ławy

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    ławy - Page 2 Empty ławy

    Pisanie by st. albans Sob Sie 12, 2023 11:54 pm

    First topic message reminder :

    ławy - Page 2 Eb0bef_03c0a02ad648463783829bacbaff15f3~mv2_d_2592_1944_s_2
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 3:19 pm

    biedny liam xd wyluzowana sally nie sprzątała, bo cieszyła się, że w końcu inni się tym zajmują hehe. stanęła obok liama w konspiracji.
    - masz coś do palenia? - udała, że patrzy na talerze.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 3:27 pm

    chociaż raz nie musiała składać naczyń xd
    zerknął na nią z uśmieszkiem - mam, ale zapłata będzie słona - wskazał na resztę talerzy do poskładania. oczywiście wszędzie upatrywał interesu, nie chciał sprzątać.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 3:43 pm

    już mogła odpocząć od naczyń, ale jednak liam wykorzystał okazję, żeby zmusić ją do pracy. parsknęła śmiechem na jego propozycję zapłaty. traktowała to tak samo jak wczorajsze teksty luci. ach, te dzieci xd
    - to naprawdę taki straszny obowiązek? - wskazała na trzymane przez niego talerze. dla niej to była codzienność.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 3:50 pm

    nie chciał tego robić więc szukał rąk do pomocy i akurat idealnie napatoczyła się sally!
    liam się w swoim zyciu nie spracował, co najwyżej czytaniem książek więc niech nie oczekuje od niego niewiadomo co!
    - to komplikacja - wytłumaczył i wręcz jej kilka brudnych talerzy skoro nie zabrała się za składanie pozostałych - poza tym im szybciej posprzątamy tym szybciej zapalimy, a chyba o to chodzi co?
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 3:54 pm

    już lepiej by było, jakby napatoczył się trey xd
    bawiło ją rozumowanie liama, bo widziała siebie mówiącą dzieciom, że im szybciej posprzątają, tym szybciej będą mogły obejrzeć bajkę. zawsze te same sztuczki xd
    - kto powiedział, że chcę palić z tobą? może chcę ci zabrać skręta - zażartowała, ale zajęla się dokładaniem talerzy.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 4:00 pm

    od treya by uciekł xd
    - a z kim innym chciałabyś palić? jestem najlepszy - zareklamował siebie skromnie. poza tym nie miał zamiaru oddawać jej całego skręta, co najwyżej się podzielić, a to i tak była jej dobra wola - znam dobre miejsce - pochwalił się.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 4:03 pm

    - nie wiem, może z treyem? - rzuciła ot tak i zerknęła na niego, żeby sprawdzić jego reakcję. intrygi! pospiesznie poskładali te talerze, bo już czuli zew przygody i skręta. - to prowadź! - ufała mu w znajdowaniu najlepszych kryjowek. bo oczywiście musiała się ukryć przed siostrami xd
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 4:10 pm

    - nie jest aż tak dobrym towarzyszem jak ja - uśmiechnął się szelmowsko i oczywiście nie chciał pokazać, że imię 'trey' na niego działało. choć jak je usłyszał to zaraz zesztywniał i uciekł gdzieś wzrokiem - za tamtą szopą jest ławka - wskazał i poszli na ławkę gdzie usiadł i zaczął skręcać profesjonalnie wszystko - myślałem, że akcja z paleniem to była jednorazowa rzeczy - uważał sally za grzeczną.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 4:15 pm

    - musisz mi to udowodnić. jego znam lepiej - stwierdziła żartobliwie. - ale spoko, nie powiem mu, że tak mówiłeś - dodała, ciągle w formie żartu. była już teraz w imprezowym ciągu i dzień zaczynała od drinka, więc teraz język jej się rozwiązywał. chętnie poszła i usiadła obok niego na ławce. - a co, źle się wtedy bawiłeś? ja się dobrze bawiłam - aż za dobrze xd
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 4:19 pm

    - a co? gadacie o mnie? - niby zapytał w formie żartu, ale oczywiście chciał wiedzieć! liam też był w imprezowym nastroju i chodził cały czas na bombie, choć nie udało mu się jeszcze niczego głupiego zrobić, wszystko przed nim! - bawiłem się przednio - podał jej gotowego skręta - po prostu blędnie uznałem cię za bardziej sztywną - przyznał się do pomyłki.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 4:27 pm

    - jeśli zrobisz coś interesującego, to może zaczniemy - znowu zerknęła na niego niewinnie. nie miała w sobie żyłki swatki, żeby teraz zacząć nakręcać liama na harce z treyem. nie mogła własnego życia milosnego ogarnąć, więc lepiej, żeby nie wtrącała się innym. mogą zaraz wspólnie coś głupiego zrobić xd przejęła skręta, a po słowach liama schowała go za plecami, żeby go sobie przywłaszczyć. - czuję się urażona! jestem bardzo zabawowa! co sobotę chodzę na imprezy - co prawda na kinderparty, ale zawsze coś.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 4:31 pm

    - nie jestem wystarczająco interesujący? to najbardziej obraźliwa rzecz jaką usłyszałem, już ja sobie pogadam z treyem - albo porobi coś innego, kto go tam wie! sally nie była tak dobrą swatką jak hania! - udowodnij i pokaż zdjęcia, ja mogę to zrobić - zaczął chwalić się zdjęciami na telefonie, na których przewinęło się selfie z treyem, ale także filmik w którym po pijaku robi gwiazdy - powinnaś spróbować zaciągnąć sie do góry nogami, lepiej bierze - zachęcał ją do złego.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 4:44 pm

    - mhm, w takim razie musisz koniecznie to z nim wyjaśnić - kiwała głową i śmiała się z jego reakcji. nie była nachalną swatką, ale może jedno doprowadzi do drugiego i jednak osiągnie sukces xd spojrzała na jego ekran i też zaraz wyciągnęła telefon i zrobiła sobie w tym momencie selfie ze skrętem. będą dowody xd - najpierw my robimy sobie zdjęcie - odwróciła się tak, żeby też znalazł się na zdjęciu ze skrętem. przykleiła twarz do jego policzka. - a teraz potrzymaj moje nogi - wsadziła skręta do buzi i przykucnęła przy ławce, żeby się odbić i żeby stanąć na rękach. oczekiwała jego pomocy, bo już nie była gibka jak kiedyś xd
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 4:56 pm

    - o ile będzie chciał - nie wyglądał na chętnego do rozmowy ostatnio, chociaż to liam zachowywał się trochę chujkowo i chłodno - tylko nie pokazuj moim rodzicom - zaśmiał się kiedy pozował do zdjęcia. jego rodzice cieszyli się że był tutaj i odpokutowywał swoje winy. naiwniacy xd nie wiedzieli że to miejsce tylko bardziej go zepsuje - tak jest! - kiedy się odbiła przytrzymał jej nogi - a teraz wdychaj! - czuł, że długo mogą się tak nie utrzymać xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 5:02 pm

    - to będę mogła przekazać mu coś w twoim imieniu - zaproponowała rozwiązanie. jednak będzie się bawić w mediatora xd ciekawość i alkoholowy szum wygrywały. - a ty mojej rodzinie - zawtórowała mu i podczas gdy on nie chciał, żeby rodzice wiedzieli, co on wyprawia, ona nie chciała, żeby jej dzieci wiedziały, co mama wyprawia xd zaciągnęła się skrętem, ale chciała go wyciągnąć z buzi, więc wspaniale pomyślała, żeby podnieść jedną rękę, przez co cała konstrukcja się zawaliła i sally złożyła się z nogami na liamie.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 5:28 pm

    - jestem przekonany, że jako dorośli ludzie będziemy mogli sami się dogadać - jasne, powodzenia skoro nawet teraz się nie dogadali xd
    - umowa stoi - potwierdzil, dobrze że nie znał jej męzusia jak trey to faktycznie nie mógł podkablować! - dajesz! dajesz! - dopingował ją, ale zaraz jej nogi uwiesiły się na jego szyi - ejjj ejjj, spróbuj podrywać kogoś kto interesuje się laskami - powiedział niby w żarcie, ale wypsnęlo mu sie xd
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 5:40 pm

    - okej, powiedz potem, jak poszło. albo spytam treya i poznam obie wersje - mówiła nadal w żartach, bo ta dyskusja dotyczyła bezsensownych tematów, no ale wiadomo, że wchodził tam mocny podtekst i oboje to wiedzieli. po upadku wydobyła z siebie kaszel i śmiech jednocześnie, więc potrzebowała chwili, żeby ochłonąć. słowa liama ją zamurowały. za dużo kolegów robi przy niej swój coming out xd przyciągała ich xd - było warto spróbować, teraz już wiem - obróciła to w żart, ale zapamiętała jego słowa. dopiero wtedy przekręciła się i wróciła do normalnej pozycji siedzącej. - poza tym dlaczego wy faceci zawsze od razu myślicie, że was podrywamy? - wypaliła, bo ciągle rozkminiała wczorajsze spotkanie z lucą.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 5:54 pm

    - to jakiś test? - zapytał z ciekawości, bo zdecydowanie zbyt długo się zatrzymali jak nad tym teoretycznym tematem. liam wypalił to przypadkiem i nawet się nie zczaił dopóki nie okazało sie, że sally to wyłapała i przytaknęła - to nie tak - mruknął - źle zrozumiałaś mnie - był w desperacji i próbował teraz wybrnąć z tej całej sytuacji - zawiesiłaś na mnie nogi, to brzmi jak podryw, poza tym też totalnie mi się podobasz i powinniśmy zostać w tej pozycji - paplał trzy po trzy żeby być męskim mężczyzną.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 6:00 pm

    - dlaczego to miałby być test? - odbiła piłeczkę. wzruszyła ramionami i udawała, że ona zupełnie nic nie wie, i że to on sobie coś dopisuje do tej rozmowy. popatrzyła na niego i dostrzegła ten sam zdesperowany wyraz twarzy, który miał wcześniej trey, kiedy rozmawiali o jego orientacji i coming oucie. - nie wiem o czym mówisz, ja nic nie słyszałam - powiedziała łagodnie. odszukała zgubionego skręta na trawie (dobrze, że nie wywołali pożaru xd) i podała mu, jeśli chciał takiego z ziemi. ona by nie pogardziła w tym stanie. on pewnie też potrzebował teraz xd - wyluzuj. nie jesteś w moim typie - zahamowała go. - ja w twoim też nie - dodala, bo miała potwierdzenie.
    liam hernandez

    liam hernandez

    usa
    filologia angielska
    cause shade never made anybody less gay
    23

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by liam hernandez Nie Wrz 10, 2023 6:08 pm

    - nie wiem, bo zadajesz dużo pytań? - też podbijał skutecznie piłeczkę. przeżywała już raz tą historię, nie wiedziała tylko jak liam się zachowa, a zachowanie liama była zgoła inne niż treya i bardziej niedojrzałe - mhm - chwycił skręta i zaraz pociągnął, faktycznie tego potrzebował i to bardziej niż myślał - totalnie jesteś w moim typie, lece na blondynki - a raczej blondynów, ale nadal jej wmawiał - poza tym patrz! - podniósł koszulkę i pokazał swoją klatę.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by sally randolph Nie Wrz 10, 2023 6:20 pm

    - bo taką mam naturę? - nie znał jej tak dobrze, więc udawała, ze to normalne, że jest taka ciekawska. nie mogła się dziwić, że liam nie chciał jej nic szczerego powiedzieć, skoro ich znajomość polegała na jaraniu trawy w ukryciu. z treyem miała trochę bardziej ułożoną relację. skorzystała, że może popatrzeć na gołą klatę, to już kolejna na tym wyjeździe. dobrze się bawiła na wycieczce xd - to dobra klata, nie da się zaprzeczyć - przyznała, żeby nie było mu przykro xd - na pewno wiele na nią leci - nie sprecyzowała, czy dziewczyn czy chłopców. - ale ja jestem zainteresowana wyłącznie tym - wskazała na skreta i przejęła go, żeby jeszcze się zaciągnąć. zrobiło się dziwnie, więc wymyśliła wymówkę, że jest głodna i poszła.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by patrick bowman Czw Wrz 14, 2023 7:20 pm

    byli w trakcie zakopywania toporu wojennego z tiffy i godzenia się przy ognisku!
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by luca ackerman Czw Wrz 14, 2023 7:34 pm

    zrobil zapas przekasek przy ognisku I poszedl szukac wygodniejszego miejsca. - o czym rozmawiacie? - zapytal wesolo. sam sobie pozwolil sie przylaczyc I polozyl talerz miedzy nimi.
    tiffany bowman

    tiffany bowman

    st. albans
    stomatologia
    i should have been an unicorn
    24

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by tiffany bowman Czw Wrz 14, 2023 7:41 pm

    cieszyła się, że afera z patrickiem wygasła, ale chętnie przyjęła lucę między nimi.
    - o tobie - zażartowała, bo nie wiedziała, że to temat zapalny. zastanawiała się, czy udało mu się zintegrować z innymi zgodnie z jej radą, ale nie sądziła, że luca lubi się integrować w szczególny sposób.
    patrick bowman

    patrick bowman

    stąd
    -
    same white shirt, couple more tattoos
    27

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by patrick bowman Czw Wrz 14, 2023 7:47 pm

    oczywiście punkt zapalny dla patricka - mydli ci oczy - obrócił jej komentarz w żart i przesunął sie żeby zrobić mu miejsce - jeśli to dla nas wszystkich to wiedz, że musisz donieść więcej bo tiffy je za dwoje - dobrą reklame jej robił xd braterskie wsparcie!

    Sponsored content

    ławy - Page 2 Empty Re: ławy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 11:41 pm