basen

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    basen Empty basen

    Pisanie by st. albans Pon Lip 24, 2023 6:13 pm

    basen Resort-pool-02
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by jack carswell Wto Lip 25, 2023 8:06 pm

    zamiast pływać i pić rozwodnione drinki to siedział w kąpielówkach i pracował!
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by emma henry Wto Lip 25, 2023 8:09 pm

    emma za to pływała i piła rozwodnione drinki. też pracowała, to znaczy zdobywała materiał i inspirację do swoich kolejnych wampirzych historii od czapy. wyłoniła się z basenu i przechodziła koło jacka, chlapiąc naokoło. zatrzymała się przy nim, bo psuł wakacyjny vibe wszystkim wokół.
    - o nie! nawet na hawajach jesteś nudziarzem?! mówiłam panu dziekanowi, że to niezdrowo i że trzeba robić co najmniej cztery godzinne przerwy w trakcie ośmiu godzin pracy - zaczęła do niego gadać.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by jack carswell Wto Lip 25, 2023 8:16 pm

    nie chciał z nia gadać i nie zwrócił na nią uwagi, gdyby nie to że sie odezwała. na uczelni też ją ignorował, ale niestety była jedyną przeszkodą w drodze do dziekana - a ty dalej jesteś nieodpowiednio rozrywkowa i roznegliżowana jak na swój wiek - odpowiedział jej równie czepialskim tonem. pewnie uważał ją za lafiryndę xd
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by emma henry Wto Lip 25, 2023 8:19 pm

    też go ignorowała i nie wpuszczała do dziekana. przez to valentino musiał interweniować.
    roześmiała się na jego komentarz.
    - jesteśmy praktycznie w tym samym wieku - stwierdziła. czuła się młoda duchem. właściwie to jack miał starą duszę, a emma zachowywała się jak nieodpowiedzialna nastolatka, więc była mentalnie młodsza od niego.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by jack carswell Wto Lip 25, 2023 8:21 pm

    wstawiał się za nim zawsze, ale teraz byli w takich stosunkach że cięzko było go o to poprosić. kto wie co się stanie po wyjeździe.
    mentalnie tak, ale zmarszczki na jej twarzy mówiły co innego ups - taaa, nie sądzę - pisał coś dalej - mogłabyś nie majtać mi tym przed oczami - wskazał na jej górna część stroju która pokazywała zdecydowanie za duzo jak dla niego.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by emma henry Wto Lip 25, 2023 8:24 pm

    emma młodsza od ciebie, a ciśniesz jej zmarszczkami xd
    - czym? cyckami? - powiedziala zdecydowanie za głośno i złapała się za biust, jeszcze bardziej go eksponując. mógł jej nie prowokować. - jesteś dorosłym chłopakiem, możesz powiedzieć na głos słowo "cycki" - zachęcała go. nie mogła patrzeć na to, jak pracuje, dlatego kontynuowała zaczepki.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by jack carswell Wto Lip 25, 2023 8:35 pm

    kilka miesięcy xd ja tez już mam zmarszczki i siwe włosy xd
    - jak chcesz się obnażać to rób to tam - wskazał na ratownika który oczywiście gapił się na nią jak tam miętosiła swoje piersi - i dorośli nie używają słowa 'cycki' - on był bardziej wysublimowany i wolał słowo 'piersi'. poza tym od piersi wolał wiadomo co skoro wolał chłopców.
    emma henry

    emma henry

    cork
    -
    sekretarka od zadań specjalnych
    32

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by emma henry Wto Lip 25, 2023 8:41 pm

    samoświadomość to podstawa xd
    - nie mów tak do mnie, jestem autorytetem na uczelni, chłopczyku - przybrała srogą postawę, żeby się jej bał i tego, co zrobi, żeby powstrzymać jego dostęp do dziekana. juz zapomniała, że przed chwilą chciała się bratać i udawać jego rówieśniczkę. - nie zapracuj się na śmierć, to poważny problem - rzuciła zbyt beztrosko jak na treść wypowiedzi i poszla po kolejnego drinka w wydrążonym ananasie.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 7:26 pm

    nie mial zamiaru zwiedzac hawaii xd siedzial z drinkiem przy basenie I patrzyl jak laski wypinaja cycki do zdjec. oby to nie byly kolezanki hanny xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 7:30 pm

    hania zwiedzała hawaje intensywnie, ale zgodnie z zaleceniami lekarza (ciekawe czy pisała do iana smski, żeby się upewnić xd) nie mogła sobie pozwolić na niektóre ekstremalne rozrywki i dlatego przyszła na basen z zamiarem popływania i poczilowania. thomas był jedyną znajomą twarzą, więc wbrew sobie podeszła do niego i odłożyła rzeczy na leżak obok niego.
    - popilnujesz mi rzeczy? czy jesteś zbyt zajęty obserwowaniem dziewczyn o połowę młodszych od ciebie? - spojrzała na niego karcąco.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 7:33 pm

    haha miala pretekst zeby do niego pisac xd
    moze to, ze ciagle wpada na jo albo hanke przekona go zeby ruszyc tylek gdzies dalej. nie oodrywal wzroku od lasek. - jestem zajety - nie przejmowal sie jej krytyka. - ale popilnuje - laskawy xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 7:38 pm

    a te pytania zmieniały się potem w smski typu "proszę, dowód, że leżę nad basenem, a nie wspinam się po skałach".
    - mam je ustawić tak, żeby było ci wygodniej obserwować jednocześnie rzeczy i dziewczyny? - zaczęła przesuwać leżak tak, żeby miał odpowiedni widok xd oczywiście robiła trzodę. ale on zaczął, patrząc na młódki.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 7:40 pm

    sprytnie.
    spojrzal na nia dopiero kiedy zaczela przesuwac rzeczy. - nie trzeba, tak widze dobrze - mruknal. chwycil lezak jedna reka I probowal przesunac go z powrotem na miejsce. specjalnie zaslaniala mu widok I nie podobalo mu sie to xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 7:45 pm

    ian nie miał żonki pod nosem, to mógł oglądać takie fotki xd
    - o, jednak zwróciłam jego uwagę! - klasnęła w dłonie, kiedy na nią spojrzał. skupił sie na cyckach i nie chciał patrzeć na córkę, która była jak kubeł zimnej wody xd - tylko nie czytaj moich wiadomości - wskazała na telefon, który leżał koło książki jego ulubionego autora (przypadek albo te same geny!), którą przywiozła ze sobą jako wakacyjną lekturę.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 7:55 pm

    znudzil sie jej cyckami xd
    - nie obchodza mnie twoje wiadomosci - mial lepsze zajecia niz przegladanie jej telefonu. spojrzal jednak na niego bo troche do zaciekawilo co tam ukrywala xd ksiazka jednak byla ciekawsza. chwycil ja I otworzyl zeby zobaczyc jak daleko jest. nie komentowal bo to, ze mieli taki sam gust bylo dla niego overwhelming.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 8:00 pm

    nie wystarczały mu do szczęścia xd
    dobrze, że nie chciał zaglądać do jej telefonu, żeby sprawdzić, czy obgadują go z jo albo czy ma jakieś urocze fotki jo xd skrzyżowała ręce, gdy thomas wziął jej książkę.
    - powinnam doprecyzować, w ogóle nie ruszaj moich rzeczy - czepiała się, bo tak naprawdę nie miała nic przeciwko temu, żeby przeglądał książkę, dopóki sama jej nie czytała. - to zbyt dobra książka. jak się wciagniesz, to już mi jej nie oddasz, a planowałam przeczytać kilka rozdziałów po pływaniu - pilnowała co swoje.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 8:06 pm

    chujek xd
    nie pomyslal o tym, ze moglby jej ukrasc jakas slodka fotke jo, na ktora by sie mogl gapic przed snem xd - to twoja pierwsza ksiazka tego autora? - zignorowal, ze sie czepiala. musial sie dowiedziec czy tylko przypadkiem wybrala ta lekture. mial taka nadzieje! - juz ja czytalem - dalej przegladal strony zeby zobaczyc czy spisywala swoje mysli przy czytaniu. on tak pewnie robil xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 8:10 pm

    moze jeszcze będzie miał okazję jak hania w końcu skończy gadać i pójdzie pływać xd
    - nie, czytałam już prawie wszystkie - odpowiedziała od razu, bo zmysł rywalizacji już jej się włączyl i chciała udowodnić, że jest dobrze zaznajomiona z tematem. - ach, no tak, przecież ty wszystko już czytaleś - przypomniala sobie, z kim rozmawia. nie zapisywała myśli, ale czasem zaznaczała fragmenty, które wywarły na niej największe wrażenie.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 8:29 pm

    nie wiem czy by mu sie chcialo bawic w odgadywanie hasla xd chyba, ze ai mysli, ze sa podobni I odplokuje sie na jego twarz xd
    - ja tez - mruknal pod nosem. nie dlatego, ze chcial rywalizowac tylko bo coraz bardziej wychodzilo na to, ze Lucia podobne rzeczy. - to jeden z moich ulubionych fragmentow - byl troche niezadowolony, ze go zaznaczyla xd popukal w ksiazke zeby jej pokazac ktory.
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 8:40 pm

    hahahah, wszystkiego się można po ai spodziewać xd
    hanna w pierwszej chwili nie dostrzegła nic podejrzanego w tym, że przeczytali te same książki, biorąc pod uwagę, że on dosłownie zarabiał na życie gadaniem o książkach. ale to, że dzielili wspólny ulubiony fragment, już było bardziej poruszające.
    - to ulubiony fragment większości ludzi, to naprawdę dobry fragment - odchrząknęła i wyrwała mu książkę z rąk, żeby się nie zagłębiał i nie mieli bondingu.
    thomas conway

    thomas conway

    Surrey
    literatura powszechna
    sugar daddy
    42

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by thomas conway Pią Lip 28, 2023 8:44 pm

    haha xd
    - to prawda - poczul sie jeszcze bardziej niezrecznie jak zabrala mu ksiazke. - nie mialas gdzies isc? - przypomnial jej. za bardzo sie zagadali xd
    hanna haworth

    hanna haworth

    weston-super-mare
    kosmonautyka
    hanka skakanka
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by hanna haworth Pią Lip 28, 2023 8:53 pm

    - tak, idę pływać - wcisnęła książkę pod ręcznik, żeby thomas jej znowu nie zabierał. popływała, a potem zabrała swoje przypilnowane rzeczy i poszła zająć jakiś oddalony od tatusia leżak.
    valentino eyre

    valentino eyre

    Chicago
    performing arts
    theatre kid
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by valentino eyre Czw Sie 10, 2023 5:40 pm

    byl na wycieczce kiedy wszystko sie dzialo i teraz siedzial usmarowany przy basenie. przygladal sie wodzie, pilnujac czy rusza sie za bardzo i beda kolejne wstrzasy. byl zalamany, ze jego wycieczka zamienila sie w katastrofe.
    jack carswell

    jack carswell

    londyn
    edytorstwo
    najlepszy przewodniczący
    24

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by jack carswell Czw Sie 10, 2023 5:49 pm

    chyba coraz mniej trzęsło więc jack oddalił się od punktu ewakuacyjnego. miał pod pachą laptop, który był rozładowany, na którym były wszystkie ważne prezentacje i tak się kręcił. oczywiście jego wszystko zastało jak pracował. kręcił się tędy i zauważył samotnie siedzącego valentino - chyba powinieneś być z wszystkimi w bezpiecznym miejscu - to była jego forma na 'jak dobrze, że jesteś cały'.

    Sponsored content

    basen Empty Re: basen

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » basen
      » basen
      » basen
      » basen
      » basen

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 2:23 pm