kurnik

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kurnik - Page 3 Empty kurnik

    Pisanie by st. albans Pon Sie 14, 2023 10:32 am

    First topic message reminder :

    kurnik - Page 3 81MPYK4td8L._AC_UF1000,1000_QL80_
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 16, 2023 10:14 pm

    - to nie ma znaczenia - zbagatelizowała problem archiego na poczet siostrzanych potrzeb - nie pasujecie do siebie - zderzyła starsza siostrę z prawdą - żyjesz wspomnieniami idealnego małżeństwa sprzed paru lat! - wskazała na sally - tak jak rosie przeżywa każdego chłopaka - wskazała na najmłodszą. oczywiście vicky cały czas gdzieś martwiła się archiem - w pierwszej kolejności zajmijcie się sobą, a potem innym, obrączka nie ma znaczenia - kura ją zjadła, no big deal.
    rosie anderson

    rosie anderson

    ottawa
    liceum
    devil in disguise
    21

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by rosie anderson Sob Wrz 16, 2023 10:23 pm

    nie skomentowala slow sally. teraz jak na nia patrzyla w nieszczesliwym zwiazku to moze to ja bardziej zmobilizuje do wziecia swojej przyszlosci na serio.
    - nie rozmawiamy teraz o mnie - obrazila sie na vicky. nie jej wina, ze byla uczuciowa! - moze ktos ja znajdzie jutro - pocieszyla sally. bedzie musiala wrocic I grzebac w kupie.
    sally randolph

    sally randolph

    ottawa
    pielęgniarstwo
    modern mom
    30

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by sally randolph Sob Wrz 16, 2023 10:29 pm

    sally chciała być autorytetem dla młodszych sióstr, a stała się inspiracją dla rosie, bo nie chciała skończyć jak ona xd
    - musicie mi pomóc ją złapać - skupiła się na kurze, bo wmówiła sobie, że ta, która na nią patrzyła, na pewno zjadła obrączkę. ganiała za kurą przez dłuższą chwilę, aż uświadomiła sobie, że zdjęła obrączkę już kilka dni temu, kiedy pomagała w ogrodzie. siostry musiały ją potem odprowadzić do spania.
    vicky anderson

    vicky anderson

    ottawa
    mechanika
    little freak
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by vicky anderson Sob Wrz 16, 2023 10:35 pm

    czyli siostry ją ogarnęły, jak przystało na młodsze siostry? xd brawo rosie i vicky!
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 7:22 pm

    tęskniła za mildred więc patrzyła na obce kury i karmiła je ziarnem xd
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 7:29 pm

    luca wszystkich zaczepia xd
    szedl z talerzykiem, na ktorym mial jajecznice. - dobrze, ze odwrocilas ich uwage - zazartowal do jo i nalozyl na widelec jajko.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 7:32 pm

    i to przy zwierzętach xd
    wziął sobie do serca słowa tiffy żeby się integrować xd
    - skąd masz pewność że nie jestem obrońcą kur i to nie moja uwaga powinna być odwrócona? - oczywiście bajerowała go bo chętnie jadała na śniadanie jajecznicę z jajek od szczęśliwych kur, szczególnie tutaj!
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 7:37 pm

    tak xd
    integrowal sie i przy okazji mial oko na tiffy jak prosil patrick xd
    - wtedy bym powiedzial, ze to jajka z mojej farmy, a nie od tych kur - wymyslil wymowke. nie wygladala jak wariatka to sie jej nie bal.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 7:46 pm

    dwa w jednym xd
    - czy ty właśnie nazwałeś siebie posiadaczem farmy? - była zdziwiona, pozostali rolnicy nie byli tacy przystojni - musisz mi to teraz udowodnić - najlepiej jakby miał słomkowy kapelusz, albo ogrodniczki. wtedy byłby bardziej wiarygodny.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 7:49 pm

    tak xd
    - tak jakby - zasmial sie. farma nie byla jeszcze jego na papierze, ale to byla tylko kwestia czasu. - nie mamy az tylu kur - zauwazyl, ze jej sie spodobaly.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 8:00 pm

    - więc jesteś dziedzicem fortuny - nazwała go dostojnie. ona też była w sumie jakby nie patrzeć. nie można zapominać o jej szlacheckim pochodzeniu! - szkoda, lubie kury - dało się zauważyć - to znaczy, nie w kontekście mięsnym, nie tylko znaczy.... hoduje jedną w domu - pochwaliła się. nie była wege jak brat, sorry!
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 8:04 pm

    - tak - nie wstydzil sie tym chwalic bo ciezko pracowal nad tym zeby zasluzyc na ten honor. - mamy inne zwierzaki - nie chcial zeby czula sie zniechecona co do odwiedzin. - to dosc nietypowy zwierzak domowy - zauwazyl.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 8:10 pm

    - brzmi to dumnie - nie skrytykowała go tylko pochwaliła. sama nigdy tak ciężko nie pracowała, ale robiła dużo innych rzeczy i wiedziała jak to jest skalać się pracą jednak xd
    - na przykład? - sprawdzała czy się zainteresuje - może kaczki? - to była jej druga opcja - nietypowy zwierzak i nietypowej dziewczyny - podkreśliła, że nie jest zwykłą blondi.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 8:21 pm

    - to moja duma - cale zycie spedzil uczac sie jak dbac o farme i nie wstydzil sie swoich korzeni. jo nie byla zwykla arystokratka xd
    - konie, gesi.. - zaczal wymieniac zwierzaki. - kaczki tez sa - sam je lubil wiec nie dziwil go entuzjazm jo. - no prosze - usmiechnal sie. podobala mu sie jej pewnosc siebie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 8:31 pm

    nie sądzę żeby chodziła na jakieś arystokratyczne przyjęcia, wolała być sobą i nikogo nie udawać. na szczęście rodzice byli wyrozumiali - o, mam też kaczkę - pochwaliła się kolejnym zwierzątkiem - więc chętnie zobaczę i twoje kaczki - bez podtekstów xd - nie wyglądam tak? - może oczekiwała komplementu.
    luca ackerman

    luca ackerman

    epping upland
    finanse I rachunkowosc
    farmer
    22

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by luca ackerman Nie Wrz 17, 2023 8:38 pm

    dobrze, ze nie kazali jej sie integrowac z reszta bogaczy.
    - od razu to widac - zasmial sie. karmila kury zamiast upijac sie z rowiesnikami xd zabral ja do siebie i oprowadzil po swojej farmie.
    jo wilson

    jo wilson

    aberdeen
    mikrobiologia
    mentalna kura
    25

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by jo wilson Nie Wrz 17, 2023 8:39 pm

    na pewno dała mu swój numer i namawiała żeby spotkali się w st. albans! już się na randki umawiała xd

    Sponsored content

    kurnik - Page 3 Empty Re: kurnik

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 2:15 am