skate park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    skate park - Page 10 Empty skate park

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    skate park - Page 10 Bike-blog-bmx-cute-germany-Favim.com-426264_large
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by elsa ayers Pon Sie 17, 2015 6:36 pm

    pewnie masz rację ;d
    no cóż... zawsze się znajdzie taka, której nawet najbardziej rozumny facet nie ogarnie.... nic nie zrobisz. haha, tak hanka powinna być taka dla vinca. zmrużyła oczy zastanawiając się nad jego propozycją. - to w sumie niezły plan... - pokiwała głową. - pytanie brzmi jak zamierzasz przekonać jego - wskazała na wytatuowanego chłopaczka - do mnie. - uniosła brew. musiała sprawdzić czy się nadaje ;x
    mike whittemore

    mike whittemore

    cardiff
    striptizologia
    medżik majk
    32

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by mike whittemore Pon Sie 17, 2015 6:39 pm

    oczywiście, że mam rację ;x
    majk miał same niezłe plany - to proste - zaśmiał się i ruszył do tego kolesia. oczywiście ten koleś był jego kolegą ale nie zdradził jej tego na początku. dlatego niezbyt długo zajęło mu namówienie go na to żeby spędził czas z elsą, która przecież super laską była! jak wracał od niego to tylko poklepał ją po ramieniu - miłej zabawy - zaśmiał się i zabrał piwka żeby pić je na ławce w parku ;x nie wiem czy kimś jeszcze czy nieee ;o
    elsa ayers

    elsa ayers

    londyn
    muzykologia
    bitch
    31

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by elsa ayers Pon Sie 17, 2015 6:58 pm

    a to spryciarz z tego majka! kiedy jej załatwił super noc ucałowała go z radości w policzek i poleciała się bawić. nie wiem... jeszcze jakąś godzinę mam to możesz kimś zacząć ;x
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 5:07 pm

    jeździł sobie na desce i ćwiczył nowe triki.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Sie 18, 2015 5:14 pm

    twoje posty tak wiele informacji przekazują. leo zwiewał przed policją. pewnie jarał w parku i ci go chcieli złapać, ale spryciarz im zwiał. wpadł na codyego i zaraz się za nim schował - kryć się kto może! - jęknął.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 5:18 pm

    dobre, że w ogóle mogępisać więc cicho. prawie się zwalił z tej deski, ale to się na szczęście nie stało. rozejrzał się trochę zdezorientowany. - po co? przed kim? - odwrócił się do niego. trochę się zaniepokoił bo sam miał woreczek z ziołem w kieszeni.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Sie 18, 2015 5:22 pm

    ciesze się, że możesz pisać karola ;x dobrze, że się jednak nie wywalili bo jeszcze by sobie coś zrobili. biedaczyska! - jak to przed kim? - kucnął za codym i objął łapkami jego nogi - przed policją! - co z tego że już go nie gonili. był zjarany to pieprzył bez sensu.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 5:47 pm

    rozerzał się jeszcze raz czy aby na pewno nikt go nie goni. musiał być gotowy to ewentualnej ucieczki. - przecież tu nie ma żadnej policji leo - schylł się żeby podnieść deskę. - gdyby cię gonili to już by tutaj byli - zapewniał go.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Sie 18, 2015 5:57 pm

    rozglądał się pewnie jakoś zza nóg codiego - jesteś pewny? - zerknął na niego z przerażeniem w oczach - a jak dobrze się kamuflują? - dopytywał - nie chcę wylądować w więzieniu, tam trzeba sikać w kibelku przy wszystkich - pociągnał nosem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 5:59 pm

    - jestem pewny - pokiwał głową. - poicja nie chowa się w krzakach. oni lubią robić zadymy, więc na pewno obydwóch by już nas złapali - zapewnił go i podał mu rękę żeby wstał. - nigdzie cię przecież nie zamkną jak cię nie złapią - powiedział rozbawiony.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Sie 18, 2015 6:08 pm

    jak mu pomógł wstać to patrzył na niego jak na zbawiciela normalnie - ty to stary masz zawsze rację! - krzyknął aż i przytulili się na misiaczka. zaraz jednak jakaś lampka mu się zaświeciła w główce więc spojrzał na niego podejrzliwie - i następnym razem mnie uprzedzaj jak masz zamiar wychodzić na całonocne eskapady z moją dziewczyną - pogroził mu paluchem.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 6:30 pm

    - czy ja wiem - wzruszył ramionami. - dobra to prawda, nie będę ukrywał że tak nie jest - zaśmiał się. nie był w tej chwili tak bardzo zjarany więc jeszcze ogarniał co się działo wkoło niego. poklepał go po plecach jak się tak tulili. - no okej - obiecał mu. - tak znienacka wpadła na ten pomysł i myślałem że cię poinformowała - dodał jeszcze na swoją obronę.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Sie 18, 2015 6:34 pm

    - pewnie specjalnie nic nie mówiła bo chciała tylko z tobą imprezować! - hahaha fajnie że oczywiście oskarżał ninę. bros before hoes czy jakoś tak co nie ;x pewnie zaraz poszli się zjarać jak świnki i leoś niestworzone rzeczy o kosmosie mu opowiadał xd
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Wto Sie 18, 2015 6:39 pm

    to nie była jego wina bo to nina go namówiła xd pewnie potem pokazał mu też swój tatuaż na dupie który był taki sam jaki miała nina hehe
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by addison lee Nie Sie 23, 2015 7:51 pm

    śmigała sobie na desce tutaj, bo miała znowu wolny dzień i nie musiała pracować.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 23, 2015 7:55 pm

    on wracał z jakiegoś jam session odbywającego sie w barze gdzie grał z kumplami. przez ramię miał przerzucony futerał z gitarą i prawie wpadł na addie bo był taki zamyślony - jesteś niewidzialna - zaśmiał się bo serio jej nie ogarniał i nie widział.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by addison lee Nie Sie 23, 2015 7:57 pm

    dobrze, że nie upadła na tyłek jak tak na nią wpadł - a ty jak zwykle z głową w chmurach teddy - zmierzwiła mu fryzurę. traktowała go trochę jak dzieciaka, ale to tylko czasami. uśmiechnęła się do niego - skąd wracasz? - zapytała spoglądając na gitarę.
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 23, 2015 8:07 pm

    jakby upadła to by jej pomógł halo! - przecież znasz mnie - roześmiał się i szturchnął ją lekko łokciem. hahaha, zapomniałam że ona starsza od niego. moi chłopcy bardzo zakochani w starszych dupach xd - graliśmy z chłopakami - wskazał wzrokiem na gitarę i uśmiechnął się - a ty zamieniłaś opowiadanie kawałów na deskę? - zdziwił się bo zazwyczaj waliła sucharami.
    addison lee

    addison lee

    dublin
    stand up comedy, duh
    one big oops
    32

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by addison lee Nie Sie 23, 2015 8:10 pm

    jasne, że by jej pomógł. nie miałby wyboru w końcu bo był jej byłym chłopakiem. dobrze, że się przyjaźnili, to też był dla niej plus. ej, nie wszyscy są zakochani w starszych dupach, halo..... szturchnęła go lekko - przestań. przyszłam się wyluzować, mam dzisiaj wolne. nie każdego dnia muszę przecież doglądać swojego interesu, od czegoś ma się asystentów, nie? - puściła mu oczko. no tak, następna która się wysługuje innymi xd
    teddy carlson

    teddy carlson

    manchester
    -
    three, two, one, let's jam!
    30

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by teddy carlson Nie Sie 23, 2015 8:24 pm

    ale większość była! nie mówie, że wszyscy! - wyluzować? na desce? - zaśmiał się - chodź - objął ją po przyjacielsku - zabieram cię na piwo które na pewno sprawi, że poczujesz się wyluzowana - i zaciągnął ją do baru na piwko, dwa, albo pięć.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by holly coleman Pią Wrz 04, 2015 11:19 pm

    śmigała tu na desce i robiła triki bo park przynajmniej był pusty i oświetlony to miała spokój.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Pią Wrz 04, 2015 11:30 pm

    skoro mieli już z niną wracać, to skorzystał z okazji, że był w st albans i przyszedł pojeździć. - cześć - podjechał do niej.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by holly coleman Pią Wrz 04, 2015 11:33 pm

    nina pewnie od razu zabrała walizkę ze swojego mieszkania i znów zamieszkała u chłopaków, skoro faktycznie wrócili. mniejsza teraz o ninę, bo ona nie jest teraz przedmiotem gry. holly zeskoczyła z roweru i pocałowała go w policzki na przywitanie - cześć młody, gdzieś ty zniknął ostatnimi czasy? na imprezie kompletnie nie mogłam cię znaleźć! - zmierzwiła mu włosy.
    cody caplan

    cody caplan

    belast
    animacja
    .
    29

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by cody caplan Pią Wrz 04, 2015 11:39 pm

    zatrzymał się i się roześmiał do niej. - pałętałem się tu i tam - wzruszył ramionami. - na imprezie było tyle ludzi, że nawet nie ogarniałem co się dzieje - stwierdził z rozbawieniem. postawił jedną nogę na desce i sobie nią jeździł w przód i tył.
    holly coleman

    holly coleman

    baltimore
    lotnictwo i kosmonautyka
    satan in a v-neck
    31

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by holly coleman Pią Wrz 04, 2015 11:42 pm

    - ale żeby nie poświęcić pięciu minut mnie? twojej ulubienicy? - zażartowała, śmiesznie wachlując brwiami. spojrzała na jego deskę - to co, zamieniamy się i robimy wyścigi, które z nas pierwsze dojedzie do tamtego słupka? - zaproponowała, wiążąc włosy w kucyk - kto wygrywa stawia dzisiaj zioło - zachęciła go.

    Sponsored content

    skate park - Page 10 Empty Re: skate park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Cze 16, 2024 8:34 am