torture
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by mira agolli Nie Mar 19, 2023 9:37 pm

    zostawiła u niego w samochodzie buty bo nie ogarniała więc jeszcze się spotkają xd
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Pią Maj 17, 2024 9:38 pm

    palił papierosa przed wejściem. ostatnio miał znowu gorszy czas pod względem lękowym, ale obiecał anselowi, że się pojawi, więc zbierał się w sobie.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by ruby fletcher Pią Maj 17, 2024 9:41 pm

    Wracala z pracy i zgodzila sie przyjsc na impreze skoro juz byla w londynie. No i miala mile wspomnienia z ostatniej xd - czesc - usmiechnela sie lekko. - wchodzisz? - wskazala drzwi.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Pią Maj 17, 2024 9:52 pm

    albo chciała pilnować andersona, albo chciała powtórkę na strychu xd w sumie jedno z drugim powiązane!
    - hej - uśmiechnął się lekko. - za chwilę - podniósł dłoń, w której miał jeszcze połowę fajki. szkoda zmarnować! - dzisiaj bez twojego chłopaka? - kojarzył, że była bardziej rozrywkowa z andersonem i to z nim chodziła na takie wydarzenia.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by ruby fletcher Pią Maj 17, 2024 9:57 pm

    Jedno i drugie xd
    Pokiwala glowa ze zrozumieniem. - on jest juz w srodku - zerknela w strone drzwi. - dopiero urwalam sie z pracy - dodala. Nie chciala zeby myslal ze anderson ja olal czy cos.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Pią Maj 17, 2024 10:01 pm

    uśmiechnął się.
    - no tak, on imprezuje, a ty pracujesz, to ma więcej sensu - kiwnął głową. nie zabrzmiało to najlepiej, ale też miał trochę chaos w głowie. nie chciała, żeby myślał, że anderson ją olał, za to on sugerował, że jest sztywna xd ale jemu się to (kiedyś!) podobało, w końcu mogli robić randki w bibliotece.
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by ruby fletcher Pią Maj 17, 2024 10:22 pm

    - tak sie zlozylo, ze akurat dzisiaj bylam zajeta - nie podobalo jej sie jak to ujal. To byla w sumie prawda , ale czula, ze musi bronic andersona i swojego zwiazku. - twoja dziewczyna do ciebie dalaczy? - zmienila temat. Nie zeby sie specjalnie interesowala, ale to jej pierwsze przyszlo na mysl.
    arnold waddingham

    arnold waddingham

    reading
    wykłada na biologii
    almost grown up
    28

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by arnold waddingham Pią Maj 17, 2024 10:29 pm

    - nie miałem na myśli nic złego. wiem, jaka jesteś ambitna - poprawił się. odchrząknął niezręcznie, bo jak na kogoś, kto miał tak dużo różnych byłych kręcących się w okolicy, nie najlepiej (pisownia rozłączna, a po zmianach ortograficznych w 2026 łączna: nienajlepiej xd) radził sobie z normalnymi rozmowami. - charlie do ciebie dzwonił i mówił, że mam nową dziewczynę? - zaśmiał się bez sensu. - przyszedłem sam i muszę przestać zapoznawać mojego brata z dziewczynami, do których się za bardzo przywiązuje - dotyczylo to też ruby, biedny charlie, był najbardziej pokrzywdzony w nieudanych związkach arnolda! - wchodzimy? - wyrzucił niedopałek. wolał pojść na imprezę niż prowadzić niezręczne rozmowy, chociaż jeszcze nie wiedział, co go czeka na imprezie xd
    ruby fletcher

    ruby fletcher

    glasgow
    prawo
    debby downer
    25

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by ruby fletcher Pią Maj 17, 2024 10:37 pm

    Hehe darmowa lekcja ortografii
    Tez sie zasmiala zeby pomoc rozladowac napiecie. - ciesze sie, ze mialam okazje go poznac - powiedziala szczerze. Jak prestanie brata zapoznawac z dziewczynami to nie pomoze mu w podrywie xd weszli do srodka i rozeszli sie w swoje strony.

    Sponsored content

    Wejście  - Page 2 Empty Re: Wejście

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:41 pm