przed klubem

    avatar

    Gość
    Gość

    przed klubem Empty przed klubem

    Pisanie by Gość Pią Mar 23, 2012 4:59 pm

    przed klubem 620_300_crop
    avatar

    Go??
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 9:35 pm

    wyszedł na fajkę, bo jako jedyny martwił się o przepis, że nie można palić w środku, chociaż nie wiem czy w anglii taki mają. dobra, wyszedł też się przewietrzyć, gdyby nie ten papieros, wyszłoby mu to całkiem na zdrowie, chociaż nie, bo pewnie to było gdzieś w środku tego zadupia, no i raz na jakiś czas przejeżdżało tamtędy parę samochodów.. w każdym razie stał, oparty o mur i w zasadzie trochę się nudził, bo przyszedł z jednym kolegą, który znalazł sobie jakąś chętną laskę, no i się nudził teraz.
    avatar

    Gość
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 9:41 pm

    Madison doszły słuchy o imprezie, a ona czegoś takiego nie mogła przegapić. Zastanawiała się jakie jest prawdopodobieństwo, że spotka tutaj swojego kochanego braciszka. Właśnie miała wchodzić do klubu, ale przystanęła obok niego, podpierając się o niego bez żadnego problemu, by poprawić szpilkę na prawej nodze. Gdy się wyprostowała, przeprosiła go, że tak go wykorzystała. Przy okazji poprosiła też o ogień, bo niestety jakoś tak się stało, że wzięła papierosy, a zapalniczki nie.
    avatar

    Go??
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 9:48 pm

    onie, tylko nie prawdopodobieństwo, matura z matmy mnie prześladuje :< chociaż prawdopodobieństwo akurat nie jest takie złe.. a kto jest jej bratem? xd był takim dżentelmenem, że nawet ją przytrzymał, chociaż go tak wykorzystała. ale jakoś mu to nie przeszkadzało bardzo, przynajmniej była ładna i zgrabna. bo betty pewnie by go zgniotła, ale i tak byłby zaszczycony xd uśmiechnął się do nieznajomej, podsuwając jej ogień pod papierosa.
    avatar

    Gość
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 9:54 pm

    Haha, sori ;x bratem jest Julian, przyrodnim xd -Dzięki. -rzuciła lekko w podzięce za podtrzymanie i ogień. Zaciągnęła się, po chwili wypuściła dym i w tym samym czasie drugą ręką przeczesała włosy. Spojrzała na chłopaka. -Nie będzie ci przeszkadzało moje towarzystwo,co? Wypalę i znikam, obiecuję. -to była jej gierka, bo tak właściwie to liczyła, że Mick z nią zostanie i będzie się z nim świetnie bawić. No bo nie chciała wchodzić do klubu samotnie, zawsze lepiej to wygląda gdy wchodzi się z jakimś przystojniakiem.
    avatar

    Go??
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 10:03 pm

    a, ok, to już ogarniam xd - oczywiście, że nie - potwierdził, przyglądając się dziewczynie, swoim seksownym wzrokiem, z lekko przymkniętymi powiekami i lekko rozwartymi ustami, ale tak normalnie, po męsku, nie jak jakiś pedałek xd - tak poza tym jestem mick - wystawił dłoń w jej stronę.
    avatar

    Gość
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:14 pm

    Uśmiechnęła się na jego słowa i delikatnie skinęła głową. -Miło mi, Madison. -uścisnęła jego dłoń stanowczo dość. Strząsnęła popiół z papierosa i przyjrzała mu się. -Byłeś już w środku czy..też dopiero przyszedłeś? Sam? -spytała unosząc nieznacznie lewą brew. Zaciągnęła się po raz ostatni i wyrzuciła peta na ziemię, nie przydeptując go szpilką, szkoda jej było tych ślicznych butów.
    avatar

    Go??
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 10:20 pm

    gdyby miał jakąś obsesję to zdepnąłby tego peta za nią, ale chyba nie miał niczego takiego, to tylko podążył wzrokiem za niedopałkiem, ale zaraz potem przyjrzał się madison. - byłem, przyszedłem z kumplem, ale już... znalazł sobie towarzystwo i w sumie zastanawiałem się czy się stąd nie ewakuować... - odparł, swojego papierosa też skończył, żeby nie było, że pali dłużej od niej. no i teraz wcale nie miał zamiaru stąd uciekać, w ogóle tak tylko powiedział, miał zamiar jeszcze wpaść do środka i porozglądać się za jakimiś znajomymi.
    avatar

    Gość
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Gość Sob Mar 24, 2012 10:23 pm

    Przystąpiła z nogi na nogę obejmując się rękami. -Skoro tak ma się sprawa, to może dołączysz do mnie? Nie uśmiecha mi się zabawa w samotności. -powiedziała. Pewnie już po pięciu minutach pobytu w klubie znalazłaby sobie towarzystwo, ale skoro znalazła już takowe jeszcze na zewnątrz to niepotrzebne jej podboje w środku.
    avatar

    Go??
    Gość

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Go?? Sob Mar 24, 2012 10:33 pm

    uśmiechnął się szerzej, na jej propozycję. w ogóle taka trochę ciota z niego wychodzi xd ale cóż, może zaraz to się zmieni, ale może to dlatego, że kluby nie były jego ulubionymi miejscami. nie wiem czemu w ogóle tutaj nim zaczęłam, ale już trudno xd zapomniałam, że on woli chodzić na koncerty niż do klubów, ale to już mniejsza. - w sumie to... bardzo chętnie - przybliżył się do niej i objął ją w talii, prawie jej nie dotykając, po to by potem przepuścić ją w drzwiach i możesz zacząć w środku.

    Sponsored content

    przed klubem Empty Re: przed klubem

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon Maj 20, 2024 12:44 pm