thomas

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty thomas

    Pisanie by Gość Czw Mar 06, 2014 10:02 pm

    study 
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 12:51 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    oo! witaj. zawsze byłam zdania, że dla chcącego nic trudnego. warto czasem znać mojego brata, chociaż to straszliwy nudziarz, w odróżnieniu od ciebie, bo kompletnie się nie wynudziłam. mam wrażenie, że bawiłam się z tobą lepiej niż z tym całym tłumem na parkiecie. jednak ufam, ze nikomu o tym nie powiesz i nie zostanę uznana, za okropną gospodynię, by nikt już więcej nie przyszedł na moje przyjęcia, prawda?

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 1:13 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    oprócz tego, ze zweryfikowałam, kto jest moim przyjacielem a kto nie, to fakt. impreza bardzo się udała. ale chyba przy takich dużych sprawach zawsze coś może pójść nie tak. całe szczęście nie połamałam sobie obcasów, ani nie podarłam sukienki, więc wielki sukces. zostałeś do końca, czy wyszedłeś wcześniej?

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 1:19 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    ja też! może dlatego, ze miałam wtedy chwilę wytchnienia od kamer i głośnej muzyki. naprawdę tak uważasz? dzięki. ale nie znasz mnie jeszcze... chociaż nie. nic nie powiem, żebyś nie zmienił zdania. pewnie powinnam teraz uciąć wszelką znajomość, by ewentualnie nie popsuć "pierwszego wrażenia" o sobie.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 1:41 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    całe szczęście, jestem totalnym słuchaczem, więc nauka w domu zajmuje mi niewiele czasu w domu. i z tego co pamiętam, to mieliśmy obejrzeć kilka filmów z nicole kidman oraz nadrobić twoje zaległości z filmami, bo przykro mi to stwierdzić: masz naprawdę wielkie braki! nie wiem, czy to poprawne czy też nie, ale mógłbyś być pierwszym moim gościem w moim nowym mieszkaniu, które wczoraj dostałam i jestem szalenie podekscytowana, haha. w każdym bądź razie, jest tu super telewizor, więc będzie super jakość. chociaż jeśli wolisz wyjść gdzieś na neutralny grunt to też zrozumiem i kawa będzie super, o ile dostanę do tego kawałek sernika, od którego przez anglię jestem uzależniona.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 1:53 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    jak można być skrępowanym w tak wybornym towarzystwie, thomasie? głupoty opowiadasz! i nie możesz absolutnie nic przynosić! to ja będę gospodynią i muszę cię zacnie ugościć, więc lepiej powiedz, co ty najbardziej lubisz pić i jeść, to jakoś to zorganizuję.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 16, 2014 2:06 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    najbardziej lubię domowe ciasto, ale kupnym też na pewno nie pogardzę, haha. chcę tylko, żebyś wiedział, że nie wymagam żadnych podarunków! w każdym razie, przepraszam, ale chce mi się spać. dobranoc i oczekuję cię niebawem w swoich progach, bo filmy już mam wybrane i czekają tylko na ciebie. do zobaczenia!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Sob Mar 22, 2014 11:27 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    o rety! dzwoniłeś... przepraszam, byłam poza zasięgiem, przepraszam. ;c


    uznajmy, ze dzwonił, a nie że ona jest idiotką... okeee.
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Sob Mar 22, 2014 11:41 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    byłam w londynie na premierze jednego spektaklu. ojej! też chciałabym się spotkać...


    wygląda w końcu jak człowiek!
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Sob Mar 22, 2014 11:51 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    współczesna wersja romeo i julia... cóż, lubię takie ckliwe historie, hehe. to ty jesteś wiecznie zajęty, przypominam! jak dla mnie, to możemy nawet teraz się zobaczyć, bo nie robię nic ciekawego.


    haha xd trochę tak, ale przynajmniej ma normalną mordę, nie tak jak na tamtym...........
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 23, 2014 12:01 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    wybacz, nie wpadłam na to, że chciałbyś pójść ze mną do teatru... samochód to nie problem, thomas. mam kierowcę ; ) wstaw wodę na herbatkę, będę niebawem!

    woof woof

    woof woof

    xoxo
    ja wiem wszystko
    woof woof
    24

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by woof woof Sob Mar 29, 2014 12:09 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD woof woof

    Rodzeństwo jest wkurzające, nie uważasz? Dlatego tak bardzo się cieszę, że jestem jedynaczką. Za to ty nie masz takiego szczęścia, biedaku. W dodatku masz ochotę usługiwać swojemu bratu cały dzień! Robić wszystko co ci rozkaże. Brzmi nieprawdopodobnie? Zastanów się czy warto zachowywać się inaczej. Nagrodą za dobre sprawowanie są twoje tajemnice. Bezpieczne. Masz 24 godziny, miłej zabawy!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 1:49 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD JAKIŚ NUMER

    THOMAS... DLA MNIE ZAWSZE BĘDZIESZ SYNEM!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 9:43 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD Mama!

    Thomasku, synku, ja.. nie byłam pewna kto jest Twoim ojcem, dlatego ci nie mówiłam.. no ale to od razu było widać, że nie pasujesz mi na syna takiego zdrajcy Roya!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 10:59 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD Nancy<3

    To nie kłamstwo, tylko niedopowiedzenie, okłamał to nas tata z synkiem na boku!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 11:04 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD Mama<3

    Boję się, że tata teraz tak nie myśli i zrobi jakąś głupotę. A przecież on sobie bez nas nie poradzi!

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 11:11 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD Mama

    Jak możesz synku! Martwię się o całą naszą rodzinę, Ty, Kenny, Tatuś, Wasza siostra i ten.. ech nowy brat! A tamto to było takie ogromne zauroczenie.. on był historykiem sztuki, wiesz?



    kochana nancy xd nie wiem jak thomas mógł myśleć że z takiego roya i nancy mógł wyjść on!
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 12:07 pm

    od: kenny

    hahahahahahahahaha frajer.
    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Nie Mar 30, 2014 11:31 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD JAKIŚ NUMER

    OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. TYLKO NIE WIEM, CO PO TAKICH REWELACJACH, SIĘ STANIE Z NASZĄ RODZINĄ.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 11:16 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    JAK TAM W PRACY? ; )

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 11:30 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    MASZ DEPRESJĘ? MYŚLAŁAM, ŻE KOCHASZ SWOJĄ PRACĘ? MÓJ PRZYJACIEL Z DZIECIŃSTWA TU PRZYJECHAŁ SIĘ UCZYĆ I DZIŚ CAŁY DZIEŃ Z NIM SPĘDZIŁAM <3 TĘĘĘĘSKNIĘĘĘ DO CIEBIE.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Wto Kwi 01, 2014 11:58 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    PO PROSTU TO DZIWNE, ZE NARZEKASZ NA PRACĘ, WYBACZ. I JESZCZE JUTRO MAM WOLNE W SUMIE, BO IDZIEMY Z KLASĄ DO KINA <3 <3 <3 ALE W SUMIE MI SIĘ NIE CHCE, BO NA JAKIŚ GŁUPI FILM.

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Sro Kwi 02, 2014 12:20 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    OJEJ... JAK PRZYSZEDŁ TO CHYBA OJCIEC, CO? ; ) BĘDZIE DOBRZE, THOMAS. I JESZCZE POMYŚLĘ, CZY CZASEM NIE BĘDĘ MIAŁA STRASZNYCH KŁOPOTÓW Z TEGO TYTUŁU XD

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Sro Kwi 02, 2014 12:50 am


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    NO NIE WIEM :C TWÓJ OJCIEC SIĘ OSTATNIO WSZYSTKICH STRASZNIE CZEPIA, WIĘC WSZYSCY SIEJĄ GROZĘ, ŻE ZACZNIE WYWALAĆ ZE SZKOŁY. A JA NIE CHCĘ Z NIEJ WYLECIEĆ :C BO MUSIAŁABYM SIĘ WYPROWADZIĆ I JUŻ PEWNE BYM CIĘ NIE SPOTKAŁA WIĘCEJ ;X

    avatar

    Gość
    Gość

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Gość Wto Kwi 15, 2014 2:32 pm


    1 NOWA WIADOMOŚĆ OD ANTOINETTE

    KOMU SIĘ CHWALIŁEŚ, ŻE MNIE ZALICZYŁEŚ?!?!?!?!?!!??!


    Sponsored content

    thomas Empty Re: thomas

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 3:57 pm