skate park

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    skate park - Page 6 Empty skate park

    Pisanie by st. albans Pią Paź 03, 2014 7:48 pm

    First topic message reminder :

    skate park - Page 6 Bike-blog-bmx-cute-germany-Favim.com-426264_large
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 6:31 pm

    - ale nie przejmuj się, w końcu na pewno znajdziesz tą jedyną, która na ciebie poleci - pocieszyła go. musiałby chodzić na terapię, żeby odzyskać poczucie własnej wartości xd oszalałby jakby nie umiał poderwać żadnej laski przez to. - to na pewno - roześmiała się, ale zaraz na jego pytanie wzruszyła ramionami. - ostatnio przespałam się z judem.. - wyznała mu i zaczęła dłubać przy naklejce na butelce.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by james byron Sro Maj 06, 2015 6:40 pm

    - naprawdę tak uważasz? to wspaniale. - odetchnął z ulgą. terapia? chyba od razu jakaś wstrząsowa, bo jakby długo nie zaliczał lasek, to trzeba by go było gdzieś zamknąć.... a potem jakby odzyskał swoje dawne ja to pewnie stałby się jakimś gwałcicielem czy coś... tak. świetlana przyszłość xd na jej odpowiedź zrobił takie wielkie oczy jak wiatraczki i patrzył na nią ze zdziwieniem. - co zrobiłaś? - dopytał, bo może źle usłyszał imię czy coś takiego...
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 6:46 pm

    - trzymam za ciebie kciuki - pokiwała głową. boże, jeszcze tyko kolejnego gwałciciela trzeba w st albans xd dołaczyłby do mariana w jego dziupli i współpracowaliby razem. całe szczęście jednak, że nie wmawiał sobie takich rzeczy tak łatwo. nie zdziwiło jej, to że był w szoku. sama trochę była, bo nie spodziewała się, że do tego dojdzie. a tym bardziej w takich warunkach. - no to co słyszałeś - napiła się piwa. - przespałam się z judem - powtórzyła.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by james byron Sro Maj 06, 2015 6:52 pm

    na pewno by się z marianem zakumplowali.... on nie przypuszczał, że aż tak go zaszokuje, no ale co zrobić... to była najdziwniejsza wiadomość tygodnia. - dziewczyno, ile wypiłaś, że to zrobiłaś... - pokręcił głową. w sumie to mu było jej żal, trochę xd - wiesz, że on sobie wkręci, że do siebie wracacie i tak dalej... - zmarszczył brwi i się napił. musiał jej chyba wytłumaczyć konsekwencje, bo może nie ogarniała xd
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 6:56 pm

    - bardzo dużo - westchnęła. chociaż raczej bardziej się naćpała, ale doszedł do tego też alkohol, więc wyszło jak wyszło. - wiem dlatego muszę mu znów uświadomić to, że to był tylko seks - powróciła do zdrapywania naklejki. pominęła już fakt, że przespała się z nim tylko dlatego, że myślała, że to ktoś inny, a była za bardzo napalona, żeby wracać na impreze xd
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by james byron Sro Maj 06, 2015 7:00 pm

    - tak myślałem. - westchnął. no cóż, czasu nie cofnie. takiej magii na świecie niestety nie ma. ale jakby była to pewnie sam chętnie kilka razy by to zrobił. a co. - jemu? - zaśmiał się. - prędzej nauczysz kury latać...- stwierdził patrząc na nią ze współczuciem. żartowałam, nie znał takiego uczucia. więc tylko na nią patrzył.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 7:09 pm

    sama w sumie nie wiedziała, czy by chciała cofnąć czas. w końcu udało im się ze sobą przespać bez żadnych problemów. szkoda tylko, że w takiej sytuacji. sama sobie też trochę namieszała w głowie, bo nadal go kochała, ale nadal twierdziła, że ten związek był za męczący, żeby do tego wrócić. - tak, jemu. a ty mi w tym pomożesz - wytknęła go palcem.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by james byron Sro Maj 06, 2015 7:18 pm

    - niby jak ja ci mam w tym pomóc? - zapytał zdezorientowany i czekał na jakieś wyjaśnienia.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 7:25 pm

    jaki długi post xdd
    - tak jak zawsze mi pomagasz - zaśmiała się widząc jego zdezorientowanie. - nie jest to nic wielkiego - wyjaśniła mu. nie oczekiwała od niego nie wiadomo jakiej pomocy, bo nie był od tego. wstała i usiadła mu na kolanach, po czym go pocałowała.
    james byron

    james byron

    st.albans
    grafika komputerowa
    łatafak?!
    34

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by james byron Sro Maj 06, 2015 7:32 pm

    hehe wiem. postarałam się.
    kiedy go pocałowała uśmiechnął się szeroko. - okeej. jeśli tak ma wyglądać moja pomoc to się zgadzam. - powiedział z rozbawieniem. pogadali pośmiali się, pokiziali i nie wiem co jeszcze a ja lece.
    morgan butler

    morgan butler

    Londyn
    dziennikarstwo
    reckless
    28

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by morgan butler Sro Maj 06, 2015 7:35 pm

    bardzo treściwie.
    - nie mógłbyś mi odmówić - powiedziała rozbawiona, a potem poszli się bzykać, bo jude jej porządnie nie wyruchał.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 6:28 pm

    casper miał dzisiaj dzień luzu, to znalazł się tutaj. jeździł na desce, ćwiczył nowe triki.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 6:32 pm

    sto lat nie grałam, ech
    leo go wyśledził bo miał taką apkę że mógł zlokalizować jego telefon he he. dlatego przyszedł tutaj ze swoją deską bo też chciał ćwiczyć, chociaż on to jeździł jak ciamajda! - dlaczego mnie tutaj nie zaprosiłeś!? - jęknął z wyrzutem na powitanie.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 6:35 pm

    śledził swojego chłopaka, znaczy wróć, brata z innej matki?! nieładnie, nieładnie.
    casper właściwie to ostatnio większość czasu spędzał ze swoją dziewczyną, zapominając trochę o leosiu, ale ten zaraz o sobie przypomniał. podjechał do niego i uderzył z nim w niedźwiedzia na przywitanie - ciebie też miło widzieć mayhew - zaśmiał się - co, dzisiaj postanowiłeś poćwiczyć te swoje chuderlawe nóżki? - zapytał rozbawiony.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 6:44 pm

    oczywiście, że śledził. pewnie nawet wyśledził to, że ten ostatnio ciągle z essie przesiadywał. miałam pisać edie ;xxx i czuł się tym bardziej urażony że casper zajmuje sie bardziej swoją dziewczyną aniżeli nim. bo halo, nie ma nikogo ważniejszego od leosia, przynajmniej nie powinno być! zerknął na swoje chude, kurze nóżki które i tak świetnie się prezentowały w krótkich spodenkach które miał na równie chudej dupie - co od nich chcesz? - jęknął przygryzając dolną wargę - ostatnio wyciskam na siłowni, zobaczysz jaką rzeźbę zrobię! - zagroził.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 6:49 pm

    no tak, łatwo się pomylić, chociaż jedna jest blondynką a druga brunetką xd nawet z tego co pamiętam obie pochodzą z sydney. dobra, ale mniejsza o to. casper po prostu chciał, żeby essie miała towarzystwo, chciał nadrobić stracony z nią czas. nie bywał u niej dzień w dzień, ale na pewno częściej niż u leo i bliźniaków w domu. spojrzał się na te jego chude nogi, on sam też nie był przecież gruby. tyle że sporo wyższy - i tak mnie nie pokonasz, ty i te twoje kurze stópki mi nic nie zrobią. poza tym, jestem od ciebie spooro wyższy - zmierzwił jego czuprynę - co tam u ciebie słychać? - zapytał zainteresowany - jak sprawa z niną? - wsunął dłoń w kieszeń spodenek.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 6:57 pm

    nie moge sie skupić to chce pisać "edie" zamiast "essie". ech, co zrobisz. pewnie bliźniaki się dopytywały leo dlaczego casper ostatnio nie przychodzi i wtedy leo się wkurzał na cały świat i trzaskał drzwiami do swojego pokoju. jest słodki jak jest zazdrosny! ;x - to że jesteś wyższy to nie znaczy że jesteś od razu lepszy i mądrzejszy! - wystawił język i zaraz odwrócił łeb obrażony żeby popatrzeć na krajobrazy, które pewnie były nieciekawe, ale i tak chciał popatrzeć. refleksyjny leo tak bardzo - nic nie słychać, co ma być słychać, ptaki nie śpiewają o tej porze to nic nie słychać - prawie zaczął rwać włosy z głowy ze zdenerwowania. pewnie nina mu ograniczyła jaranie i sie dlatego denerwował he he - normalnie, a jak niby mają być? - wzruszył ramionkami.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 7:03 pm

    skup się, chociaż trochę. nie wymagam od ciebie zbyt wielkiej uwagi, ale jednak xd taak, zazdrosny leoś jest taki słodki! casper nie miał pojęcia, że leo będzie aż tak zazdrosny o to, że mu nie poświęca aż tyle czasu jak kiedyś i że po prostu chciałby, żeby znalazł dla niego też jakieś dni, takie wyjątkowe, w ciągu których to by grali w zombiaki, pili piwo i jarali. widział jego zdenerwowanie - ej, co jest, leo? bo wiem, że coś jest nie tak... - podrapał się po policzku, wzdychając lekko - no nie wiem, myślałem, że przez ten czas pochwalisz się mi, że nie wiem, wróciliście do siebie czy co - zawiesił głos - bo wiesz, ja i essie też jesteśmy razem - wzruszył ramionami.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 7:14 pm

    przecież sie staram, a ty tego w ogóle nie doceniasz... xd to chyba nie znał zbyt dobrze leo skoro nie domyślił się że ten będzie zazdrosny. przecież przez długi czas byli takim nierozłącznym bromancem a teraz casper się na niego wypiął i latał za essie, to logiczne że leo czuł się zazdrosny! - nie, nie wróciliśmy do siebie - machał łapkami zdenerwowany. pewnie zachowywali się trochę jak para, ale leo dalej utrzymywał że jest kawalerem - i wyobraź sobie, że wiem o tobie i essie, dzięki że mi powiedziałeś w porę co nie! - burknął i usiadł na dupie gdzieś niedaleko i tam sobie trawkę skubał łapką.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 7:21 pm

    doceniam, oczywiście, ale słabo się skupiasz, bajki oglądasz xd casper i leo byli tak bardzo nierozłączni, że wszyscy myśleli że są faktycznie braćmi. wszędzie chodzili razem, świetnie się bawili, wyrywali dziewczyny, palili trawkę. usiadł obok niego i objął go ramieniem - a więc to o to chodzi. jesteś zazdrosny o to, że essie i ja wróciliśmy do siebie i że nie poświęcam ci aż tyle czasu co wcześniej. dobra, może i masz rację, powinienem też spotykać się z tobą, to fakt... ale nie możesz być zazdrosny o moją dziewczynę, leo - powiedział rozbawiony - a, um, nie wróciliście do siebie... bo myślałem. a nieważne - wzruszył ramionami - leo, ty od niej nie uciekasz, prawda? - zapytał - jesteś na mnie zły - wydął usta.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 8:22 pm

    to nie są bajki!!!! pewnie na początku wszyscy myśleli że są parą, ale jak ci zaczęli wspólnie wyrywać duperki to plotki się szybko rozeszły he he - wcale nie jestem zazdrosny - burknął i zaczął grzebać w kieszeniach bo chciał znaleźć skręta, ale przecież nina przejmowała teraz jego ciuchy to chuja znalazł ;x - wcale od niej nie uciekam - złapał się za głowę i zaczął bujać do przodu i do tyłu - wywieracie na mnie presję! - jęknął. pewnie wszyscy go podpytywali o relację z niną i to go straszliwie stresowało! uwielbiał ją i uwielbiał spędzać z nią czas, ale te formalności w stylu "czy jesteście razem" i tak dalej go stresowały niebotycznie. jakby to nie mogło być prostsze - nie jestem zły - mruknął pod nosem.
    casper williams

    casper williams

    hamburg
    cukiernictwo
    ma własną knajpę
    30

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by casper williams Sob Maj 23, 2015 8:27 pm

    sama tak je nazywasz, weź się w końcu zdecyduj czy to są bajki czy nie są bajki xd tak, szczególnie starsze panie mówiły, że tworzą słodką parkę. leo i casprowi to kompletnie nie przeszkadzało, bo obaj wiedzieli, że nie są razem i że wolą dziewczyny od facetów. zaśmiał się, bo leo coraz bardziej się denerwował. nina mu wcale nie przeglądała ciuchów, ona taka nie jest, co ty sobie znowu wymyślasz xd leo prędzej zgubił skręta niż nina mu go zabrała, eh. złapał go mocniej za ramiona - spokojnie, mayhew, nikt nie wywiera na ciebie presji, przestań zachowywać się też jak małe dziecko. myśl jak facet - pacnął go w głowę - jesteś zły, bo mam dziewczynę i nie spędzam z tobą aż tyle czasu - zauważył - ogarnij się trochę leo - zaproponował - chodź, idziemy się napić - wstał i pociągnął go za sobą.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Sob Maj 23, 2015 8:32 pm

    ja mogę tak to nazywać ;x oczywiście, że nina taka była he he. będę sobie pisać co chce xd skoro z elki zrobiła wariatke to z niny zrobie despotke xdddddddd zacisnął wargi i nic nie mówił bo może casper faktycznie miał rację? oczywiście mu tego nie przyznał - no chodźmy - i pewnie wstali i poszli się narąbać, ale nie cytrynówką ;x
    marylin larsen

    marylin larsen

    st albans
    weterynaria
    crazy!
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by marylin larsen Wto Cze 23, 2015 7:14 pm

    trochę się pogubiłam już w tym wszystkim w każdym bądź razie chciałaś maryśkę i masz, szalała sobie tutaj na rolkach i próbowała się nauczyć nowego triku a przy okazji zapomnieć o tym jak chamsko potraktował ją matt, na którego była śmiertelnie obrażona.
    leonard mayhew

    leonard mayhew

    newcastle
    -
    cukierek anyżowy
    29

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by leonard mayhew Wto Cze 23, 2015 7:19 pm

    leo też próbował wyładować nieobecność bliźniaków, ale jeździł na desce. nic mu jednak nie wychodziło więc kopnął w końcu rozzłoszczony tą deskę wprost pod nogi maryśki ;x

    Sponsored content

    skate park - Page 6 Empty Re: skate park

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie Cze 16, 2024 8:40 am