wesołe miasteczko

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty wesołe miasteczko

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:46 pm

    First topic message reminder :

    wesołe miasteczko - Page 6 2012-10-09_2020
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 5:17 pm

    postanowiła, że się w końcu przywita, bo to tak nieładnie machać sobie z daleka i w ogóle nie powiedzieć cześć. była dalej wyszczerzona jak do zdjęcia, miała bardzo dobry humor. - cześć wam. też idziecie na którąś z karuzel? - zapytała zainteresowana. zachowywała się jakby kompletnie między nimi wcześniej nic nie było. jakby po prostu byli znajomymi.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 5:25 pm

    bjorn nie widział potrzeby ucinania pogawędki oprócz machania sobie, a tym bardziej nigdy nie zachowywał się inaczej niż jakby nic się nie wydarzyło między nim a wszystkimi panienkami, z którymi miał do czynienia. chociaż wiadomo, że z malin sytuacja wyglądała trochę inaczej.
    bjorn od razu odpowiedział "nie" w tym samym czasie, kiedy panienka u jego boku odpowiedziała "tak". roześmiał się tylko.
    - dawno wróciłaś? nie widziałem cię. i nikt się do mnie nie zgłaszał... - myślał, że pr-owcy od razu zorganizują im spotkanie i przedstawią plan dalszego działania.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 5:29 pm

    ona myślala, że skoro zniknęła i skoro on teraz oficjalnie chodził sobie z jakąś panienką przy boku to, że zakończyli współpracę. jak dla niej to właśnie to oznaczało. ale jak widać ten myślał inaczej, skoro nawet z dziewczyną przy boku chciał realizować ich plan. roześmiała się jak usłyszała, że dziewczyna miała inne zdanie od niego. - chyba twoja dziewczyna chciałaby iść na karuzelę, a ty jako dżentelmen powinieneś spełniać jej wymagania, nie? - puściła oczko do zdezorientowanej dziewczyny. - parę dni temu. eee, kto by się miał niby do ciebie zgłaszać? - zapytała zdziwiona.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 5:39 pm

    wcale nie chciał realizować ich planu, nigdy nie chciał. zresztą to nie był jego plan. kiedy zniknęła, poczuł znowu wolność i nie słuchał pr-owców, bo ci, nawet kiedy znaleźli mu idealną dziewczynę, i tak nie mogli poprawić jego wizerunku, skoro skończyło się jeszcze gorzej.
    - w takim razie pójdziemy na karuzelę. - wzruszył ramionami. mógł jej jeszcze wygrać miśka na strzelnicy, ale prędzej by kupił jej cały sklep z zabawkami. - no wiesz, moi ludzie, twoi ludzie. - zaśmiał się.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 5:44 pm

    ona za to znikając poczuła spokój ducha i znalazła idealną równowagę psychiczną. miała w końcu zszargane nerwy, wyszła na psychopatkę i narkomankę, którą sama z siebie zrobiła, żeby uratować jego imię. uśmiechnęła się tylko tajemniczo. - idźcie idźcie, koniecznie. polecam tą największą, tam będziecie się najlepiej bawić. ja też zamierzam iść na karuzelę a potem się pokręcę po miasteczku, może jeszcze się spotkamy. - spojrzała w kierunku dziewczyny, która sprawiała wrażenie mało ogarniętej ale miłej. - moi ludzie, twoi ludzie... to my mamy jeszcze o czym rozmawiać, bjorn? - zamrugała kilka razy. - bo widzę, że masz już nową dziewczynę to... hm. dziwne. - zastanowiła się na głos.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 5:48 pm

    bjorn nie interesował się za bardzo karuzelami, więc puścił polecenia malin mimo uszu.
    - to smutne, że twierdzisz, że nie mamy żadnych tematów odkąd nie musimy udawać rozmów. - stwierdził. panienka odeszła parę kroków, żeby obejrzeć miśki na strzelnicy. na kolejne słowa malin bjorn roześmiał się niepohamowanie. - co w tym nic dziwnego? po pierwsze, nigdy nie byłaś moją prawdziwą dziewczyną. - wyliczał na palcach - po drugie, ty najlepiej ze wszystkich wiesz, że nie można mnie uwiązać. - puścił jej oczko.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 5:54 pm

    cofnęła sie od niego na krok. - ja chciałam być tylko miła, nic więcej. - przygryzła niewinnie wargę, spoglądając sobie na tą panienkę. zapewne porównywała swój tyłek do jej i stwierdziła, że i tak lepiej od niej wygląda. bo tamta musiała być wyjątkowym pustakiem. - to my mamy jakiekolwiek wspólne tematy? - zapytała. przestąpiła z nogi na nogę. - wiem, owszem. dlatego myślałam, że umowa jest już nieważna, poza tym, że w takim razie każde z nas robi co chce i nie mamy już wobec siebie żadnych zobowiązań. to chyba logiczne, nieprawdaż? - zauważyła i poprawiła wpadające w oczy włosy.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 5:57 pm

    - przecież cię nie atakuję. - wzruszył ramionami mimowolnie, bo malin nie musiała się przed nim z niczego tłumaczyć, tym bardziej, że on też nie czepiał się jej w żadnym stopniu. - myślałem, że mamy i że możemy się przyjaźnić, ale najwyraźniej nie możemy. - potargał włosy. dobrze się dogadywali, chociażby tego wieczoru, który skończył się w łóżku. potrafili znaleźć dużo tematów. panienka na pewno była pustakiem, bo była jakąś modelką. ulubiony typ kobiety bjorna. - to logiczne, dlatego nie wiem czemu się dziwisz, że robię co chcę i z kim chcę. - uśmiechał się dalej. - poza tym, ona wcale nie jest moją dziewczyną, proszę cię. - powiedział ciszej i zaśmiał się.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 6:04 pm

    zaśmiała się razem z nim. - nie wiem czy możemy się przyjaźnić. moglibyśmy się zacząć przyjaźnić, o może tak to określę. nic więcej oczywiście nie wchodzi w grę zaznaczam - podkreśliła to jasno i wyraźnie. - możemy od czasu do czasu wyjść gdzieś na kawę i pogadać, czy na jakiś obiad. bez pr-owców i umów, nic wielkiego. - uśmiechnęła się do niego. - no tak, twój typ idealny. pustak bez żadnych priorytetów, długie nogi, duże piersi i koniecznie na jedno czy dwa spotkania. jestem ciekawa która będzie następna - potarła dłonie, żeby je rozgrzać. - to co? umowa nieważna i zapominamy o tym co się stało? - podała mu rękę na zgodę.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 6:09 pm

    - nie schlebiaj sobie, nie sypiam z tą samą dziewczyną dwa razy. - odparł, wsuwając ręce do kieszeni. malin wydawała mu się strasznie defensywna. wiedział, że ich historia zakończyła się publiczną katastrofą, ale przynajmniej nie musieli już odgrywać żadnej szopki i spotykać się ze sobą na własnych zasadach, a nie zgodnie z pomysłami speców od pr-u. - widzę, że uważnie śledzisz moje poczynania. - dalej się śmiał, skoro sama mówiła, że jest ciekawa, która będzie następna. a tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. - od początku o tym mówię. - ucieszył się, że w końcu załapała i uścisnął jej dłoń.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 6:14 pm

    - to super, cieszę się, że w końcu do czegoś doszliśmy. - wyszczerzyła się jak do zdjęcia. ostatnio postanowiła, ze uśmiechem można wszystko załatwić, to tak też robiła. wszystko wydawało się jej wtedy o niebo lepsze jak ludzie też się do niej uśmiechali. - dobrze wiedzieć, powinnam to sobie zapisać w tym kalendarzu co mi go kiedyś kupiłeś. - zażartowała. nadal go nosiła przy sobie, bo ten prezent akurat się jej przydał. - hej, przecież piszą o nas w gazetach dzień w dzień, nie da się tego uniknąć. znam każdą twoją dziewczynę, przynajmniej z widzenia - zaśmiała się. - myślisz, że bardzo byłaby obrażona, gdybym cię teraz zaprosiła na kawę i ciastko? i tak nie lubisz karuzeli - poprawiła torebkę na ramieniu.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 6:18 pm

    - od razu wiedziałem, że to będzie przydatny prezent. - roześmiał się na wspomnienie kalendarza, który przyniósł jej w ramach ironicznego gestu, a zmienił się prawie że w symbol ich znajomości. - nie znasz nawet połowy, oni też nie. po tych wszystkich latach jestem przecież od nich sprytniejszy. - machnął ręką. już nawet nie przejmował się co o nim wypisywali w gazetach, nawet jeśli rodzice chcieli mu uciąć głowę. spojrzał na panienkę, a potem znowu na malin. - myślę, że jakoś to przeżyje. - wzruszył ramionami. pójdzie teraz na ciastko z malin, a wieczorem i tak modelka wyląduje w jego łóżku.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 6:22 pm

    ten kalendarz będzie im towarzyszył przez całą ich znajomość, aww. prawie jak pamiętnik jakiś. - ty zawsze wiesz co jest dla mnie przydatne. to fakt, nawet mam go przy sobie. nauczyłam się przynajmniej planować wszystkie swoje spotkania i nie tylko - pochwaliła mu się, bo była z siebie dumna. bjorn nauczył ją bycia bardziej ogarniętą a on od niej niczego się nie nauczył najwidoczniej. może kiedyś się nauczy xd spojrzała jeszcze raz na tego pustaka. - to chodźmy. wieczorem będziesz mógł się z nią umówić jeszcze raz - wzięła go pod rękę.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 6:26 pm

    chyba że rok się skończy i kalendarz przestanie być użyteczny, ups. roześmiał się kiedy okazało się, że prezent był jeszcze bardziej przydatny niż myślał.
    - teraz już żadnego spotkania nie przegapisz i nikt nie będzie musiał przychodzić wściekły i rzucać w ciebie kalendarzem. - przytaknął jej z rozbawieniem. bjorn nauczył się chyba, że jest jeszcze bardziej zajebisty niż myślał, skoro tak trafił z tym prezentem xd - o to się nie martw. - zaśmiał się. jeszcze musiał powiedzieć dziewczynie, że musi iść i zobaczą się wieczorem i był gotowy.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 6:30 pm

    malin i tak go schowa do szufladki, bo będzie miała sentyment do tego kalendarza. poza tym, tak dagna, rok się chyba skończy xddd - możesz we mnie rzucić kalendarzem w styczniu, bo wtedy będę potrzebowała nowego - zaśmiała się i oparła czoło o jego ramię. spojrzała znów w stronę dziewczyny. a potem spojrzała na niego. pewnie, że był zajebisty. w swoim mniemaniu. malin go tylko w tym utwierdzała. ja się w ogóle dziwię, że ona chce się z kimś takim przyjaźnić. najwidoczniej moje postaci żyją własnym życiem. - to idź do niej i jej to powiedz - poklepała go po klacie.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 6:39 pm

    - będziesz musiała opuścić jakieś ważne spotkanie, nie rozdaję kalendarzy wszystkim naokoło ot tak. - złapał ją za nosek jakby nadal była jego udawaną dziewczyną i musiał zachowywać się jak słodziak przed fotografami. tyle że teraz nikt ich nie fotografował, a przynajmniej nie tak otwarcie, bo z ukrycia to na pewno. - no idę, idę. - zamachał rękoma, żeby odgonić malin i jej rozkazy od siebie xd poszedł i powiedział. i tak miał zaklepany seksy na wieczór. potrafił się ustawić chłopak.
    malin van hoven

    malin van hoven

    antwerpia
    -
    princess of drama
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by malin van hoven Pią Paź 16, 2015 6:44 pm

    miał ciastko i seks! jaki szczęściarz. ale zyskał też pierwszą przyjaciółkę w życiu, też to powinien docenić. zapewne szybko wrócił do niej i wtedy znów złapała go pod rękę. - wystarczy, że opuszczę jedno spotkanie z tobą, wtedy możesz spokojnie do mnie przyjść i rzucać we mnie wszystkimi kalendarzami świata - zachichotała i zmierzwiła mu włosy. zachowywali się jak para, a nią w ogóle nie byli. jutro znowu trafią na okładki gazet, bo to robi większe wrażenie niż on i jakaś przypadkowa dziewczyna. księżniczka i książę znów razem, szczęśliwie ćwierkający w wesołym miasteczku, uroczo. - to co, już teraz idziemyyyy? - uwiesiła mu się na ramieniu.
    björn rangvaldsson

    björn rangvaldsson

    sztokholm
    prince of nothing charming
    royal whore
    32

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by björn rangvaldsson Pią Paź 16, 2015 7:02 pm

    poszli i pogadali i było miło, zacznij addie.
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by martha moretti Sro Lis 18, 2015 10:39 pm

    bawiła się tutaj i strzelała obecnie do kaczek, bo chciała misia.
    ferb columbo

    ferb columbo

    brighton
    florysta
    zakochany w kwiatach
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by ferb columbo Sro Lis 18, 2015 10:47 pm

    albo raczej to ferb chciał misia, a że martha była lepszym strzelcem to ona to robiła a nie on. - o kurwaaa. ale zjebałaś! - mruknął pod nosem i zaraz odepchnął ją bioderkiem i wyrwał tą psikawkę z rąk. zmrużył oczy, stanął w rozkroku i udawał jakiegoś nie wiadomo jakiego aarona czy kogoś! strzelca roku. a okazało się, że całe amo martha wyczerpała i chuj by to strzelił.
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by martha moretti Sro Lis 18, 2015 10:53 pm

    chichrała się z niego i sama go odepchnęła. wcisnęła plik banknotów pani kasjerce, która podała jej więcej nabojów a martha wystawiła język w kierunku ferba i znów zaczęła zabawę. - jaki ty jesteś beznadziejny! ty nic nie umiesz, nawet trafić w jedną dziurę. zawsze trafiasz nie w tą co potrzeba - skupiła się na strzelaniu.
    ferb columbo

    ferb columbo

    brighton
    florysta
    zakochany w kwiatach
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by ferb columbo Sro Lis 18, 2015 11:08 pm

    - ej, ej! nie pyskuj! - pogroził jej paluchem i lekko sie zarumienił, bo pańcia się krzywo na niego spojrzala. a że był bezpośredni to wzruszył ramionami. - nie moja wina, że wolę anala - i jakoś pewnie na samo to słowo martusia trafiła! - o do chuja. wygrałaś dla mnie misia! w końcu możemy iść do domu. - odetchnał z ulgą.
    martha moretti

    martha moretti

    alaska
    -
    florystka
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by martha moretti Sro Lis 18, 2015 11:12 pm

    pstryknęła go w nos. - to ty mi tutaj nie pyskuj jak pani mówi! - wcisnęła mu tego miśka w ramiona. - spróbuj, może w końcu trafisz w odpowiednią dziurkę. ale razem z tym miśkiem. - powiedziała, oddalając się lekko w kierunku nowej rozrywki. - ja tutaj zostaję, przyjemnej zabawy, z miśkiem? - wysłała mu mnóstwo buziaczków w powietrzu.
    ferb columbo

    ferb columbo

    brighton
    florysta
    zakochany w kwiatach
    33

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by ferb columbo Sro Lis 18, 2015 11:18 pm

    przewrócił oczami i pochasał za nią z tym misiem pysiem i poszli na watę cukrową.
    bridget kay

    bridget kay

    st. albans
    za głupia na studia
    #girlonline
    27

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by bridget kay Nie Gru 13, 2015 9:28 pm

    oficjalnie (w wersji dla tatka kay) przygotowywały się do egzaminów, a nieoficjalnie jeździły na wszystkich możliwych karuzelach.

    Sponsored content

    wesołe miasteczko - Page 6 Empty Re: wesołe miasteczko

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 17, 2024 1:04 pm