ansel & tina

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ansel & tina Empty ansel & tina

    Pisanie by st. albans Pon Lip 24, 2023 6:08 pm

    ansel & tina 7713539
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by martine rabiou Pon Lip 24, 2023 7:30 pm

    przeglądały z jasmine ciuchy ansela żeby wyrobić sobie o nim zdanie xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by jasmine mora Pon Lip 24, 2023 7:37 pm

    siedziała u tiny, bo już się wkurzyła na rosie, że zabrała drew. tina będzie jej najlepszą przyjaciółką na wyjeździe xd
    - jeśli ty go nie wyruchasz, to ja to zrobię - zachwyciła się jakimiś modnymi okularami przeciwsłonecznymi i już założyła je sobie na nos.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by martine rabiou Pon Lip 24, 2023 7:47 pm

    hahahahahahaha, a ted bedzie wkurzony że drew zabrał rosie xd
    - nie możesz wyruchac tego profesorka? - mówiła o thomasie - ja już mam dośc starszych - zaczela narzekać. biedna xd spojrzała na jakąś koszulę w wakacyjne wzory. nie odpowiedziała jednak czy go wyrucha xd
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by jasmine mora Pon Lip 24, 2023 7:52 pm

    a drew i tak nie poruchał.
    zaśmiała się, kiedy tina zasugerowała, że powinna wyruchać thomasa.
    - nie przyjechałam na drugi koniec świata, żeby spać z facetami, z którymi przyjechałyśmy - wyjaśniła. już czaiła się na sexy hotelowych boyów. dla ansela mogla zrobić wyjątek ze względu na jego dobry gust. - zastanawiam się tylko, czy zabierzesz się za niego od razu pierwszej nocy czy każesz mu czekać - obniżyła okulary na nosie, wbijając w tinę przenikliwy wzrok.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by martine rabiou Pon Lip 24, 2023 8:00 pm

    na razie xd
    - masz zamiar zabrać się za tych biedaków, którzy nosili nam walizki? - wyśmiała ją trochę. pachniało desperacją. ona przynajmniej miała zamiar brać się za surferów z gołymi klatami - wygląda na takiego który chce chodzić za rękę i przytulać się po seksie więc raczej podczas ostatniej nocy - nie chciała mieć potem problemu z niesfornym kochasiem.
    jasmine mora

    jasmine mora

    tel awiw
    turystyka
    hot mess
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by jasmine mora Pon Lip 24, 2023 8:09 pm

    - widziałaś ich mięśnie? - zamachała brewkami. nie zrażała się negatywnym podejściem tiny. może przyjaźniły się właśnie dzięki temu, że miały zupełnie inny gust do chłopaków i nie wchodziły sobie na terytorium, więc tina ją akceptowała xd - nie mogę się doczekać luau! - oznajmiła z entuzjazmem. nie mogła się doczekać, żeby zobaczyć tańczących lokalsów, wśród których na pewno wyhaczy kogoś dla siebie. - jeśli będziesz czekać do ostatniej nocy, to może cię wyprzedzę - jej spodobała się myśl o chodzeniu za rękę i przytulaniu po seksie.
    martine rabiou

    martine rabiou

    paris
    taniec
    i want auroras and sad prose
    24

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by martine rabiou Pon Lip 24, 2023 8:19 pm

    - widziałam, ale widziałam też lepsze w swoim łożku w akademiku - nie ukrywała, że przez jej łóżko przechodziło wielu gości. może miały choć tinie nie przeszkadzałoby że sypiają z tymi samymi kolesiami tak jak jasminie - droga wolna, tylko nie wkurzaj się że potem ja go zaciągne do łóżka - niby zażartowała, ale wiadomo że w jej przypadku to nie musiał być zart - konfiskuję to, jest za ładne - przygruchała jedną z koszulek ansela, a potem poszły na drineczki żeby patrzeć jak kolesie tańcza, ale tańczył tam tylko marty i flynn xd

    Sponsored content

    ansel & tina Empty Re: ansel & tina

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 2:48 pm