tunel

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    tunel - Page 7 Empty tunel

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:44 pm

    First topic message reminder :

    tunel - Page 7 5
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by sebastian echer Sro Wrz 23, 2015 12:05 pm

    i przed wendy xd
    - jak widać odmieniło mi się - rzucił papierosa i zgasił go przydeptując. na pewno był woof woof, obgadywał wszystkich i wszystko. powinien być na uniwerku klub plotkarski. po co komu klub sportowy czy jakieś dziwne koła zainteresowań wymyślane przez daniela xd - nie ma haczyka? bierzesz to czy nie? bo nie mam czasu - westchnął.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 23, 2015 12:11 pm

    no dobra, to może przed wszystkimi moimi postaciami czuć.
    - okej. - odparł krótko, bo nie wiedział jeszcze, czy to dobrze czy źle. nikomu nie są potrzebne te koła, skoro i tak nikt się do nich nie zapisuje, ech. trzeba by było je jakoś odświeżyć i organizować eventy z nimi związane! - czy to znaczy, że znowu z tobą pracuję? - spytał zamiast upewnić się, że cała akcja nie jest pułapką... a pewnie była ups.
    sebastian echer

    sebastian echer

    bruksela
    romanistyka
    sexy back!
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by sebastian echer Sro Wrz 23, 2015 12:20 pm

    bez przesady, przed judem? xd
    my nie mamy czasu żeby ograć a ty chcesz eventy związane z kołami zainteresowań robić. ambitnie! - tak, odezwę się w związku z tą imprezą - machnął ręką i sobie poszedł. teraz ty zaczynasz!
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by neil fairbrother Sro Wrz 23, 2015 12:26 pm

    też poszedł i nie wiedział jeszcze, czy się cieszyć, że dostanie kasę czy bać się, że zostanie tam zamordowany.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by oscar black Sob Paź 10, 2015 5:08 pm

    szedł z pracy do domu w świetnym humorze. pogodził się z wendy, to podśpiewywał sobie pod nosem jakąś znaną mu melodię.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 10, 2015 5:14 pm

    zgubił okulary a że był bez nich mega ślepy to teraz był na kolanach i macał grunt żeby znaleźć okulary i móc znów widzieć xd
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by oscar black Sob Paź 10, 2015 5:16 pm

    co za sierota xd o mało co oscar na niego nie wpadł i go nie zdeptał. - eee, szukasz czegoś czy jesteś nietypowym żebrakiem macającym beton i szukającym pieniędzy? - zapytał z uśmieszkiem na ustach. poznał go od razu. widział, że okulary leżą niedaleko, ale mu ich nie podał.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 10, 2015 5:33 pm

    ale z oscara chujek.
    - eee - zadarł głowę i zmarszczył czoło próbując zobaczyć kto stoi przed nim. jednak nie poznał tej osoby ani po głosie lub tym bardziej po twarzy - nie jestem żebrakiem - wyjaśnił zaraz lekko poddenerwowany faktem że dalej nie znalazł okularów. ale ciągle uporczywie ich szukał.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by oscar black Sob Paź 10, 2015 5:40 pm

    jeszcze się dziwisz? ;o większość moich postaci to chujki.
    wywrócił oczami i podał mu te okulary. - podejrzewam, że tego właśnie szukasz ralfie - mruknął pod nosem. zgasił papierosa i mu się przyglądał tak z góry. - wstawaj sieroto. - podał mu rękę wspaniałomyślnie. oparł się o ścianę.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 10, 2015 5:50 pm

    ech.....
    aż podskoczył do góry słysząc swoje imię. nałożył szybko okulary na nos i przycisnął tyłek i plecy do ściany - skąd znasz moje imię? - zapytał zdenerwowany - śledzisz mnie? nie chce umierać! - zaczął panikować jak baba.
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by oscar black Sob Paź 10, 2015 5:53 pm

    naprawdę jeszcze się dziwisz....... moje postaci to psychopaci albo chujki ech.
    - serio? - pacnął się w głowę, widząc jak panikuje. od razu mógł go wysłać do dobrego psychologa, skoro bał się swojego cienia. edie pewnie chciała to zrobić, ale ten się nie zgodził. oscar miał teraz z niego niezłą polewkę. - wcale się nie dziwię wendy, że cię nie chce. taki panikarz jak ty, no błagam - chichotał jak głupi.
    ralphie davenport

    ralphie davenport

    sydney
    dyplomacja europejska
    wreck it ralph(ie)
    29

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ralphie davenport Sob Paź 10, 2015 6:02 pm

    - jak to mnie nie chce!? - teraz był na skraju płaczu i trząsł się jak galareta - nie chce mnie? - jęknał zrezygnowany i uciekł żeby się nie rozbeczeć przed oscarem xd
    oscar black

    oscar black

    st. albans
    freakshow
    not quite your kind of guy.
    31

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by oscar black Sob Paź 10, 2015 6:04 pm

    zaśmiał się tylko i poszedł do domu.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 2:42 pm

    wracała od kogoś do siebie.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 2:53 pm

    majk ogarnął i wendy i oscara więc teraz wracał do siebie. oczywiście słabo mu sie zrobiło na widok ariany bo ta jak zawsze agresywnie na niego reagowała.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 2:54 pm

    cóż, pewnie agresja to było jej drugie imię. ale nie tym razem! no przynajmniej nie rzuciła się od razu do niego z jakimiś chamskimi komentarzami, ale zmierzyła go jedynie wzrokiem.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 3:00 pm

    widząc, że sie na niego nie rzuca dostrzegł promyk nadziei na to że może kiedyś znów normalnie będą gadać. dlatego uśmiechnął się do niej od ucha do ucha i był bardzo wesoły. ciekawe czy zaraz dostanie w twarz.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 3:04 pm

    zdziwiła się jak nagle zaczął się tak bardzo szczerzyć. - a ty z czego się ta cieszysz? - zapytała przystając na chwilę bo to była dla niej naprawdę nie lada zagadka. w końcu od jakiegoś czasu prowadzili regularną wojnę, a on nagle się do niej szczerzy. to zdecydowanie nie było normalne.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 3:08 pm

    zdziwił się, bo myślał że jednak zakopali topór wojenny. jak widać bardzo się mylił - eeeee, bo cię widzę? - odpowiedział głupkowato bo nie potrafił wymyślić innej, ciekawe wymówki. poza tym on ogólnie był wesołym chłopakiem więc dlaczego miałby się nie cieszyć.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 3:13 pm

    uniosła wysoko brew, bo trochę ją tą odpowiedzią zbił z tropu. - co? - parsknęła śmiechem, kiedy już to przetrawiła. - a z jakiego powodu miałbyś się cieszyć na mój widok co? no chyba, że ostatnio stało się coś czego nie pamiętam. - zmarszczyła brwi bo to różnie teraz bywa. mogła się zjarać i opowiadać mu jakieś miłe rzeczy i biedak teraz myślał, że tak będzie zawsze...
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 3:18 pm

    przewrócił oczyskami na jej ironiczny ton. momentalnie chwycił ją mocno za nadgarstki i przycisnął do ściany - o co ci chodzi co? - mruknął - przecież przepraszałem cię za wszystko tysiące razy, a ty dalej na mój widok masz ochotę wydłubać mi oczy - nie chciał mieć wrogów, nie byli mu potrzebni.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 3:21 pm

    wyrywała mu się, ale nie miała z nim żadnych szans no bo jednak był silniejszy. od niej silniejszy byłby nawet leo z pewnością. - tak, mam. i ta ochota mi nigdy nie przejdzie, więc albo się przyzwyczaj albo przechodź na drugą stronę ulicy na mój widok. - mruknęła przestając się już szarpać bo to i tak nic nie dawało oprócz tego, że mocniej ją pewnie trzymał.
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 3:33 pm

    leo pokonałby arianę? słaba z niej wojowniczka w takim razie ;x
    - normalni ludzie zapominają o takich sprawach bo czas leczy rany, ale ty ciągle masz ochotę mnie zabić - on zabijał ją teraz wzrokiem - ogarnij się i zapomnij o wszystkim, a wtedy i tobie i mi bedzie łatwiej - nawet nie pamiętam o co się kłócili i o co chodziło, ale wiem że byli cięci na siebie.
    ariana wyatt

    ariana wyatt

    st.albans
    grafologia
    stay away
    30

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by ariana wyatt Sob Paź 17, 2015 3:37 pm

    ona jest mocna w gębie, po za tym nie musi walczyć z ludźmi bo i tak uważają ją za wariatkę i się jej boją to ma łatwiej xd
    - ale mi jest bardzo łatwo. - zapewniła go. - nienawidzenie ciebie przychodzi mi równie prosto co oddychanie. - wycedziła przez zęby. nie wiem czy dobrze pamiętam, mogę coś pokręcić, ale nie wiem czy mike nie stwierdził, że jest gejem jak z nią był i ją zostawił, to go nienawidzi xd
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by mike whittemore Sob Paź 17, 2015 3:44 pm

    ale pozerka!
    on był gejem jeszcze przed nią jak mieszkał w domu xd a potem mu się odmieniło i ruchał co popadnie. więc może spotykał się z arianą, wyruchał i rzucił ją żeby ruchać inne laski bo wtedy był takim sebą troche xd - więc może po prostu przestań oddychać - zaproponował i ją puścił, a potem sobie poszedł bo nie miał sił się z nią kłócić. zaraz kimś zacznę!

    Sponsored content

    tunel - Page 7 Empty Re: tunel

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Tunel
      » tunel

      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 5:46 am