wejście

    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 6:11 pm

    wejście Original
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 6:12 pm

    wyszedł na ulicę próbując ogarnąć powrót do siebie, ale kiepsko mu to szło, bo nikt nie chciał dać się wkręcić w scam w stylu "jestem nigeryjskim księciem, wpadłem w tarapaty, ale jak mi pomożesz i odzyskam fortunę to ci się odwdzięczę" xdddd poza tym mieszkańcy akademika byli zaskakująco przyzwyczajeni do tego, że ben ich zaczepia w jakiejś dziwnej sprawie, którą trzeba olać.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 6:18 pm

    Ashley nie potrafila go olac, wiadomo. przygladala mu sie chwile jak zaczepial ludzi, ale w koncu laskawie podeszla zeby mu pomoc. - niech zgadne, zabralo ci kilu osob do gry I szukasz chetnych - wyciagnela z kieszeni fajki I odpalila jedna.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 6:22 pm

    byli na etapie znajomości, że już sama go zagadywała. to musiała być przyjaźń xd
    - słucham? - zamrugał i na szczęście udało mu się rozpoznać twarz ashley i skojarzyć, że ona była u niego w posiadłości, więc wie jak tam się dostać. - jak dobrze, że tu jesteś! - wykrzyknął więc z entuzjazmem. typowy ben. gabek już przybierał jego cechy xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 6:30 pm

    poddala sie xd
    - od razu zapowiadam, ze nie mam czasu - nie zdziwila ja radosc benka na jej widok. nie miala waznych planow, ale nie miala zamiaru dac sie w nic wciagac. szczegolnie jesli faktycznie szukal nerdow, ktorzy dolacza do niego zeby pobawic sie w chowanego. czy cokolwiek on tam gral z innymi!
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 6:34 pm

    heheh.
    - dla mnie musisz znaleźć czas - mówił jako typowy wysługujący się ludźmi gabriel niedbający o ich plany, ale i tak brzmiał jak natarczywy benek chcący spędzać z nią czas xd w chowanego to się bawił fernando zdaniem gabriela xd dziwne, że fernando jeszcze nie zlokalizował swojego pana. może cieszył się tym mini urlopem w towarzystwie niewymagającego nowego gabriela.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 6:48 pm

    - nic nie musze - przypodmniala mu z rozbawieniem, ale byla juz pogodzona z tym, ze mial racje I dla niego znajdzie czas xd zostalo jej tylko udawanie, ze tak nie bylo. Fernando pewnie cieszyl sie zamiana I dlatego nie spieszylo mu sie z odnalezieniem prawdziwego Gabriela.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 6:52 pm

    poczuł się dotknięty jej słowami, bo jak można było nie słuchać jego rozkazów.
    - musisz! pokażesz mi gdzie mieszkam, wyruszamy teraz - zarządził. teraz to zaczął już gadać od rzeczy, nawet jak na bena. pewnie fernando namieszał w czarach raven, żeby mieć spokój xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 7:05 pm

    zaciagnela sie I zmierzyla go wzrokiem. chwile zastanawiala sie o co mu chodzi, ale stwierdzila, ze nie jest w stanie odgadnac jego pomyslow. - trafisz sam - nie podobalo mu sie, ze jej rozkazywal. wolala kiedy bylo odwrotnie.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 7:07 pm

    - jak możesz tak do mnie mówić? czy to dlatego, że mam to nędzne sflaczałe ciało? zasługuję na szacunek! - może po tej całej przygodzie gabriel zacznie doceniać jak ciężko w życiu ludzie, którzy nie wyglądają jak on i nie mają tyle kasy xd trudno jest być zwykłym człowiekiem!
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 7:13 pm

    zachowywal sie dziwnie nawet jak na siebie wiec nie bardzo rozumiala o co mu chodzi. - uderzyles sie dzisiaj w glowe - skrzywila sie. zaczela sie nawet troche martwic. ciekawe czy zatesknilaby za benkiem gdyby wiedziala co sie stalo xd haha Gabriel I docenienie czegokolwiek.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 7:18 pm

    - tak! uderzyłem się w głowę! to by wszystko wyjaśniało! to tylko sen i zaraz się z niego obudzę! - podłapał i zaczął dreptać w tę i z powrotem. myślę, że by zatęskniła bardziej niż fernando za gabrielem xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 7:22 pm

    - moze powinienes sie polozyc - zaproponowala I jednak zmienila zdanie co do odprowadzania go do domu. nie do tego, ktory mial na mysli, ale zawsze cos. - chodz - chwycila go za ramie I zaczela prowadzic z powrotem do academika.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 7:25 pm

    stwierdził, że położenie się to nawet dobry pomysł, ale jednak jak go zaczęła ciągnąć w stronę akademika to zatrzymał się.
    - nie wytrzymam kolejnej nocy na tej niewygodnej pryczy! chcę się położyć na miękkim łożu w satynowej pościeli! - wykrzyknął. - zaprowadź mnie do domu gabriela juana felipe de todos los santos marichalar y borbon! - warto było spróbować xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 7:38 pm

    spojrzala na niego zmartwiona jego zachowaniem. nie przypominala sobie zeby kiedykolwiek narzekal na brak luksusow. - po co chcesz tam isc? nie wiedzialam, ze sie w ogole znacie - probowala dalej go prowadzic do pokoju bena.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 7:42 pm

    nie dawał się tam prowadzić i teraz stał mocno przyklejony do chodnika.
    - doskonale się znamy i fernando nas wpuści! jesteśmy jak jedna dusza w dwóch ciałach! - upierał się jak dziecko.
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 8:01 pm

    troche ja zaczal irytowac, ale zatrzymala sie I odwrocila w jego strone.
    - jakos trudno mi w to uwierzyc - nie kupowala tego. benek latwo nawiazywal przyjaznie, ale Gabriel nie wydawal sie jej kims kto by byl nim zainteresowany.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 8:06 pm

    gabriel swoim irytującym zachowaniem zepsuje całą relację z ashley, którą miesiącami budował ben xd
    - mi też ciężko uwierzyć, że mógłbym mieć cokolwiek wspólnego z kimś... kimś takim. nie wiem jak ktokolwiek mógłby chcieć mieć z nim nic wspólnego - skrzywił się na samą myśl o tym jak wyglądało jego aktualne ciało i pokój. czyli gabriel mówił negatywnie o benie, ale wyglądało jakby ben mówił o gabrielu. trudne xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 8:13 pm

    haha ben pomagal gabrielowi, a on wszystko dla niego rujnowal xd
    - nie jest az taki zly.. przynajmniej w lozku - stwierdzila. takie negatywne podejscie nie bylo w stylu bena I troche ja tym do siebie faktycznie zniechecal.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 8:17 pm

    - w łóżku?! - powtórzył. - spałaś z nim? - był bardzo zaskoczony, ale nie z tych powodów, których ashley myślała. - myślałem, że masz lepszy gust! biorąc pod uwagę, że spałaś ze mną! - wytknął jej. żadne z nich już nie wiedziało o czym rozmawiają, ale zgadzało się xd gabriel był urażony, że ashley zniżyła się do tego poziomu, że spała z benem, bo zapomniał, że ona nie wie kto się kryje w tym ciele xd
    ashley whittemore

    ashley whittemore

    Londyn
    malarstwo
    50 shades of grey
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ashley whittemore Pon Kwi 25, 2022 8:25 pm

    haha kazde mowilo o czyms innym, ale I tak wychodzilo na jedno xd
    - I co z tego? - nie podobalo sie jej, ze ben krytykuje jej wybory. - nie zapominaj o tym dlaczego to zrobilam - przypomniala mu, a przynajmniej tak jej sie wydawalo.
    ben wonder

    ben wonder

    cheltenham
    paleontologia
    protect him, he's awkward
    23

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by ben wonder Pon Kwi 25, 2022 8:27 pm

    słowa się zgadzały, ale przekaz nie xd
    - nikt mnie tu nie szanuje! - obruszył się i z tego wszystkiego wrócił do pokoju w akademiku. next!
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by eden hollywood Nie Maj 15, 2022 10:46 pm

    postawili ich w stan gotowości bo studenci wrócili z nieszczęsnego traumatycznego eventu. eden wraz z innymi czekał na autobus który podjedzie.
    beau miller

    beau miller

    Idaho
    medycyna
    error
    22

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by beau miller Nie Maj 15, 2022 10:50 pm

    w tym autobusie byla beau. wszyscy byli juz bezpieczni, ale nadal nie potrafila sie otrzasnac z tego co sie stalo. chciala juz lezec w swoim cieplym bezpiecznym lozku. pewnie mieli jakas liste zeby sprawdzic czy wszyscy dojechali wiec nie mogla uciec tak jak chciala. stala jak sierota i rozgladala sie w poszukiwaniu jakiejs znajomej twarzy.
    eden hollywood

    eden hollywood

    st. albans
    cyberbezpieczeństwo
    alpha type
    28

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by eden hollywood Nie Maj 15, 2022 10:58 pm

    słodka beau xd
    eden też miał taką listę, pewnie były na niej wszystkie laski które zaliczył xd
    zauważył jednak pomiędzy beau więc wcisnął listę arnoldowi i ruszył w jej kierunku. chwyci ją za nadgarstek kiedy tak się rozglądała - nic ci nie jest? - zaczął na nią się badawczo patrzeć.

    Sponsored content

    wejście Empty Re: wejście

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 02, 2024 6:47 pm