park

    ruby hemingway

    ruby hemingway

    amsterdam
    public relations
    mitomanka
    29

    park Empty park

    Pisanie by ruby hemingway Nie Lis 23, 2014 1:06 am

    park Vichy_cutts
    ruby hemingway

    ruby hemingway

    amsterdam
    public relations
    mitomanka
    29

    park Empty Re: park

    Pisanie by ruby hemingway Nie Lis 23, 2014 1:09 am

    w tym vichy nic nie ma, jak tak patrzę. xd właśnie julka to betty trochę. xd noo biedny romek, co ty mu robisz. ;c w ogóle ostatnio julka też była w szpitalu, bo z rosalie zjadły murzynka z haszyszem, bo myślały, że to normalne ciasto lasia kenniego upiekła i potem allie wypadła z okna, a julia poleciała ją ratować... też mi się z turystą skojarzył od razu jak mu zmieniałaś twarz.
    już teraz jarała się lesterem, a co dopiero, gdyby się dowiedziała, że to jest mason! dwóch najlepszych mężczyzn w jej życiu. no, nie do końca, bo z żadnym nigdy nie spała i tak naprawdę żadnego za dobrze nie znała... chyba jamie był najlepszy, sorry. ;x po drodze ruby opowiadała nowemu znajomemu o wyższości francji nad anglią, ale też o miejscu, w którym mieszka, czyli st. albans.
    - chociaż nie wiem, czy tam wrócę. - podsumowała.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    park Empty Re: park

    Pisanie by lester fitts Nie Lis 23, 2014 1:16 am

    betty była przecież seksualnie niewyżyta! nie to co wieczna dziewica julia... omg, julia na haju... mogła wtedy się spotkać z romkiem i się bzyknąć ;c taka szansa już nigdy więcej się nie zdarzy ;c jaki jamie? xd
    - dlaczego nie? - po drodze kupili w jakiejś cukierni makaroniki i teraz lester się nimi zajadał, bo pewnie ruby wybrała z dziesięć rodzajów, a teraz nie chciała jeść po jest na wiecznej diecie. - nie tęsknisz za rodziną? - zapytał w głębi duszy wiedząc, ze to raczej nikt nie tęskni za ruby była taką suką. - jeszcze raz sory za zepsucie wieczoru... jakbym wiedział, że to twoja randka nigdy w życiu bym się tak nie wygłupiał. - westchnął napawając się tym, że ruby spadła do takiego poziomu by szukać sobie bogatych, starych sponsorów.
    ruby hemingway

    ruby hemingway

    amsterdam
    public relations
    mitomanka
    29

    park Empty Re: park

    Pisanie by ruby hemingway Nie Lis 23, 2014 1:25 am

    hahahaha, mała różnica między nimi! betty też była dziewicą, jak poznała tylera..... przegapiłaś szansę, trzeba było być! xd jamie od oli. xd jaki psycho gifek!
    - nie wiem czy mam czas na studia... z moją rozwijającą się karierą modelki. - wyjaśniła mu, oczywiście kłamiąc jak z nut. pewnie tak naprawdę w przypływie emocji napisała do wykładowców, że rzuca studia i mogą jej possać, więc teraz bała się wrócić. - mam z nimi kontakt, nawet jeśli nie widzę ich codziennie. - nie widziała w tym żadnego problemu. zresztą jej rodzice byli zdrowo szurnięci, siostra też. nic dziwnego, że ruby się z nimi nie zadawała, ta ostoja normalności. - to nie była moja randka, tylko przyjaciel rodziny. - odchrząknęła. - właściwie pokłócili się z tatą jakiś czas temu, chciał się ze mną spotkać, żeby naprawić stosunki, ale moze to i dobrze, że tak się wszystko skończyło. - machnęła ręką. była specjalistką od wymyślania, nie wiem jak ona to robiła i jak się w tym nie gubiła. - poza tym znacznie bardziej podoba mi się spędzanie wieczoru z tobą, a nie z nim. - dodała z uśmiechem, zerkając na lestera.
    lester fitts

    lester fitts

    st. albans
    informatyka
    pan i władca
    31

    park Empty Re: park

    Pisanie by lester fitts Nie Lis 23, 2014 1:39 am

    jamie to przecież chujek jest! ruchał ruby gdy mógł być z liską ;x czemu psycho gifek, niby? xd
    - jesteś modelką? to niesamowite. i chyba jesteś zbyt mądra na modelkę... - powiedział uśmiechając się lekko. haha, to z tymi mailami do wykładowców to nawet byłoby do niej podobne. pewnie do dziekana tak napisała. a teraz musi się puszczać za kasę, żeby wynajmować sobie pokój w tym śmierdzącym vichy. trochę smutek. - no tak.. - przełknął ślinę i oblizał palce jeszcze, bo już nie chciał tych słodkości. powoli go mdliło od głosu ruby i tych ciastek. - miło mi to słyszeć, ruby. nie mogę w to uwierzyć, że poznałem taką osobę jak ty. w ogóle nie mogę uwierzyć, ze tacy ludzie naprawdę istnieją... jesteś po prostu idealna, ale to pewnie słyszysz cały czas od wszystkich. - powiedział chowając ręce do kieszonek spodni. było mu zimno, bo z tego wszystkiego nie zabrał płaszcza z restauracji xd
    ruby hemingway

    ruby hemingway

    amsterdam
    public relations
    mitomanka
    29

    park Empty Re: park

    Pisanie by ruby hemingway Nie Lis 23, 2014 1:49 am

    to rzeczywiście chujek. xd mason gwałciciel niby lepszy... xd takie psycho spojrzenie na nim ma! ale w sumie też się jarałam stanem zawsze. ;x
    - och, przestań... ja cały czas mówię o sobie, a ty mi nic nie opowiadasz! - zauważyła. oczywiście pasowało jej to, że gadała cały czas o sobie, szczególnie, że połowę wymyślała, ale chciała się pewnie też upewnić, że ma rację z tym, że jest bogaty i obyty w świecie. nadal nie wiem po co on ją tak bajerował, skoro nie mógł przy niej wytrzymać nawet.... xd - słyszałam to raz czy dwa. - zachichotała, bo skromność to nie było jej drugie imię... - żartuję. bardzo mi miło, że tak uważasz... zawstydzasz mnie, lester. - przyznała i udawała, że naprawdę się zawstydza, ale tak naprawdę tylko rosła. tu też pewnie się ruchali, szkoda, że nie wiedziała, że to mason (i że mason jest gwałcicielem!)

    Sponsored content

    park Empty Re: park

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 6:50 am