Studnia

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    Studnia - Page 3 Empty Studnia

    Pisanie by st. albans Sob Kwi 26, 2014 10:34 pm

    First topic message reminder :

    Studnia - Page 3 Sennik_studnia_znaczenie_snu_studnia
    avatar

    Gość
    Gość

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Gość Czw Cze 12, 2014 1:06 pm

    roman nie powinien wychodzić z domu, ale ok. zalożył na nogę stabilizator i poszedł się przejść po pareczku. mijał studnię, a skoro miał takiego życiowego pecha, to postanowił wrzucić tam pieniążka. może przyniesie mu szczeście, a może nie. gdy już wrzucił jakiegoś funta czy coś, to jeszcze gapił się w dno i wypowiadał swoje życzenie.
    avatar

    Gość
    Gość

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Gość Czw Cze 12, 2014 1:08 pm

    grace podniosła głowę, gdy usłyszała, że ktoś idzie i założyła automatycznie ręce na cycki. to znaczy skrzyżowała je tam, hehe. - TO TY - krzyknęła właściwie w jego stronę i wycelowała paluchem, a w oczach miała nienawiść.... xd
    avatar

    Gość
    Gość

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Gość Czw Cze 12, 2014 1:15 pm

    - co ja? - spytał trochę wystraszony. odsunął się zaraz od niej, bo czuł, że zaraz mu się za coś oberwie. jednak ta studnia to do dupy była! za chwilę jednak skojarzył fakty, że to mogła być była hazel!
    avatar

    Gość
    Gość

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Gość Czw Cze 12, 2014 1:16 pm

    - rozjebałeś mi związek, nienawidzę cię podła gnido, złodzieju dziewczyn! - rzuciła nawet jego ryj jakimś kamieniem, który wcześniej podniosła, bo jej się podobał i chciała go trzymać w domu. dostał w głowę, więc się przestraszyła i uciekła xd teraz ty kimś zaczynasz xp
    avatar

    Gość
    Gość

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Gość Czw Cze 12, 2014 1:19 pm

    mnie nazywasz morderczynią, a sama rzucasz w każdego kamykami!!! roman stracił przytomność i leżał pół dnia pod tą studnią, aż w końcu znalazł go pszemo.

    Sponsored content

    Studnia - Page 3 Empty Re: Studnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 12:07 pm