kantorek woźnego

    st. albans

    st. albans

    st. albans
    god save the queen
    we love our queen
    109

    kantorek woźnego - Page 2 Empty kantorek woźnego

    Pisanie by st. albans Nie Paź 05, 2014 12:11 am

    First topic message reminder :

    kantorek woźnego - Page 2 11325329
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 12:21 pm

    - o boże, to ty. - odetchnął z ulgą widząc neila. cieszył się bardzo, że to nie drabina do niego przemawiała bo jakby miał to ludziom wytłumaczyć, uznaliby go za wariata.... przyjrzał się uważnie neilowi i skrzywił się lekko. on sam nie przepadał za czystą wódką. śmierdziała i była niesmaczna. - jak możesz to pić, i to jeszcze z rana! pewnie w dodatku nie zjadłeś śniadania i zaraz będziesz tu rzygać... - powiedział zniesmaczony. - nie kupię ci kolejnej wódki. to nie jest dobra pora na picie! powinieneś być na zajęciach!
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by neil fairbrother Czw Paź 29, 2015 12:23 pm

    wysłuchał jego kazania bez większego zainteresowania, raczej skupiając się na tym, żeby nie wdepnąć w szkło podczas podnoszenia się z podłogi.
    - podaj mi jeden dobry powód, dla którego powinienem być na zajęciach. - oznajmił, bo i tak miał jutro wydanie wyroku w sądzie i pewnie wyląduje w więzieniu na pięć lat, kilka dni po narodzinach córki kylie, którą ta miała oddać, ale jednak tego nie zrobiła. ech.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 12:28 pm

    tyle dramatów nagromadziło się nad biednym neilem!
    - tylko jeden? będziesz kretynem jak nie będziesz wykształcony i nikt cię nie będzie chciał znać. nawet twoja córka! - alex na pewno był bardziej na bieżąco jeśli chodzi o ich dramaty życiowe niż ja. nawet nie wiem czy już ustaliłyście, czyja to córka....
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by neil fairbrother Czw Paź 29, 2015 12:34 pm

    neil zawsze przyciągał kłopoty, ale nigdy nie na aż taką skalę... nic dziwnego, że biedaczek chlał wódę w kantorku woźnego.
    - i tak nie będzie chciała mnie znać, bo nie będzie miała okazji mnie znać kiedy będę ruchany w dupę w więzieniu! - bełkotał pijacko xd nie ustaliłyśmy... to znaczy oni nie wiedzą jeszcze czyja to córka. neil po pijaku i tak uważał ją za swoją.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 12:39 pm

    a nie po pijaku zwalał wszystko na leo? xd
    - a skąd wiesz co się stanie? - zapytał zdenerwowany, że neil bierze pod uwagę tylko to co najgorsze. - może ci dadzą jakiegoś kuratora, albo nie wiem.... wyrok w zawieszeniu. nie miałeś chyba żadnych kłopotów z prawem wcześniej co? w dodatku za dobre sprawowanie wychodzi się wcześniej... - wzruszył ramionami bo neil najwyraźniej mało wiedział o siedzeniu w pace.
    neil fairbrother

    neil fairbrother

    happisburgh
    robotyka
    życiowy nieudacznik
    32

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by neil fairbrother Czw Paź 29, 2015 12:42 pm

    zazwyczaj gadał, że to córka leo xd w ogóle dopiero jak wysłałam, to sobie uświadomiłam, że neil gadał o ruchaniu w dupę przy geju xdddddd alex powinien się z nim zamienić i zająć jego miejsce.
    - nic nie rozumiesz! - pisnął jak dziewczynka i uciekł z kantorka do monopolowego. zaczynam next.
    alexander volteno

    alexander volteno

    wenecja
    malarstwo
    puci puci
    27

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by alexander volteno Czw Paź 29, 2015 12:45 pm

    było mu smutno, że neil przechodzi taki kryzys ale on sam nie umiał mu pomóc. będzie musiał jakąś naradę wojenną zwołać w takim razie. no to posprzątał tą wódę. znalazł miotłę na szczęście i poszedł sprzątać dalej.

    Sponsored content

    kantorek woźnego - Page 2 Empty Re: kantorek woźnego

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie Maj 19, 2024 9:34 pm