Sloane Street

    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    Sloane Street Empty Sloane Street

    Pisanie by ludwig abrams Pią Maj 05, 2023 8:42 pm

    Sloane Street 370CB8F500000578-3733014-On_display_A_row_of_stunning_supercars_line_up_outside_designer_-a-173_1470841178663
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by ludwig abrams Pią Maj 05, 2023 8:44 pm

    odwiedzal rodzicow, ale nie dali mu dobrych wiesci I nie mogl wrocic do londynu wiec na pocieszenie poszedl na zakupy. stal przed jakims sklepem I przygladal sie co maja w srodku I czy warto bylo wejsc.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by lilibet windsor Pią Maj 05, 2023 8:47 pm

    nowy temacik, wow!
    i akurat z tego sklepu wychodziła lilibet z ochroniarzami. na pewno kupiła coś fancy żeby też poprawić sobie humor - śledzisz mnie? - zażartowała. nie on pierwszy i nie ostatni. miała dobre wspomnienia z interakcji z nim xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by ludwig abrams Pią Maj 05, 2023 8:50 pm

    zainspirowalo mnie xd
    haha nie przeszkadzalo jej gdyby ja sledzil bo miala mile wspomnienia xd on tez ja rozpoznal I od razu usmiechnal sie czarujaco. - to przeznaczenie chcialo zebysmy znowu sie spotkali - powiedzial z rozbawieniem.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by lilibet windsor Pią Maj 05, 2023 8:54 pm

    pierwszy raz od trzech tygodni xd
    lilibet była zdesperowana w usilnym szukani odpowiednich facetów, który będą nią zainteresowani. max nie spełniał tych warunków xd
    - albo fakt, że oboje możemy sobie pozwolić na kupowanie tutaj - wskazała na witrynę versace. pod h&m by się raczej nie spotkali xd - kupujesz coś dla siebie czy swojej dziewczyny? - musiała się zorientować.
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by ludwig abrams Pią Maj 05, 2023 8:56 pm

    tak xd
    ups, ludwig na pewno spelni xd
    - to prawda - zasmial sie. - dla siebie - usmiechnal sie zadowolony, ze od razu wypytywala o to czy ma dziewczyne. to byl dobry znak, ze byla nim zainteresowana w taki sposob.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by lilibet windsor Pią Maj 05, 2023 9:02 pm

    na pierwszy rzut oka spełniał xd wykształcony z kariera i bogaty xd wystarczyło xd nie robił z siebie prostaka jak max.
    - to dobrze - przyznała otwarcie nie kryjąc zainteresowania jego osobą - chcesz szybko załatwić te zakupy, a potem zaprosić mnie na kawę? - dość bezpośrednia była. to wszystko na pewno wina maxa xd
    ludwig abrams

    ludwig abrams

    Londyn
    balet
    mistrz
    28

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by ludwig abrams Pią Maj 05, 2023 9:05 pm

    nie miala duzych wymagan xd
    - taki wlasnie mialem plan - podobala mu sie jej bezposrednosc. archie mial racje, ze sie wkurzal na maxa xd dla ludwiga to byla mila odmiana po tym jak musial udawac dzentelmena przy dani xd ogarnal szybko zakupy I poszli na kawe.
    lilibet windsor

    lilibet windsor

    LA
    robotyka
    double bubble disco queen
    22

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by lilibet windsor Pią Maj 05, 2023 9:13 pm

    wydawało jej się, że jak znajdzie takiego kandydata to podbije swoją pozycję. ups xd
    przy niej też musiał udawać dżentelmena ale na pewno nie była tak zachowawcza jak dani!
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:08 pm

    oglądał zaparkowane fancy samochody. może chciał któryś ukraść i rozwalić xd
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:10 pm

    wlasnie to pomyslala florence xd
    - mam wolac ochrone? - zatrzymala sie obok. miala nadzieje na klotnie. po tym jak gabek ja porzucil nie miala co ze soba zrobic xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:13 pm

    na pewno właśnie tak wyglądał xd
    chętnie podłapał kłótnię, też musiał się rozproszyć przez zafiksowanie na punkcie lizzie.
    - za tobą zawsze chodzą ochroniarze, nie musisz ich wołać - zaczął. - a nie, przecież już nie jesteś żoną księcia - wyśmiał ją. wiedział, że to było jej największe osiagnięcie życiowe i już się skończyło.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:15 pm

    tata nie chcial mu pozyczac auta xd
    zasmiala sie pod nosem. - nie wiedzialam, ze tak uwaznie sledzisz to co sie dzieje w moim zyciu - nie dala po sobie znac, ze wkurzylo ja to, ze jej przypominal.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:19 pm

    finn nauczył się na błędach i philip musiał sobie radzić sam.
    - cóż mogę powiedzieć... uwielbiam oglądać twoje porażki - zęby błysnęły mu w bezczelnym uśmiechu. - a ta była wyjątkowo bolesna. powiedz... - podszedł bliżej i przejechał palcem po jej odkrytym ramieniu. - bolało, gdy spadłaś z piedestału? - to była dobra taktyka uwodzenia xd
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:25 pm

    ups.
    - to nie byla porazka, doszlam do wniosku, ze lepiej czuje sie na wolnosci - udawala, ze jej to nie zabolalo. - nie wiedzialbys co to znaczy bo nigdy niczego nie osiagnales - wyprostowala sie. ciarki ja przeszly przez jego dotyk.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:34 pm

    wyśmiał jej odpowiedź i nachylił się jeszcze bardziej, żeby wyszeptać do niej:
    - oboje wiemy, że bogaty i wpływowy mąż to twój jedyny cel w życiu. i jedyna rzecz - odgarnął jej włosy i zbliżył usta do jej ucha, żeby dokończyć: - która sprawi, że poczujesz się wartościowa - chciała się kłócić, to philip chętnie wytrze nią podłogę. odsunął się i nie wzruszył jej ripostą, bo nie miał takich ambicji xd - ja mam jeszcze szanse, a ty już nigdy nic nie osiągniesz - wbił w nią wzrok.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:40 pm

    pojechal po niej wystraczajaco zeby ja napalic. nie odpowiedziala i zamiast tego chwycila go za rekaw i zaczela ciagnac w strone najblizszego sklepu. czula sie na tej dzielnicy swobodnie i wiedziala, ze nikt nie bedzie zadawac pytan xd otworzyli im drzwi i zaciagnela go do przebieralni, a potem pchnela na sciane.
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:48 pm

    nic dziwnego, że ostatnio philip się napalił na lizzie, jak jej pojechał, skoro był przyzwyczajony do takich reakcji xd
    szybkim ruchem okręcił ich i naparł florence o ścianę, żeby zademonstrować, że to on ma tutaj władzę.
    - będziesz robić to, co ja chcę - mruknął do niej.
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:53 pm

    haha za bardzo sie przyzwyczail do toksycznego seksu z florence xd napalila sie jeszcze bardziej kiedy zaczal ja manhandle. - zmus mnie - rzucila mu wyzwanie. lubila kiedy ja ponizal i teraz tego oczekiwala od niego. moze powinna sie udac do psychologa xd
    philip lore

    philip lore

    manchester
    ratownictwo medyczne
    to ja, typ niepokorny
    24

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by philip lore Sob Cze 10, 2023 11:56 pm

    zawiązał jej ręce swoim paskiem i przygwoździł do ściany, gdzie wziął ją od tyłu, a potem zostawił z tymi zawiązanymi rękami. zdecydowanie powinna się udać do psychologa xd
    florence wright

    florence wright

    Londyn
    marketing
    spoiled
    25

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by florence wright Sob Cze 10, 2023 11:57 pm

    na pewno bo podobalo jej sie xd musiala wykombinowac jek sie uwolnic i wrocila zadowolona do zakupow.

    Sponsored content

    Sloane Street Empty Re: Sloane Street

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:51 am